Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) <Lacy85> válasza Stabi83 (#199) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Szerinted olyan drasztikus előrelépés történt az Apple-nél IPS fronton?"

Nem tudom pontosan, miket fejlesztenek mostanában IPS fronton, mert ennyire nem követem azt a technológiát, de csak egy egyszerű személyes tapasztalat:

Sony Z szériáról váltottunk Samsungra. Párom meglátta az S7 Edge kijelzőjét a Sony után, és majdnem lef@sta a bokáját, annyival szebb volt.
Nem sokkal később a kezébe nyomtam egy iPhone 7-et, és tudod mit kérdezett?
"Ennek is Amoled kijelzője van? Baromi szép a képe"

Szóval azért az Apple nem éppen az alja LCD-ket használja, mint pl. ahogy a Sony tette.

(#202) aprokaroka87 válasza Stabi83 (#184) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azzal remélem tisztában vagy hogy egy erős cpu azokat feladatokat energiahatékonyabban végzi el amelyeknek az évek során nem változott a hardverigénye felfele.

(#203) Stabi83 válasza <Lacy85> (#201) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ilyet sem mondtam sehol, sőt!
Az TÉNY hogy az iPhone IPS kijelzője a legjobb a piacon.
Sokan félreértik amit írok. Én azt nem tudom elképzelni hogy az XR kijelzője jobb minőségű képet ad mint pl a közvetlen előd i8 Plus kijelzője ( bár erről tényleg érdemes lenne vitázni hogy tényleg tekinthető e elődnek, bár ha azt nézzük hogy az volt a nagyobbik IPS paneles variáns akkor érthető a párhuzam )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#204) whited válasza <Lacy85> (#190) üzenetére


whited
addikt

Más kérdés, hogy kellene-e az a kraft egy Mac alá.
De ha az Air egy rossz arányú gép akkor a 12-es modell micsoda? :)
ui: 1440×900, igaz de simán lelép nem egy olyan windowst használó gamer lapost amiket használtam, minőségben
(G73, ge60, gl552, stb)

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#205) FіkuszKukіsz válasza Stabi83 (#203) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szerintem meg kéne várni a teszteket. Felesleges minőségről vitázni úgy, hogy még meg sem jelent.

Romanes eunt domus

(#206) Alibaba5 válasza Stabi83 (#203) üzenetére


Alibaba5
tag

valamelyik yt teszt alatt olvastam, hogy szebb. Ez is csak egy vélemény de olyantól aki látta az xr-t. Ez már csak akkor derül ki ha végre meg lehet nézni :)

(#207) Stabi83 válasza aprokaroka87 (#202) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ez ebben a formában nem teljesen igaz.
Egy hardver teljesítménye és energiahatékonysága nem azonos.
Amikor színre lép pl egy új csíkszélesség a gyártók két számmal szeretnek dobálózni, az egyik a teljesítménynövekedés, a másik a fogyasztáscsökkenés. Amit viszont sokan nem vesznek figyelembe vagy értelmeznek félre az a bizonyos "VAGY" szócska.

Azonos teljesítmény és felépítés mellett a kisebb csíkszélesség valóban hoz fogyasztás csökkenést.
Azonos fogyasztási keretek között azonos felépítés mellett valóban nagyobb teljesítmény hozható ki.

A gyártók az esetek többségében a ballanszíroznak ezen két tulajdonság között, miközben optimalizálják a felépítést.

