Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) MGr


MGr
újonc

Kedves Sorstársak!
Nem az i900 az első PDA-m, de még amatőr vagyok.
A korábbi hozzászólások sokat segítettek, de van még néhány kérdésem, talán tudtok segíteni.
1. A gördülő menűket nem tudom használni, mert ahol hozzáérek az a téma azonnal aktíválódik. Ez főleg a telefonkönyvnél kellemetlen, lapozni akarok, de azonnal behív ahhoz a kapcsolathoz, ahonnan görgetni akartam. Ez beállítási hiba, vagy én vagyok béna?
2. Ha már van a kütyüben video telefonáláshoz beépített web kamera, nem lehet az asztali gépekhez hasonlóan Messengeren video beszélgetést megvalósítani valamelyik szoftverrel?
3. Tud-e valaki ajánlani kipróbált, jó (akár fizetős) video DVD konvertert és lejátszót, amivel az i900 felbontására tudok filmeket konvertálni DVD-ről?
Köszönöm, ha valaki segít!

(#102) Konafan válasza MGr (#101) üzenetére


Konafan
csendes tag

Szia MGr!
Sorban válaszolnék a kérdéseidre!

1. Ha újjal vagy cerkával görgetnél a tel.könyvben akkor ott kezdj neki, ahol nincs felirat! A gördítő sávhoz közelebb!!! Nekem is állandóan belépett, még üzenet írásig is eljutottam valahogy párszor!!! :((( Máshol sajna meg baromi keskeny a gördítő sáv, de arra le lehet tölteni progit innen!! Én mondjuk még nem próbáltam!

2.Asszem láttam valahol webkamera progit, talán az www.I900.eoldal.hu -on az ingyenes és fizetős progiknál!!!

3. Jó hírem van, mert sima 700 megás avikat kapásból lejátsza, legalábbis nekem a gyári progikkal vitte, de sajna volt olyan is amit nem, bár az gondolom kodek problem volt!! De majd a Core playerrel tesztelgetem még!!! Sőt a Max Payne Hd trailerét is vitte, csak sajna azzal már keményen szaggatott!!! Szóval a helyedben én vmi sima progit keresnék amivel a gépen a dvd-ből csinálok egy akár 320*240-es filmet, így legalább nem foglal feleslegesen sok helyet!! De ha meg avi-d is van azt meg egy az egyben átküldeni azt kész!!! Fér rá adat rendesen és legalább gyorsan nyomja át, nekem Total Commanderben 3700kb/s volt a sebességem, de kisebbekkel már 4 fölé is kúszott, de állítólag Win intézőben gyorsabb!!

Még megkérnélek téged is hogy reagálj kérlek az én problémáimra is Köszi!!!!! Többen hátha okosabbak vagyunk!!!

Galaxy S2 4.0.3

(#103) MGr válasza Konafan (#102) üzenetére


MGr
újonc

Kedves Konafan!

Köszönöm a segítő szándékot, hát ez a görgetés nem az erősségem (vagy az i900-é?).
A legbosszantóbb az, hogy még a hagyományos lehetőséget sem találom, hogy az egérrel lehessen navigálni (lépegetni le-föl) a legördülő menűkben. Az egyedüli működő navigálás, ha begépelem a keresett kontakt nevét (elég macera).

A webkamerára csak olyat láttam, ami az asztali gép alkalmazásokhoz webkameraként használja az i900-at. Olyat még nem sikerült találnom, hogy az i900-al tudjak video beszélgetni messengeren.

Ami a te kérdésedet illeti, én nem használtam soha a számlálókat, de amit találtam:
Start>Settings>Personal>Phone>More(legutolsó fül)>Call Cost>Get settings....>(itt találsz számlálót)>Menü>Set Price/Unit. Hogy a szolgáltatód ezt támogatja-e azt nem tudom, én még nem próbáltam beállítani.

