Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Pompi válasza beefjeez (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha figyelmesen olvastad én is használtam ilyen mágneses megoldást, linkeltem is ;)
Örülök, hogy elégedetten használod, de ezzel az adapterrel szerintem jobb minőségű lencséket pakolhatsz a kamera elé, és állványra is teheted, plusz nem kell fémgyűrűt ragasztanod a telefonra. Ennél a mágnesesnél szerintem a jellys megoldás akkor már jobb. De ez csak az én véleményem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Köszönöm az érdeklődést, fogok feltenni teszt képeket, bár itt elsősorban az adapterről szól a cikk és nem a lencséről. Elég nagy a választék a 37mm menettel ellátott lencsékből, egyáltalán nem mind1, hogy mit teker az ember elé, van 3 ezerért és akár 60-ért is.

Ami nekem momentán van nem egy nagy minőség, a makróval ugyan nincs gond, azt teszi a dolgát, de a nagylátó lencse már eléggé homályos a széleken, torzít és kicsit vignettál is sajnos, de mint ahogy írtam is kicsit mást küldtek, mint amit rendeltem és azóta még nem volt érkezésem rá, hogy másikat vadásszak.
De ettől függetlenül pár képet fel fogok tenni.

Nekem már simán az állványra szerelhetőség miatt is tetszik az adapter (persze erre vannak más megoldások is tudom, de ez így két legyet egy csapásra volt). A napokban pl. timelapse videót készítettem a telefonnal (itt tudom ajánlani a Lapse It nevű alkalmazást Androidra), ami elég jópofa lett (személyes tartalma miatt, nem publikus).

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.