Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) waithEard válasza Ringman (#49) üzenetére


waithEard
őstag

Mármint az állítólagos orosz propaganda miatt szeretnének cenzúrát? Amit pl az ami választás kapcsán próbáltak tolni, csak épp bizonyíték nem volt?
Nem úgy mint Hillary hülyeségeire...
Inkább a valóságot kéne cenzúrázni.
Csakhát arra a Gyuribácsi összes pénze sem lenne elég.

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#52) waithEard válasza bkercso (#50) üzenetére


waithEard
őstag

Ebben teljesen egyetértek. A problémát ott kéne kezelni, ahol keletkezett, nem pedig importálni.
Bár őszintén szólva én pesszimista vagyok a jövőt illetően. James Lovelock "híve" vagyok.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#53) Jim Tonic válasza waithEard (#51) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ember, csak kibújt a szög a zsákból. :U

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#54) waithEard válasza Jim Tonic (#53) üzenetére


waithEard
őstag

Nem én hoztam elő ezt a lerágott csontot... vagy mire gondolsz, nem tudom. Ember.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#55) Kékes525 válasza waithEard (#29) üzenetére


Kékes525
félisten

"Egyébként a fake news legnagyobb ellensége az un. "valóság""

Elméletben. Úgy is fogalmazhatnám, hogy de jó lenne, ha ez igaz lenne. Azt látom, hogy nagyon sok embert nem zavarja az, hogy álhíreket fogyaszt. Nagyon sok embert nem érdekli a valóság. Ez az embereknek legalább 20%-a, ha nem több.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56) waithEard válasza Kékes525 (#55) üzenetére


waithEard
őstag

Nagyon igaz. Ez így volt, így is lesz. Kevesen veszik a fáradságot / van rá ideje/ lehetősége, hogy a lehető legtöbb forrásból tájékozódjon.
De ez inkább a politikai manipulációk esetében érvényes, ott kicsi az esély, hogy szembe jön veled a valóság az utcán.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#57) NandoXXL válasza lezso6 (#19) üzenetére


NandoXXL
senior tag

'Az emberek manapság a saját véleményükkel egyező cikkeket szeretnék elolvasni, azaz a cikknek kell az embert lájkolnia. Nem a tartalom formálja az embert, hanem pontosan fordítva.'
'Az olvasó kétféle tartalmat olvas: amivel teljes mértékben egyetért és amin mélységesen felháborodik.'

Nagyon jól megfogalmaztad ezt a részt. :R

(#59) waithEard válasza #32839680 (#58) üzenetére


waithEard
őstag

Abban egyet értünk, hogy a kategóriák már nem azt jelentik, mint tizenpár éve. A balos média kishazánkaban jelenleg többnyire szélső liberális (persze a liberális sem azt jelenti, mint régen) gender, migráció, globalizáció és tőke párti.
Amit meg ma jobboldalnak nevezünk, az régebben a balközp lehetett volna max. :) Már a kuruci sem a régi! :D

(Ami meg OV mondatait illeti, kb olyan mint Nostradamus jóslatai: úgy értelmezed, ahogy akarod. Én úgy vettem ki, hogy főképp brüsszelre gondolt, és a cenzúra alapján a fészbúkra tippelnék még. Persze a hazai bal már megelőlegezte a holokausztot. Amitől én a helyükben annyira nem félnék, ha azt nézzük, hogy Fletó még mindig szabadlábon nyomja (és nem is rosszul) a bluest.)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#61) waithEard válasza #32839680 (#60) üzenetére


waithEard
őstag

Akkor már inkább 888 jobb, index közép, 444 bal. Alfahír érdekes, mert az jobbik közeli, amiről manapság talán még Vona sem tudja melyik térfélen játszik. :)
Brexit kapcsán meg lehetett hallani orosz manipulációról, mostanság meg kiderült, hogy Soros papa is ott motoszkált az ngokkal. Akkor most melyik érdekcsoportot kéne cenzúrázni? Na ez az én bajom a cenzúrával.
A félretájékoztatás meg politikai sportág lett, amire hivatkozva most cenzúrázni akarnak egyesek.
Én a megoldást a szavazatok súlyozásában látnám. Na az lenne komoly csapás a néphülyítő politikai karrierekre.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#62) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