Üdv.
MGr

(#104) joey04


joey04
titán

Az írás alapján ez tipikusan olyan cucc amivel dolgozni kell, be kell törni meg kell szelídíteni hogy rendesen menjen de utána hálás jószág lesz.

a videóból kimentett kép meg kb olyan titokzatos mint a Nokia esetén ez: [link]

(#105) gliczacs


gliczacs
újonc

Sziasztok!
Én is nemrég vásároltam egy i900 Omniát, és abban kérném a segítségetek, hogy hogyan lehet bluetooth-on keresztül átvinni zenét, ill az igo navigáció hangjait fülesre. Nekem van egy citiphon fülesem beépítve egy motoros sisakba, amelyre az előző htc telefonomról egy külön telepített bt togle nevezetű progival át tudtam kapcsolni a igo navigáció hangját, de ezen a készüléken ez kapcsol ugyan, de semmi nem jön át.Ha valaki tudna valamilyen bluetoothos megoldást. :C Előre is köszi!!!!! Csba.

[ Szerkesztve ]

(#106) geddonhun válasza gliczacs (#105) üzenetére


geddonhun
csendes tag

Nekem egy jabra sztereo bt fülesem van. Párosítás után tudtam rajta zenét hallgatni. iGO-t nem teszteltem ilyen ügyben.

(#107) geddonhun válasza Konafan (#100) üzenetére


geddonhun
csendes tag

Adatszámlálás: SPB GPRS Monitor
Időszámlálás: Phone Dashboard
Hívásszűrés: MagiCall

(#108) furdokemping


furdokemping
újonc

Valaki legyen szives segítsen nekem.
Omniára raktam fel egy filmet, hogy kipróbáljam, de nem játszotta le a touch player. Utána meg nem lehet bezárni a programot, sőt el se indítja. Mit csináljak? A widget-be ott van, de nem tudom kiszedni belőle a filmet. Mi a megoldás?
Várom a segítségeket!

(#109) szasza79


szasza79
csendes tag

Sziasztok!

pár napja vettem egy i900-at, és az a problémám, hogy a készülék alig 1 nap után teljesen lemerül. Olyannyira, hogy azt sem jelzi nekem, hogy az akkumulátor merülőfélben van. Wifi kikapcsolva, bluetooth kikapcsolva. Egy teljes napos töltés után kb. 10 perc telefonálást, és egy reggeli ébresztés fért bele...
Ötlete valakinek a problémára?

(#110) HanU


HanU
tag

Sziasztok! Tud valaki olyan programot amivel alap billentyűzetté lehet tenni a Samsung alapkiosztását? A régen bevált Sipchange progi nem működik.

HanU

(#111) HanU


HanU
tag

Közben megtaláltam a megoldást.
http://www.modaco.com/index.php?act=attach&type=post&id=25167
OmniaSIP a neve és működik

HanU

(#112) Konafan


Konafan
csendes tag

Sziasztok!
Arra lennék kiváncsi, hogy a rezgést amikor állítom hogy milyen ritmussal rezegjen, az miért nem működik, mikor bejövő hívásnál csörög és rezeg egyszerre?? Miért csak folyamatosan rezeg megszakítás nélkül??

Ja meg az istenért sem akar az msn messengerbe bejelentkezni, pedig a felhasználó név, jelszó jó!! Netezni tudok, és kapcsolódik is akkor a netre!! Mindíg kiírja, hogy hibás a jelszó,vagy a felhasználó név!! Ja és közben nem vagyok bejelentkezve Pc-n!! Nem tom mi lehet a gond!! A gyárilag belállított voda live lapot sem hozza be, de minden mást igen!!!

Ötlet??

Galaxy S2 4.0.3

(#113) diamant1


diamant1
újonc

Sziasztok! 1 hete bajlódom egy új i 900-al. Ez okosabb mint én. igaz ez az első WM telom de kifog rajtam.
A Wifi-re simán csatlakozik de netezni nem tudok vele. tud valaki erre beállításokat.
Vodán keresztül simán netezek, de a upc-re az istennek nem tudom beállítani

(#114) Fcsabi válasza szasza79 (#109) üzenetére


Fcsabi
tag

Szia!

Nekem pont ugyanez a problémám!
Én szervizt fontolgatok.

(#115) i900 válasza Fcsabi (#114) üzenetére


i900
újonc

Sziasztok. Nem kell szervíz. Beállítás->kapcsolatok->wlan->hálózati kártyák-> és ott kapcsolódás az internetre.Erre kell állítani.(első indításkor nekem is ez volt)

(#116) i900


i900
újonc

2 kérdésem lenne +1 észrevétel:
1. Én nem tudok semmilyen készülékről fájlt fogadni bluetoothon keresztül. Nektek nincsen ilyen problémátok?
2. A letölthető ékezetes billentyűzet fájlait hova kell bemásolni?
Az akkumulátor kijelzésnél nincsen százalék.Olyan mintha 5 egységre lenne osztva és úgy menne le. Tehát nem folyamatosan csökken. Ezzel kapcsolatban esetleg valami?

