Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) bb0t válasza vadkörte (#71) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

A GoPro összes kiegészítője jó hozzá, ugyanis milliméterre pontosan ugyanakkorák, a gomb elhelyezkedések is ugyanott vannak. Adott esetben egy GoPro vízálló tok is kompatibilis vele és kb minden. (nem ismerem az összes kiegészítőt lehet, hogy van olyan ami nem.)

A 90°-os lencse célját még magam sem tudom de valamiért nagyon dolgoznak rajta, utánajárok. :) Szerintem drónozáshoz van köze.

A ~30E Ft-os kategória jobb képviselőivel bár vannak kompromisszumok, de koránt sem akkorák, mint azt egyesek kihangsúlyozzák. A te céljaidnál lehet, hogy nem de ez nem azt jelenti, hogy más adott esetben nem fizet nagy árat az alacsony árért. Pl. ha neked csak bringázáshoz kell akkor ja, elég egy Yi amihez nincs kiegészítő mert neked csak egy kerékpár mountra van szükséged. Lemondasz a gyro-ról a hangról és mindenről, ez oké. De mi van azzal aki sokféle dologra használná? Én pl. drón, túrázás, sport, dash és még van pár. Nekem megéri 60-ért mert 70-ért butított GoProt kapok 53-ért meg mondjuk egy Elitet, ami akárhogy is, sok paraméterben tényleg elmarad a Git-től. Ezen a jelenlegi helyzeten még boríthat az új SJCAM de egyelőre így látom. :R

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.