Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3601) róland válasza modd3r (#3587) üzenetére


róland
veterán

Mert a frissítést a gyártó adja ki, a gyártói szerverekről kapják meg a szolgáltatói készülékek is. De a hivatalos szolgáltatói köröket le kell futniuk. (Plusz ellenőrzés. Jelen esetben a telefon rész működőképessége. Addig nem fogja átaemgedni a szolgáltató, amíg nem problémamentes a frissítés.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3602) JMarty válasza Lacielvtárs (#3600) üzenetére


JMarty
tag

Megy igen. "Csak" 2 apk-t kell telepíteni bűvészkedés nélkül. Benne van a videóban, kb 5 perc az egész.

(#3603) polonic


polonic
félisten

Hát ez rohadt érdekes.
Nekem a 44 mm-es óránál megjelent az SOS menü. Az alkalmazásokból is talál frissebbet.
A feleségem 40 mm-esénél nincs SOS és alkalmazás frissítés.
A különbség, hogy nekem S20+ a telefon, neki S8.

(#3604) Lacielvtárs válasza JMarty (#3602) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és honnan szerzem be a két appot?
hát erre kíváncsi lennék, mert tuti az van hogy az adott régióban működik, de nálunk nem megy olyan egyszerűen, vagyis nehéz elhinni, főleg hogy olvastam egy leírást, amiben elég sok lépést és progit kell használni hogy működjön és ott is azt írja hogy nem biztos hogy működni fog...
te ezt a videóban lévő próbáltad már? vagy így neked müködik?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3605) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3600) üzenetére


Gubu0101
veterán

Telepítős,csak a telefonról kell telepíteni az appokat,próbáltam de nekem nem sikerült ez a megoldás,de mindj ezt is megnézem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3606) JMarty válasza Lacielvtárs (#3604) üzenetére


JMarty
tag

A videó leírásában van egy link. Felraktam a 2 apk-t és megy. Semmi exrát nem csináltam.

(#3607) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3605) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hátha neked Mester :R sikerülne...
én ma megpróbálásom amit itt korábban linkeltem, valami tanúsítványt kell hozzá létre hozni, hát nagyon érdekelne, ha össze jönne :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3608) Lacielvtárs válasza JMarty (#3606) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ez nagyon érdekel, mindjárt meg is nézem alaposabban :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3609) Smirty


Smirty
tag

Tud valaki valami szoftververziot kuldeni? A 4.0.0.8 ra nem jon semmi frissites.

(#3610) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#3608) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Srácok urak, ez tényleg működik :C :C :R :R


Nagyon köszönöm :Rotthon kipróbálom az active 2n is :DD :))

JMarty nagyon szépen köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3611) Lacielvtárs válasza JMarty (#3606) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

annyi kérdésem lenne nincs ilyen művelet, egyszerű mód a vérnyomás mérésre is a 3as watchon? :R
már csak az hiányzik a 3as-ról :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3612) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3610) üzenetére


Gubu0101
veterán

Zsír :D
Active 2 nekem nem jött össze,sőt,törlődött az eddig felszenvedett vérnyomásmérő :(((
Kezdhetem előröl :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3613) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3612) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jajjjj, jujjj, kellemetlen :W
akkor én se próbáljam ki inkább? :R
de jó akkor az active 2 tud vérnyomást mérni, a három meg az EKG-t
még jó hogy ilyen sok órám van ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3614) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3613) üzenetére


Gubu0101
veterán

Még megpróbálom,letöröltem mindent telefon+ óráról,ha így se akkor marad a vérnyomásmérés egyenlőre.
Szerintem a mi esim-es verziónk ilyen “érzékeny” :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3615) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3614) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk az is lehet hogy az esim az oka...
Bár imádom hogy mindent tud telefon nélkül az óra :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3616) JMarty válasza Lacielvtárs (#3611) üzenetére


JMarty
tag

Nekem megjelent az appban a vérnyomásmérés is. Jó kérdés neked miért nincs ott, lehet hogy még a hármasban nem támogatott.

