Hirdetés

2019. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

A 18+ karikát azért igazán kirakhattad volna... :(

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#2) Somatom

Somatom
(senior tag)

Ezt most nem értem. Mi az a görbe izé? Nyakból kihúzta a gerincét?

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#3) Lauda válasza AxBattler (#1) üzenetére

Lauda
(félisten)

Gratulálok. Szerinted erre ki kiváncsi?

(#4) Somatom válasza Lauda (#3) üzenetére

Somatom
(senior tag)

A macska biztosan. Nem véletlenül néz ki így ez a rágcsáló. ;]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#5) Narxis

Narxis
(nagyúr)

Azért ezt a képet óvatosabban kellett volna kirakni.

(#6) AxBattler válasza Lauda (#3) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Hát kb. én is ezt mondom... :F

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#7) Gebriel

Gebriel
(veterán)

Bakker milyen macska/kák ezek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Ha az EU minden hatékony rágcsálóirtó szert betilt akkor más nem marad.
De a képet azért rakd át link-nek.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=m7CVOQUO1mw

(#9) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

na ezért kezdték az ausztrálok kiirtani a macskákat:)). Falusi ház körül viszont kétségtelen díjazom a hasonló tevékenységet, még ha az erdőben nem is.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#10) KISDUCK

KISDUCK
(senior tag)

Egyet értek azzal, hogy valami figyelmeztetést kirakhattál volna.

Nálunk is párszor megesett, hogy ajándékba valamit az ajtó előtt hagytak, de mostanában a kutyák miatt nem kempelnek az ajtó előtt. Nem azért mert bántanák őket, hanem mert szanaszét nyalják őket. Amúgy ha éhesek a macskák mem játszadoznak a zsákmánnyal. Az egyik macskánk volt hogy instant befalt 2 egeret. Még morgott is rám amikor ránéztem hogy áll a második egérrel.

(#11) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ez most eger vagy patkany?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) t72killer válasza twollah1976 (#11) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Úgy nézem egérről készült az anatómiai tanulmány, bár a cicus elfelejtett centit rakni mellé a kriminalisztikai korrektség (FC) kedvéért.

(#13) FLATRONW válasza t72killer (#12) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

A viszonyítás miatt megadom a csempe méretét, 30x30 cm.

Gondoltam kirakom, mert az emberek olyan sok mindenre kíváncsiak. Pl. természeti katasztrófákra, ahol más emberek szenvedéséről vagy összeroncsolt testéről láthatnak képeket.
Úgy gondoltam, hogy egy kártevőről készült hasonló kép valamilyen formában vicces.

Abban igazatok van, hogy felhívhattam volna a figyelmet a tartalomra, ezt utólag meg is tettem.

[ Szerkesztve ]

(#14) icemad

icemad
(addikt)
LOGOUT blog

Sok nyomi, ezen felháborodik... Ez a természet rendje.
Szerintem jól sikerült kép.

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#15) t72killer válasza icemad (#14) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Ebben a formában semmi köze a természet rendjéhez, a vadmacskák megeszik a zsákmányt, illetve a hasonlóan feldolgozott kaja a kicsiknek megy kajának. Ezenkívül a házimacska ősének volt egy természetes élőhelye és a természettel egyensúlyban lévő létszáma.

#13: Köszi:R

[ Szerkesztve ]

(#16) Garrick

Garrick
(csendes tag)

Na erre se voltam kíváncsi, mondhatnám, de hát csak megnéztem. Közben azért felsejlett egy hang is az agyam legmélyén. [link]

(#17) Zsébernardo válasza Narxis (#5) üzenetére

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

Korhatáros besorolásban már kevésbé látszik elrettentőnek...? :)

[ Szerkesztve ]

(#18) t72killer válasza Zsébernardo (#17) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

A hatóságok forró nyomon üldözik a gyanúsítottat, aki 2hét tejszínmegvonást kockáztatott tettével :))

(#19) CaNNa3IS

CaNNa3IS
(senior tag)

Mindig van lejjebb itt a ph-n. :-(

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked Eladó KTM fun (full xt) 46-os

(#20) FLATRONW válasza Zsébernardo (#17) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Egy kicsit hivatalosabbá tettem.:)

(#21) Lauda válasza CaNNa3IS (#19) üzenetére

Lauda
(félisten)

Bizony. Annó én betettem egy elpusztult macska képét a kutyás topikba, azt kitörölték, pedig semmi sérülés nem volt az állaton. Egy kibelezett állat képét és a bejegyzést meg most simán itthagyják.

