Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4851) Lacielvtárs válasza Luser2000 (#4850) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah ott tuti sokkal olcsóbb, viszont erre "csak" két napot kell várni :D
És nekem a türelem nem erősségem ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4852) Ateszpapa válasza Lacielvtárs (#4844) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez valami borzalom.
Még az ECG is ugrott amig abban a tumorban van. :D

(#4853) Lacielvtárs válasza Ateszpapa (#4852) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondjuk ez is igaz lehet :D bár én nem használom, az ECG nálam a watch 3-on müködik :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4854) ates2


ates2
senior tag

Kijelző karcolással foglalkozik a samsung szervíz? értem én itt pénzért természetesen,polir vagy cserét csinálnak ?

Esetleg valaki árat tud mondani kb mennyi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#4855) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

ki milyen "üvegfóliát" ajánl az órára és honnan beszerezve?

Köszönöm
Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4856) padi68 válasza Lacielvtárs (#4847) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, az üveget is védi, vagy arra kell 1 fóliát még venni? Kösz

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4857) padi68 válasza Luser2000 (#4850) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, tudnál 1 linket küldeni? Kösz

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4858) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma megvolt az első futásom az órával, eddig csak gyalogoltam. A kérdésem az, hogy futásnál nem lehet egyszerűen csak távot beállítani? Ha indítani akarok egy edzést, akkor csak azt látom, hogy kiválaszthatok az előre beállított edzések közül egyet (vagy én állítok be újat), de nekem csak annyi kéne, hogy megmondom a távot, és ugyanúgy, ahogy a gyaloglásnál 1 km-enként mondja be a pulzust és a tempót. Ilyet nem lehet? (Az előre beállítottal az a bajom, hogy a bemelegítést erőlteti, amit én még itthon végzek el, nem kint, plusz nem mondja 1 km-enként az adatokat, és ez zavar.)


padi68: én innen rendeltem. Nem a legolcsóbb (sőt), de gyorsan itt van. Ez nem üveg, hanem fólia, így nyilván törés ellen nem véd, de karc ellen annál inkább, és olyan szépen rásimul az íves felületre, hogy észre sem venni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4859) Luser2000 válasza padi68 (#4857) üzenetére


Luser2000
addikt

https://www.ebay.com/itm/284059699999 [link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4860) padi68 válasza Luser2000 (#4859) üzenetére


padi68
senior tag

Luser2000: köszönöm! :-)

kmarci25: köszi szépen, 10 éve folyamatosan veszek tőlük sok mindent!, de most nem jutott eszembe...

szerintetek melyik óra jobb? Ez vagy Samsung Galaxy Watch 46mm esim ?

Köszönöm, A.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4861) q2w3 válasza adamklark (#4837) üzenetére


q2w3
senior tag

Szia!

Köszi a választ, végül az infok alapján megvettem edigitalban a fekete alu verziót. Sok minden tetszik benne, a pulzusmérés meglepően pontos, viszont az nagyon zavaró, hogy futásnál HR zónát nem lehet beállítani. Ha lenne a sima S Healthben, akkor nem is filóznék rajta. Így viszont leszedtem egy Gear Tracker nevű appot ahol ezt sikerült beállítani, illetve tudnék hozzá pulzusmérő órát is párosítani, csak ez nem szinkronizál az s healthbe...

Ezen kívül jelenleg kűzdök a spotify-al, beállítottam önálló módba, 1 playlistet sikerült letölteni de a 2-nál amin 2 podcast van, azt írja előtöltött tartalom nem elérhető vagy szimplán dal nem elérhető.

Végül a telefont eléggé meríti az óra. Huawei mate 20 pro-m van és jelez is a telefon hogy az active 2 plugin meg a gear watch app is ébren tartja a telefont.
Esetleg ezzel ti tudtatok valami kezdeni? Gondolom ha lelövöm az alkalmazásokat akkor nem fog kommunikálni az órával. Esetleg ha az órát energia takarékos módba teszem akkor kevesebbet kommunikál a telóval.

2 napja tesztelgetem, még van pár napom visszavinni ha nem tetszenne, de most hogy leraktam és elraktam, hiányzik a csuklómról ami jó jel. Egy Amazfit GTR2 lenne az alternatíva 20k-val olcsóbban, jobb üzemidővel, viszont vérnyomás,spotify, ekg és üzenet küldés nélkül. Nagy a dilemma...