A PC túl van tolva, ahogy a feminizmus, stb. Szerintem a PC annyiról szólna, hogy nem gúnyolunk embereket bőrszín, stb. miatt, amit kb. egy felnőtt embernek magától is kéne tudnia. Sikerült lejáratni kb. a kulturáltságot a túltolásával.

Mutogatni való hater díszpinty

(#63) waithEard válasza hcl (#62) üzenetére


waithEard
őstag

Szerintem a PC az orwelli Újbeszél, és ugyanúgy mesterségesen keletkezett, pontos célok érdekében. Természetesen nem a hátrányos helyzetben lévő emberek, csoportok védelme, hanem a problémák eltussolása a(z egyik) cél. Mivel nem lehet nevén nevezni a problémát, a megoldást sem lehet megtalálni.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#64) Kékes525 válasza waithEard (#61) üzenetére


Kékes525
félisten

A 888 mitől jobb oldali? Mert annak vallja magát?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#65) waithEard válasza Kékes525 (#64) üzenetére


waithEard
őstag

Nem. Azért jobboldali, mert a 444 baloldalinak vallja magát.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#66) Kékes525 válasza waithEard (#65) üzenetére


Kékes525
félisten

A 888 nem jobb oldali és a 444 nem baloldali. A 888 egy troll site, míg a 444 elsősorban liberális. A liberalizmus nem bal oldali eszme, csak Magyarországon ez terjedt el az SZDSZ pártszövetsége miatt. A tisztán liberális pártok nyugaton elsősorban a jobb oldali pártokkal szoktak szövetségre lépni. A liberalizmus ugyanúgy jellemző a jobb oldalra, mint a baloldalra. A Népszava nevezhető baloldalinak. Jobb oldali még a fentieken túl a Mandiner, Jobbklikk, Jobbegyenes, Heti Válasz.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#67) waithEard válasza Kékes525 (#66) üzenetére


waithEard
őstag

A 444 egy szélsőségesen elfogult libsi site, annak minden ismérvével.
A 888 pedig szélsőségesen kormánypárti, a kormánypárt pedig jobboldalinak vallja magát. (Nem teljesen az.)
Ez alapján raktam fel őket a térképre, jobbra, balra.
A jelenleg liberalizmusnak nevezett agymenés szerintem a 68-as baloldal "eszmeiségén" megerősödött, mára nyíltan globalista, (nemzetellenes), másság. kisebbség, abortusz imádó, (család és élet ellenes) migráció párti (valóság ellenes) katyvasz. Nyugaton pedig csak jobboldalinak hazudott pártokkal lépnek szövetségre. A valódi jobboldalt ott is próbálja demonizálni.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#68) Kékes525 válasza waithEard (#67) üzenetére


Kékes525
félisten

Teljes, totális fogalomzavarban élsz. A liberalizmus egészen más. Ráadásul kevered a liberalizmust mint eszmét a liberális kormányzással. Ez két különböző dolog. Liberalizmus nélkül nincs demokrácia. Az illiberálisnak mondott demokrácia az autokrácia.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#69) waithEard válasza Kékes525 (#68) üzenetére


waithEard
őstag

Nem én élek fogalomzavarban. Azok zavarták össze a fogalmakat, akik liberálisnak nevezik magukat. Ma a magukat liberálisnak nevező politikai és média erők az előbb általam felsorolt ügyeket támogatják teljes mellszélességgel.
Innentől totál mindegy, mi volt eredetileg a szó jelentése.
Ennyi erővel arról is vitázhatunk, hogy kommunizmus meg a nemzeti szocializmus elvileg tök jó dolgokat tanított. Csak az a fránya valóság ne lett volna.