(#22) t72killer válasza FLATRONW (#20) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Elképzelhető, hogy sorozatgyilkosról van szó... A nyomok alapján egyedül dolgozik. (pl kutyákkal ellentétben)

[ Szerkesztve ]

(#23) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Ez érdekes, ilyet sem láttam még. Lemetszette a fejét a macska, és kihúzta a gerincét, ha jól látom.

(#24) Picco válasza t72killer (#22) üzenetére

Picco
(addikt)

a rend es parkorseg mar megkezdte nyomozasat:

mod:

"A nyomok alapján egyedül dolgozik. (pl kutyákkal ellentétben)"

a szomszed kutyak vallomasanak illusztracioja is befutott:

[ Szerkesztve ]

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#25) petipetya válasza Picco (#24) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

:D

(#26) FLATRONW válasza Lauda (#21) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Nem kell ezt olyan komolyan venni. Valószínűleg egy elpusztult macska képe nagyobb hatást vált ki, mivel közel áll az emberhez. Egy kártevő megcsonkított képe pedig a kutyát sem érdekli.

Úgy gondoltam, hogy érdekes lehet, mert ilyen Predator módra kivégzett állatot még én sem láttam.

(#27) Somatom válasza FLATRONW (#26) üzenetére

Somatom
(senior tag)

De, áruld már el légyszi, mert már ketten kíváncsiskodtunk! Mi az a másik izé a képen? A macska tényleg kihúzta a nyakánál fogva a gerincét?

(#28) t72killer válasza petipetya (#23) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Egyéb gyanúsítottak neve is felmerült:

(#29) FLATRONW válasza Somatom (#27) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Nem vizsgáltam meg közelebbről, de a testen levő lyuk alapján más nem igazán lehet.

(#30) FLATRONW válasza t72killer (#28) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Amikor megláttam a tetemet, rögtön keresztbe állt a szemem, kerestem a homlokomon a pöttyöket. :)

(#31) t72killer válasza FLATRONW (#30) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Tudtommal nem fejre céloznak, mert a koponya is sértetlenül kell nekik. Ezt a példányt elhibázta, mert egyben kell tartani a koponyát a gerinccel.

(#32) Lauda válasza FLATRONW (#26) üzenetére

Lauda
(félisten)

Már akihez. A macskásokhoz lehet közel áll a macska, aki rágcsálókat tart, ahhoz meg a rágcsáló áll közel.

(#33) t72killer válasza Lauda (#32) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Én autót tartok. Bár az enyém nem sorozatgyilkos fajta, láttam már pár macsekbundát kivasalva, amit a fajtársai alkottak. Kb 8éves koromban volt utoljára, hogy megrázott volna egy ilyen eset, azóta pl egy tényleg természetbevaló béka vagy sikló kivasalását jobban bánom. (mondom úgy, h alapvetően kedvelem a macskákat, nekünk is volt régen)

[ Szerkesztve ]

(#34) Somatom válasza Lauda (#32) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Hozzám a nők állnak közelebb, de azért néha irigylem a macskákat, amiért büntetlenül tépkedhetnek le fejeket. Persze, könnyű nekik, mert áldozatonként csak egy fejet kell letépniük, míg nekem hetet kéne, és közben mindegyik tüzet okád. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Lauda válasza t72killer (#33) üzenetére

Lauda
(félisten)

Hozzám egyik sem áll közel. Azt gondolom egyik élőlény kibelezett látványa sem kívánatos az ember számára. Aki ezen élvezkedik ott valami gondok lehetnek. Szerintem.

(#36) kemotox válasza Lauda (#35) üzenetére

kemotox
(addikt)

Ki élvezkedett?

(#37) t72killer válasza Lauda (#35) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Téged is megfertőzött a civilizáció és a kultúra :DDD. A kibelezett élőlény alapból nekünk is ennivaló, kérdezz meg egy kutya vagy rókakölyköt, mit gondol egy megbontott kacsa vagy tyúk láttán:)).

Mi emberek már szétválasztjuk, mióta nem nyersen esszük ezeket a dolgokat, undorítónak látjuk és lepucolva-megsütve tetszik.

(#38) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Szép munka.
Jutalomfalat mehet a macskának

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) Hieronymus válasza Lauda (#35) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"Aki ezen élvezkedik ott valami gondok lehetnek. "

Nem kell ezen élvezkedni.
Az a hús, ami tányérodra kerül, pontosan ugyan így kerül feldolgozásra. Legfeljebb késsel és bárddal vágják a hentesek és nem foggal és lábbal tépik szét a macskák.
Az "élet rendjének" természetes része. El kell fogadni vagy el kell kezdeni a vegán karriert.

