Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Thinkpad és Asus egy lapon? :F Jajjjj. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) aram01


aram01
nagyúr

ennyit nem ér meg,szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) xedos


xedos
addikt

Nem értem...
Egy Tablet PC-be i7-es proci és 7200-es winyó? Ennyiért már inkább SSD és egy jó kis ULV proci...

(#4) #95561216 válasza xedos (#3) üzenetére


#95561216
törölt tag

"a Core i7-620LM névre keresztelt, alacsony feszültségen üzemelő 2 GHz-es megoldás"

...

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem értem minek csinálnak ilyen vastag gépből convertible verziót, amikor kényelmetlen használni.(gondolom nehéz is lehet)

Az ASUS meg szerintem csak azért dob ki havonta új netbookot, hogy beszéljenek róla, forogjon a neve, mert amúgy tök egyforma az a rakás eeepc (tisztelet a kivételnek). Ez pl. semmiben sem más mint a többi alapverzió.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) xedos válasza #95561216 (#4) üzenetére


xedos
addikt

ULV-t írtam... ez 25W-os...
[link]

Ha már erőgép, akkor W500...

[ Szerkesztve ]

(#7) rankesz


rankesz
veterán

Gondolom mivel ausztrál weboldalon jelent meg az x201T így az az ár amit megadtak
nem USD hanem AUD (ausztrál dollár) lehet.

(#8) evone


evone
őstag

xedos: Te tanulj meg olvasni, értelmezni, stb... a cikkben levan irva hogy low voltage proci.... de semmi gond. :)

Tigerclaw: Te pedig miért nem olvasol utánna hogy milyen vastag es hany kilo? :)

Dimensions: (LxWxH) 11.6 x 10.1 x 1.04-1.31"
Weight: 4lbs 1oz

Nem hiszem h 1.8kg nehéznek szamitana, deha neked ez nehéz, akkor surgosen menj el konditerembe. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#9) evone válasza rankesz (#7) üzenetére


evone
őstag

Meg aztán nyilvanvaloan az a teljesen fullos i7es verziora ertendo, lesz belole i5os szerenyebb verzio is, ami nem lesz ilyen draga..

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#10) Esmein


Esmein
nagyúr

Innyehunnye, de csajozós az új asus, szigszalagoznám a mostani 1005ha-m-em hátuljára

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) ndavid válasza rankesz (#7) üzenetére


ndavid
tag

Nem, a webshopban jelenleg 3718.45 AUD, ami mai árfolyamon 3218 USD. Az ausztrál dollárt jeleztem volna.

Don't panic!

(#12) ^Clown válasza lezso6 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ugyanezt akartam mondani :)

(#13) lezso6 válasza xedos (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azelőtt se ULV volt benne, hanem sima LV. Az meg 18 wattos volt. +8 watt északi híd. Ergo a mostani ugyanott van, sőt, jobb is. Ráadásul SOKKAL erősebb, az meg ne mondd hogy baj. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Napfénysüti

Ej de f*sza kis TP. Bár a számozást nem értem. Miért lett ez X201 és nem X210 mint pl a T410 és T510-nél(az elődök ugye: X200 illetve T400 és T500)?
Fene se érti... :U Na mindegy azért blokkónám. :DD

Més que un club!

(#15) Hebry válasza Napfénysüti (#14) üzenetére


Hebry
senior tag

Talán mert a nagytesója az x300 utóda is az x301 lett, itt meg 200-ból lett 201 a t , meg a tablet, de ezt mindenki tudja.
Én legalábbis erre gondolnék.
Az ára szerintem túlságosan magas....

(#16) Napfénysüti válasza Hebry (#15) üzenetére

Na igen de az X301 nem járt teljes platformváltással és amúgy is idő közben jött. Ez meg egyben az összes többi Arrandales TP-vel. Nekem így teljesen logikátlan. :U

Més que un club!

(#17) ecsz válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


ecsz
csendes tag

A sorszáma nekem is logikátlan, de ki érti a marketingeseket akik a sorszámokat kiosztják... Ettől függetlenül nagyon jó kis gép, kár, hogy kicsit többe kerül mint amennyit szánnék rá :)

(#18) xedos válasza evone (#8) üzenetére


xedos
addikt

Semmi gond...
Én meg ULV-t írtam...

Amúgy a koncepcióval van problémám...
Vagy legyen billentyűzet nélküli könnyű érintőkijelzős, vagy legyen 12"-os könnyű hordozható gép -mindkét esetben hosszú üzemidővel.
De a 12"-os "erőmű" koncepciója nem jön be.
Amúgy ezért az árért SSD járna -kisebb súly, fogyasztás és melegedés.

