Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4051) Lacielvtárs válasza NeeKee (#4050) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondjuk ezt még nem próbáltam ki, lehet valamelyik nap megteszem :K
az tetszik nagyon hogy nem kell vinnem mindig magammal a telefont...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4052) NeeKee válasza Lacielvtárs (#4051) üzenetére


NeeKee
tag

Egy próbát megér, mert akkor tényleg kiderül vajon az e-sim megoldás miatt eszi-e ennyire az akksit.
(én még csak lightos felhasználója vagyok az órának amíg a szilikon szíj nem érkezik meg, de telefonálok rajta napi 3-4-et, egész nap rajtam van, pulzusmérés, automatiks wifi, BT, fényerő 4-esen, hang, és 2 napot bír ki. Éjszakára kikapcsolom)

(#4053) Lacielvtárs válasza NeeKee (#4052) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát lehet igazad van, köszi a tippet :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4054) testify válasza baani59 (#4037) üzenetére


testify
csendes tag

Érdeklődnék, hogy az LTE-vel mi lett ezután? Illetve, hogy ismersz-e kipróbáltan működő módszert az eSIM visszaállítására? Én speciel újra akartam regisztrálni az eSIM-et, de nem lehet. ("A DT Hungary nem támogatja a mobilhálózatokat az ön óráján")

(#4055) kakuk.tamas válasza testify (#4054) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egy eSIM profilt egyszer lehet aktiválni, utána új kódott kell kérni a Telekom fiókban, vagy az üzletben.
10db generálás ingyenes, utána 690 forint, ha jól emlékszem...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4056) testify válasza kakuk.tamas (#4055) üzenetére


testify
csendes tag

Az a baj, hogy az aktiválásig el sem jutok. Bár most felcsillant a remény.

(#4057) galbi1972 válasza Badboys (#4032) üzenetére


galbi1972
tag

Ezt a módszert követtem én is. Viszont a BT.tpk az Istennek sem akar felmenni az órára. Eddig a vérnyomás mérő ment az ECG nem most meg pont fordítva lett. GWA2 USA 5.5.0.1 Hol lehet a hiba? Volt egy ilyen hsz. "sdb uninstall com.samsung.health.samd.bp" hogy ezt kell futtatni és utána ugyan úgy kell telepíteni mint az ECG-t, de nem sikerült. Mondjuk a Tizen Studionál is az iunstall app-nál hibakódot írt ki, de valahogy még is működik, csak ez a vérnyomás mérő nem akr települni az órára. A telefon módosított apk-ja meg nem kompatibilisnek látja. Xiaomi MI9T.

(#4058) baani59 válasza testify (#4054) üzenetére


baani59
aktív tag

Nem vagyok képben az eSIM-et illetően. Telenoros flottában vagyok, de az R825F alkalmi vétel volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#4059) tibcsitube válasza galbi1972 (#4057) üzenetére


tibcsitube
csendes tag

Ezen leírás alapján meg kell csinálni a certifikációt a bp.tpk -ra és akkor jó lesz a BP is.

(#4060) galbi1972 válasza tibcsitube (#4059) üzenetére


galbi1972
tag

Igen, ez alapján csináltam de nem sikerül. Most töröltem az ECG-t mert valahol azt írták, hogy előbb a BT és utána az ECG. De most már egyik sem települ az app Installnál a Tizen studiónál vagy 27-es vagy -1 -es hibakódot dobál

(#4061) HSanyi


HSanyi
tag

Sziasztok!

GWA2 Xiaomi telefon van párban.
Alapvetően minden működik, de a napokban messenger válaszra nem akartam elővenni a telefont, az órán kiválasztottam az "igen"-t, majd elküldtem.
Az óra visszajelezte, hogy elküldve, de később láttam, hogy nem ment el.

Mi lehet a gond?

Köszi

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4062) Badboys válasza baani59 (#4058) üzenetére


Badboys
őstag

Kizárólag a T nél van és csakis a náluk vásárolt órákon aktiválják.

