Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- bambano: Bambanő háza tája
Új hozzászólás Aktív témák
-
adalbert1
veterán
Ide írok, mert a cikksorozat ezen része tűnik leginkább témához passzolónak.
Szóval lehet hogy ezt linkelni kellene valahogy a közelben lakóknak is.
Nemrég vettem wireless routert, a site survey menüpont alatt rögtön talált is 6 hálózatot a sajáton kívül, ennél 3-nál az Encrypt fül felett lazán egy no van csak beírva.
4-nek az SSID-je még mindig a gyári, legalább az egyik beállította a wpa-psk-t encrypt-nek. -
mizu_
tag
Sziasztok!
"Ajánlott védelem:
Terület: Otthon, érzékenyebb adatokkal, kisebb irodák
WPA/WPA2-PSK titkosítás, erős jelszóval, MAC-filtering és/vagy SSID-elrejtés"Ezen mennyit dob ha az ember hetente lecseréli a 30 karakteres jelszavát +az SSID-t, amiben szintén vannak speciális karakterek?
-
hehehehe
tag
nah ezis jo volt
varom a kovetkezot 
-
t72killer
titán
én csak a registrybuherálós megoldást ismerem, XP 32 bit alatt a regedt32 szerkesztőt használva át lehet írni a MAC-os keyt. (vagy ha nincs, akkor hozzá lehet adni újként
)Vista alá nem tudok módszert

Szép írás, gratu

-
waccamár
senior tag
MAC-címet lehet állítani win-alól is.
hálózati helyek/helyi kapcsolat/tulajdonságok/általános fül/beállítás/speciális/network adress-hez kell beírni a MAC címet.
én ezt akkor használtam, mikor az én laptopommal barátnőméknél akartam netezni. nekik chello-s netük van, és az meg ugye MAC-címhez rendelt. megnéztem a címüket, beírtam az én gépemre, és működött..
csak úgy érdekességképp ;)(network adress helyett kártyától függően lehet más megnevezés is, MAC-address, stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Asus B365M i5 9600K 16GB DDR4 250GB SSD GTX 1660 6GB Formula Air Mesh G3 DeepCool 400W
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 0perces. Kolink Inspire K2 Plus ARGB TG
- Xiaomi Mi 11i 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Nemrég vettem wireless routert, a site survey menüpont alatt rögtön talált is 6 hálózatot a sajáton kívül, ennél 3-nál az Encrypt fül felett lazán egy no van csak beírva.





