Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gépem 2008

Hozzászólások

(#1) more


more
tag

Szépen össze van rakva, de jó lenne, ha egyszer az én gépem is így nézne ki...

(#2) balintka


balintka
addikt

Nagyon jó ez a CM ház, a következő gépemhez én is ilyet veszek. Szép a gép, az alaplap is színes, ami tetszik benne.

(#3) laragirl83


laragirl83
őstag

Jaja, ez a CM690 üt :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#4) mindfreak


mindfreak
őstag

Zsír lett nagyon. Aztán használd is valamire! :P

(#5) laragirl83 válasza mindfreak (#4) üzenetére


laragirl83
őstag

:R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6) Gaben01


Gaben01
őstag

Tetszik az elrendezés,igényes.Azt esetleg megsúgod mennyibe volt?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#7) laragirl83 válasza Gaben01 (#6) üzenetére


laragirl83
őstag

~150 ropi

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#8) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

szvsz messze nem éri meg ennyit gépre költeni, lévén előtte is csodamasinád volt, de mindenki arra költi a pénzét amit a szíve kíván. gratula hozzá, leld benne örömöd!

gottagofast

(#9) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Jó cikk! Látom te sem bírsz meglenni Gamer-PC nélkül :)) Ahhoz képest, hogy 4 Ghz-en jár a procid, nem is rossz az az 50 'C...

ui.: veszek neked 3 csomag TESCO-Gazdaságos ropit, és cserélünk.. ok??

(#10) laragirl83 válasza msgt.fubar (#8) üzenetére


laragirl83
őstag

:R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#11) Klinyo


Klinyo
csendes tag

Nagyon jó lett a géped gratula hozzá. :C
És micsoda véletlen de én is Asus párti vagyok, és én is Gigabyte alaplapra váltottam (GA-965P-DS4 -- E6600). De én kicsit csalódtam. Nem mintha nem lenne jó a vas, tuningolható is de van egy gondom. Bár nagyon stabil a gép, de ha olyan kedve van nem tudom mért egyszerüen nem indul. Illetve visszaállítja az alap értékeket és máris indul. Ilyenkor anyázok, restart, húzás visszaállítása, és indul a gép mintha mi sem történt volna. A feszültség emeléssel is játszottam semmit se ért, 620W-os Chieftec tápom van nem hiszem hogy kevés lenne, és nem is extreme mértékben húzom a gépet. :F
Bocs hogy itt pityergek neked, csak elkapott a szereplési vágy. De a géped tényleg nagyon jó, még ha Gigabyte is ;] !

[ Szerkesztve ]

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

(#12) Stiky


Stiky
senior tag

Sztem nagyon korrekt cucc lett. Gratz! :C

A ház kialakításában személy szerint az nem tetszik, hogy egy kis tologatással akár porszívónak is használható. :DDD
Persze ha nem a földön van/lesz akkor lényegében semmi kifogásolható nincs rajta. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#13) <NewL>


<NewL>
addikt

Jo kis gép.
:R

There's an app for that

(#14) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Jó gép, jó írás :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#15) Lars


Lars
őstag

Hát egyszer nekem is ilyen szép rendet rakhatna a gépemben :(
Nekem mindig rendetlenség, meg kábelrengeteg.
Grat a géphez egyébként, játsz vele sokat :)

(#16) subaruwrc válasza Lars (#15) üzenetére


subaruwrc
félisten

hozd el. rendberakom.

jó kis írás Lara :K

(#17) Samus


Samus
addikt

ez a kábelelrendezés, ennek énis nekiesek, nemis kell harisnyázni. gratulálok, és köszi a tippet :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) laragirl83 válasza Samus (#17) üzenetére


laragirl83
őstag

:B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#19) beteg válasza laragirl83 (#18) üzenetére


beteg
őstag

nagyszerű párosítás! jól összeválogattad a komponenseket. grat! :)

Csak futni kell!

