Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) z0d1AK válasza Viper26 (#3150) üzenetére


z0d1AK
veterán

2-3 napot össze szoktam hozni vele, átlag használat mellett, semmi erős igénybevétel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3152) jackbacsi87 válasza Viper26 (#3150) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Átlag 2-3nap. (Inkább 2)Múltkor vízitúrán 6nap, és 30%-on volt még. Alig használtam. :D

(#3153) Viper26


Viper26
nagyúr

nekem is megvan a két nap, pedig megy az online rádió (mobilnettel), az bele tud harapni rendesen. :D
Most egy nap után 68%-on van, maps-et hiába lőttem ki, mégis azt mutatja, hogy 44%-ban az eszik. :F :Y

iPhone 14 | FR955

(#3154) robertel


robertel
senior tag

ha csak mp3-ra hazsnálom, meg kis netre akkro sokat bír!
Szerintem semmi gond nincs az üzemidővel, persze ha egész nap hasznlja az ember akkor lemerülhet 1 nap alatt, de ekkora kéeprnyőnél ez ne legyen gond. Mp3 amúgy alig fogyaszt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3155) Viper26 válasza robertel (#3154) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, az nekem is feltünt, hogy olyankor (mp3), elég minimális a fogyasztás. :C :))
Úgy érzem nagyon jó választás volt a Nexus S. :K

iPhone 14 | FR955

(#3156) knyitogato


knyitogato
őstag

Valahogy a többi okostelefonos topicban nincs akkora általános elégedettség, mint itt :)

Ez is jól jellemzi a telót.

(#3157) slice14 válasza knyitogato (#3156) üzenetére


slice14
veterán

Csodálkozol, pl htc desire: Kiadták a kalácsot, de az egész úgy ahogy van 1 nagy sz@r.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3158) jackbacsi87 válasza knyitogato (#3156) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Épp a galaxy s2 topicot néztem...10x ennyi hozzászólás van/nap, és nem értettem miért. Kiderült, hogy sütnek főznek ezerrel... :C :C Szerencse, hogy a rommal se kell foglalkoznunk. :DD

(#3159) bosa


bosa
tag

Szerintem a tulajok zöme pont ezért vette, mert a gyári android nagyon stabil... ezért vettem tabletböl is inkább motorolát mert az gyári android, ellenben a samsung galaxy 10.1 az a tw ui.... esélytelen a frissítés. Mondjuk a samu most szinte minden készülékét 2.3.3-al adja ki. De ugye a motot megveszi google... :-)

(#3160) DonMedve


DonMedve
addikt

Ezzel a launcherrel el tudnám képzelni a XS-emet! :Y :W Kár,hogy nincs Gingerre.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#3161) ciceroo


ciceroo
tag

hol lehet beállítani, h a billentyûzer szótára megjegyezze amit már 1szer leírtam?

(#3162) Viper26


Viper26
nagyúr

Gyári lejátszóval nálatok nem ugrál/szakadozik időnként a zene? :Y

iPhone 14 | FR955

(#3163) z0d1AK válasza Viper26 (#3162) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3164) robertel


robertel
senior tag

Na egy kis negatív is legyen mára:)
M ahívtak és nem tudtam felvenni a telót, hiába próbáltam húzni a zöld gombot, nem ment.
Ekkor eszembe jutott egy fórumtárs mit írt, kikapcs a képernyőt, rögtön bekapcs és jó volt, fel tudtam venni.
Furcsa hiba, nálam elöször fordult elő 2 hónap alatt, szeritnetek icecream javíthat ezen?
Egyébként fagyásnak nyoma nem volt, akadásnak se, úgyhogy valami szoftveres hiba.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3165) csabibmx válasza xnace (#3140) üzenetére


csabibmx
tag

Köszi de kihagynám. :D

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#3166) knyitogato válasza jackbacsi87 (#3158) üzenetére


knyitogato
őstag

hát ja :) eszembe nem jutnak belemászni, teljesen gyors és rendben volt úgy, ahogy kivettem a dobozból.

