Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4201) dobo


dobo
csendes tag

Köszi szépen.

(#4202) róland válasza verser233 (#4188) üzenetére


róland
veterán

Most is tudja, mert a stressz szintet a pulzusból és a véroxigén-szintből számolja. (Azért egy pulzoximéter nem űrtechnika, kb. 5-6e Ft valamelyik gyógyászati segédeszköz boltban. A Samsung Galaxy S8 Shealth alkalmazásába 1-2 hónapja visszakerült ez a funkció, s annak a pulzoximétere jóval egyszerűbb darab, mint a GWA2-é.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4203) S@c@ válasza róland (#4202) üzenetére


S@c@
őstag

Én már nem akartam vitába szállni vele.

(#4204) schor válasza dobo (#4198) üzenetére


schor
tag

Bő fél éve használok egy 44 mm-es LTE-t. Egyszer fordult elő túlmelegedés. Akkor kikapcsoltam, újraindítottam, és minden rendben volt. Azóta nem jött elő ez a probléma.

(#4205) Ateszpapa válasza dobo (#4198) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hali!

Én tapasztaltam sajna ezt párszor.
De csak akkor ha az óra LTE üzemmódban van, és gyenge vagy nincs térerő.

(#4206) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

LTE verzió. Mind a 40esre,mind a 44esre megjött egyszerre.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4207) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#4206) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ideje volt,mar telepitem en is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4208) modd3r


modd3r
őstag

Rövid tapasztalatok a frissítés után:

- Spotify standlone módban úgy recseg az órán, mint egy 100 éves Sokol rádió, élvezhetetlen.
- Frissítés után 1x láttam a widgetek között a VO2-t, de újrainfítás után már nincs ott. :F
(Wear alkalmazásban hozzá tudom adni, de hiába nyomok rá a mentés gombra, nem rakja oda a widgetet)

[ Szerkesztve ]

(#4209) Gubu0101 válasza Gubu0101 (#4207) üzenetére


Gubu0101
veterán

Legalabb a fel hegesztett vernyomasmerot nem szedte le a frissites,ettol tartottam kicsit :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4210) Musaka


Musaka
senior tag

Ti szoktatok óra számlapot kuponozni?

Ha igen ki mit szokott figyelni?
Én itt szoktam találni néha egész jót [link] TechnoProz

(#4211) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Természetesen szoktunk. Ez amolyan magyaroknak való dolog amúgy is ;] :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4212) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
A mai frissítés után botrány minőségben szól a hangszóróm! Recseg , mint állat. (LTE verzió)
Plusz eltűnt a VO2 mérés is az óráról. (az első újraindításnál még megvolt) :W
Gyári visszaállítás megvolt.
Érdeklődnék, hogy másnál előjött-e ez a hiba, és ha igen,mi volt rá a megoldás?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4213) S@c@


S@c@
őstag

ha angolra van állítva az órám.h tudom beállítani h hétfő legyen a kezdő nap és ne vasárnap?

(#4214) adamklark


adamklark
senior tag

pontosan melyik angol? amcsiknál kezdődik vasárnappal a hét valamilyen érthetetlen okból, talán briteknél normálisan van nemtom

(#4215) S@c@ válasza adamklark (#4214) üzenetére


S@c@
őstag

Siker... valóban. US angolon volt, átraktam UK-ra és most már hétfővel kezd. :R

(#4216) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, tegnap felraktam a frissítést, elvileg most már tudna véroxigént mérni, de mobilon weareble alkalmazásba meg is jelent widget, de az órán meg nem és ha az app-ból felrakom akkor se jelenik meg az órán.

(#4217) modd3r válasza taki01 (#4216) üzenetére


modd3r
őstag

Ha visszaolvasol picit látod, h nálam ugyanez a helyzet. Azóta sem javult meg, de most már kis ügyeskedéssel legalább mér vérnyomást és szívritmust. :)
Hangszóród neked is sz@rul szól a frissítés óta?

[ Szerkesztve ]

(#4218) taki01 válasza modd3r (#4217) üzenetére


taki01
őstag

Nálam jó a hangszóró. Reggel volt még és nem görgettem vissza fele :)

(#4219) testify válasza modd3r (#4217) üzenetére


testify
csendes tag

Nálam is rendben a hangszóró. Legjobb tudomásom szerint VO2 max mérés csak futásnál mér, edzés indításnál.