(#20) eddie17 válasza laragirl83 (#18) üzenetére


eddie17
addikt

Grat jó lett. És a házad is jó( de csak mert nekem is ilyen van:D najó nem csak azért.)
Látom neked is sikerült, egy árnyalattal szebben összepakolni mint nekem.

[ Szerkesztve ]

(#21) pohár válasza Samus (#17) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem az enyém se csúnya :DDD

vakuval
vaku nélkül, kicsit mintha elcsúszott volna :D - pedig be volt nyova a TZ3-omon a képstabilizátor :D Nah mind1 :))

Nah milyen?? :)) :DD :)) (picit poros a hátsó venti, most látom :D)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22) Huma


Huma
addikt

A matricák a tápodon mintha nem passzolnának a jelenlegi gépedhez. Nem ASUS és nem is AMD. Így már nem is kéne a géped, még ingyen sem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) eddie17 válasza Huma (#22) üzenetére


eddie17
addikt

Van ott Intel is:)

(#24) Stiky válasza pohár (#21) üzenetére


Stiky
senior tag

Te, jól szellőzik a ház hátulja olyan közel a falhoz?!
Vagy úgy általában levett oldallappal szokott üzemelni?! :))

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#25) Samus válasza pohár (#21) üzenetére


Samus
addikt

azért látom a Silent Knight ott figyel. új? mert az enyém már eléggé poros? hogy tartod tisztán? :D hiába porolom, közvetlen a venti mögött a hűtőben (ahol a legsűrűbb a lamellázás) nagyon megül a por, a 10bar sem viszi ki... jah sorry, látom tiéd is tele van azon a helyen :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) pohár válasza Samus (#25) üzenetére


pohár
félisten

Hát új lenne (május elején vettem), de télleg rohadtul porosodik :DDD :( Majd valahogy meg kellene babrálnom hogy ne porosodjon má' ennyire :D pontosan Silent Knight 2 :DDD

Stiky: a fénykép kedvéért el lett forgatva 90 fokkal a ház :D Amúgy feltett oldallappal üzemel a gép, csak hát nem találták még föl a röntgen fényképezőt és hát ezért le kellett vennem az oldallapot :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27) Samus válasza pohár (#26) üzenetére


Samus
addikt

már csak év(ezredek:D) kérdése , és feltalálják aztis, a Silent Knight 1 és 2 között felépítésben nincs különbség, nemis értem miért kellett belőle 2es verzió, ha grammra ugyanannyi a súlya, mint az 1nek, az egyes (enyém) is elvan a 4magos procikkal ugyanúgy, mint a 2es. de közös, hogy porosodnak :D tápod milyen típus? passzív? (pontos nevét légy kedves idevésni, köszi :R)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) pohár válasza Samus (#27) üzenetére


pohár
félisten

De jobb a kettes, mert nagyobb benne a venti :DDD
Nem látszik a tápom?? :DDD Hát hány megapixeles képet csináljak?? Ez is 5MP, hova kell több? :DDD Am Thermaltake TR2 470W aktív PFC és 12cm venti forog benne :))
Ez kielégített? :DDD Nah lépek focit nézni mert jóóóóó meccs lesz :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29) Stiky válasza pohár (#26) üzenetére


Stiky
senior tag

Világos :B

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#30) Solten


Solten
addikt

:C

Saor Alba

(#31) Solten válasza pohár (#21) üzenetére


Solten
addikt

Hejj basszus dejó nagy dög ez a CM690 :)

Szééép :K

Saor Alba

(#32) pohár válasza Stiky (#29) üzenetére


pohár
félisten

Akkor oks :DDD

Solter: hát igen, nem kicsi :DDD Még én is ellaknék benne ha beleférnék :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33) Devdi


Devdi
aktív tag

Grat. Én is valami ilyesmi gépet akarok a közeljövőben csinálni :)

(#34) Olasza


Olasza
aktív tag

Akkor itt az első negatív vélemény:
#&@!!! Nem kívánok neked semmi rosszat, DE egy ilyen gépet rábízni egy 4-5 éves tápra! Legyen az akármilyen minőség, ez óriási hiba!!!

