Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3201) HSanyi


HSanyi
tag

Még most ismerkedek a dolgokkal, de ez lett:

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#3202) Schuler888 válasza HSanyi (#3199) üzenetére


Schuler888
senior tag

Vajon Netodinnal felrakott firmware is kap frissitest vagy azt is fel kell netodinoznom :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3203) Skynet258 válasza HSanyi (#3201) üzenetére


Skynet258
veterán

Vannak azért időben eltérések a régiók között, ha megnézitek ugyanazt a frissítést és a dátumot mellette:

Ez a magyar régiós (XEH)
Ez a német régiós (DBT)
Ez a cseh régiós (XEZ) (nekem például ez van, Alzás vásárlás).

Fentiek alapján a német régió a legpörgősebb ha valaki frisset akar érdemes lehet a német CSC-t használni.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3204) Schuler888 válasza Skynet258 (#3203) üzenetére


Schuler888
senior tag

Honnan lehet kideriteni a regiot? En a XXU1BTF3eset tettem fel.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3205) hito válasza hito (#3192) üzenetére


hito
nagyúr

Ráment majdnem 1 napom, de kész van. Akinek MIUI 12-es rendszere van, az kösse fel a gatyát, mert nem egyszerű. Lehet, hogy csak az én romommal vacakolt ennyit (csájnísz), de életem egyik legnehezebb szülése volt ezen a téren. Még ezt is meg kellett csinálni:

- First, going to Battery Optimization settings and enabling "Autostart" for every Samsung Galaxy Watch related app (there are at least 2, the plugin and the Accesory Service).
- Then, disabling battery optimization for those same apps.
- And then (this is the one I was missing), go to Settings > System App Settings > Security > Boost speed > Lock apps > Select both Galaxy Watch Plugin + Samsung Accessory Service This last setting is the one that was messing with my watch when closing apps with the X on the task manager.

De ez előtt is kismillió beállítás és engedély, meg sorrendre figyelnim stb. Rémálom volt, de működik.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3206) Schuler888 válasza hito (#3205) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na az ilyenekert mondom, hogy a xiaomi mar megerkezett, de a software meg nem :) no offense ;)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3207) Skynet258 válasza Schuler888 (#3204) üzenetére


Skynet258
veterán

Én most úgy néztem, hogy Galaxy Weareable progi --> Óra szoftverének frissítése --> Utolsó Frissítés és középtájon ott a link ami fix, csak a /doc.html előtti 3 betű változik a CSC-nek megfelelően.

Plusz ha már megtaláltam beteszem ide is:

BTA1 firmware XDA-ról ha valaki vissza akarná tenni a ROM-ot. Ez csontra ugyanaz a firmware ami nekem is most például fent van, tehát ha romolgat valaki de kéne a gyári akkor ezt mentse le azért. ;)

Ja igen és CSC kódokhoz puska mi melyik ország.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3208) hito válasza Schuler888 (#3206) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem túlbiztosítják ezeket a dolgokat a rendszerben, mert egyébként valami félelmetesen jó a MIUI 12. Nézőpont kérdése, hogy jó-e vagy rossz, hogy default nem adja meg ezeket az engedélyeket bárminek. Ilyenkor szöszölős, de akadhat helyzet, amikor ez a tulajdonsága jól jöhet.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3209) róland válasza modd3r (#3200) üzenetére


róland
veterán

De korrekt. Mert Te is (mint én is) szolgáltatói változatot vettünk, ahol a frissítést a szolgáltatónak is jóvá kell hagynia.
Amúgy maxx. 1-2 nappal szokott késni a T a GWA2 frissítések kiadásával.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3210) HSanyi válasza Skynet258 (#3203) üzenetére


HSanyi
tag

Lehet nem is véletlen a frissítésem, hol lehetek most? :-)
:R :R :R

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#3211) Schuler888 válasza Skynet258 (#3207) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszonom :R

