Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4501) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

...csak úgy érdekességkép. Nálam most ez lesz a sláger jó ideig. Store. Talán van még free kupon is, bár szvsz nem sok az a pár száz Ft, támogatásta. Elődjét váltotta 200 luxury pro. A némelyik régebbi watch facer óralapok fagyogatnak. :-(

Üdv: -=Yogibear=-

(#4502) Diokhan válasza storm3 (#4498) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem ez szolgáltató függő...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4503) stvrbll


stvrbll
csendes tag

Hello!

https://www.youtube.com/watch?v=B3v54WyNbQg
Ez a fajta file másolás csak nálam nem megy? Én nem találtam a Music Manager menüt az órámon.

(#4504) Schuler888 válasza Yogibear974 (#4501) üzenetére


Schuler888
senior tag

Haaat...😒

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4505) fil válasza Schuler888 (#4504) üzenetére


fil
őstag

Az összefoglalóban leírt GPay aktiválás procedura 4.0.0.8 -as Tizen OS-t említ. Mehet et 5.x-ös Tizen-en is? Próbálta valaki? Mi a helyzet a frissítésekkel utána? Jönnek rendben?

(#4506) fil válasza fil (#4505) üzenetére


fil
őstag

Neeem... GPay, Samsung Pay-t akartam írni. Elnézést.

(#4507) hot dog


hot dog
csendes tag

Az létezik, hogy sima nem lte-s órán még nem jött ki az ekg frissítés? Vagy én vagyok tök?

(#4508) mave13 válasza hot dog (#4507) üzenetére


mave13
őstag

Még mindig nincs engedélyezve Európában.
Szóval, hivatalosan sem EKG, sem vérnyomás mérés...
Minden, amit mi használunk sufni tuning, nem hivatalos. Ezek az appok nem is tudnak magyarul, sem az órán, sem a telefonon.

Icewolf || kósza ||

(#4509) schor


schor
tag

LTE órám van, és az utolsó frissítés óta, kb. 1 hete, időnként pár óra alatt 100-ról 0%-ra merül az óra. Semmilyen beállítást nem változtattam meg. A frissítés előtt simán bírt 2 napot úgy, hogy a Bluetooth - mobilkapcsolat automatikusra van állítva.
Más is tapasztalt ilyesmit? Mi lehet az oka szerintetek?

(#4510) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. EKG képes órák közül, árat is figyelembe véve talán ez az az óra, ami leginkább szimpi. Lehet, hogy karácsonyra beszerzek/kérek egyet, csak azt nem tudom, mekkorát. Üzemidő szempontjából mekkora kül. van a 40 és 44mm-es változat közt? Normál értesítésekkel, napi 1-2 vérnyomás és EKG méréssel mennyit bírnak? Elég vékony a csuklóm, tehát nem tudom, a nagyobb nem nézne-e ki bután. LTE nem kell.

(#4511) SpongyaBob válasza Gabesz87 (#4510) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hidd el kell a 44mm-es és azt is hidd el, hogy nálam nem vékonyabb a csuklód. Nekem, úgy mint ahogy az összes többi órán itt is az utolsó előtti lyukba kell beakasztani a szíjat :DDD 44mm-es van és baromi jól néz ki, egyáltalán nem nagy. Nekem is BT-s két nap lazán meg van, de akár a három is.

Itt írtam a használati szokásomról. Sportolásra én nem használom.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4512) Gabesz87 válasza SpongyaBob (#4511) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ez jó hír, köszi. Én max itthon elliptikus trainerezéshez használnám. De jó lenne egy olyan óra, ami EKG/vérnyomás mérős, ez a fő cél. Ha jól tudom, attól, hogy hivatalosan még nincs engedélyezve itthon az EKG funkció, megoldható kis trükközéssel!?

(#4513) adamklark válasza Gabesz87 (#4512) üzenetére


adamklark
senior tag

Meg, számtalan link és leírás volt már a topikban (nem tudom már követni). Elvileg régi kodokkal meg pár fájllal kell szórakozni meg Samsung telefon előny (valaki írta hogy nem Samsung telefonnal is megy a trükközés)

(#4514) fil válasza Gabesz87 (#4512) üzenetére


fil
őstag

A #4234 -es hozzászólásban van leírva, hogy hogyan. 10 perc alatt megvan.

