Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) HuMarc válasza gabriel26 (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

One day konzolvásárlás, mint újonnan autót venni... Kibontod, és az ár ~30%-a ki is röppent az ablakon, ha esetleg nem tetszene. Az áradozás pedig egyébként (most nem csak a gamer laptop témakörről van szó) minden termék saját topikjára jellemző, ez csalóka tud lenni, akár telefon, akár gépalkatrész, akár bármi más vásárlása esetén. Erre csak azt lehet mondani, hogy nem szabad azonnal felszállni a hype-vonatra fórumos hozzászólások alapján (pár napja/hete valami telefonos témában valaki ki is volt akadva ezen).

pulyka jocó (#8): ELsőnek megjegyezném, hogy konzolpárti vagyok, világ életemben egy (PSP) vagy két (PS3) analóg stickkel irányítottam szinte mindent. Nagy ritkán CoD-ozok is konzolon haverokkal, ott elvagyok, az szórakoztat. Ugyanakkor most nemrég volt szerencsém pár meccs erejéig Overwatchozni PS4-en, majd PC-n is, és eddig nem értettem, hogy miért mondják sokan, hogy FPS-re PC kell, de most megértettem (természetesen mindez csak a kompetitív masszív multiplayer FPS-ekre igaz, story-telling/single-player FPS-ek természetesen ugyanúgy élvezhetőek konzolon, mint PC-n), mert teljesen más fokozaton pörög a két platformon egy meccs. Bizonyára hozzá lehet szokni, és kontrollerrel is lehet egyszerre műtéti pontossággal és hihetetlen sebességgel szedni az ellenfeleket (például nem árt a megfelelő érzékenységet beállítani, ami lehet, hogy elmaradt nekem), de az egér+billentyűzet már a kezdettől fogva kézreáll (mondom, annak ellenére, hogy konzolos játékos vagyok), és sikerélményt okoz. Ez mind persze csak magánvélemény.

Feruendios (#9): Igen, ebben igazad van, van olyan ismerősöm, aki Matlabhoz vett 17"-os Alienware gépet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.