Ez az egyetlen dolog, amin nem szabad spórolni, és mégis állandóan ezt látom. Sűrgősen cseréld le!!!!!, és ne várd meg míg kipurcan! Nem bántani akarlak, hidd el, ez csak a te javadat szolgálja.

Sorry, a kicsit erős hangvitelért.

(#35) laragirl83 válasza Olasza (#34) üzenetére


laragirl83
őstag

Nem hinném, hogy egy Chieftec táp csak úgy megadná magát pikk-pakk... :U :B
De azért kösz a törődést! :R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#36) Olasza válasza laragirl83 (#35) üzenetére


Olasza
aktív tag

Sajnos egy táp is sok alkatrészből áll: a benne lévő kondik kiszáradnak, ez tulajdonságuk, márkától függetlenül. Az, hogy Chieftech, csak annyit jelent, hogy a benne lévő védelem nagyobb eséllyel megvédi a géped zavar esetén, nem azt, hogy kibír még további 2-3 évet ilyen magas terheléssel.
Ha mindenképp megszeretnéd tartani, akkor javaslom, hogy ellenőriztesd le egy hozzáértővel (kondik állapota, porosodás, stb), és ha szükséges, azokat ki is lehet cserélni, és olcsóbban is kijössz. De semmiképp ne bízz meg valami régiben, csak azért, mert márkás, és eddig jól működött! Igen, nem csak pikk-pakk megy tönkre, de mivel egy zárt dobozban van, nem látod az intő jeleket.
Valakinek az aláírásában szerepel: 'Hát az hogy lehet? Tegnap még működött!'
A táppal csak azért nem szabad szórakozni, mert magával ránthatja a többi alkatrészt is!

(#37) varga911 válasza laragirl83 (#35) üzenetére


varga911
senior tag

Olasza kollégának igaza van.... Ráadásul a HPC széria belsejéért a Sirtec a felelős. Ezek a tápok korántsem olyan jók mint a Delta vagy Acbel-Polytech belesek. Inkább 5V-os igénybevételre lettek tervezve, ami régen rendben is volt, de a mai konfigok a 12V-os ágakat terhelik inkább. A melyik tápegységet vegyem topicban nem véletlenül van a nem ajánlott, veszélyes tápok között.

Üdv.

(#38) Domi_Jani válasza varga911 (#37) üzenetére


Domi_Jani
tag

Ez az alsótápos megoldás nagyon teccik benne.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#39) temes69


temes69
aktív tag

azok az athlon 64 matricák tetszenek a tápon :)

[ Szerkesztve ]

(#40) laragirl83 válasza temes69 (#39) üzenetére


laragirl83
őstag

Igen, volt olyan korszak is... :K

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#41) nike_ válasza varga911 (#37) üzenetére


nike_
addikt

Nekem GPS-450AA-m van, ezzel csak az a bajom, hogy hangos..

(#42) Samus válasza pohár (#28) üzenetére


Samus
addikt

hogy hány megapixeles? az 5től eléggé messze van, ugyanis csak 1024y768-as... a ápos képet meg sem néztem, és ventit nem látni rajta (lentről hogy szívja be a levegőt?) a 2es Silent Knight ventije miliméterre pontosan megegyezik az elsőével, csak állítólag PWM vezérléső (feszültésállítós venti), és gyorsabb 100rpm el (2300 így), de érdekes módon az enyém is 2300 körül pörög (néha 2320, néha 2250, a speedfan szerint), és szintén PWM szabályzós... amit különbségnek lehet nevezni, hogy a 2ből kispórolták a S478as tartót (a nagy X-et :D), és 1hez járt (tudom, nekem 478on van fent:D) és kielégített, köszi :D. be kell szereznem olya spéci japán folyadékcsapágyas ventiket... kezd hangos lenni az én tápom ventije (azis 12cm-es Cooler Master :D)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#43) domi007 válasza Samus (#42) üzenetére


domi007
őstag

ha ráklikkelsz, kinagyítja 5MP-elre ;) ;)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#44) pohár válasza domi007 (#43) üzenetére


pohár
félisten

Igen, úgy van :DDD

Samus: igen alulról szívja a levegőt a ventit, vagy fújja, mittomén :DDD Nah mind1, a 2-es verzió jobban bejön valamiért :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45) Prosector


Prosector
addikt

Jól látom,h a 24 pines csatiba,csak a 20-as van bedugva. Vagy én nézem félre ? Nincs szükséged a + 4 tűre ? Ha én látom rosszul,akkor bocsesz...