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3212) Schuler888 válasza Skynet258 (#3207) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kozben megneztem
"Nincs informacio errol a frissitesrol." :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3213) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

hát kíváncsi vagyok én is mikor kapom meg ezt a frissítést :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3214) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3213) üzenetére


Schuler888
senior tag

En arra vagyok kivancsi, hogy alapbol benne lesznek-e az engedelykoteles funkciok

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3215) polonic válasza Schuler888 (#3214) üzenetére


polonic
félisten

Dehogy lesznek benne. Hova gondolsz. :)
Fentebb megosztották, hogy mit tartalmaz a frissítés. Attól se több, se kevesebb.

(#3216) Schuler888 válasza polonic (#3215) üzenetére


Schuler888
senior tag

Akkor ha az enyem nem frissul tehetek fel egy 5os tizenu firmwaret amire megint ra a vernyomas es ecg detektort.. dejo :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3217) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3214) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

biztos hogy nem lesz benne :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3218) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3217) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ellenben konnyen fel lehet ra pattintani mar az ecg-t is firmware csere nelkul, mint a vernyomasmerot

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3219) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3218) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen azon én is gondolkodtam hogy megpróbálhatnám, csak nem bízom magamban hogy sikerülne és amilyen peches vagyok, tuti elcseszném, vagy falhoz vágnám :D ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3220) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3219) üzenetére


Schuler888
senior tag

En se csereltem elotte sose firmwaret meg oran, de a netodin eleg kezes :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3221) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3220) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát irigylem a hozzáértésetek és türelmetek, de nem merek kockáztatni :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3222) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok már is elhajlottam, a vérnyomás mérést már nem tudom melyik az a három file amit le kell szednem :W
a linken van fen három is alul meg további három, hát nem tudom, lehet írok Skynet kollégának hátha segít :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3223) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3222) üzenetére


Skynet258
veterán

Innen letöltöd fentről a "UPDATE 07.06.2020: New APK again (version 161)." szöveg mellett lévőt. Meg letöltöd lentről az "sdb2260.zip"-et és a "AbsolutelyOWNRISK-TPK.zip"-et. ;)

https://geekpulse.hu

(#3224) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3223) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

uhhh isten vagy Mester :R köszönöm
hazaérek meg is fogom próbálni.
annyi kérdésem lenne ha ezt megcsinálom, akkor is jönnek majd a frissítések meg a jövőbeni újdonságok majd az órára, vagy meg kell tanulnom visszarakni esetleg a gyári "cuccot" hogy minden működjön mint eddig?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3225) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3224) üzenetére


Skynet258
veterán

Ebben össze vagytok keveredve (nem csak te másoknál is láttam ezt felmerülni): a vérnyomásmérés alapvetően semmi extra, 1 program a telóra, 1 az órára és ehhez kell a harmadik file ami a Tizen Studio. Utóbbit fogd fel egy total commandernek ami a másolást intézi, semmi egyebet nem csinálsz az órával ebben az esetben.
És van az EKG mókolás, ami 4.0.0.8-as rendszertől (és majd attól felfelé) működik. Mint egy játéknál a PC-n, meg van szabva, hogy minimum Win 10, ugyanaz, van egy szoftveres feltétel. Na ehhez kell (jelenleg még) felrakni netodinnal a 4.0.0.8-as firmware-t, ami már annyiból necces, hogy elszállhat az órád (firmware frissítés mindig mindenen kockázatos lehet), változik a régiókód ami miatt a szerviz azt mondhatja, hogy hé ez nem ezzel lett árulva, magától erre nem frissül, belenyúltál, szia gari. Mindkét fenti állítás feltételes, nem törvényszerű, de benne van a rizikó amit el kell dönteni megéri-e bevállalni.

De a vérnyomásmérés sima app amit kicsit körülményesen kell ugyan felrakni, de akkor is csak sima app. Nem módosít semmilyen rendszerfile-t, nem állít át CSC-t.