(#4862) kmarci25 válasza padi68 (#4860) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem 3-as van, feleségemnek Active 2. Eszembe sem jutott az esim, ha visszaolvasol, gyorsabban merül, az fw frissítés is másképp van, illetve csak a telekomnál használható. Plusz keveset tudnám hasznát venni.
Én azért választottam a 3ast, mert nekem az jobban tetszett, feleségemnek pedig az Active 2 külseje jött/jön be. Ha jól tudom teljesen ugyanazok a funkciók és a hardware is.

q2w3: hogy futsz vele? Csak elindulsz, és hagyod hogy az automatikus felismeréssel elkezdje az edzést, vagy indítasz külön edzést? Itt írtam a kérdésem bővebben...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4863) padi68 válasza kmarci25 (#4862) üzenetére


padi68
senior tag

biztos, hogy csak 30-as számmal megy az esim?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4864) q2w3 válasza kmarci25 (#4862) üzenetére


q2w3
senior tag

Szia,
Szerintem te futásedzés üzemmódban voltál, nem a sima futásban. 2 van belőle. A sima futást indítsd és ott nem kell semmi célt beállítani. A kilóméterenkénti jelzést ott a beállításoknál meg tudod adni a futásban

(#4865) fil válasza padi68 (#4863) üzenetére


fil
őstag

Úgy tudom más szolgáltató még nem ad. De érdeklődj a szolgáltatóknál...

(#4866) kmarci25 válasza q2w3 (#4864) üzenetére


kmarci25
veterán

Ó, valóban, köszönöm! :R

padi68: igen, biztos.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4867) Dello79 válasza q2w3 (#4861) üzenetére


Dello79
aktív tag

"Amazfit GTR2 lenne az alternatíva" - 1 gond van azzal, nem okosóra :) így persze, hogy jobb üzemidőre képes.

(#4868) Lacielvtárs válasza padi68 (#4856) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, azt nem de szerintem nincs is rá szükség, mert eléggé be van "süllyedve" a kijelző, így nem koppan sehol :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4869) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Egy általános használattal hozza az óra a 3 napot.Sport az nincs..

(#4870) padi68 válasza Lacielvtárs (#4868) üzenetére


padi68
senior tag

:R köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4871) padi68 válasza fil (#4865) üzenetére


padi68
senior tag

:W azért köszi!

kmarci25: neked is köszi

ui: alig várom, hogy hazaérjek, megjött az óra :-)

remélem hamar sikerül kiismerni, eddig csak Amazfitek voltak ill. 2 Garmin

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4872) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Ki bir az óra 3 napot??

(#4873) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!

Gyermekem órájára tettünk egy Ringke védőgyűrűt.
Most szeretne rá üvegfóliát, kérdés az lenne, milyet lehet rátenni, ami elfér a gyűrűvel együtt?

topyjo

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#4874) adamklark


adamklark
senior tag

simán kibír

(#4875) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok!
Szerintetek mennyit érhet egy 1éves 44mm (nem esim-es) watch active 2 rozsdamentes acél, clearplex fóliával, roger's-ből vásárolt bőrszíjjal?

(#4876) S@c@ válasza Szajo (#4875) üzenetére


S@c@
őstag

Ha van rá meg garancia 80. Ha nincs 65-70.

(#4877) Viper26


Viper26
nagyúr

Revoluttal megy a Samsung pay itthon?

iPhone 14 | FR955

(#4878) adamklark


adamklark
senior tag

úgy emlékszem hogy bizonyos sorozatú kártyával megy, mostanában nem

(#4879) Fradipuma


Fradipuma
tag

Sziasztok! Hosszú idő után Ipuonera váltottam, és elég fura ez a wearable alkalmazás nekem Ios-en. Sehol se találom azt a beállítást, hogy az òra csak akkor jelenítette meg az értesítéseket, ha nem aktív a telefon kijelzője. Szòval valaki meg tudja mondani, ezt hol találom? köszi előre is!

(#4880) kmarci25 válasza S@c@ (#4876) üzenetére


kmarci25
veterán

Edigitalnal 80 újonnan, dobozban. Használatért szerintem nem adnak ennyit, gari ide vagy oda.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4881) Akidobos74 válasza Fradipuma (#4879) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Ios-en nem teljeskörű a funkcionalitás, lehet, hogy ezért nem találod. Sőt, még akkor sem 100%-os, ha nem Samsunggal használja az ember, ahogy ezt tapasztalom Sony-val.
Iphone-hoz Aplle Watch kell. Tényleg.

(#4882) kmarci25 válasza Akidobos74 (#4881) üzenetére


kmarci25
veterán

Mi az a plusz ami Samsung telefonon van, egy bármelyik más androidos készülékhez képest?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4883) Fradipuma válasza Akidobos74 (#4881) üzenetére


Fradipuma
tag

Köszi, annyiból érdekes, hogy huawei-en ezt a beállítást simán meg tudtam csinálni, ami ugye szinten nem samu, itt viszont a fenèert sem találom.