Ez most nem kötekedés akar lenni :) ,szép a vasad,nincs benne káosz.

(#46) PiciKenny válasza Prosector (#45) üzenetére


PiciKenny
senior tag

énis ugylátom h nincs bedugva :D

(#47) Samus válasza Prosector (#45) üzenetére


Samus
addikt

nincsbedugva, de a tápon sem látom a csatikat (a tápos képen látszik a tűsor), egyébként meg az a 4 valami plusz szál lehet, mert számtechboltokba is lehet kapni átalakítókat. de ha megy 20 tűsen, akkor felesleges (nem minden 24 tűs deszka megy így). a képekkel meg, én akárhogy kattogok, 1024x768at kapok, egyik képre sem tudok kattintani, csak a kész gép alatt lévő KATT feliratra, ami 1024x768as képet eredményez. mit csinálok rosszul? :U bárcsak nekem is ilyen rend lenne a házamban, jelenleg ilyen "rend van": [link] :C

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) PiciKenny válasza Samus (#47) üzenetére


PiciKenny
senior tag

te srác hogy vágtad ki azt a szerencsétlen oldallapot? :DD odabax :C

(#49) Prosector válasza Samus (#47) üzenetére


Prosector
addikt

Eszembe jutott közben,h a 4-5 éves tápokon nem biztos,h van 20+4 -es csati. Nem vok 1 nagy pc guru,csak arra gondoltam ,tán így instabil a rendszer...,de ezek szerint nem az. Laragirl bizonyára említette volna.

A képek nekem gond nélkül bejönnek(FF 3.0). Milyen böngészőt használsz ?

Nálad aztán van "kábeldzsungel" ! :D

(#50) eddie17 válasza Samus (#47) üzenetére


eddie17
addikt

Nem gond, nekem is csak ilyen:)

(#51) pohár válasza Samus (#47) üzenetére


pohár
félisten

Jjjeee, kókányüzem beindul? :DDD Mindig nagybátyám mondja ha fúrok-faragok valamit :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#52) Prosector válasza eddie17 (#50) üzenetére


Prosector
addikt

Helló !

Nem tod véletlenül,milyen hosszú a 12 V-os ágad ?

Én is ilyen házat szeretnék venni,de olvastam a tesztben,hogy nem árt erre odafigyelni,mert ha rövid,akkor szívás... ezért meg nem akarok másik tápot venni :)

(#53) pohár válasza Prosector (#52) üzenetére


pohár
félisten

45cm elég, de ha hátul akarod elvezetni, akkor elvileg rövidebb is elég, de 45cm kell hogy legyen, akkor mindenhogy elég lesz ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54) eddie17 válasza Prosector (#52) üzenetére


eddie17
addikt

Szia.
Elvileg papíron 61cm, bőven felér, még marad is belőle, szóval elég egy kisebb is.

(#55) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nagyon szép, a ház meg külön :R Jövő héten remélhetőleg nekem is meglesz ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#56) wutuka


wutuka
aktív tag

Üdv!

Eddíg a szerzőhöz hasonlóan én is ASUS alaplap-párti voltam.Most is azt mondom nagyon királyok,de most én is a Gigabyte EP-35 DS3 mellett döntöttem,és azt kell mondanom,hogy bizony nagyon ott van!
Ajánlom mindenkinek!

Lionel Messi : The Best !

