Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kcs73 válasza Maxxy10 (#50) üzenetére


kcs73
aktív tag

Miért akarod eladni? Esetleg találtál jobbat?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#52) Maxxy10 válasza kcs73 (#51) üzenetére


Maxxy10
őstag

Egyet nyertem, egyet meg ajándékba kaptam.

(#53) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Kár, hogy nincs saját topicja de kijött egy frissítés a füleshez

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Én most rendeltem egyet 65 ezerért. Kíváncsi leszek Buds Pro-hoz képest milyen előrelépések lesznek.:))

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#55) PedroPascal válasza s.Oliv3r (#54) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Na mi a véleményed, jobb vagy sem?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#56) s.Oliv3r válasza PedroPascal (#55) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Azt nem mondanám, hogy sokkal... de érezhetően :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#57) PedroPascal válasza s.Oliv3r (#56) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mi a pro és kontra véleményed?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#58) iceQ!


iceQ!
addikt

Százasért megéri vagy sem? Nekem zenehallgatásra + telefonálásra kellene valami füles de ahogy olvasom, nem éri meg.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#59) ollie válasza iceQ! (#58) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem, nem sokkal jobb az elődnél. Akkor lehet jelentősen jobb, ha vesztesgémentes formátumban hallgatsz zenét, és BT5.3-as Samsung telefonod van, mert utóbbi esetben képes használni az új BT-s codecet, ami veszteségmentes zenéknél ideális. Viszont ilyen telefon jelenleg csak 2 létezik, a Flip 4 és a Fold 4, ill. az S23 sorozat is ilyen lesz. Kialakításában is különbözik, mert kisebb lett, így pl nekem már nem áll stabilan a fülemben (az előd igen). Főleg az utóbbi miatt kénytelen voltam eladni, és visszatérni a régi Buds Pro-hoz.
Én annak ajánlom, akinek egyrészt nincs Buds Pro-ja, vagy veszteségmentesen akar zenét hallgatni (de BT5.3-as Samsung teló kell hozzá), vagy kényelmetlenül nagy a régi Buds Pro (de ennek kicsi az esélye, mert a Bud Pro is kicsinek számít a fülesek között).
De szerintem akkor is sok a százas érte. Én elővételben vettem 60 ezerért (beszámítás plusz egyéb kedvezmények), szerintem annak kellene a normál árának lennie.

***

(#60) s.Oliv3r válasza PedroPascal (#57) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem jobban illeszkedik a fülembe, pedig elég nagy füleim vannak. Jobban - tisztábban szól mint a sima pro. Egyedüli negativum az ára, bár én 62-ért vettem :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#61) s.Oliv3r válasza ollie (#59) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Én sehol sem olvastam, hogy a BT5.3 kéne hozzá, a gyártó oldalán is csak az van, hogy a codechez samsung telefon kell, nem 5.3.
Ezt írja a bluetooth 5.3-ra.
The new buds are tipped to be some of the first in the world to support Bluetooth 5.3, which promises a stronger signal and a smoother streaming experience.
Ezt pedig a 24 bit audiora:
4.0-s vagy újabb One UI rendszert futtató Samsung Galaxy eszköz szükséges hozzá.
A 24 bites hang támogatása az alkalmazástól függően eltérhet.

Lényeg, nekem mindkettő fülesem megvan még, és azt mondják elég jó fülem van a zenéhez. Hallani a különbséget, simán is, de flacben durvábban (S21 plus-szal is). 60 körül megéri, 100-ért nem.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#62) ollie válasza s.Oliv3r (#61) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Korábban mást írtak róla pár oldalon, de ezek szerint nem volt teljesen igaz. Mindenesetre aki online streamről hallgatja a zenét (Youtube Music, Spotify, stb), annak nem lesz különbség a zene minőségében az elődhöz képest.

***

(#63) s.Oliv3r válasza ollie (#62) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

ja persze, nincs olyan nagy különbség ha ytm - vagy spotit használsz :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#64) s.Oliv3r válasza ollie (#62) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Csak egy info, biztos nem kell a BT5.3 hozzá... S21+al, ha aktiválod a fejlesztői beállításokat, láthatod ha kiveszed a füleseket a tokból, egyből átáll a codec sbc-röl ssc-re, illetve 16ról felugrik 24re a bitráta.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#65) ollie válasza s.Oliv3r (#64) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

Kár, hogy az én fülemben nem marad meg stabilan a Buds 2 Pro.