Próbáljátok mindig átgondolni mit csináltok, mi mit másolhat, cserélhet, és akkor egyből nem lesz ilyen félelmetes az egész. És a metodika ugyanaz minden eszközön, egyszer megérted, megérted mindenhol.

Na és persze mindig gondoljátok át, megéri-e egyáltalán szórakozni az adott dologgal. Nekem ez hobbi több mint 10 éve, meg már előtte is romoltam, flasheltem, pit-eztem szóval ismerős pálya. De mondjuk én felraktam az EKG-t, megnéztem háromszor, hú de jó, azóta se érdekel. Ne helyezzétek magatokat nyomás alá, meg stresszelni hogy hú most mit csinálok vajon a drága eszközömmel - aztán lehet nem is kell a gyakorlatban annyira az adott feature.
Okosan, nyugodtan. :D

https://geekpulse.hu

(#3226) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3225) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszi a megnyugtató választ, így most már mindent értek :R
igazából a kíváncsiság hajt és azért tenném fel, de valószínűleg azt sem sokszor használnám, főleg hogy a fiókban van egy vérnyomás mérő és azt sem használom :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3227) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3226) üzenetére


Skynet258
veterán

Tegyed, ha hajt a kíváncsiság úgyis fel fogod tenni. :D Nem lesz semmi baj tőle. ;) Bármi van, elakadsz, kérdezz aztán segítünk. :K

https://geekpulse.hu

(#3228) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3227) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

így fog történni. Uram Ön jobban ismer mint én magamat ;] :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3229) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3223) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezt hol találom Uram az órában? :R
"Az órán engedélyezd a debugging mode-ot és Developer Options-t, majd indítsd újra."

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3230) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#3229) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

eóazt szerintem megtaláltam, egy youtube vidó alapján, fel is ismeri a wifin a tizen stúdió, de valahogy nem tudom beírni a parancsot a futtatáshoz :W

total commanderben próbálom, de win 10 alatti parancssorban is ugyanezt írja ki
előre is köszönöm a segítséget :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3231) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3229) üzenetére


Skynet258
veterán

Órán: Óra névjegye ---> lentebb Szoftver ---> Szoftververzióra (asszem) hétszer rákoppintasz, kiírja, hogy bekapcsoltad a Fejlesztői üzemmódot.

A másik meg ugyanott lényegében, az Óra névjegye menüben, legalul (Hibakeresés, ez a debugging mode).

https://geekpulse.hu

(#3232) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3231) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen igen köszönöm ezt meg is találtam, de az elérési úttal valamit elcseszek... :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3233) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3232) üzenetére


Skynet258
veterán

Sokáig írtam azt a hsz-t, közben telón hívtak. :D

Ez megvolt?

Nyisd meg a kicsomagolt sbd mappát, azon belül nyisd meg a tools mappát, és ebbe másold be az előzőleg letöltött BP.tpk file-t.

A parancssorod nem rendszergazda módban van ha jól látom?

Amúgy időről időre vannak anomáliák, nekem felment simán, másnak nem látja az órát, nálad a parancssor... ilyenkor jó ha tudod mi miért és hogyan történik, mert ha csak lemásolod a lépéseket de bejön valami egyedi hiba akkor arra a leírás nem ad választ, magadnak kell összesakkozni. :(

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3234) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3233) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen az megvolt, benne is van, a kis vagy nagy betű gondolom nem számít...

hát ami a képen van az tényleg nem rendszergazdai mód...

no megpróbálom a leírod alapján újra

tényleg köszönöm hogy időt szentelsz nekem :R

az a baj hogy a rendszergazdai parancssor, ide dob de:
C:\windows\system32...