(#19) Napfénysüti válasza xedos (#18) üzenetére

Az SSD-vel egyetértek. Ennyiért már bele is férhetne egy 64Gb-os. Viszont ha mint lent írták ez a proci elég jó fogyasztású akkor mért baj hogy belekerült? Néha jól jöhet az a kako mondjuk kódolásnál vagy valami hasonló erőforrásigényes műveletnél. Persze azokat lehet nem ilyen gépen kell csinálni de ettől még előfordulhatnak.

Més que un club!

(#20) laprugó


laprugó
csendes tag

Valóban... egy 1 hónapja futó netbookat, ami már évek óta igazándiból ugyanarra képes, egy 320 as vinyó mindjárt kívánatosabbá tesz. Mit akarhat az ember 320 gigán tárolni egy ilyen kis teljesítményű gépen, mivel napi munkavégzésre úgysem alkalmas a kicsi billentyűzet kis felbontás kis képernyá miatt?

(#21) lezso6 válasza laprugó (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:F

Baj ha van? És pont nem a winyó tesz egy gépet kívánatossá. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) laprugó válasza lezso6 (#21) üzenetére


laprugó
csendes tag

Nem baj ha van, csak növeli az árát, miközben a használati értékén nem növel semmit. Ez a baj. Olyanok lassan a netbookok mint egy 1 literes törpeautó, amibe duplalégkonditól kezdve a műholdvevőig mindent szerelnek, amitől az adott termék használati értéke semmit nem növekszik, csak az ára. Teljesen szükségtelen azért felárat fizettetni egy netbookért mert 120 vagy 80gb helyett már 320 gb vinyónál tartanak.

(#23) Xirtam


Xirtam
veterán

Levono(IBM) mért ilyen ocsmány?! :F

(#24) #95561216 válasza Xirtam (#23) üzenetére


#95561216
törölt tag

Szép az.

(#25) raszputyin válasza ndavid (#11) üzenetére


raszputyin
senior tag

Szerintem akkor is illik jelezni, hogy milyen dollárról van szó, főleg ha ilyen világosan kétértelmű a kontextusban. Több, mint 30 ország hívja így a pénzét, köztük még Ausztráliánál nagyobb országok is, mint Tajvan és Kanada.

(#26) Pulsar


Pulsar
veterán

huh... 3231 dollár.. nem ez kicsit sok? Nemtudom miért vannak így elszállva a table pc-k árai?!

(#27) Napfénysüti válasza Xirtam (#23) üzenetére

Mert ez business cucc munkára nem pedig csilli-villi asztaldísz. ;] Amúgy szerintem a TP-k gyönyörűek. Konzervatív a forma de sugárzik róluk hogy ezek profi cuccok. Ja és nem mellesleg ezerszer kényelmesebb használni őket mint a díszgépeket. Elég csak a billentyűzeteket összehasonlítani. Többiről meg ne is beszéljünk. :)

Més que un club!

(#28) Alchemist válasza Xirtam (#23) üzenetére


Alchemist
addikt

Szerintem meg a Győzikének való, nemi identitás-zavaros, lakkozott-tükrösített szappandobozok ocsmányak... a Lenovo gépek egyértelműen szálkás izomzatúak és férfiasan céltudatosak!
:))

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#29) ecsz válasza Xirtam (#23) üzenetére


ecsz
csendes tag

Szerintem is jól néznek ki a Thinkpadek, és szerintem is jobbak a többi gyártó esetleg fényesebben csillogó termékeinél, munkahelyemen és otthon is Thinkpadet használok :)

(#30) orbano


orbano
félisten

Az 1366-os felbontásért kár, pont a elődnél is a 800 pixeles magasság volt a szűk, ezen most még rontottak majd 40 pixelt...
jó lenne, ha lenne 1440x900-as verzió is, akkor szó szerint rohannék a boltba és vennék egyet első gépnek. no majd remélhetőleg a köv generáció már erősebb lesz (megint) kijelző terén...

A vér nem válik VAZZE!™

(#31) orbano válasza Xirtam (#23) üzenetére


orbano
félisten

Miért nincs férfias ízlésed?! :F :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) orbano válasza Pulsar (#26) üzenetére


orbano
félisten

pici, könnyű erős, tablet, karbon fedéllel és alu ötvözet vázzal, minden földi jóval ellátva. lényegében fel sem tűnik, hogy nem egy fullos asztali gép. és nincs nála a piacon jobb.
no ezért drága.

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.