(mondjuk szerintem az S2-t se kellene...volt az is a kezemben)

robertel: nálam egyszer a főképernyő nem érzékelte az érintést. Érdekes módon a menübe be tudtam lépni, és tudtam benne mindent csinálni, csak a főképernyőn nem. Kikapcs, bekapcs megoldotta. Ennyitől még nem kapok szívbajt :)

[ Szerkesztve ]

(#3167) vamosip


vamosip
tag

Tegnap nekem a Galéria rosszalkodott, belenagyítottam egy képbe, de mindig visszaugrott. Meg magától megindultak a képek. Újraindítás után ok. Érdekes mert nem túl sűrün használom ezt a részt.

Amúgy a Facebook kliensben ha megy a Chat rész, az nagyon szívja az akksit, ha offba teszem, jó.

(#3168) robertel válasza knyitogato (#3166) üzenetére


robertel
senior tag

Ennyi belefér, reméljük icecream megoldja ezt a problémát!
Szeritnem ami nem elsz megoldva az a wifi vevő erősödése, mert az hardveresen lehet gyenge szerintem. Plussz 720-as hd videó se lesz, de ne legyen igazam:)
Amúgy emg sok értelmét nem látom a hd videónak se, xperia mininél is panaszkodnak rá, nem oylan mint szeretnék, videót nexus s-el eddig kb egyszer vettem fel, hd ide, hd oda, neke memgtette ökéletesen.

jackbacsi87

Jaja, ne mis azt írtam gond, csak nálam elöször fordult elő, amúgy gyorsan orvosolható is a hiba.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3169) jackbacsi87 válasza robertel (#3164) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

sztem kár ezzel foglalkozni...2hónap alatt 1x belefutni egy ilyenbe....

(#3170) knyitogato válasza robertel (#3168) üzenetére


knyitogato
őstag

Van már hír arról amúgy, h mikor jön a jégkrém?

(#3171) molnarpeter válasza knyitogato (#3170) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kb prime + 1 hónap. Szerintem.

Mp

(#3172) robertel válasza molnarpeter (#3171) üzenetére


robertel
senior tag

Én már várom, amúgy arról is adhatnának infót, hogy várhatóan hardveresen mennyi ideig lesz támogatott nexus s.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3173) ciceroo válasza robertel (#3172) üzenetére


ciceroo
tag

nem inkább szoftveresen?

(#3174) robertel válasza ciceroo (#3173) üzenetére


robertel
senior tag

jah de:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3175) Viper26 válasza molnarpeter (#3171) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az úgy január vége akkor kb.

iPhone 14 | FR955

(#3176) robertel válasza Viper26 (#3175) üzenetére


robertel
senior tag

?
Októberben várható a pletykák szerint az új nexus, novemberre ics lesz a mi telónkon is:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3177) Viper26 válasza robertel (#3176) üzenetére


Viper26
nagyúr

Örülnék neki az biztos, akkor bízzunk benne, hogy a Prime nem fog csúszni. :D
Asszem 4.65" lesz a kijező mérete, de hogy minek azt nem tudom. :Y

iPhone 14 | FR955

(#3178) robertel válasza Viper26 (#3177) üzenetére


robertel
senior tag

Örület, nekem néha a nexus s is terhessen nagy, talán most ősszuel kabátzsebben jobb lesz a helyzet!
Amúgy lehet sok helyet lefaragnak mejd az érintőgombok helyett is képernyő lesz majd.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3179) hallerlaller válasza robertel (#3168) üzenetére


hallerlaller
addikt

wifi vevő erősödése

nálam egész jó, 20m-re a routertől 2 betonfalon keresztül is tűrhető közepes jelerősség.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3180) ciceroo válasza hallerlaller (#3179) üzenetére


ciceroo
tag

nálam a házba már vannak olyan részek, ahol a routert a Nokia 5800 még látta, ez nem :S

(#3181) Viper26 válasza robertel (#3178) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem simán két kéz kell a kényelmes kezeléshez, pedig ez "csak" 4"-es kijelző. :))

iPhone 14 | FR955

(#3182) xnace


xnace
őstag

En el birnam viselni a 4,5"-os kijelzot gombok nelkul. :))