(#4063) Diokhan válasza HSanyi (#4061) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem hálózati hiba lehetett. Próbáld ki újra néhányszor, ha nem működik, telepítsd újra.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4064) HSanyi válasza Diokhan (#4063) üzenetére


HSanyi
tag

Köszi, de mit telepítsek és min újra?
A telefonon?
A weart?
A messengert?
SMS kezelőt? (mert kipróbáltam, azzal sem ment)

Vagy az órán valamit?

Most próbálgattam, a napokban de egyszer sem ment át válasz, mintha beviteli eszköz probléma miatt nem venné át a telefon messengerre, SMS kezelő programja.
Még az írást nem próbáltam, nem a szabvány válaszokból választani, de akkor azt is kipróbálom majd.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4065) kakuk.tamas válasza HSanyi (#4061) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Vettem asszonypajtásnak egyet, mert megtetszett az enyém neki. Xiaomija van. A Galaxy Wearable alkalmazásnál kikapcsoltam az akkumulátor korlátozást. Te még mit állítottál be, hogy stabil legyen a kapcsolat?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4066) HSanyi válasza kakuk.tamas (#4065) üzenetére


HSanyi
tag

Az SH és a Wearable akksi kontroll kikapcsolva és mást nem.
Értesítések jönnek, telefonálni tudok rajta.
Most amit eddig nem használtam, az üzenet küldés azt szeretném beüzemelni, de eddig nem használtam, lehet nem erőltetem. :-)

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4067) kakuk.tamas válasza HSanyi (#4066) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Köszike :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4068) subset válasza galbi1972 (#4057) üzenetére


subset
senior tag

(#3963) ezt akkor érdemes lenne elolvasnod....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4069) NeeKee


NeeKee
tag

Sziasztok,
Hogyan lehet beállítani - ha egyáltalán lehetséges- , hogy az órán messenger üzenetre ha a mikrofon ikonnal válaszolnék, magyarul is értse, amit mondok neki? :F

(#4070) baani59 válasza Badboys (#4062) üzenetére


baani59
aktív tag

A T-nél vásárolta az eredeti gazdája. A papírjait adta. :U

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#4071) El Gringo válasza Badboys (#4062) üzenetére


El Gringo
senior tag

csak a náluk vásároltaknál? akkor ha veszek Amazonról, akkor tök fölösleges LTE-sre költeni? ez mekkora b...ság.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#4072) adamklark


adamklark
senior tag

Magyarországon tudtommal csak egy szolgáltatónál van e-sim.. ezért out question LTE egyenlőre nekem

(#4073) bbendre válasza El Gringo (#4071) üzenetére


bbendre
őstag

Én pl szenvedek a Google VoLTE es Vodafone párossal. Nem forgalmazzák a Google Pixeleket szoval no support...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#4074) KKevin válasza El Gringo (#4071) üzenetére


KKevin
tag

Én a német Amazonról vettem, DBT régió kóddal. Miután átállítottam a CSC-t magyarra (XEH), sikeresen beaktiváltam a Telekomos eSIM-et.

Nincs ilyen szabály, hogy csak a náluk vásároltaknál...

(#4075) ratcache válasza KKevin (#4074) üzenetére


ratcache
aktív tag

erről egy kicsit részletesebb leírást/linket kérhetnék? szintén DBT LTE (csak a nehezített pálya R835) és valahogy jó lenne kihasználni teljesen :B

(#4076) Badboys válasza El Gringo (#4071) üzenetére


Badboys
őstag

Lehet, hogy neked az, de a valóság meg ez. A Turbadónál akartam venni a SGW 3 at amikor felhívtak telefonon és kérdezte az ügyintéző, hogy biztosan e simest akarok? Mondtam, hogy igen és akkor mondta, hogy a T nem fogja aktiválni. Elmentem személyesen a T hez és meg kérdeztem, hogy valóban így van e és akkor ott mondták, hogy nem aktiválják csak ami náluk lett vásárolva. Mondom a Samsung storból veszek, azt sem aktiválják. Amennyiben ők kamuztak akkor én is. Baromi egyszerű 1414 et fölhívod és meg kérdezed. Kíváncsian várom a választ. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4077) KKevin válasza ratcache (#4075) üzenetére


