Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#675) bigfam


bigfam
csendes tag

Sziasztok!

Régen írtam már , de ezt el kell regélnem. 4 gerincműtéten vagyok túl. Az utolsó 2010 nyarán volt nyaki szakaszon. Így most lumbális(2) és nyaki(3) szakaszon fixáltak. Tornázom (+3 hét rehab) de folyamatosak a nyaki fájdalmaim amik fejfájást is okoznak. Kezeim, igaz hogy ritkábban mint műtét előtt de fájnak, jobb kezem néha napokra elzsibbad.A derekam mozgása is fájdalmakkal jár. Tavaly nyáron már a gerincambulancia pszihiátriáját is felkerestem mert már lelkileg is nehezen bírom. Alvás problémáim lettek + depresszió + önkéntelen izom remegésekkel társulva.Négy féle gyógyszert kaptam, nagyokat alszom valamivel könnyebb lett. Decemberben voltam bizottság előtt, akik idén február elejéig várattak a döntéssel. végül is 50 % ok kaptam március elsejétől. Közben az egészségem romlása miatt munkaviszonyom megszűnt. A nyugdíj is érdekes mert már 2011 júniusában felülvizsgálatra kell mennem. Tehát lehet hogy 4 hónapig lehetek rokkantnyugdíjas, főleg a mai megszorító intézkedések tükrében. Csak 40 éves vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.