(#57) pohár válasza Motion_Blur (#55) üzenetére


pohár
félisten

Megkaptad az üzimet?? Ajánlottam neked egy emberkét, aki tudna hozni 14k párszáz forintért házat :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58) eddie17 válasza Motion_Blur (#55) üzenetére


eddie17
addikt

Grat majd hozzá, nagyon jó kis ház, és még jól is néz ki :R

(#59) Motion_Blur válasza pohár (#57) üzenetére


Motion_Blur
félisten

ment re :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#60) Prosector válasza eddie17 (#54) üzenetére


Prosector
addikt

Thx a választ !

Pohár : neked is !

Még nem mértem le az enyémet ,de akkor remélem ,hogy 45 centi legalább van.

(#61) pohár válasza Prosector (#60) üzenetére


pohár
félisten

Némelyik FSP nehézkesen ér oda, vagy nem elég hosszú... :( Mérd le, az a biztos ;) :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62) Prosector válasza pohár (#61) üzenetére


Prosector
addikt

Lemérem !!!

Ilyenen nem fogok elcsúszni... :D

(#63) Prosector válasza Prosector (#62) üzenetére


Prosector
addikt

50 centi

akkor ez csak elég lesz...

(#64) pohár válasza Prosector (#63) üzenetére


pohár
félisten

Nekem is annyi, elég lesz!! :K :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65) Prosector válasza pohár (#64) üzenetére


Prosector
addikt

Thx !!! :R

(#66) Samus válasza PiciKenny (#48) üzenetére


Samus
addikt

vágtál már felx-el ilyen vékony lemezt? olyan puha, hogy több helyen is félrecsúszott, megy rá majd fémborítás, eltakarja a széleket, csak mostanában nem volt időm hozzá, és így mégmindig szebb, mint volt, mert horpadáshegyek voltak rajta.... tudom, van kábeldzsungel :D , de nemtudom az original modot látjátok-e, lent a piros és zöld ígyári, az alaplapon lévő ledek, ilyen fényerejük van. böngészőm FF 2.0.0.14, és hiába kattogok, csak 1024x768 jön, kérem linekelni a nagy képet. köszi :R (jajjjj, délután érettségi-szóbeli :U )

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#67) AND1


AND1
őstag

No és mennyiből jött ki ez a konfig?

Egy régi PH-s.

(#68) pohár válasza Samus (#66) üzenetére


pohár
félisten

Próbáld IE6-tal :D Én meg nem tudom már mondani a képek linkjét :D Elvileg ki kellene hogy nagyuljon kép :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69) Prosector válasza AND1 (#67) üzenetére


Prosector
addikt

Kb. 150 k. 7. hsz.

(#70) Samus válasza pohár (#68) üzenetére


Samus
addikt

na jó, ez vicc. erről a képről van szó: ami az Összerakva: KATT (katt ra kattintva érnéd el, de linkeltem) ez nem 5 megapixel. nem akarok vitatkozni, de akkoris nekemk van igazam. cáfoljatok meg :C

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#71) pohár válasza Samus (#70) üzenetére


pohár
félisten

Jó hogy nem is jó képet linkeltél be :DDD Ez nem is az enyém :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72) Samus válasza pohár (#71) üzenetére


Samus
addikt

na jólvan, feladom. ez az érettségi mizéria kikészített. laragirl83 tápjára voltam kíváncsi, nemtudom hogy jött a te géped a témába, jah igen, abban van a Silent Knight. :C bocsi az idiótaságomért :B

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73) pohár válasza Samus (#72) üzenetére


pohár
félisten

Ooohhh jesszus :W :DDD :DDD
De azt mondtad az én tápomra vagy kiváncsi :DDD Már akkor értem miért nem sikerült kinagíítanod a "képemet" :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#74) BITBOYS


BITBOYS
addikt

be szép kis kecó :C

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#75) Seikai válasza Gaben01 (#6) üzenetére


Seikai
aktív tag

Lara elárulod hogyan tudtad a freezer 7 prot úgy belehelyezni a ds3-ba hogy a venti a ramok felé nézzen ? Nekem mindig belakadt a norhtbridgebe és most csak lefele csüng a venti :(

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gépem 2008
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.