KKevin
tag

Tutorial az XDA-n R825-höz: [link]
Youtube videó a folyamatról: [link]

Annyival lesz neked másabb, hogy az R835-höz tartozó szervíz (combination) ROM-ot kell feltölteni az órára, majd utána az R835-ös gyári ROM-ot kell visszatenned.

(#4078) KKevin válasza Badboys (#4076) üzenetére


KKevin
tag

Magyarországon hivatalosan csak a Telekomtól tudsz vásárolni eSIM-es Galaxy Watch 2-t. Ezeken magyar (XEH) régió kód van. A Turbado, Alza meg társai nem magyar régió kódos órákat árulnak, hanem cseh, meg német. Pont ezért mondják azt, hogy csak a náluk vásároltaknál működik az eSIM aktiválás.
Ha te átállítod a német, cseh vagy bármilyen régiós órádat XEH-re, majd rárakod ugyanazt a Telekomos ROM-ot, mint ami a többi tulajdonosnak is van, akkor menni fog az eSIM regisztráció. Mert egyedül a CSC számít, imei vagy gyári számot nem ellenőriznek.

(#4079) Badboys válasza KKevin (#4078) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm nagyon rendes vagy, de nekem T s van és SGW 3 as Miután végig bohóckodtam így vagy 2 hetet úgy döntöttem, hogy a T nél veszem meg. Végül kaptam elég nagy kedvezményt és most még várom a Huawei wath 2 árnak vissza térítését ami szintén tőlük származott. Végül is így jól jöttem ki a dolgokból.

(#4080) kátú


kátú
őstag

Kis infó, ha valakit érdekelne, hogy az óra hogyan bírja a gyűrődést. Nálam elég sok srapát kap, nai szinten fűrészelek az órával a karomon, és teljesen jól bírja a rázkódást, nem bolondul meg a lépésszámláló, meg semmi más. Valamint a milánói szíj is nagyon jól tart, nem lazul meg :DD

It still works!

(#4081) Lacielvtárs válasza kátú (#4080) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az igen, mondjuk én hajtom az órát, az eddigi ami beparaztatott, fűnyírás után és a lomb szívó gép használatakor, por ment a lunetta alá és alig akart forogni :D
Ki mosta folyóvíz alatt, meggyógyult :K
Valóban eléggé bírják a strapát :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4082) S@c@ válasza Lacielvtárs (#4081) üzenetére


S@c@
őstag

luneta alá? :F

(#4083) Schuler888 válasza S@c@ (#4082) üzenetére


Schuler888
senior tag

Valszeg nem az active2re gondolt, neki megvan a teljes portfolio :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4084) kátú válasza S@c@ (#4082) üzenetére


kátú
őstag

Ő a W3 ra gondolt most szerintem :DD

It still works!

(#4085) Lacielvtárs válasza S@c@ (#4082) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Basszus bocsánat :W
Mindig Benezem melyik topikban vagyok :R

Schuler888 ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4086) Gregor14


Gregor14
lelkes újonc

Valakinek működnek az új frissítéssel ezek a funkciók?(GWA2)
"- Továbbfejlesztett értesítés : Amint az üzenetről értesítést kap, egy párbeszédablak jelenik meg, és megtekintheti a képeket is"
"- AR-emoji/Bitmoji : Küldjön AR emojikat és bitmojikat az óráról."

[ Szerkesztve ]

(#4087) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Müködik már az EKG a Magyarországi XEH.watch2 órán?