Az hogy egy alkalmazás energiahatékonyabban fusson adott hardveren inkább az optimalizáció mint a puszta erő kérdése.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#208) aujjobba válasza Stabi83 (#203) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen, én az i8 plus-t tekintem elődnek.
Lássuk a száraz tényeket, pro és contra.

iPhone Xr

pro:
- olcsóbb ($749 vs $799, ugyanis az i8P 64Gb nyitóára $799 volt)
- FaceID
- fejlettebb hardver
- kávamentes kialakítás

contra:
- alacsonyabb ppi
- szimpla hátsó kamera
- 3D Touch hiánya

[ Szerkesztve ]

(#209) Stabi83 válasza aujjobba (#208) üzenetére


Stabi83
senior tag

A Face ID-t szerintem vagy ki kellene venni a Pro kategóriából vagy a contra kategóriába bele lehetne tenni a Touch ID-t ( ez ízlések és pofonok kategória, rengetegen még jobban szeretik a hagyományosabb megoldást ). Illetve az is sajnálatos hogy kivették a 3D Touch funkciót az XR-ből ( én pl imádtam ) és az XR kivételével jelenleg benne van minden iPhone készülékben, szóval ez is mehet szerintem a contra kategóriába. Ami a Pro-ból meg kimaradt szerintem az a nagyobb méretű kijelző ( jobb kijelző arány ).

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#210) <Lacy85> válasza whited (#204) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Magának a rendszernek lehet, hogy elég, de azért a szoftverek meg szokták köszönni a plusz teljesítményt.
Gamer laptopokkal szerintem felesleges összehasonlítani, mert azoknál teljesen mások a szempontok.
Válaszidő, képfrissítés miatt még ma is sok használ akár TN panelt is.
Az ultrabook-ok meg inkább IPS, VA vonalon mozognak.

Nem értem amúgy, miért nem fér bele így 2018 tájékán egy nyamvadt 1080p kijelző. Még csak konkurenciát sem állítana a többinek, mert mindegyiknek nagyobb a felbontása.

"De ha az Air egy rossz arányú gép akkor a 12-es modell micsoda?"

Azt inkább hagyjuk is. :D

(#211) aujjobba válasza Stabi83 (#209) üzenetére


aujjobba
addikt

A 3Dtouch hiányát elismerem, de a FaceID-t nem fogom átsorolni, az teljesen szubjektív kinek melyik jön be, technológiai szempontból a FaceID előremutatóbb.
Ráadásul nincs is értelme idekeverni, mert akinek TouchID kell az egész új termékpalettát elfelejtheti, az X-zel együtt.

(#212) Flechette15 válasza nozs23 (#46) üzenetére


Flechette15
csendes tag

Kedves Stabi83, mi mást kell tudni egy kijelzőről, mint a méretét a felbontását? (mellesleg tudni a panel típusát is, az még elég fontos.) De ne nevettess, ezer meg egy másik készülék használ ilyen technológiát és/vagy felbonást, nem kell jósnak lenni, csak a józan észt használni, máris tudod mire számíts.
Tudod az apple-nél is csak mérnökök dolgoznak, nem varázslók csodát tenni ők sem tudnak... ez is pont olyan mint az összes korábbi hasonló kijelző.

Megjegyzem a marketingrészlegük már nincs messze attól, hogy boszorkányoknak higgyem őket, amit ők csinálnak, ahhoz le a kalappal. ;)

(#213) janeszgol válasza Stabi83 (#203) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze hogy félreértik, mivel össze-vissza hantázol. Elég volt végig szenvedni remusz hülyeségeit a másik topikban, most a tiedét olvashatjuk. Nagyon örülünk ennek. :U

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#214) Stabi83 válasza janeszgol (#213) üzenetére


Stabi83
senior tag

Lennél oly szíves és konkrét példákat felhozni a hülyeségeimre?

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#215) janeszgol válasza Stabi83 (#214) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat, de ez így van. Ez a ppi mizéria. Én sokkal nagyobb becsapásnak találom azt, amit az LG csinált (gyenge fényerő, szűk látószög) G4, G5 esetében.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#216) Stabi83 válasza janeszgol (#215) üzenetére


Stabi83
senior tag

Le is írta magát az LG elég csúnyán... Nézd meg hogy hol voltak és hova kerültek.

Az Apple-nek nem kellett volna feltalálnia a spanyolviaszt. Övék a piac legjobb IPS panelje ami az i8 Plus-ba van. Ahoz képest visszalépés az XR-ben lévő kijelző ( az eddig ismert adatok alapján ).