(#4515) Diokhan válasza fil (#4514) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát abban biztos nem, mert az is egy ezzel kapcsolatos kérdés.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4516) Schuler888 válasza Gabesz87 (#4510) üzenetére


Schuler888
senior tag

A 44es is eleg pici, a 40 mar-mar vicces ferfin, ezen ne is agyalj :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4517) mave13 válasza Gabesz87 (#4512) üzenetére


mave13
őstag

Megmértem, 18 cm a csuklókörfogatom, és egyáltalán nem nagy a 44 mm-es. Én is sokat gondolkodtam, de egyáltalán nem bánom, hogy a nagyobb verzió lett. Itt nem úgy vannak a méretek, mint a Gear S3, vagy Watch esetében. Azok a 22 mm-es szíjjal, meg a nagy óratesttel sokkal nagyobbnak hatnak. Nekem egy Gear Sportot váltott, ahhoz képest is kisebbnek érzem, szinte már az zavaró, hogy nincs súlya.

Icewolf || kósza ||

(#4518) Schuler888 válasza mave13 (#4517) üzenetére


Schuler888
senior tag

Engem a sulya pl nem zavar hogy nincs, sot! De egy 48as kiadasert olni tudnek.. :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4519) Gabesz87 válasza mave13 (#4517) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ok köszi, a méret akkor már nem kérdés. Amire még kíváncsi vagyok, hogy Huawei telón is működik akkor az EKG/vérnyomás mérés? Olvastam az erről szóló xda tutorialt, és a végén ez van:
Do note that since the feature is only available in the US and South Korea, this installation process won’t work in other regions. You should be able to enable the blood pressure monitoring feature in a similar fashion, once it’s released in the US.

(#4520) kmarci25 válasza Gabesz87 (#4519) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt én is kiszúrtam, de azt gondolom, hogy ez azért van benne, hogy a szerző védje magát. Vagy tévedek? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4521) dobo válasza Gabesz87 (#4519) üzenetére


dobo
csendes tag

Igen, minden Androidos telefonon mûködik, ha az XDA-s útmutatót követed. Nem 10 perc, mint Samsung telefonra, de meg lehet csinálni. A leírásban egy-két lépés át van ugorva, ha elakadsz írj.

(#4522) kmarci25 válasza dobo (#4521) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez jó hír, én majd valószínűleg egy 3-ason próbálkozom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4523) mave13 válasza Gabesz87 (#4519) üzenetére


mave13
őstag

EBBŐL a hsz-ből indulj el!

Icewolf || kósza ||

(#4524) pczinder válasza mave13 (#4523) üzenetére


pczinder
tag

Így van.
Én tegnap csináltam végig. A képek segítenek eldönteni, mikor mit kell nyomni.
Itt az elején a moddolt SHM újabb verziójához található egy link.

(#4525) Ateszpapa válasza Gabesz87 (#4519) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mate 20 Próval használom.

(#4526) Gabesz87 válasza Ateszpapa (#4525) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszi. Nekem P20 Pro van, akkor mennie kell.

(#4527) Ateszpapa válasza Gabesz87 (#4526) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Menni fog, csak követni kell a leírtakat.
:)

(#4528) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Na meg is rendeltem az órát emag-ról kőkemény 340 Ft-ért (párom céges emag kuponjai által). :DD :C Elvileg holnap már meg is jön. Aztán nekilátok a lenti procedúrának.

(#4529) storm3 válasza Gabesz87 (#4528) üzenetére


storm3
senior tag

Ennyiert rendelhetsz nekem is. :) Jo vasart csinaltal! Erot egeszseget hozza.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#4530) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Valami védőfóliát/tokot használtok amúgy az órához? Láttam, hogy van ilyen szilkon védőtok is, de nem szeretném "elcsúfítani" vele, úgyhogy csak egy védőfóliát szereznék be, feltéve, hogy nem befolyásol semmit negatívan!

[ Szerkesztve ]

(#4531) mave13 válasza Gabesz87 (#4530) üzenetére


mave13
őstag

Nekem a védőfóliával elég negatív tapasztalataim vannak... Mivel az óra üveglapja nem sima, hanem az a fantasztikus 2,5D, ezért a széle a fóliának nem tapad fel rendesen az üvegre, mindig levegős a legszélső 1 mm.

Icewolf || kósza ||

(#4532) S@c@ válasza mave13 (#4531) üzenetére


S@c@
őstag

van ro jo minosegi foliak is...nekem a spiegen fit valt be nagyon ra!

(#4533) mave13 válasza S@c@ (#4532) üzenetére


mave13
őstag

köszi! Utána nézek.

Icewolf || kósza ||

(#4534) szerzol válasza Gabesz87 (#4530) üzenetére


szerzol
senior tag

Én ezt használom, teljesen felfekszik, illetve tapad, egy kicsit öngyógyuló is, nem torzít.

(#4535) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Na srácok, meg is van az óra! Nagyon frankó, tetszik. Elkezdtem beállítgatni, de még kell egy kis idő az ismerkedéshez. Viszont úgy néz ki, értesítések nem nagyon akarnak jönni, pedig be van kapcsolva az appban, meg ki is vannak választva azok, amelyektől akarok kapni. A hívásjelzés rendben van, az jó. Na meg leszedtem a Samsung Health appot is a telóra, de az az istenért nem akar működni. Bejelentkezek Samu accounttal, és csak pörög utána, semmi nem történik.