(#4088) Badboys válasza gyuri2008 (#4087) üzenetére


Badboys
őstag

Hivatalosan semelyik SW on nem. Mókolással megoldott. Tapasztalatom szerint SWG 3 valamelyiken működik valamelyiken nem. A fene sem tudja miért van ez. Második napja próbálom az appos megoldást, de nagyon szívat.

[ Szerkesztve ]

(#4089) Gregor14 válasza gyuri2008 (#4087) üzenetére


Gregor14
lelkes újonc

[link] Én ez alapján csináltam, Működik az ECG és BP is!

[ Szerkesztve ]

(#4090) Diokhan válasza Gregor14 (#4089) üzenetére


Diokhan
addikt

Beírtam az összefoglalóba, köszi! Kerek szépen majd visszajelzéseket, hogy kinek sikerült ezzel a módszerrel megcsinalni! Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4091) subset válasza Diokhan (#4090) üzenetére


subset
senior tag

Ez mind szép és jó, de tegyétek már hozzá azt az apróságot is, hogy CSAK SAMSUNG telefonnal működik ez a metódus !

Aki meg NEM SAMSUNG telefonnal akar ECG+BP -t az meg ezt olvasgassa:
#3963

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4092) adamklark


adamklark
senior tag

valaki írta hogy nem Samsung telefonon is megy,(nemtom hány ezredik volt már) bár inkább Samsungon működik

(#4093) subset válasza adamklark (#4092) üzenetére


subset
senior tag

...én nem emlkészem ilyenre
A videóban is mondja az arc hogy csak Samsung telefonnal

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4094) Gregor14 válasza subset (#4093) üzenetére


Gregor14
lelkes újonc

(#3963) Nem Samsungra itt van ez megoldás!

Bár ez lehet, hogy csak a BP-re vonatkozik

[ Szerkesztve ]

(#4095) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan aki 40mm-es GWA2-t használ (e-sim-es), vagy valaki a köreiben? A kérdésem az lenne, hogy mennyit bír az óra nála? Mert valami katasztrófa amit csinál... Oké, kisebb akksi van benne, mint az enyémbe, de nehogymár fél nap alatt lenullázza az akksit... :U :F

Köszike a válaszokat!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4096) bbendre válasza kakuk.tamas (#4095) üzenetére


bbendre
őstag

Fel nap? :Y Ott valami nagyon nincsen rendben.
factory reset-el kezd el szerintem.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#4097) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Feltettem a legújabb tizen 5.5-ös szoftvert. EKG és Vérnyomásmérés is megy teljesen jól, samsung health appba is besyncel. Viszont jó pár funkciót kivettek az órából :( . A kávé fogyasztást, az edzés widgetek száma is csökkent és a testreszabás is kicsit átalakult. Aksiról pár nap múlva tudok beszélni, azért megnézem milyen lett. A 4.0.0.8 talán picit jobban a szívemhez nőtt, akinek megvan esetleg stock verzióban, az megoszthatná nekem honnan érdemes leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#4098) HSanyi válasza S@c@ (#4097) üzenetére


HSanyi
tag

:C :C :C Nem csak nekem hiányzik a kávé rögzítése.... :C :C :C
(Amikor írtam pár hete kaptam hideget eleget)
Ami elhibázott még, hogy a bicajozásnál csak köredzéshez van hang információ.
A VO2 pedig csak futáshoz van, pedig a bicajozásnál is jó lenne.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4099) Lacas9685 válasza Gregor14 (#4094) üzenetére


Lacas9685
újonc

#4034 hozzászólásomban írtam, nekem hogy sikerült nem Samsung telóval.

(#4100) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Szerintem én vissza szeretném rakni a 4.0.0.8-ra. A knox vagy bármi sérülhet, mivel még garanciális az órám, illetve hogyan tehetem meg?

Jelenlegi verzió:
Tizen 5.5.0.1
Szoftverzió: R820XXU1CTI4
Knox 2.5

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.