Még egy gondolat: ameddig csak elvekről, eszmékről beszélünk, addig nincs sok jelentősége a dolognak.
Csakhogy most már jóval magasabb a tét. Ez nem csak látszólag élet halál harc a két oldal között. Ez valódiháború. Ha elfogadod, ha nem, részt fogsz benne venni, itt nem lesz semleges fél. Egyik oldalra oda kell állni mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#70) Kékes525 válasza waithEard (#69) üzenetére


Kékes525
félisten

Mint írtam teljes a fogalomzavarod, a liberalizmus egészen más, mint amit írtál. Azok terjesztik ezeket akik az autokrácia hívei. Ráadásul te és a hasonló gondolkodásúak lennétek legjobban felháborodva, ha a környező országok (Románia, Szlovákia, Ukrajna, Szerbia) vezetése, kormánypártja a neked tetsző elveket vallaná. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#71) hcl válasza waithEard (#63) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Részben igaz, de én a PC lényegét abban látom, hogy kommunikáljunk kulturáltan. Az más kérdés, hogy egyes csoportok a maguk rövidtávú céljaira használták fel, és torzították el.

A liberalizmus ugyanez. Nagyon sok olyan "liberális" vívmány van, amit te élvezel, pl. szombaton nem kellett iskolába menned, meg hasonlók. Valahol amúgy az is érthető, hogy szabadságjogok járjanak az embereknek, csak ugye ehhez értelmes emberek kellenek.

"Brexit kapcsán meg lehetett hallani orosz manipulációról, mostanság meg kiderült, hogy Soros papa is ott motoszkált az ngokkal."
Linket! Miért volt neki jó az?
A Brexit nagyrészt - amennyire tudom - az angol vidék szavazati okozták, az elmúlt ősszel-nyáron viszont már a gazdák nem találtak elég munkaerőt a betakarításokra... :D A hülyeség diadala :D

@Kékes525 : +1

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72) waithEard válasza Kékes525 (#70) üzenetére


waithEard
őstag

A környező országok Románi és Ukrajna mindenképpen ilyen elveket vall, és sorra hozza a nyíltan magyar ellenes intézkedéseket. (Ami valamiért soha nem fáj a liberális oldalnak, legalábbis nem szoktak olyan hangosan sivalkodni mint pl amikor Ahmedet érik "atrocitások".)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#73) waithEard válasza hcl (#71) üzenetére


waithEard
őstag

Mármint miért volt jó az oroszoknak a Brexit, vagy miért kavarja a sz@rt soros?

"A Brexit nagyrészt - amennyire tudom - az angol vidék szavazati okozták, az elmúlt ősszel-nyáron viszont már a gazdák nem találtak elég munkaerőt a betakarításokra... :D A hülyeség diadala :D"

Az, hogy egy intézkedés hoz(hat) átmeneti problémákat, még nem feltétlenül jelenti, hogy elhibázott. Sokat hallottuk ezt libsi politikusok szájából a migráció kapcsán is. :)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#74) Kékes525 válasza hcl (#71) üzenetére


Kékes525
félisten

Teljesen egyetértek, azzal amit írtál.

Látni azt is, hogy ahol az anti-PC elvet vallók vannak kormányon (USA, Magyarország), ott ugyanúgy vannak tabuk, olyan dolgok amikről nem vesznek tudomást, holott azt hangoztatták, hogy ezért kell az anti-PC, hogy szabadon beszélhessünk mindenről. Látszik, hogy részükről ez csak duma. Arra használják az anti-PC-t, hogy bizonyos nekik nem tetsző dolgokat szabadabban, kulturálatlanul szidjanak, gyalázzanak. Nem a problémák kitárgyalása, megbeszélése, jobbítása a céljuk ezzel, mint amit eredetileg hangoztattak.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75) waithEard válasza Kékes525 (#74) üzenetére


waithEard
őstag

Milyen tabukra gondolsz az Anti PC-körben?