(#4220) Parallaxis válasza taki01 (#4216) üzenetére


Parallaxis
addikt

elvileg most már tudna véroxigént mérni,

Azt a szoftveres frissítést, ami hardvert is frissít, még nem fedezték fel :)
A WA2-ben nincs meg a véroxigén (SPO2) méréshez szükséges szenzor.

Amire te gondolsz az a VO2 max, de ez teljesen más történet és csak edzéskor méri.

(#4221) modd3r válasza testify (#4219) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi! Az az érdekes, hogy a VO2 megjelent először az órán a widgetek között, majd eltűnt, aztán megjelent a Wearable alkalmazásban a widgetek között, de onnan is eltűnt. :)
Hangszóróm úgy tűnik mára megjavult. Nem értem én ezt. :U

(#4222) Yogibear974 válasza modd3r (#4217) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Igaz nekem nem a frissítés óta. Nyári melegben kezdődött, hogy ha meleg volt az óra. Bizonyos értesítési rendszerhang, főleg magasabb csengőhang. Úgy szólt recsgve, mintha Sokol rádió lett volna! Más is találkozott ilyen jellegű hibával ?! Értesítések 11-en. Nem kéne recsegni.
Lassan lejárnak az első szériás WA2-k garijai.

Üdv: -=Yogibear=-

(#4223) thomeee91 válasza Parallaxis (#4220) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Ugyanaz a hardver van benne, mint a GW3-ban.
A vörös fényt kibocsátó szenzort egyszerűen meg lehet tekinteni a service menüben:
Telefon alkalmazás az órán *#0*# tárcsázása után belépsz a service menübe.
Ott HRM menüpont majd EOL menüpont -> fordítsd meg az órát és látod a vörös fényt kibocsátó szenzort.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#4224) Parallaxis válasza thomeee91 (#4223) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez nálam zölden világít :)

No meg az XDA-s srácoknak azért hihetünk szerintem.

(#4225) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Megkérdezem itt is: Watch 3 esetében akár mit csinálok, nem megy az órámon a vérnyomásmérés. Tizen 5.5.0.1. Az EKG megy, de a vérnyomás nem. Most csináltam egy teljes visszaállítást is, újra húztam mindent, de nem megy. A Retail Mode telepítése során azt írja ki, hogy nem sikerült telepíteni. Másoknál megy?

Rappi

(#4226) pczinder válasza modd3r (#4217) üzenetére


pczinder
tag

Ez a kis ügyeskedés a frissítés óta lett kicsi? Mert LTE órára ez korábban elég húzós volt. Én nem is próbálkoztam a szívritmussal, de egy "kis ügyeskedést" szívesen vállalnék.

(#4227) modd3r válasza pczinder (#4226) üzenetére


modd3r
őstag

Összesen kettő darab APK-t kell a telora telepíteni és kész is. Én is meglepodtem. 🤣
Hozzateszem, Samsung telefonom van.

(#4228) thomeee91 válasza Parallaxis (#4224) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Nekem világít a piros LED a zöld mellett (között), ha az EOL tesztet választom.
XDA-n tudtommal annyit írtak eddig, hogy jelenleg tiltva van a sensor elérése, és max rootolt órával tudnának hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

(#4229) pczinder válasza modd3r (#4227) üzenetére


pczinder
tag

Köszi!

(#4230) pczinder


pczinder
tag

Kollégák, érdekes, már-már hihetetlen dolgot fedeztem fel. Az utóbbi időben a Dell laptopom képernyője gépelés közben rendszeresen elsötétült. Mindenre gondoltam. Tudjátok, mi okozta? Az, hogy ha a kezem a billentyűzet fölé tettem, a (jobb kezemen hordott) óra _milánói_ szíjának a mágneses része hozzáért a laptop jobb alsó sarkához. Ennyi. Úgyhogy most óra nélkül gépelek.

(#4231) modd3r válasza pczinder (#4230) üzenetére


modd3r
őstag

Sőt, az én milanoi szijam az óra keprenyojet is elszinezte, ezért én sem azzal hordom. Ja, szívesen.

(#4232) SpongyaBob válasza thomeee91 (#4228) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Így van ezt én is olvastam és ki is próbáltam. A szenzor még mindig benne van, csak szoftveresen van tiltva :K
Egyébként meg a GW3-nak valamiben jobbnak kell lennie...

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4233) Oscar1990


Oscar1990
csendes tag

Sziasztok!

