Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) shagy válasza Fkris (#50800) üzenetére


shagy
tag

Nálam is az van még egy darabig, de mivel kelleni fog egy utód, így ezért szondázok itt, h mire érdemes váltani...

- shagy

(#50802) Scooter74 válasza SybenX (#50795) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem teljesen igaz, mert a Telenor 2 év úgy jön ki, hogy az első évben az LG adja a garit a második évben meg a Telenor a TMX-n keresztül.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#50804) Scooter74 válasza metal01 (#50803) üzenetére


Scooter74
őstag

Várható volt.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#50805) Just486 válasza metal01 (#50803) üzenetére


Just486
senior tag

Idén. csak ezt a kattintásvadász magyar fordításnak már nem sikerült beleírnia.

That unconquered country we call the future.

(#50806) LógaGéza válasza metal01 (#50803) üzenetére


LógaGéza
addikt

Vajhon ez annak köszönhető, hogy a Google tényleg szorosabbra veszi a gyeplőt, és emiatt nem fér bele az esetleges kevesebb nyereség a büdzsébe?
Az, hogy mi van a közleménybe azt hagyjuk, eddig is megvolt egymás mellett a Nexus és a G széria.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50807) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ha vírusirtó androidra, akkor mit ajánlanátok? A legjobb valami ingyenes és magyar nyelvű lenne, ami nem fogja nagyon a telefont.
Tudom sokan azt mondják nem kell, de most ettől tekintsünk el.

(#50808) metal01 válasza LógaGéza (#50806) üzenetére


metal01
őstag

Szerintem inkább az van, hogy nem fogy az 5X annyira mint anno az N5. Ebben jelentős szerepe lehet az eltúlzott árazásnak is. Az LG-nek ez valószínű nem buli. Inkább a saját dolgaira fókuszál. A G5 elég jó is lett... Felröppent a hír még tavaly, hogy a Google saját készülékeket is akar gyártani. Hát itt lenne az alkalom.

(#50809) csipuka


csipuka
senior tag

Az utolso security update ota, a BT az beragad es folyton ebresztgeti a procit. A reboot megoldja. Mas nem tapasztalt ilyet?
A BT kikapcsolasa nem opcio, mert Mi Band-ot hasznalok, meg a kocsiban kihangositot.

(#50810) johnsmithnex válasza shagy (#50799) üzenetére


johnsmithnex
tag

Sokáig gyárin voltam, de elkezdett merülgetni. Azóta pure van fent és meg vagyok vele elégedve.

(#50811) Dottore válasza huan (#50807) üzenetére


Dottore
addikt

Miután eltekintünk tőle, akkor valami olyat használnék ami nem csinál semmit, hogy legalább az erőforrásokat ne pazarolja, ha pedig nem csinál semmit, akkor valójában ettől eltekinteni semmivel nem bonyolultabb, így végül is azt hiszem nem tennék fel semmit.

[ Szerkesztve ]

(#50812) Scooter74 válasza LógaGéza (#50806) üzenetére


Scooter74
őstag

Biztos, hogy van köze hozzá. És véleményem szerint az sem fogja sok telefon gyártó cég szó nélkül hagyni, hogy lemaradjon a nevük vagy logójuk a jövendőbeli Nexus készülékekről. Pedig a Google azt tervezi, hogy az idei évtől bevezeti.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#50813) StarKiller89 válasza metal01 (#50808) üzenetére


StarKiller89
senior tag

idén nem lesz LG Nexus, egyelőre erről szól a cikk...

| Samsung Galaxy S23 |

(#50814) ( V ) válasza shagy (#50801) üzenetére


( V )
veterán

nálam már megvan: a Chroma nagyon szépen muzsikál, eddig a leg kevésbé akadás és lagg mentes marshmallow amivel próbálkoztam!

zerg: bár lehet hogy rákacsintok még az egykori kedvenc Slim fejlesztőm Ezio84 Slim moddolt Pure Nexus romjára :C [link]

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50815) LógaGéza válasza ( V ) (#50814) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez mekkora gyökérség... Inkább csinálnak 20 variációt egy témára, minthogy összedolgoznának, és csinálnának egy normálisat... :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50816) scream válasza ( V ) (#50814) üzenetére


scream
veterán

Ő lenne az említett Chroma? Vajon gyárit érdemes lehet cserélni rá?