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#76) Kékes525 válasza waithEard (#75) üzenetére


Kékes525
félisten

Itthon ilyen a cigánykérdés. Ez volt az anti-PC egyik legfőbb érve, hogy e nélkül a probléma megoldhatatlan. Hatalomra kerülve erről semmit sem hallani. Másrészt nem hallok kormányzati szinten vitákat az egészségügyről, oktatásról, az országon belüli elkerülendő helyekről, ahol a közbiztonság nagyon rossz. Mindezt természetesen kulturáltan, tiszteletben tartva a másik felett, gyalázkodás nélkül. Az elvem az, hogy mindenről lehet beszélni a kulturált vita megtartásával, tabuk nélkül.
Amiket írtam az a jéghegy csúcsa. Még nagyon sok mindent lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77) bbarna válasza waithEard (#75) üzenetére


bbarna
tag

+1

(#78) waithEard válasza Kékes525 (#76) üzenetére


waithEard
őstag

Teljes mértékben egyet értek. A cigánykérdés megbeszélése amúgy a cigányság legelemibb érdeke lenne.
Érdekes lenne az itthoni nogo zóna kérdés is, ami nem meglepő módon a cigánykérdéssel függ össze szorosan.
Ugyanakkor azt látom, hogy ha valaki a témát előveszi, a ballib azonnal őrjöngeni kezd.
Lásd migrációs kérdések.
Egészségügy, oktatás szerintem nem PC kérdés, max a szegregáció esetén, ahol már megint az első ponthoz kanyarodtunk vissza.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#79) waithEard válasza waithEard (#78) üzenetére


waithEard
őstag

Ami kimaradt: szerintem még sehol nem került hatalomra az Anti PC. Ameddig brüsszelt ilyen mértékben folytogatja, nem is fog.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#81) waithEard válasza #32839680 (#80) üzenetére


waithEard
őstag

Kb 10-20 év még, és tökéletesen látszani fog, hogy migrációs kérdésben kinek volt igaza.
Én azt gondolom, hogy az éghajlatváltozás + túlnépesedett afrika / közelkelet + iszlám jelenleg még fel sem mérhető problémákat fog okozni európában.
Baloldalon a probléma teljes tagadásától indultunk, jelenleg (mivel tagadni már nem lehet) a bagatelizálás, eltussolás állapotánál tartunk. Fog ez még változni.
Magam részéről úgy gondolom, hogy még akik a bevándorlással riogatnak, azok is elhallgatják a probléma valódi méreteit. Természetesen politikai célokra is használják éppen, a választások miatt, de nem ez a lényeg. A választásnak áprilisban vége, a migrációs nyomás csak nőni fog a jövőben, amire mindenkinek fel kéne készülni. (Egyébként látok is erre utaló jeleket, a sorok között olvasva.)
Hogy egy barátomat idézzem: "Fegyverkezzetek és halmozzatok fel élelmiszerkészletet!" :)

Abortusz: nem szeretnék mélyebben belemenni, de nem magát az abortuszt nevezem család és nemzet ellenesnek. Az csak szimpla gyilkosság, amennyiben egészséges a magzat és nem jelent az anyára veszélyt a kihordása. (Ne keverjük ide az egyértelműen problémás eseteket.)
Ami élet és nemzet ellenes, ahogy a liberális oldal ezt propagálja, egyfajta szabadságjognak titulálva "népszerűsíti" azt.
Szerencsére jelentősen csökkent a száma az elmúlt években. A probléma megoldása nyilván összetett feladat, probléma, de az biztos, a libsi propaganda rengeteget árt.