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#217) lolal válasza Stabi83 (#209) üzenetére


lolal
senior tag

Kivették valóban a 3D Touch-ot, de helyette van Haptic Touch ami pepitába ugyan azt tudja, akkor hol a probléma :F

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#218) janeszgol válasza Stabi83 (#216) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen igazad van. Bocsánatot kérek a fogalmazásomért. Igen tudjuk, hogy valakinek kevés ez a felbontás. Annak kompromisszumot kell vállalnia.

1, drágábban Xs.
2, régebbi SoC-val i8 Plus
3, Amoleddel és régebbi SoC-val X. (Illetve mivel ezt kivezette az Apple, lehet alkatrész is kevesebb van hozzá, ami a javíthatóságot veszélyezteti.)

Ha így nézzük, lehet egyszerűbb megvenni az Xr-t. De kinek mi a fontos. :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#219) Wesder


Wesder
félisten

Az iPhone X után még az XS Max is visszalépés, nemhogy az XR...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220) Stabi83 válasza janeszgol (#218) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az tény hogy ügyesen összerakták a csomagot. Valamiben mindenképp kompromisszumot kell kötnöd.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#221) Stabi83 válasza Wesder (#219) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ez hatalmas!!!

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#222) lolal válasza Stabi83 (#221) üzenetére


lolal
senior tag

Őszintén, most mond meg. Téged zavar ha valaki megveszi az XR-t vagy miért akarod meggyőzni mindenáron a fórum összes felhasználóját, hogy ez véleményed szerint szar. Oké megértettük, szerinted nem ér ennyit, nem jó deal, te tuti nem adnád érte oda ezt az összeget, i4 óta nem sokat fejlődött mert ugyanez a ppi száma, minek LCD mikor ott az OLED stb...stb. Benedek Elek kötete össze lehetne szedni az általad írt ökörségekből. Figyelj, mindenki megértette oké neked ez az álláspontod...jó. De, meséld már el miért akarod másra azt ennyire ráeröltetni amit gondolsz :F Fizikai fájdalmat érzel, hogy te megénekelted az XR- szomorú balladáját és még is van aki megveszi ? Igen valóban drága ennyiért, sőt túlárazott ez is igaz. De őszintén, ha a legújabb szériából akarsz magadnak Apple Iphone-t 2018 ban, akkor van más opció ? Mert szerintem nincsen. Oké megértettük, te nem. Csak ne itt vívd már meg a belső démonjaiddal a harcot. Figyelj senki nem örül, hogy ennyibe kerül egy szaros telefon, sőt legszívesebben 50.000 Forintnál nál nem adnék én sem többet érte. De ennyi ennek a szarnak az ára, ha ujjat szeretnél. Nos Racionális döntés -e vagy sem ? Döntse el mindenki maga. Neked meg nem kell önjelölt prófétának lenned. Peace ;)

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#223) weberzolee válasza FіkuszKukіsz (#179) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Nem keverem, teljesen tisztában vagyok az árakkal. Feltételeztem hogy visszaolvastad a beszélgetést. Ezek szerint nem. Többen lehülyézték azt, aki XR-t venne, mert az drágább mint az X. Természetesen nem. A linkelt X ára sufni, ezt hasonlították az XR hivatalos árához. Az a sufni ár mai árfolyamon 1000 usd. Ezért írtam, hogy nem olcsóbb, mert az XR 750usd + ottani adó (kb 10%). Ez cirka 230e. Szóval az XR továbbra is olcsóbb. Ha a sufni behozza az XR-t akkor haszonnal sacc 250e forintért fogja árulni. Az is olcsóbb mint a 285.

(#224) Stabi83 válasza lolal (#222) üzenetére


Stabi83
senior tag

Először OLVASD és ÉRTELMEZD amit írok utána oktass ki.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#225) Halkow.