(#50817) LógaGéza válasza scream (#50816) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én ezt használom már egy jó ideje (még Lollipop alatt tértem át), szvsz ajánlott :K
Csak ne felejts el SMS appot felrakni :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50818) scream válasza LógaGéza (#50817) üzenetére


scream
veterán

Rendben, köszi. Nem fogok, úgy sem a beépítettet használom.

(#50819) YAS-dude válasza LógaGéza (#50815) üzenetére


YAS-dude
őstag

Kinek mi a "normális".

(#50820) lita66 válasza ( V ) (#50814) üzenetére


lita66
tag

A Chroma-ban van magyar nyelv is?

(#50821) metal01 válasza StarKiller89 (#50813) üzenetére


metal01
őstag

Hát reméljük. Azon sem lepődnék meg, ha az egész Nexus-projekt lassan leállna. Na de reméljük nem fog.

(#50822) metal01 válasza ( V ) (#50814) üzenetére


metal01
őstag

Érdemes Cataról váltani? Mik a tapasztalataid?

(#50823) slice14 válasza lita66 (#50820) üzenetére


slice14
veterán

Persze, alapból tartalmazza. Bár a Chroma extra beálításai között lehetnek nem lefordított dolgok.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#50824) assemble


assemble
addikt

Annak tudja valaki, hogy mi lehet az oka, hogy a home screen-en lenyomva a hanero gombokat neha nem lehet lenyitni a cuccot? Nem igazan jovok ra az okara, hogy miert tortenik, n7-en sosincs ilyen, ugyanugy gyari 6.0.1-el...

(#50825) Just486 válasza assemble (#50824) üzenetére


Just486
senior tag

ez engem is érdekelne, eddig azt hittem, hogy a gyökér google már megint okosabbnak hiszi magát a usernél, és "context aware" az a kis nyilacska...

That unconquered country we call the future.

(#50826) tvse1995 válasza Just486 (#50825) üzenetére


tvse1995
senior tag

Nem válasz akart lenni.

TWRP-ből flasheltem chromat a telefonra de már több mint 15 perce bootol?
Meddig érdemes még várni?

[ Szerkesztve ]

(#50827) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!

A hívás panaszok miatt tettem fel új radio romot cm13-al, de a gapps-al szívok sajnos. 70-es hibát dob az opengapps stock és full verzió telepítésekor, a nano felment, de induláskor a beállításvarázsló alkalmazás leállt üzenetet kapom újra és újra. A CM ilyen hulladék vagy rosszul csinálok valamit? Ötletek/javaslatok? Tuti rom? :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#50828) shagy válasza tvse1995 (#50826) üzenetére


shagy
tag

nekem volt már olyan h beragadt az első boot és nekem kellett újraindítani, után pedig végigment rendesen az első start... de szerintem már későn szólok. mi lett a megoldás?

- shagy

(#50829) tvse1995 válasza shagy (#50828) üzenetére


tvse1995
senior tag

Újrahúztam és akkor bootolt pár perc alatt. :)

(#50830) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Sziasztok!
Abszolút gyári ROMnál van értelme Greenifyt használni?
Előre is köszönöm

(#50831) ( V ) válasza scream (#50816) üzenetére


( V )
veterán

+ metal01

eddig azt tudom mondani hogy egyáltalán nem bántam meg a váltást, beállításokban szinte ugyanazokat tudja, ugyanúgy szép / letisztult / sallangmentes, csak a gapps nincs integrálva de ez egyáltalán nem zavar (+1 install zip - na bumm). rendszer reagálás, akadás és fogyasztás szempontjából nekem eddig jobban teljesít mint a cata, bár lehet hogy ez még a friss (2 hetes) installnak tudható be, de örülök neki hogy eddig ilyen szépen muzsikál. bugokkal még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50832) metal01 válasza ( V ) (#50831) üzenetére


metal01
őstag

Köszi az infókat. Szerintem én is lassan váltok majd. A Chromaban van dark material is alapból ugye?