(#117) Fcsabi válasza i900 (#115) üzenetére


Fcsabi
tag

Ez most mit fog megoldani?

Akku kijelzéshez javaslom: Batti 2.4
Isteni kis program.

(#118) i900 válasza Fcsabi (#117) üzenetére


i900
újonc

Ha csatlakozik a routerhez,de az internet nem megy,ezt fogja megoldani. Azt hiszem pont ez volt a kérdés.
Köszi a programot.
A másik,akkor Nektek sincs % kijelzés?
Bluetoothon már tudtatok fájlokat fogadni?

(#119) i900


i900
újonc

Ha esetleg valakit érdekel. A windows mappában meg lehet találni egy tudomyános számológépet és a névjegykártya scannert. Ezt be lehet rakni simán a programok közé és használni lehet. (ctrl+c, ctrl+v) A számológép PowerCalc (fekvő nézetben jelennek meg a tudományos funkciók),a tesztben meg benne van a névjegykártya scanner neve.

(#120) Fcsabi válasza i900 (#118) üzenetére


Fcsabi
tag

Nekem a gyors merülés volt a problémám, szerintem nem nézted, hogy kinek válaszoltam.
De azért köszönöm, a szándékot értékelem. :)
A programot is szívesen.
Nincs százalék kijelzés tudtommal.

(#121) diamant1


diamant1
újonc

Sziasztok.
Tényleg nincs ezen a vacakon diktafon,vagy csak én nem találom???

(#122) furdokemping


furdokemping
újonc

Nekem az a problémám, hogy az IGO megtalálja a műholdakat, de sajnos inaktív az ÚTVONAL menüpontom. Mi lehet a baj?
A Diktafon engem is érdekelne, hogy van e rajta?

(#123) marci3 válasza furdokemping (#122) üzenetére


marci3
tag

állíts be célpontot és lesz útvonal menűd is

(#124) Fcsabi válasza diamant1 (#121) üzenetére


Fcsabi
tag

"Vacak". :DD

Ha jól emlékszem: nyiss egy új jegyzetet, ebben alapból rajzolgathatsz.
A menüt megnyitva bekapcsolhatod az eszköztárat, amin már látsz egy piros felvétel gombot. Ettől kezdve diktálhatsz, és közben rajzolgathatsz is.

(#125) diamant1 válasza Fcsabi (#124) üzenetére


diamant1
újonc

köszi,ezt megtaláltam.de én ennél komolyabbhoz voltam szokva,az N95 8gb-n és a Sonyericsson P 990i-n is super volt, E két telót cseréltem erre a dögre,de már kezdem megbánni. Igaz a Windows Mobil nekem teljesen "kínai" egyelőre.

(#126) furdokemping


furdokemping
újonc

Köszönöm a navigációs segítséget, működik!
1, Abban tudnátok-e segíteni, hogy divx-eket miért nem játszik le? Próbáltam pár filmet felrakni rá, de valamelyiket abszolót nem játsuotta le valamelyiknél csak a hangját. Mi lehet a gond?
2, A másik gondom, hogy játékokat szeretnék feltenni rá, találtam is nagynehezen egy oldalt, ahol voltak játékok, de amikor elindítottam az exe-ket, akkor hibát írt ki? Milyen kiterjesztésű játékokat lehet installálni? Esetleg tud valaki címeket, ahonnan lehet jó játékokat letölteni?

Köszi

(#127) outsiders válasza furdokemping (#126) üzenetére


outsiders
aktív tag

1: menj ide: [link] itt vannak alkalmazások, és a video probléma megoldására pedig szedd le a TMCP playert és mellé a codecpackot, akkor menni fognak a filmek.

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#128) furdokemping válasza outsiders (#127) üzenetére


furdokemping
újonc

Letöltöttem és felinstalláltam, de nem akart elindulni. CRASH.TXT fájlt hozott be.
Most mit tegyek???