Halkow.
senior tag

Trénél érdekes módon, csak a 64GB-os van jelenleg előrendelésbe, pedig +20k ért a 128GB-os sokkal jobban megéri, 20k-ért hasonló gyorsaságú micro sd-t se kapsz.

X vagy Xr harcban én útobbira szavazok, jobb üzemidő, frissebb soc, frissebb kamera, szebb színek, olcsóbb új ár!

(#222) lolal +1

[ Szerkesztve ]

(#226) leslieke válasza Halkow. (#225) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vodánál meg csak 128-as volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#227) kchris78 válasza Flechette15 (#212) üzenetére


kchris78
veterán

hat ezt amit irtal ezzel szamomra a sajat hozza nem ertesedet bizonyitottad. van:
- max fenyero (nits) / cm2
- minimalis fenyero
- kontrasztarany
- szinskala, szineket hogy kepes visszaadni
- szinhelyesseg

olvass es tajekozodj.

az hogy csak a felbontasra figyelsz az kb annyit jelent hogy egy trabant ugyanolyan auto ha utolag kicserelik a motorjat 200lesre mint egy gyari 200Les premium auto...
csak a forum miatt kikerestem es az iphone 4 volt az elso ips paneles lcd de az meg szinhelyessegben es kontrasztaranyban sokkal sokkal rosszabb volt (1100 vs a mostani i7-es 1700). szinhelyessegben / lefedett szinpalettaban nem arra kell gondolni hogy egy tulszaturalt szar legyen mint az elso samu galaxyk amoled kijelzoje - hanem olyan szinu legyen a foto abrazolas mint amit lefotozott az ember. igen ez is ips lcd meg az is de nagyon sokat finomitottak az elmult evek alatt rajta... mint ahogy a samu az amoleddel tette. ezt kb a benzin-dizelhez tudnam hasonlitani, mindkettonek vannak elonyei hatranyai.
egy 4-50ezres lcds telefonba nemigen fognak egy ilyen minosegu panelt beletenni mint az apple teszi.displaymate.comon lehet meresi eredmenyeket olvasgatni. de lehet sok embert ez nem erdekel, ugyanugy mint ahogy egy kollegamat a kv ize sem erdekel csak usson a benne levo koffein.

(#228) janeszgol válasza Wesder (#219) üzenetére


janeszgol
félisten

Igaz nem vagyok egy youtube huszár, de nagyon régen láttam ilyen ötletes és humoros videót. Klassz!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#229) Wesder válasza janeszgol (#228) üzenetére


Wesder
félisten

Magyar kétszeres bűvészvilàgbajnok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230) ruarua válasza Halkow. (#225) üzenetére


ruarua
tag

Én xs és Xr között örlődök. 7ről váltok. Telekomnál egy 128gb Xr jó alternatíva lett volna xs-el szemben (xs 64gb ára is már több mint amennyit egy telefon ér) sajnos én is láttam hogy csak 64gb van Xr-ből. Akkor meg xs 64gb.
Egyébként Xr mindenben elég lenne, de a kijelző hatalmas kompromisszum. Sokan fikázzák, de szerintem nem note 9el kell hasonlitgatni. Ez a 7-8 plus folytatása. Hasonló áron, hasonló tudással.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#231) ruarua


ruarua
tag


Kis android összehasonlítás az élvonalból

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#232) Wesder válasza ruarua (#231) üzenetére


Wesder
félisten

A Pixel az élvonalbeli futottak még kategória.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#233) ruarua válasza Wesder (#232) üzenetére


ruarua
tag

Csakúgy mint az Xr az Apple-nél

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#234) lolal válasza ruarua (#230) üzenetére


lolal
senior tag

Én azt tudom neked javasolni, hogy sétálj be megjelenés után egy iStylébe vedd kézbe mind kettőt, zavard el az alkalmazottakat a hülye PR szövegükkel és hasonlítsd össze. Véleményem szerint, ha nem készítesz optikai zoom-os képeket. Nem vagy rábuzulva, az OLED témára, esetleg zavarja a szemed, valamint az i7-i8 plus-t nem találtad péklapátnak, akkor mindenképpen megér 1 misét. :K Egy kis kedvcsínálló.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#235) leslieke válasza ruarua (#230) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én 7-ről váltok XR 128-asra. Már előrendeltem a Vodánál.
Én is az X és az XR között gondolkodtam, de végül az XR lett a nagyobb kijelző miatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#236) Sinesol válasza ruarua (#233) üzenetére