(#4536) bbendre válasza Gabesz87 (#4535) üzenetére


bbendre
őstag

Milyen telefonod van? Kell hozzá a Samsung service és engélyezni kell, hogy fusson a háttérben.
A Samsung Healt nekem is csinálta, nyomj rá egy adatok törlését, ne jeletkezz be. Lépd át a bejelentkezést, lépj be az app-ba és utána jelentkezz be.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#4537) szerzol válasza Gabesz87 (#4535) üzenetére


szerzol
senior tag

Töröld a gyorsítótárat az alkalmazásbeállításoknál.

(#4538) Gabesz87 válasza bbendre (#4536) üzenetére


Gabesz87
addikt

P20 Pro. Ok, megpróbálom, köszi.
Párosításnal szólt hogy kell ez meg az:

[ Szerkesztve ]

(#4539) Gabesz87 válasza bbendre (#4536) üzenetére


Gabesz87
addikt

Szuper, mukodik minden, az értesítés is, köszi! :R

(#4540) fil


fil
őstag

Tizen 5.5.0.1 -en lehet régiót váltani? Sikerült már valakinek? Az elérhető leírásokban csak Tizen 4.x.x.x - re találtam leírást.

[ Szerkesztve ]

(#4541) baani59


baani59
aktív tag

Frissült az Samsung Health Monitor (BP/ECG) az órán .29->>.31

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#4542) Gabesz87 válasza baani59 (#4541) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ha jól látom, csak Samsung telóra!? Vagy ezt is fel lehet varázsolni másra? Ill. még egy kérdés: ha én most manuálisan megcsinálom hogy működjön az EKG és BP, lesz valami hatása annak, hogyha hivatalosan is engedélyezve lesznek ezek az EU-ban végre? "Vissza lehet majd csinálni"? Vagy nem is kell majd semmit csinálni? Bocs a hülye kérdésekért, de nem vágom ezeket a bonyolult műveleteket.

(#4543) mave13 válasza Gabesz87 (#4542) üzenetére


mave13
őstag

Szerintem legrosszabb esetben tolsz egy factory resetet az órán, és annyi.
Minden visszaáll alapra, és minden telepített app törlődik. Mást nem piszkálsz meg a telepítéssel.

Valamit biztos csinálni kell majd ha minden hivatalos lesz, mert ezek az appok nem magyar nyelvűek, ha nálunk is engedélyezve lesz, akkor viszont a régiós nyelveket biztos tartalmazni fogják, így minimum egy app frissítés, vagy reinstall kelleni fog.

Icewolf || kósza ||

(#4544) Schuler888 válasza mave13 (#4543) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igy dontottem en is. 4honapja mar felraktam a 4008at meg az ecg&bp-t. Azota kijott a tizenot, amire a mokolt rom miatt nem ad frissitest, de tokeletesen mukodik minden, belaktam, ha lesz itthoni tamogatas max akkor nyomok factoryt, addig hasznalom boldogan :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4545) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

EKG/vérnyomásmérés témában kérdeznék. Az miért lehet, hogy bármit csinálok, amikor telepítem a TPK-t, akkor először a kiírja, hogy kész, majd pár másodperc után megjelenik egy figyelmeztetés, hogy "nem sikerült telepíteni az alkalmazást". Ezt leokézom, majd megkérdezi, hogy törölje-e az alkalmazást. Azt választom, hogy ne. Ezután telepítem az SHM-et. Megy is rendesen az EKG, de a vérnyomás nem. Ugyanez van a AW2 és az W3 esetében is.

Rappi

(#4546) Gabesz87 válasza SeatZola (#4545) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én tegnap álltam neki, félig lettem meg vele, ma folyt. köv, de szerintem EZ lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#4547) SeatZola válasza Gabesz87 (#4546) üzenetére


SeatZola
őstag

Köszi! Próbálom. De valami miatt a Tizen Studio Device Manager nem találja meg az órámat....

Rappi

(#4548) SeatZola válasza SeatZola (#4547) üzenetére


SeatZola
őstag

Megoldva! Az órán is el kellett fogadni a kapcsolódást.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#4549) SeatZola válasza Gabesz87 (#4546) üzenetére


SeatZola
őstag

BP továbbra sem megy...

Rappi

(#4550) Gabesz87 válasza SeatZola (#4547) üzenetére


Gabesz87
addikt

Na most én is épp itt akadtam el. Hol, mikor, milyen kapcsolódást kell elfogadni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.