(#4884) HSanyi válasza kmarci25 (#4882) üzenetére


HSanyi
tag

Plusz talán nincs, mert amit a Samusok írnak az működik Redmi Note-n is, csak a Samuval nem kell bajlódnod, addig más droidos telóval lehet trükkök sokasága kell.....
Ennyire szabványos ma még, vagy már az Android.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4885) kmarci25 válasza HSanyi (#4884) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem Mi9 lite-om van, és nem tapasztaltam semmi hátrányt, bár nincs összehasonlítási alapom. Oké, a vérnyomás és az EKG aktiválása a bonyolultabb úton történt, de sikerült. Kíváncsi vagyok, hogy mi az még (ha van ilyen), ami plusz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4886) Akidobos74 válasza kmarci25 (#4882) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

"Mi az a plusz ami Samsung telefonon van" Nem a telefonon, hanem az órán, ha nem Samsunggal áll kapcsolatban. Nincs üzenetek app nekem pl., meg olvastam pár dolgot a Health-el kapcsolatban, hogy Samsung készülékekkel gördülékenyebb, amit már nem tudok pontosan felidézni... :B

[ Szerkesztve ]

(#4887) kmarci25 válasza Akidobos74 (#4886) üzenetére


kmarci25
veterán

Ok, üzenetek ez egy. Mi a többi? :) Pont az érdekelne...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4888) Gabesz87 válasza kmarci25 (#4887) üzenetére


Gabesz87
addikt

Az miért van hogy ha kapcsolódva vagyok az órához, a Google Duo nem csörög ki, csak látom hogy hívás van.

(#4889) prehistoric válasza kmarci25 (#4887) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Xiaomi redmi note 9 pro-val használom, korábban Samsung A40-nel használtam. A xiaomival tovább bírja az akkumulátor, viszont az üzeneteket csak akkor tudom megnézni, amikor megérkezik az sms, és addig, amíg el nem olvasom a telefonon vagy az órán. Ezen kívül én nem tapasztaltam eltérést.

(#4890) Akidobos74 válasza kmarci25 (#4887) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

OK, te győztél, de nem mondtam, hogy van többi, csak hogy nem 100% :) De mindegy is, a lényeg, hogy Iphone-nal tuti nem teljeskörű a dolog.

(#4891) HSanyi válasza kmarci25 (#4885) üzenetére


HSanyi
tag

Mivel Samuval nem próbáltam ki, ott elvileg megy a gyors válasz, nekem Note 5-l kiírja az óra, hogy elküldve, de nyoma sincs. A Samusok erre nem panaszkodnak. (Nekem annyira nem hiányzik, csak kipróbáltam.)
Nem figyelsz oda, az akku optimalizáló kilövi a gear-t és nem lesz gps adatod a telefontól ha azzal van kapcsolatban és addig a saját gps-t nem használja.
Az egyéb mókolós okosításokba nem fogtam és bizonyára a funkciókat sem használom ki annyira, hogy minden limitációt megtaláljak, mert egyik funkció sem hiányzik annyira.
Ha veszek is Samu telót, nem az óra miatt fogok.
(Most a Mi 11 a nyerő a cserére, de kiderül mit tud majd az S21 és milyen árcédula lesz rajtuk Németországban.)

[ Szerkesztve ]

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#4892) kmarci25 válasza HSanyi (#4891) üzenetére


kmarci25
veterán

Gyorsválaszt eddig csak Viber-nél próbáltam, ott működött.
Nem lő ki az akkuoptimalizáló semmit, annál már gyakorlottabb miui felhasználó vagyok. ;)
Szóval, akkor üzeneteknél (SMS) van egyedül limitáció. Hát, abba nem halok bele. :DDD

Nem kötözködni akartam, tényleg érdekelt a dolog. A huawei karkötőinél van olyan, hogy bizonyos funkciók csak huawei/honor készülékkel működnek, de úgy tűnik (szerencsére) a Samsung nem ennyire korlátozó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4893) atike válasza kmarci25 (#4880) üzenetére


atike
nagyúr

Az acél 80? Az szép is lenne... :)

(#4894) kmarci25 válasza atike (#4893) üzenetére


kmarci25
veterán

Bocs, igaz, kevertem az aluval. :B Az modjuk durva, hogy az acél is 5 ezerrel drágább, mint decemberben volt. Mondjuk a 3-as meg pont 5-tel olcsóbb. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4895) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

2 gyors kérdés:

1. mennyit ér most 1 esimes watch active 2 rozsdamentes acél, clearplex fóliával, gyári bőr + egy szilikonszíjjal( utángyártott de minőségi) 1,5 év garanciával?

2. tudtok ajánlani olyan watchfacét ahol a következők vannak: digi ill mutatókkal megjelenített idő, időjárás, akksi töltöttség és dátum is szerepel. Nekem nem sikerült szépet találni. Esetleg ti tudtok pontos készítőt/nevet ajánlani?

Köszönöm Á

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4896) S@c@ válasza kmarci25 (#4894) üzenetére


S@c@
őstag

Használtan ér 80-at hidd el az acél, gari nélkül 65 simán!

(#4897) Dello79


Dello79
aktív tag

Azt amúgy, honnan tudjátok, hogy az EKG amit mér az óra, helyes-e ill. pontos ?
Ill. hogy mégis rendben van -e ? :F

(#4898) Luser2000 válasza Dello79 (#4897) üzenetére


Luser2000
addikt

Én pl. sehonnan. De nem is egy órától várom a helyes diagnózist.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4899) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

pl a túra során megtett utat hogyan lehet GPX fileként menteni majd a pc-n megnézni?

Köszönöm :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#4900) polonic válasza padi68 (#4899) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

A Samsung Health alkalmazásban a túra részleteinél alul van az opció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.