44mm LTE verzió működik a vérnyomás és az EKG is, viszont a messengeren a képek még mindig nem jelennek meg, erre van valami opció?

(#4234) dvtkfan válasza Oscar1990 (#4233) üzenetére


dvtkfan
senior tag

És hogy lehet életre kellteni a vérnyomás és az EKG mérést az LTE verzión? :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#4235) Oscar1990 válasza dvtkfan (#4234) üzenetére


Oscar1990
csendes tag

Én csak az összefoglalóban lévő videóból letöltött 2db apk-t telepítettem és ment egyből .

(#4236) testify válasza dvtkfan (#4234) üzenetére


testify
csendes tag

Először is lefrissíted az órát az 5.5-re. Aztán miután letöltötted ezt, [link] és ezt, [link] egyszerűen csak telepítéd őket a (Samsung) telefonra. Az első APK átküldi a szükséges alkalmazást az órára. Egyébként ezek a mai, lefrissült változatai az alkalmazásoknak.

[ Szerkesztve ]

(#4237) Ateszpapa válasza testify (#4236) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Nem Samsung telefonokra is megoldható?

(#4238) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Köszönöm szépen a segítségeteket! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#4239) testify válasza Ateszpapa (#4237) üzenetére


testify
csendes tag

Elvileg megoldható. [link]

(#4240) guifater


guifater
tag

Sziasztok.
Elvégeztem a HF-t. Sajnos valami gubanc lehetett, mert bár minden rendben megjelent, a mérés alkalmával, amikor elindul a ECK 5-6 mp után visszalép és kezdi ujra a visszaszámlálást Mi lehet az ok :F ? Kérlek benneteket segítsetek :R !!!

[ Szerkesztve ]

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#4241) Xana2635


Xana2635
újonc

Sziasztok.
Nekem az lenne a kérdésem,hogy amikor értesítés jön nektek sem nyitja meg a képet az óra? Galaxy watch active 2.
Köszönöm

(#4242) Ateszpapa válasza testify (#4239) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi! Kicsit bonyolultnak tűnik, de 7 végén neki esek. :)

(#4243) kátú válasza Xana2635 (#4241) üzenetére


kátú
őstag

Ha Telegrammon jön kép, azt látom, a messengeren kapott képet nem mutatja csak nálam...

It still works!

(#4244) guifater válasza guifater (#4240) üzenetére


guifater
tag

Erre nincs 5-lete senkinek??? :F :F :F :F

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#4245) adamklark válasza guifater (#4244) üzenetére


adamklark
senior tag

sajnos ez a mókolás néha random, általában azt szokták írni hogy újra kell rakni az egészet (factory reset), de hátha ír hamarosan valaki aki ért is hozzá

(#4246) baani59 válasza guifater (#4240) üzenetére


baani59
aktív tag

Abban az 5 másodpercben mutatja az EKG görbét?
Elméletileg akkor kezdi elölről, ha nem megfelelő a jel szint.
Ekkor még megpróbálhatod megnedvesíteni a csuklódat és/vagy az ujjadat.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#4247) expander válasza guifater (#4240) üzenetére


expander
senior tag

4.0.0.7.-es tizen verzional volt ez a problema, frissitettel azota?

(#4248) guifater válasza expander (#4247) üzenetére


guifater
tag

Természetesen minen a leírásoknak megfelelően történt. Csak az uj frissitést követően kezdtem hozzá. A két APK-t letöltöttem a telefonra(S9), majd előtte az órán bekapcsoltam a developer modot is meg amit kell. A telefon átmásolta a szükséges dolgokat az órára. Ott megkerestem, majd inditottam. visszaszámolt (az ujjamat a gombon tartva) 30-tól, de 25 után visszalépett. A vérnyomás mérése tökéletesen működik. :)

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#4249) Lacielvtárs válasza Gubu0101 (#4209) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

így van nekem sem szedte le és most már minden működik, mint a 3-ason :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4250) guifater válasza Lacielvtárs (#4249) üzenetére


guifater
tag

Szia!
Mint azt feljebb olvshattad, én is megvárva a frissitést, a már müködő mellé felraktam a ECG-t, azonban nem akar rendesen működni. 5 mp visszaszámlálás után kezdi előlröl.
Ha van 5-leted ird már le, kellő részletességgel, lévén - nem vagyok mai szárcsa - és ezért meglehetősen "szájbarágos" magyarázat szükségeltetik számomra. Előre is köszönöm. :R

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.