és nem tudom hogy tudok visszalépni :W
bocsi hogy ilyen béna vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3235) kakuk.tamas válasza Lacielvtárs (#3234) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A cd.. paranccsal lépsz vissza egy mappát.
Utána simán meghajtójel: paranccsal váltasz meghajtót, és a cd[szóköz]mappanév paranccsal lépsz a könyvtárba.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3236) Lacielvtárs válasza kakuk.tamas (#3235) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

uhhh köszi neked is :R

de így sem megy :W
hozzáférés megtagadva

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3237) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#3236) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah jó ennyi , feladom, eddig bírta az idegrendszerem ;] :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3238) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3236) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Indtall" elirtad az utso parancsot :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3239) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3238) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

milyen érdekes, akkor nem azt kellene ki írnia hogy nem létezik a z útvonal? :U

helyes írva is ugyanaz az eredmény, a linkelt angol nyelvű fórumon azt írják, óra visszaállítás, újra csatlakozás...
no nekem ennyit nem ér :(

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3240) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3239) üzenetére


Schuler888
senior tag

Leellenorizted hogy a letoltott a mappaban tenyleg a leirt eleresi uton ott van-e a fizikai fajl?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3241) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3240) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen, mindent csekkoltam, de láss csodát, pedig kínomban már nem is rendszergazdaként indítottam :D
és egyszer csak lefutott a folyamat :C

waóóóóóóóóó :D

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :R :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3242) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3239) üzenetére


Skynet258
veterán

Hú de szarul néz ki, hogy nálad mobil nézetben nyílik meg az oldalam, most nézem a képeden...

Srácok aki hozzáfér a nyitó hsz-re, légyszi cseréljétek át a linket erre. Https:// nélkül nem tudom miért a mobil verzió jön be de PC-s böngiben az ocsmány. :B

ELACielvtárs a problémádra sajna nem tudok hirtelen megoldást de még majd próbálkozunk. ;)

Na storno, végre megvan! :C

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3243) Schuler888 válasza Lacielvtárs (#3241) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah grat, es meg a vernyomasod se ment fel tole :)) johet a firmware csere es az ecg.. ;] :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3244) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3242) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

valóban igen, eléggé érdekes a megjelenése, de hasznos volt, lásd fentebbi hsz-t :D
mükööööödiiiiik, nagyon köszönök neked is mindent :R

amúgy nagyon érdekes volt, már mérgembe letöröltem mindent majd újra feltettem mert a kisördöggel nem bírtam magamban :D
és utána sima, nem rendszergazdakénti indítással egyszer lefutott, nem tudom mi volt az oka, nem is érdekel, lényeg hogy sikerült :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3245) Lacielvtárs válasza Schuler888 (#3243) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát nem kísérts ;]
azt azért nem bántom, mert akkor ezt újra kell csinálni, és tényleg nem túl vészesen idegesített fel még a vérnyomás mérő is amivel kalibráltam, is azt mutatja hogy jól viselte az ideg rendszerem :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3246) hito válasza Schuler888 (#3243) üzenetére


hito
nagyúr

Nem ment föl? Én a 143/83-ra azért ezt nem mondanám :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3247) Lacielvtárs válasza hito (#3246) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés valóban több mint nyugalmi állapotban, de már nem sok kellett ahhoz hogy falhoz vágjam az egészet :D ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3248) Skynet258 válasza Lacielvtárs (#3244) üzenetére


Skynet258
veterán

Amennyit néha szarakodok a dizájnnal, és akkor megtudom, hogy te a mobil nézetet nézted végig asztalin... ehh. Csak bánt. :DDD

https://geekpulse.hu

(#3249) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#3248) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát itt az ideje "javítani" bár tudod a célnak megfelel :R
igaz ha működik tökéletesen a látvány is, akkor még jobb ;] :R

stronó, működik tökéletesen csak, csak a sok kütyü és nem tudni mindenkinek mindenre oda figyelni :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3250) Schuler888 válasza hito (#3246) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nekem 144-155/90-100 korul szokott mozogni, magambol indultam ki :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.