Mas:

Nem tudja valaki, hogy mennyi az OEM Samsung hatlap a telora? Vagy vajon, ha lepattogzott a festek rola, azt cserelik gariban?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#3183) Viper26 válasza xnace (#3182) üzenetére


Viper26
nagyúr

Elvileg cserélniük kell, egy próbát megér. :K

iPhone 14 | FR955

(#3184) xnace válasza Viper26 (#3183) üzenetére


xnace
őstag

Koszonom, megprobalom majd. A Speedshop milyen garit ad vajon? Samsungos a garanciapapir, de a belyezgzo Speedshopos rajta.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#3185) ciceroo válasza xnace (#3184) üzenetére


ciceroo
tag

kérlek alássan, pontosan így van: 24 hónap gari Samu papíron Speedshop billoggal :DD

(#3186) xnace válasza ciceroo (#3185) üzenetére


xnace
őstag

Ezt mondtam en is :D Azt kerdeztem, hogy barmelyik samu boltban bevalthato-e?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#3187) Viper26 válasza xnace (#3186) üzenetére


Viper26
nagyúr

Bármelyik magyarországi samu képviseletnél el kell fogadják. :K

iPhone 14 | FR955

(#3188) xnace válasza Viper26 (#3187) üzenetére


xnace
őstag

Köszönöm. :R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#3189) ciceroo válasza xnace (#3188) üzenetére


ciceroo
tag

sry, rossz helyre vizionáltam a kérdőjelet :)

(#3190) MoRock válasza -axxon- (#3118) üzenetére


MoRock
csendes tag

Marketen van jó néhány alkalmazás erre. (WiFi lock, Keep WiFi Alive, stb...) Én nem próbáltam egyiket sem, de talán van amelyik működik.

(#3191) MoRock válasza jackbacsi87 (#3169) üzenetére


MoRock
csendes tag

Nekem is csinálja ezt időnként. Van hogy egy nap többször is, máskor meg hónapokig semmi gond. Ki érti ezt?! :N

(#3192) jofiucska


jofiucska
tag

Hogy (hova) kell filmet felmásolni a telóra?
Csak simán áthuztam a szgépről a teló mappájába de végül nem találtam meg sehol a telefonon magát a filmet.

(#3193) jackbacsi87 válasza jofiucska (#3192) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

kell lennie egy olyan mappának, hogy sdcard. ez jelöli a belső memóriát, ott bárhova felteheted.

(#3194) Pistabaaa válasza jofiucska (#3192) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

A teló mappája mit takar?
Egyébként ajánlok egy Astro-t, vagy még inkább egy Totalcommandert feltenni, azzal lehet turkálni a mappák között, tán' még keresni is, és meglesz hiphop. :K

(#3195) jofiucska válasza jackbacsi87 (#3193) üzenetére


jofiucska
tag

Tehát amikor összedugom a telot a szgéppel akkor a következő mappákat látom:
- .android_secure
- Android
-burstlyImageCache
- DCIM
-doodlemobile_platform ezen belül van egy olyan, hogy "nomedia"
-LOST.DIR

Csak simán ezek mellé másoltam be a filmet mint egy következő mappa, de a telón viszont már nem találtam.

(#3196) jackbacsi87 válasza jofiucska (#3195) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

igen, mehet ezek mellé.és Pistabaaa által javasolt fájlkezelők se ártanak.

(#3197) jofiucska válasza jackbacsi87 (#3196) üzenetére


jofiucska
tag

Fel is tettem ezek mellé, de a telefonon már nem találtam meg magát a filmet :F

(#3198) jackbacsi87 válasza jofiucska (#3197) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

akkor próbáld meg az astro fájlkezelővel megkeresni a fájlt, ahogy feljebb írták.

(#3199) slice14 válasza jackbacsi87 (#3198) üzenetére


slice14
veterán

Hali, mit ajánlotok videó lejátszáshoz? yxplayer vs. vplayer?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3200) Pistabaaa válasza slice14 (#3199) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Bár nem próbáltam sokat, a moboplayert ajánlották itt páran, az tökéletesen működik is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.