(#3617) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3615) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez nem jött össze,ugyan az van mint a korábban próbált telepítős appokkal,azokkal se tudtam,így marad a számítógépes verzió + tizen studio,azzal legalább a vérnyomásmérés működik.
Igen az esimesekkel lesz a problem.
Healt app fel megy,viszont a másik app telepítése után kiírja a teló,hogy sikertelen telepítés,tehát az órára nem megy fel a 2 alkalmatosság :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3618) JMarty válasza Smirty (#3609) üzenetére


JMarty
tag

Kézzel raktad fel a 4.0.0.8-at? Mert ha igen, akkor arra nem fog jönni frissítés, mert hivatalosan nem jelent meg a régióban. Kézzel fel kell rakni egy korábbi firmwaret és végig frissítgetni.

(#3619) Smirty válasza JMarty (#3618) üzenetére


Smirty
tag

igen kézzel. Tudsz linkelni egy régebbit??

(#3620) Lacielvtárs válasza JMarty (#3616) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát majd most ma megprobalom, hátha megy úgy mint neked.
Anno én fel raktam a vérnyomás mérést a kettes órára, akkor még nem adta be hogy van EKG.
No majd megprobalom lehet ma, hacsak a "gomba" ;] kolléga nem beszél le róla :R

mondjuk az is lehet hogy a hármasban csak az appot kellene felraknom a vérnyomásméréshez?

Basszus és tényleg ott van :W
Ki is próbálom :R

már értem miért kéri újra a kalibrálást :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3621) Smirty válasza gyuri2008 (#3554) üzenetére


Smirty
tag

Hol találtál leírást?

(#3622) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3617) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor én nem bántom, főleg hogy közben előkerült a 3-as órán a vérnyomás mérés és az EKG is :C
a kettes órám úgy is csak tartalék óra, amikor a 3-as lemerül :D
de azért köszönöm hogy megpróbáltad, és még egyszer bocsi hogy "miattam" elécsesződött :W :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3623) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3620) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem a mi active 2-re felejtős ez a féle megoldás.
Még adtam neki egy esélyt wifin is de semmi :(
Kapcsolom be a gépet és megy vissza vérnyomásmérés egyenlőre,majd ha lesz már hivatalos frissítés ecgvel akkor majd megkapjuk.
Megpróbálhatod te is,de kétlem,hogy összejön,ha netán sikerül akkor írd meg :R

Semmi gond,nem nagy kaland a másik folyamat,5 perc az egész :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3624) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3623) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát én igyekszem tanulni mások hibáiból, bocsi :R , tapasztalatából és inkább nem piszkálom, ha neked nem megy, akkor nekem sem fog, amilyen peches vagyok :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3625) SpongyaBob válasza JMarty (#3599) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Már én is felraktam, megvártam ezt a mostani frissítést. Hibátlan, működik! Most lett teljes az Active2 :D :C

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3626) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Vajon az LTE verzióra mikor jöhet ki...

(#3627) modd3r válasza Ateszpapa (#3626) üzenetére


modd3r
őstag

Nem sokat kellett volna visszaolvasnod.... (okt. vége)

(#3628) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sajnos a fent linkelt módszerrel nekem sem működik Huawei telefonnal. Azt írja, hogy az alkalmazást nem sikerült telepíteni....

[ Szerkesztve ]

(#3629) torrente777 válasza Fradipuma (#3628) üzenetére


torrente777
tag

Próbáld meg ezt a kombót ez működik nem samsung telefonokkal régi tpk telepítőt meg a heath app ot töröld és ezeket tedd fel. [link]

(#3630) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok! Abban tudnátok nekem segíteni hogy honnan tudom hogy az adott samsung galaxy watch active 2 44mm steel az e-simes avagy nem? R820nak van írva az elvileg hiába 44mm steel nem lesz e-simes ugye?

(#3631) modd3r válasza dAnky (#3630) üzenetére


modd3r
őstag

Nem.

