Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Nem is láttam még facebookon ilyen kedves kis szervdonor klubot.

Hogy jönnek össze a magyar utak, a magas súlypont és a pirinyó kerékméret ezzel a teljesítménnyel? Egyáltalán hol használjátok ? Nem kötekedni szeretnék, csak megérteni ezt az irányt. Értem a méretben rejlő előnyöket, de a többi számomra nehezen emészthető.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) FID válasza TheLázs (#1) üzenetére


FID
őstag

Én személy szerint nem szoktam száguldozni, ha igen akkor este kihalt és ismert úton. Járdán akinek izmosabb rollere van az nem szokott menni. Borulások persze vannak. A donor csoportból 2 nagyról tudok az egyik az enyém, az is a fék miatt. (Víz volt a fékfolyadékban és jobban fogott mint gondoltam volna :D ) A másiknak meg 50-nél eltört a kormánya.

Nincs gond amennyiben ismered az utat ahol mész. Nekem van egy Weped RR is az megy 90km/h, de teljesen felesleges annyival menni.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#3) D1Rect válasza FID (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem vagyok egy ijedős, félős alkat, de 90 körül ezekkel már lehet felvennék valami sisakot.

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem szerepel cica a videoban!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) AxBattler válasza D1Rect (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Már 30 körül is... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) FID válasza D1Rect (#3) üzenetére


FID
őstag

Bukó és egyebek alap.

twollah1976 Csak ezért nem vittem le ;)

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.