(#50833) LógaGéza válasza metal01 (#50832) üzenetére


LógaGéza
addikt

Van:

És van emellett Layers/RRO támogatás is :K

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50834) metal01 válasza LógaGéza (#50833) üzenetére


metal01
őstag

Na, akkor ideje lesz váltani :) THX!

(#50835) scream válasza ( V ) (#50831) üzenetére


scream
veterán

Köszi szépen az infókat. :R

Akkor lehet valamikor én is nekilátok, már tisztára elszoktam a ROM-költözésektől, vagy 3 hónapja fixen a gyári volt fent.

(#50836) radicspeter1 válasza scream (#50835) üzenetére


radicspeter1
őstag

Lehet beállok ismét akkor én is, már én is 3 hónapja feszelgek a gyári romon :D

[LG NEXUS 5]

(#50837) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Kíváncsivá tettetek, most bootol a Chroma. Kell még ehhez valamilyen kernel vagy jól van ez így? Ajánlott rom telepítés után egy reset?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#50838) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Nem tudtok N5 alaplapot eladót valahol? Még mindig halott a kicsike :F

(#50839) ( V ) válasza TaylorPro (#50837) üzenetére


( V )
veterán

alapból a HellsCore kernel van rajta, szvsz remekül teszi a dolgát, de ahogy érzed. ;)

clean install kell, utána minden szépen megy.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50840) Fkris válasza huan (#50838) üzenetére


Fkris
őstag

Keress vissza, valaki épp most offolt egy fehér készüléket

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#50841) TaylorPro válasza ( V ) (#50839) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Nem piszkálom, tesztelem így. Rátoltam belakott stockra, nem volt jó ötlet. Most resetelem és belakom. Na most ha a feltett chroma romot resetelem gondolom úgy is jó. ? Első custom rom a telón közel egy évesen. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#50842) LógaGéza válasza TaylorPro (#50841) üzenetére


LógaGéza
addikt

Inkább recoveryből csinálj egy system-data-cache formatot, és utánna told fel tisztán.

Én franco.kernellel használom.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50843) TaylorPro válasza LógaGéza (#50842) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Másodjára így csináltam és így az igazi. Tetszik a kevesebb ram használat.

Pixel 8 Hazel

(#50844) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Sziasztok!

Van valami gyakori probléma a nexus 5 körében, amire figyelni kell használt vételekor? Ház repedés, és még?

Illetve a ház repedése mennyire zavaró? Csak esztétikai hiba? Tokban lenne hordva, szóval ha igen, akkor mindegy.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#50845) szpali válasza gyurkikrisz (#50844) üzenetére


szpali
addikt

Ez a repedés dolog szerintem nem annyira zavaró.
Az egyeseknél előforduló hátlapból kipotyogó betűk és a legrosszabbkor elhalálozó bekapcsoló gomb már aggasztóbb. :(((

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#50846) randras_83 válasza szpali (#50845) üzenetére


randras_83
addikt

a betű se vészes, ki kell szedni az összeset és már rendben is van, jobban is néz ki szvsz :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#50847) Sergiohu


Sergiohu
tag

Sziasztok, kb. napja csak a gyári appok tudnak hálózatra kapcsolódni, wifi-n minden megy. Ami jó: Chrome, Fb!, Térkép, ami nem: Waze, Outlook, Messenger. Már minden végig kattingattam, de semmi, resetet nem akarok.
Mi a manó ez?

Na ez tényleg az utolsó, holnaptól...

(#50848) Sergiohu válasza Sergiohu (#50847) üzenetére


Sergiohu
tag

Ja, igen, stock 6.0.

Na ez tényleg az utolsó, holnaptól...

(#50849) gyulavezir válasza gyulavezir (#50830) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Valaki esetleg?

(#50850) huan


huan
őstag

Szerintetek megéri még vadi új Nexus 5-öt venni vámmentesen külföldről, kb.62ezerért?
Vagy ha csak Nexus, akkor inkább 5X 105-körül?
Mi a véleményetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.