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#83) waithEard válasza #32839680 (#82) üzenetére


waithEard
őstag

Teljes mértékben egyetértek.
A fő gond jelenleg az, hogy Brüsszel és az ENSZ el akarja árasztani Európát menekültekkel, holott abból a pénzből sokkal komolyabban lehetne segíteni azokat az embereket. Másrészt az éghajlat változás Európát is súlytani fogja. Elképzelhető, hogy szűkülnek majd az erőforrások, és a jelenleg is komoly gondokat okozó párhuzamos társadalmakkal szemben meglévő harag nyílt erőszakba torkolhat.
Az agymosott német is csak addig békés, ameddig kényelmesen él, és félti az exisztenciáját.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#84) Kékes525 válasza waithEard (#83) üzenetére


Kékes525
félisten

"A fő gond jelenleg az, hogy Brüsszel és az ENSZ el akarja árasztani Európát menekültekkel"

Ez egyáltalán nincs így. Merkel politikája lényegesen megváltozott, másrészt a koalíciója is erre szorítja. Az ENSZ-nek nulla, azaz semmilyen hatóköre sincs ez ügyben. Harmadrészt pedig most olyan álláspont látszik kibontakozóban, amit a magyar miniszerelnök is akart a migrációs válság elindulásakor, azaz akkor amikor már tisztán láthatta mindenki a problémát. De még egyszer mondom amit az ENSZ-ben elfogadnak az csak ajánlás, semmi végrehajtási ereje sincs.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#85) waithEard válasza Kékes525 (#84) üzenetére


waithEard
őstag

Erről beszéltem az előbb: a ballib a tagadás fázisából a maszatolás fázisába lépett. :)

Az ENSZ hatóköre valóban kicsi, de a tekintélye jelentős (volt).A kiadott ajánlás tervezet pedig még mindig nyomja a "migráció a faszaság" mantrát, és tagadja a számos árnyoldal létezését. A ballib sajtó még mindig nem néz szembe a problémákkal, még mindig hazudnak, ferdítenek, maszatolnak, ahol csak lehet.
Nem hiszek olyan vezetőknek és sajtónak, akik azt állítják "nem látták" a problémát. Nem hiszek olyan vezetőknek és sajtónak, akik eddig fullba tagadták a nogo zónák létezését, mindenkit nácizva, aki ilyet állított, most meg "felnyílt" a szemük. (Ha ennyire hülyék, akkor azért, ha ennyire hitványak, akkor meg azért.)
Nem a szándék változott, hanem a módszer: óvatosabbak lettek. Látták, hogy egész európa tolódik jobbra.
A migráció párti erők már jóformán a parlamentekbe sem kerülnek be. Merkel tulajdonképpen megbukott, a jelenlegi kormány egy vicc, nem is biztos, hogy kihúzza a következő választásig.
A multikulti ugyanolyan valóságtól elrugaszkodott ötlet, mint a bolsevizmus volt, és ugyanolyan fanatizmussal erőlteti egy világmegváltó kisebbség a többségi társadalom nyakába. Az a kísérlet mint tudjuk rengeteg emberéletbe került. Most sem lesz ez másképp.

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#86) hcl válasza waithEard (#73) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Soros kavarásra. Az oroszoknak jó, persze, hiszen ha Európa gyengébb, az nekik csak jó.

A Brexit valószínűleg nem átmeneti problémákat fog hozni.

""A fő gond jelenleg az, hogy Brüsszel és az ENSZ el akarja árasztani Európát menekültekkel""
:D :C

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#87) Jim Tonic válasza waithEard (#73) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Meg gyíkemberekkel. Jönnek a gyíkemberek. Sokan. Láttam. Tényleg.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#88) Kékes525 válasza waithEard (#83) üzenetére


Kékes525
félisten

A fake news döntő részt a szélekről ered. Szélsőjobbtól és szélsőbaltól. Magyarországon és nyugaton elsősorban a szélsőjobb az ami ezt terjeszti, mivel a szélsőbalnak sokkal kisebb nyugaton és hazánkban az ereje.