Donki Hóte: "... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#40) Lauda válasza Hieronymus (#39) üzenetére

Lauda
(félisten)

Érdekes amit írsz, én nem állítottam a mondandód ellenkezőjét.

Tegyél fel egy kibelezett nyulat és nézd meg a reakciókat. Pedig az is egy haszonállat. Másoknak meg háziállat/barát.

Én pl nem ennék olyan helyen, ahol a szemed láttára basszák fejbe az állatot és készítik el. Pedig tudom, hogy úgy készül.

[ Szerkesztve ]

(#41) llax válasza Hieronymus (#39) üzenetére

llax
(senior tag)

"El kell fogadni vagy el kell kezdeni a vegán karriert."

Szerintem sokan el is kezdenék, ha látnák a húst adó állat világrajöttétől a tányérra kerülésig a teljes folyamatot. No nem amolyan NatGeo műsor szintjén, hanem a valóságban.

Hiába falun nőttem fel és jelenleg is ott élek, disznótornak a közelébe nem tudok menni :) (mondjuk a húsával nem is nagyon élek - csak nagyon a minimumon)

Amelyik csirkét láttam élve szaladgálni, abból nem biztos, hogy tudnék enni... Gyerekkoromban még nem okozott gondot, meg is fogtam nagymamámnak azt, amelyikre rámutatott (már édesanyám is csak a félig-meddig feldolgozotthoz nyúlt hozzá). Aztán közel 10 év városi élet elszoktatott mindentől :) , azóta a nyers húst is kesztyűben kezelem.

(#42) kemotox válasza Lauda (#40) üzenetére

kemotox
(addikt)

(#43) FLATRONW válasza Lenry (#38) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Büszke is vagyok rájuk. Van több belőlük,nem tudom melyik volt. Azonban mindegyik jól végzi a dolgát, meg is kapták a jutalmat.

(#44) Hieronymus válasza llax (#41) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"Szerintem sokan el is kezdenék."

Én városban nőttem fel. Emlékeim szerint 2-3 alkalommal vágtunk disznót. Kicsi voltam, végig néztem az elejétől a végéig. Gyakran jutottunk tanyasi csirkéhez, láttam a folyamatot a tányérig. A bolti csirkét a mai napig nem eszem meg. Vagy ízleteset vagy semmit. Az utóbbi időben a semmi kerül csirkéből az asztalra.

Aztán sok év telt el. Négyen kibéreltünk hétvégére egy nyaralót. Valaki szerzett egy élő pontyot.
Senki nem vállalta a ponty feldolgozását. Én elkészítettem, de abból a halból képtelen voltam enni.
Elrendeztem magamban, magammal a dolgot. Nem lettem vegán.

Donki Hóte: "... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#45) llax válasza Hieronymus (#44) üzenetére

llax
(senior tag)

"Kicsi voltam, végig néztem az elejétől a végéig. Gyakran jutottunk tanyasi csirkéhez, láttam a folyamatot a tányérig."

Itt pont nem rólad van szó :)

Elsősorban azokra gondolok itt, akik soha nem láttak ilyet + már-már majdnem sajnálják a képen látható rágcsálómaradványt.

A jún.27.-i nagy vihar óta megjelentek a patkányok... A tetőhiányossá vált vagy összedőlt melléképületeket, ólakat hagyhatták el. A kisebbjét simán megfogják a macskáink.

(#46) Somatom válasza llax (#41) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Nem vagyunk egyformák. Engem büszkeséggel tölt el, ha én horgászhatom, vadászhatom le és én készíthetem el, amit megeszek. Viszont, pusztán kedvtelésből nem ölök.

[ Szerkesztve ]

(#47) Narxis válasza Hieronymus (#44) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Egyszerűen nem a mindennap része egy tyúkvágás vagy akármilyen állat megölése, ezért az ember elszokott tőle. Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy a boncmesterek pl. hogy tudnak enni, ott azért mégis csak embert vágnak fel és veszik ki a szerveit bár nyilván az is megszokás kérdése.

(#48) t72killer válasza Narxis (#47) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Kemény szoktatás egyetem/fősuli első évétől kezdve (van ismerős). Gondolom van pár hét fogyókúra, míg sikerül munkadarabként gondolni a nyersanyagra.

[ Szerkesztve ]

(#49) szipipeti

szipipeti
(csendes tag)

Azért látszik, hogy a macsek hozzá van szokva a filézett cuccokhoz...
Te is lazaccal eletet alapban?

(#50) FLATRONW válasza szipipeti (#49) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Semmi különlegeset nem kapnak, maradékot és száraz macskaeledelt esznek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.