***

(#66) PedroPascal válasza ollie (#65) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem a Buds Pro nem marad stabilan a fülemben.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#67) s.Oliv3r válasza ollie (#65) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem a sima pro volt kényelmetlen, nem vagyunk egyformák :B

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#68) Locutus


Locutus
veterán

Vajon mit kéne tennem, ha az illeszkedési teszten egyszerűen nem tudok jó eredményt elérni?
Semelyik méretű dugóval. Pedig érzésre a kicsivel meg a közepessel is viszonylag jól ül a fülemben. De nyilván a noise cancel igy nem az igazi.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#69) Anulu79


Anulu79
addikt

Van olyan, hogy az aktív zajszűrés nem működik rendesen? Nekem hiába van bekapcsolva ugyan olyan mint ha a környezeti hangokra lenne állítva.

(#70) PedroPascal válasza Anulu79 (#69) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Az aktív zajszűrés átvált környezeti hangra ha a beszédfelismerés be van kapcsolva és érzékeli a hangod. Lehet ez kavar be nálad.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#71) Anulu79 válasza PedroPascal (#70) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem használom a beszédfelismerést így ezt kizárnám. :) Telefonon is próbáltam kutakodni a beállítási opciók között de ezidáig még nem leltem rá a helyes beállításokra. :)

(#72) Locutus válasza Anulu79 (#71) üzenetére


Locutus
veterán

És az illeszkedés nálad jó?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#73) Anulu79 válasza Locutus (#72) üzenetére


Anulu79
addikt

Jó igen. Nem volt egyszerű de belőttem. :)
Jól gondolom, hogy az érintő felület érzékenységét nem lehet állítani?

(#74) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Zajszures azert lehetne jobb. Sokkal kenyelmeseb mint a Buds Pro, nagyon konnyu es jol tart a fulben

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#75) Anulu79 válasza mSchumi87 (#74) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem sokszor olyan érzetre mintha ki akarna esni a fülemből. De hiába rázom a fejem nem esik ki. :)

(#76) mSchumi87 válasza Anulu79 (#75) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem ez a Buds Pro-nal volt igy es fajt is tole a fulem. Buds2 Pro ebbol a szempontbol nalam tokeletes, remelem meg valami frissitessel javitanak az ANC-n. 100€-bol jott ki nekem a Buds2 Pro szerintem annyiert megerte.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#77) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Mostanában az vettem észre, hogy aktív zajszűrés nélkül sokkal gyengébben szól minden tartományban, mély, magas... Nagyon gyenge a hang minősége kikapcsolt zajszűrővel, csendes szobában is. Ha be van kapcsolva akkor minden rendben, szépen szól. S23-ról használom, talán a márciusi frissítés óta ilyen. Más tapasztalt ilyet?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#78) s.Oliv3r válasza PedroPascal (#77) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szia, én nem. S21+

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#79) Locutus válasza PedroPascal (#77) üzenetére


Locutus
veterán

Nálam sincs ilyen gond.

Amúgy vettem diofit gumiharangot, amin ilyen dupla lamella van. Ezzel sikerült végre jó illeszkedést elérni a fülemben.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#80) Anulu79 válasza PedroPascal (#77) üzenetére


Anulu79
addikt

A mikrofon be van kapcsolva vagy az sincs? Mert ha mindem ki van kapcsolva akkor okádék a minőség. :D

(#81) PedroPascal válasza Anulu79 (#80) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Környezet hangra gondolsz a mikrofon alatt vagy a hangészlelésre? Környezeti hang opcióval valóban jobb a hangzás mint ha kikapcsolom. De ezt nem értem miért ilyen. A hangészlelés nem befolyásolja a minőséget.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#82) gringoka válasza PedroPascal (#77) üzenetére


gringoka
aktív tag

Nálam új korában is ilyen volt , igaz csak egy hónapja van meg.

(#83) karesz81


karesz81
tag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen fülest. Pixel 4a-val hasznánlom.
A problémám, hogy rendszertelen időközönként néhány percen keresztül folyamatosan eldobálja a kapcsolatot.
Utána működik órákon át hibátlanul.

Van valakinek tippje, hogy mi okozhatja?

Köszönöm!

(#84) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Ma leesett a kezemről az óra mert majdnem tőben eltőrt a szíja. Honnan érdemes rendelni ha érdemes egyáltalán?