A szélsőjobb, alternatív valósághívők anti-globalizációs politikát is hirdetnek. Ez kereskedelmi háborúhoz vezet, a protekcionizmushoz. Ennek egyértelműen legnagyobb relatív vesztesei (GDP arányosan) a kis államok, mint például Magyarország. Protekcionizmust a honi magyarok, a szélsőséges nacionalizmust pedig a külföldön élő magyarok szívják meg legjobban. Ezért is rossz politika az.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#89) Jim Tonic válasza Kékes525 (#88) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hiába írod, ez mind hülyeség.
Az EU sz@r, Brüsszel sz@r, Brüsszel elárasztja a kontinenst afrikaiakkal, éljen Putyin, kiállunk a hazáért, ide menekülnek a németek is, a nyugat hanyatlik, stb. Ennyit kell tudni, aki mást mond, az Gyuribá' embere.
Világos, nem?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#90) Kékes525 válasza Jim Tonic (#89) üzenetére


Kékes525
félisten

Mint a vakablak. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#91) bkercso válasza Kékes525 (#84) üzenetére


bkercso
nagyúr

De még egyszer mondom amit az ENSZ-ben elfogadnak az csak ajánlás, semmi végrehajtási ereje sincs.
Hát azért figyelmen kívül hagyni is nehéz, mondjuk így.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#92) Kékes525 válasza bkercso (#91) üzenetére


Kékes525
félisten

De miért probléma? Hisz a határozat, javaslat, bárhogy nevezzük, olyan lesz, amit Orbán is akart akkor, amikor már pontosan tudta azt, amit most tud. Miért probléma az? Csak tudta akkor, hogy mit beszél. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93) bkercso válasza Kékes525 (#92) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem látok a fejébe, mindenesetre nem feltétlen kell egy bölcs vezető szerepében láttani őt. Ugyanis elemzés, szakpolitika, párbeszéd stb. heyett szimplán gyűlöletet kelt a nép körében, az érzelmekre játszva.
Kis túlzással az le lepne meg, ha a magyar migráció ellen épülne az a kerítés hosszú távon...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#94) bbarna válasza bkercso (#93) üzenetére


bbarna
tag

A gyűlölet keltést rögtön a rendszerváltás után kezdték, nem is tudom kik..... :(((

(#95) bkercso válasza bbarna (#94) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nekem másodlagos, kik, a lényeg, hogy folyamatos, mert vevő rá a néplélek.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#96) Kékes525 válasza bkercso (#93) üzenetére


Kékes525
félisten

Szarkasztikus megjegyzés volt, teljesen egyetértek veled. :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#97) bbarna válasza bkercso (#95) üzenetére


bbarna
tag

Szóval szerinted a nép kérte, hogy gyűlölködjön a média - lehetőleg minél többet?

(#98) Kékes525 válasza bbarna (#97) üzenetére


Kékes525
félisten

Az hogy a nép vevő rá, látni a támogatottságából.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#99) waithEard válasza Jim Tonic (#87) üzenetére


waithEard
őstag

Igen.
Helyben vagyunk, érvek híján ez szokott jönni, hol alpári, hol színvonalasabb módon. Segítek: ez most az álpári verzió volt.
Ezzel kb hoztad a kétfarkúak mostani szintjét, ami nem tudja meghaladni a gimnáziumi idétlenkedés szintjét.
(Szánalom volt nézni az utóbbi időben összeizzadt megnyilvánulásaikat. Ballib oldalon az egyetlen vicces akció Gulyás békemenetes riportja volt, tőle tanulhatnál.)
Ha meg komolyan gondoltad, elnézést kívánok.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#100) waithEard válasza Kékes525 (#88) üzenetére


waithEard
őstag

Szélsőjobb? Hol? :Y

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.