(#129) Lasi


Lasi
tag

Korábban már írtam, hogy jó és hasznos írás ez, de most látom csak igazán mennyire is jó. Megvettem a telót végre, és most meg nem győzöm turni a témákat. :DDD

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#130) copexx


copexx
újonc

Halihó
Kéne egy kis segítség! Vettem egy Omniát, csak az a bibi,h sosem használtam ezelőtt windows alapú telefont, és nem igazán megy még a kezelése! Pl.: hogy tudnám beállitani a sunnysoft billentyűzetet az üzentetiráshoz, és ha valaki lenne oly kedves megírni, h hogy kéne beállitani az internethozzáférést, ugyani látja a routert a teló, de nem tudok csatlakozni! Pls. help!!!

(#131) vido


vido
újonc

Egy kérdésem lenne a cikk írójához: Hogyan tudom feltenni a magyar kódlapot amit csinált, mert eddig nem sikerült sehogyan felmásolnom!
Próbáltam az attribútumokat megváltoztatni a jelzett fájloknál, de ami ROM az rom!
Szóval egy kis segítség kellene, de jó lesz az is, hogyha megmondjátok hogy milyen proggival másoljam azt fel, vagy regeditbe meg lehet adni, hogy mit és honnan szedjen!
Előre is köszi!

(#132) Andi0


Andi0
csendes tag

Sziasztok!

Akadt nekem egy kis problémám! Ma gondoltam írok egy üzenetet, de amikor rányomtam arra, hogy kiadja, hogy milyennel akarom irni akkor láttam, hogy eltünt belőle a magyar 101 gombos üzenet irási lehetőség és a "iw" lehetőség. Csináltam rajta egy HR-t amitől azzonal visszakaptam az összes törölt üzeneteimet, de a "gombok" :) nincsenek meg.

Szerintetetk mi lehet a probléma? A válaszotokat előre is köszönöm!

(#133) geddonhun válasza vido (#131) üzenetére


geddonhun
csendes tag

Total Commander for PPC meg tudja oldani és ingyenes

(#134) Dundy


Dundy
tag

Meg tudná valaki mondani, hogyan tudnám GPRS WAP használatra bírni a Samsung i900-asomat? Nem GPRS NET, nem adathívásos WAP, hanem GPRS WAPra vagyok előfizetve a Vodafonnál, tőlük egyelőre nem kapok válaszot, a neten pedig semmi infó nincs.

Valaki tud segíteni?

Köszönöm!

(#135) hando77


hando77
csendes tag

Sziasztok,szeretnék venni egy i900-at de Szegeden a panonnál hiánycikk.Az lenne a kérdésem hogy csak a szolgáltatóknál vásárolt tudja a magyart,vagy pl.: a M.marktban kapható is? :R

(#136) Andi0


Andi0
csendes tag

Sziasztok! Lenne nekem egy hatalmas problémám (Számomra nagy) ma mikor szinkronizálni akartam akkor egész véletlenül letöröltem róla a sunnysoft-ot! Most nincs rajta és teljesen angol lett a telóm! Szerintetek ha visszaviszem oda ahonnan vettem akkor ott megtudják csinálni anélkül, hogy felküldenék Pestre vagy nem? A másik kérdésem ha már van egy ilyen drága telóm akkor miért nem adták hozzá a sunnysoft-ot vagy csak én nem kaptam? Segítsetek légyszi!

Köszi

(#137) marci3 válasza Andi0 (#136) üzenetére


marci3
tag

hr és lesz rajta magyar.

(#138) Andi0 válasza marci3 (#137) üzenetére


Andi0
csendes tag

Már csináltam azt is!

(#139) Andi0


Andi0
csendes tag

mégegyszer csináltam rajta és most jo! Köszi mégegyszer

(#140) vampel


vampel
újonc

Az aksi lemerülés nálam is probléma volt. Levettem az Igo-t és megszűnt a hiba. Visszatettem az Igo-t és és kikapcsoltam TMC-ét és jó lett.
A másik merülési problémát úgy vettem észre hogy még az okozhatja ha a háttérben be van kapcsolva az ActiveSync a telon.

(#141) vampel


vampel
újonc

Viszont lenne nekem is egy kérdésem. Hogy lehet az Igo-t frisíteni. A szoftver magyar weboldaláról ez a verziót nem. A programban megadott weboldal pedig még csak készül hogy onnan lehessen frisíteni. Pedig igen csak hiányos, M0 új szakasza, stb

(#142) vampel


vampel
újonc

Bluetooth- on Noki telefonról tudok képet fogadni, HP6515-ös pda-mról pedig nem enged átküldeni az i900-ra. Ez is érdekes!