(#3632) bbendre válasza dAnky (#3630) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is megérkezett R820 XEH. Manuális updattel megy csak

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#3633) Fradipuma válasza torrente777 (#3629) üzenetére


Fradipuma
tag

Köszi de sajnos ugyan az a helyzet ezzel is ....

(#3634) Ateszpapa válasza modd3r (#3627) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Átsiklottam felette, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3635) subset válasza JMarty (#3599) üzenetére


subset
senior tag

Köszönjük !

Milyen telefonod van ?

Használj Te is szabad szoftvert !

(#3636) Lacielvtárs válasza SpongyaBob (#3625) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor a kolléga sok embert tett/tesz boldoggá, akkor én is megvárom az LTE frissítést és utána próbálom majd lehet felrakni ezt ami a 3-asra sikerült :DD :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3637) Gubu0101 válasza Lacielvtárs (#3636) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vissza is dobtam a vérnyomásmérőt,ecg továbra is tabu.
Talán még akkor bepróbálom ezeket a telepítősöket,mikor mi is megkapjuk az új frissítést,hátha... :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3638) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#3637) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen, én is pont ezt írtam, hogy lehet majd az új frissítés segít nekünk :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3639) S@c@ válasza JMarty (#3618) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem is tudsz adni...nekem is jelenleg 4.0.0.8 van. Gyors is az ora vele.

(#3640) dAnky válasza bbendre (#3632) üzenetére


dAnky
aktív tag

Tehát megoldható h működjön e-simeskent?

(#3641) Csocsesz75 válasza JMarty (#3599) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem is feltelepült, működik is. De mit kell itt nézni ? :DD

Na majd este foglalkozom vele, most kajaidőben gyorsan feldobtam, köszi.

(#3642) JMarty válasza S@c@ (#3639) üzenetére


JMarty
tag

Régi romokhoz link, hogy működjön az update :))
R830 [link]
R820 [link]

Szívesen mindenkinek! Sok anomália mentes EKG mérést! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3643) polonic válasza JMarty (#3599) üzenetére


polonic
félisten

Rákattintok drive-on a letöltésre és nem történik semmi.
Valaki megosztaná, akinek sikerült letöltenie?

(#3644) Gubu0101 válasza JMarty (#3642) üzenetére


Gubu0101
veterán

Olyan kellene,ami megy az esimes verziókon is :)) :D
Pontosítok,csak az EKG-t nem lehet működésre bírni :N

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3645) Lacielvtárs válasza polonic (#3643) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én kétszer nyomtam rá...
és utána indult el a letöltés :K
igaz mobilon töltettem le...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3646) lafaty80 válasza JMarty (#3599) üzenetére


lafaty80
őstag

Hali, akkor ehhez nem kell csc váltani, csak telepíteni (az új firmware-rel)?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3647) baani59 válasza Gubu0101 (#3637) üzenetére


baani59
aktív tag

Az Xda topicban azt olvastam, hogy az Ecg-hez legalább Tizen 4.0.0.8 vagy fölötti kell. Az Lte órákon az volt a sikeres megoldás a legtöbb esetben, ha 4.0.0.6-ra vagy 4.0.0.7-re telepítették az BP és Ecg tpk-t majd frissítették. Miután Lte órára Mo-on csak CSC módosítással lehet feltenni a 08-at vagy 5.5-öt, én is csak várok, mint nyúl a hurokban. :W

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#3648) Lacielvtárs válasza lafaty80 (#3646) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen :K
simán telepítettük a két appot...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3649) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3610) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az ugye megvan, hogy ez egy eredmenytelen meres, es semmit nem tudott az ora kideriteni belole? Ilyen magas pulzus mellett, nem tud eredmenyt adni, a felso plafon 100bpm.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3650) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3649) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

most már ezt is tudom, köszönöm :R
majd csinálok nyugalmi állapotban is, csak most munkába vagyok, itt nem ritka a magas pulzus :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.