(#85) PedroPascal válasza Anulu79 (#84) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Szerintem ezt nem ide akartad. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#86) Anulu79 válasza PedroPascal (#85) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt nem hiszem el! Ez már a második topic ahová nem kellett volna beírnom. :D

(#87) kevinbest


kevinbest
tag

ennnél a fülesnél működik az a feature, hogy videót nézek egy s23 ultrán youtuberól és kiveszem a fülest a fülemből és nem a tokjába hanem csak pl leteszem az asztalra és megáll a videó mert érzékeli, hogy kivettem a fülest a fülemből?

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#88) Landor válasza Locutus (#79) üzenetére


Landor
tag

Linket tudnál adni, hogy pontosan melyiket és hol vetted hozzá?
Köszi.

(#89) Locutus válasza Landor (#88) üzenetére


Locutus
veterán

[link]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#90) Landor válasza Locutus (#89) üzenetére


Landor
tag

Köszi.
ANC, hangminőség változott?

(#91) Locutus válasza Landor (#90) üzenetére


Locutus
veterán

Számomra észrevehetően nem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#92) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Sziasztok, van egy S22 telóm és egy Buds 2 Pro fülesem. Hogyan tudom beállítani, hogy ha használom a fülest, akkor a csengőhang csak azon szólaljon meg és ne csörögjön egyszerre a teló is?

(#93) Anulu79 válasza akos_ur (#92) üzenetére


Anulu79
addikt

Az eszköz bt beallításait nézted? Nem ott van kikapcsolva?

(#94) akos_ur válasza Anulu79 (#93) üzenetére


akos_ur
aktív tag

ott nem találtam ilyesmit... fel tudom venni a hívást a fülesen, nincs azzal gond, és kicsörög ott is... csak közben maga a telefon is csörög hangosan, amit nem akarok, ha használom épp a fülest

(#95) felsatan


felsatan
tag

Sziasztok,
kiemelkedő aktív zajszűréssel rendelkező fülhallgatót keresek, a zenei minősége másodlagos. Alapvetően egy zajszűrésben nagyon erős headsetre lenne szükségem, amivel egyszerűen tudok telefonálni, de napi 2x1 órában, amíg tömegközlekedek kizárja a külvilág zaját. Jelenleg két eszközzel oldom ezt meg, egy JBL Endurance Pro és egy Sony WH-1000XM3 segítségével. Gondolom, az XM3 szintjét a fülbedugósok nem érik el, de jó lenne, ha ki tudnám váltani egy darab fülbedugós eszközzel. Olvasgattam a teszteket a legújabb Sony WX, Bose QC és Airpods Pro termékekről, de érdekelne olyanok véleménye aki használja ezeket, illetve hátha van más is a piacon, ami elkerülte a figyelmem. Mégegyszer, a hangzása másodlagos, az aktív zajszűrés a lényeg.
:R

(#96) Locutus válasza felsatan (#95) üzenetére


Locutus
veterán

Ezzel szerintem így nem jutsz előbbre. Nagyrészt fülbe illeszkedésen múlik a dolog. Hogy neked pont olyan alakú e. Pl a feleségemnek ugyanez a buds2pro sokkal jobban szűri a zajt, mint nekem. Nekem szinte mindegy milyen harangot használok, akkor se tökéletes.

Ha igazán biztosra akarsz menni, akkor ne fülbe dugósat keress erre a célra, hanem olyat, ami a teljes füledet lefedi, tehát fejhallgatót.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#97) ollie válasza felsatan (#95) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jabra Elite 85t vagy Elite 7, utóbbi a legjobb. A Samsung füleseinek nem annyira erős a zajszűrése.

***

(#98) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Igaz használtan vettem eredeti garanciális. Zenét,párosítani tudok,de a galaxy wearable alkalmazásban nem ismeri fel Xiaomi Redmi Note 8 Pro mobillal. A buds+-t igen. Tudtok tanácsot adni erre? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#99) FoLey-v válasza FoLey-v (#98) üzenetére


FoLey-v
addikt

Olvastam olyat is hogy elég ha valakitől kérek Samsung mobilt vagy táblagépet és azzal alaphelyzetbe lehet tenni.
Esetleg holnap bemehetek Samsung szervízbe,hogy megcsinálják. Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#100) ollie válasza FoLey-v (#98) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külön plugin kell hozzá. Próbáld meg telepíteni: [link]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.