(#143) vampel


vampel
újonc

FIGYELEM!!! Nem mindegyik szivargyújtó töltővel működik a töltés (urángyártott). Vásárlásnál nem árt kipróbálni előtte. Sőt, van még olyan Samsung gyári hálózati töltő is ami nem tölti, az U800 –sal működött de volt olyan típus amivel nem.

(#144) nono7


nono7
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem! Valahol olvastam hogy ha elinditok egy programot és beakarom zárni(X) akkor gyakorlatilag allatta futnak a programok és ez memoria terhelést okoz...
Nos akkor mivel lehet normálisan bezárni a programokat hogy ne fusson a háttérben?
Köszönöm!

Telefonvásárlás elött állok szeretnék egy i900Omnia 16GB osat ahoz nem jár IGO8,később is belehet szerezni valahonnan?Boltban vagy Netről?

Köszi!

(#145) geddonhun válasza nono7 (#144) üzenetére


geddonhun
csendes tag

Számtalan helyen megtalálható, hogy a WkTaskManager ingyen van és minden apróság beállítható a bezárással kapcsolatban. IGo boltból legálisan, internetről kevésbé legálisan is beszerezhető. Boltból viszont nem tudom mi a hivatalos álláspont. Érdemes rákérdezni, hogy az Omnia felbontását is támogatja a vásárolt verzió. Tehát ami hónapok óta porosodik valami kisboltban az biztos, hogy nem fog menni.

(#146) eosz válasza vampel (#140) üzenetére


eosz
tag

Szia Vampel!
Hol kell kikapcsolni a TMC-t?

(#147) jermann


jermann
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban hogy honnan tudok letölteni játékokat vagy egyéb progikat az omniámhoz? Már mindenhol kerestem de nem találtam szinte semmit.
Ha tudtok segíteni akkor előre is köszönöm!

(#148) Barito


Barito
csendes tag

Sziasztok!
Ara hogy lehet rávenni a telefont hogy felépült wlan kapcsolat esetén azt használja internetezésre ne a gprs-t?Vagy honnan tudom megnézni hogy melyiket használja?
Köszönöm.

(#149) escobar20


escobar20
újonc

Hello!
Tegnap vettem egy omnia-t, és az istenért sem tom elindítani a navigációs szoftvert... valaki tudna segíteni??? :(

(#150) Tarlac


Tarlac
csendes tag

:( Szia, Dec 17-én vásároltam egy vadi új omniát,T-mobilos be volt már izzítva.
Látom Te vágod ezt a cuccot,negyon meg köszönném ha tudnál segíteni nekem ezt a kbszot igo-t elindítani.Benne van a kártya,valamelyik menüben láttam is az ikonját.Ja és nem nagyon vágom ezt a kérdést, ez az első ilyen telóm.Ja és nem vagyok eg nagy PC-s sem.Hal etudnád írni lépésröl-re, nagyon megköszönném.Direkt a navi miatt vettem meg mert szükségem lenne rá.
köszi Tarlac!

(#151) #67688960


#67688960
törölt tag

Hello!
Jól látom hogy van kézírás felismerés?

(#152) pinyti


pinyti
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy bejövő hívás esetén meg lehet-e oldani azt, hogy csak a hardware gombokkal lehessen fogadni, vagy elutasítani a hívást, és a kijelzőn ne. Azért lenne fontos, mert a zsebből elővéve ha úgy ér az ember a kijelzőhöz, könnyen felveheti előbb, mint kéne, illetve ki is nyomhatja...

Válaszod előre is köszönöm!
Üdv:
Dani

(#153) begi_ válasza Tarlac (#150) üzenetére


begi_
újonc

Hali!
Kártya be
2577 mappa ott - autorun
Ezek után települ, kell pár ok közben, today-ről vagy a programok menüből indítható.
Első inditáskor lehet, hogy be kell állítani a GPS-t.
Ha kell módosítani akkor így:

Főmenü bal alul tap a földgömre
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/090107/pc_capture1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090107/pc_capture1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]

Jobb felül tap a GPS antenna ikonra

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/090107/pc_capture2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090107/pc_capture2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]

Jobb alsó sarokban tap a műhold ikonra
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/090107/pc_capture3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090107/pc_capture3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]

Állítsd be így:
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/090107/pc_capture4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090107/pc_capture4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]

Menj ki a szabad ég alá és tedd le 2-10 perc mire holdat talál.

Ha van net elérése a kütyünek, és letöltöd az adatokat ezzel : Enhanced Gps akkor gyorsabb lehet a poziciófogás!

Setting/sytem- ben van

(#154) begi_


begi_
újonc

A képek még1x
talán látszik, ha nem akkor a linket kimásolva megnézhetőek!

(#155) begi_ válasza Barito (#148) üzenetére


begi_
újonc

Állíts be ezeket:

(#156) pinyti


pinyti
csendes tag

Sziasztok!

Bejövő hívás esetén meg lehet-e oldani azt, hogy csak a hardware gombokkal lehessen fogadni, vagy elutasítani a hívást, és a kijelzőn ne. Azért lenne fontos, mert a zsebből elővéve ha úgy ér az ember a kijelzőhöz, könnyen felveheti előbb, mint kéne, illetve ki is nyomhatja...

Válaszod előre is köszönöm!
Üdv:
Dani

(#157) szacsaszz


szacsaszz
újonc

Sziasztok! Nemrég vettem egy i900-at. A GPS-nél nem tudom használni a tmc-t. Tud valaki segíteni?
Köszi

Legyen klassssszzzzz a napotok!

(#158) Tarzi52


Tarzi52
újonc

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon és az Omnia i900 tulajdonosok közt is.

Nekem az a gondom, hogy nem tudom beinditani az iGO-ban a GPS vevőt.

Használtam-használok most is más GPS eszközt ( digit sebeségkivetítőt, Asus pda-val igo8-at külső gps vevővel, de egyikkkel sincs ilyen gondom.) A sebességkivetítő pár másodperc mulva már kírja a sebességemet indítás után, pda-s vevő is 10-30 mp múlva veszi a gps holdakat és navigál.

Feltelepítettem az iGO-t beindítom, - beállítások - köv.oldal -GPS - aut.keresés, végig próbálja az összes"Potr-ot" az összes adatátviteli sebeséget, majd kiírja: Nincs GPS jel.

Kint vagyok-voltam a szabadban, családi házas környezet, nincsenek nagy fák, hát én már odafagytam.

Nem tudom hogy a beállítások - rendszer - lapon nem kell-e valamit beállítani a gps vételhez?

Kérem, ha tudtok segítsetek!

(#159) HanU válasza pinyti (#156) üzenetére


HanU
tag

Erre nekem a megoldás az Inesoft Phone 4.4 volt.

Az i900-ról minden 1 helyen
[link]
[link]

HanU

(#160) HanU válasza Tarzi52 (#158) üzenetére


HanU
tag

Nekem mikor az első HH9 ROM volt az i900-on akkor fordult elő, hogy 5-10 perc alatt talált holdat. Most a taril féle DXIA2 féle ROM van az i900-on és kb. 30 sec. alatt talál holdat.
A settings menüben a Enhanced GPS opcióban kapcsold be a XTRA gps opciót, én WiFi-n keresztül szokta frissíteni, ha ezt bekapcsolod akkor még hamarabb talál holdat a kütyü.
Az external GPS opcióban az alap
- Programs port a COM3
- Hardware port COM9

Az IGO sys.txt-be én a következö adatokat szúrtam be:

[GPS]
port=3
baud=4800
source="nmea"
disable_advanced=0

Ha mind ez nem orvosolná a problémát akkor valami gáz van a kütyüddel.
Nekem semmi buzerával mikor először indítottam el az IGO-t kb.: 6 perc alatt talált holdat.

Az i900-ról minden 1 helyen
[link]
[link]

HanU

(#161) Zsola888


Zsola888
újonc

Hi!!
Omnia magyarításban tud valaki segíteni?

(#162) tatu675


tatu675
újonc

Sajnos a megadott oldallal nem boldogulok, a TCPMP-t illetően. Tud nekem valaki egy egyszerübb elérhetőséget, ami kompatibilis az Omniával

(#163) jano180


jano180
csendes tag

sziasztok!
Az lenne a kérdésem ,hogy hogyan lehet rajta szoftvert frissíteni??mert láttam hogy az iphone-okon lehet és akkor gondolom ezen is lehet nem??vagy nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.