Sinesol
veterán

Az XR bőven nem egy futottak még kategória, az összehasonlitashoz meg annyit, hogy annak az Olednek kisebb a valós felbontasa, mint az XR-nek.

[ Szerkesztve ]

(#237) ruarua válasza Sinesol (#236) üzenetére


ruarua
tag

A fenti képet inkább árazás miatt raktam be. Mert hogy ilyen meg olyan drága. Android se áll tőle messze. Mondjuk egy Mate 20 Porsche design? 600e feletti ára? Az nem túlárazott? Ugyanaz mint a sima mate, csak van rajta bőr. Ha most olyan hülye lennék mint a sok troll, akkor azt mondanám hogy veszel már 10e-ér bőrcipőt, minek kell plusz 100e ezért telefonra? :))

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#238) Juhaszatti válasza Sinesol (#236) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Abban LG P-Oled van, az úgy tudom hogy nem pentile.

(#239) Wesder válasza ruarua (#237) üzenetére


Wesder
félisten

A PD egy "luxuskiadàs" az XR meg alapmodell

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240) .Szaki. válasza Wesder (#232) üzenetére


.Szaki.
addikt

Miért? Androidhoz kevésbé értők (én) etalonnak gondolnák, mint referencia modell. Mondjuk én a PH-1-ről is valami hasonlót gondoltam.

(#241) Wesder válasza .Szaki. (#240) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom, szerintem egy Samsung/Huawei csúcs többet ad.
Nem làtok a Pixelekben semmi különlegeset.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242) aprokaroka87 válasza .Szaki. (#240) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából a nexusok voltak referencia modellek.
A pixel már egy google álltal kiadott Androidos telefon.

(#243) ruarua válasza Wesder (#241) üzenetére


ruarua
tag

Kamerák elég ütősek a pixelekben, meg a stock android... de akkor is csak android. Másodlagos telefonom egy Samsung s8, és hát azért döcög. Android az android.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#244) joey04 válasza Juhaszatti (#238) üzenetére


joey04
titán

Tavaly még az volt:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#245) HarleyCustom válasza Wesder (#241) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A különlegessége a pixeleknek,hogy az android azon jelenik meg legelsőnek és sokáig van támogatás. Pont,mint az iphone-nál.
Az már nem különlegesség,de a kamera az egyik legjobb benne.
Az összes többi gyártó az androidját tele tömködik mindenféle fícsörrel,ami valakinek jó,valakinek nem. Ez már egyéni megitélés. Nekem a Samsung testreszabhatósága nagyon tetszik,ahogy a Pixel egyszerűsége is. Ha tehetném,az iPhone mellé még ezt a kettőt tartanám itthon.:D
Bár nejemnek meg kisebbik lányomnak Samu-ja van. Néha szoktam androidozni. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#246) Wesder válasza HarleyCustom (#245) üzenetére


Wesder
félisten

Frissítések gyorsasàga és a "sokàig" tàmogatàs valahogy szàmomra nem emeli ki a mazőnyből.
A kamera meg nàlam huszadrangú, lehet Top3 akkor sem érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247) HarleyCustom válasza Wesder (#246) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Neked nem jön be.
Lelked rajta... :D
Te dolgod.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#248) Fall-N válasza nozs23 (#162) üzenetére


Fall-N
veterán

Hagyd rájuk. Nem értik a lényeget.

A telefon egy használati tárgy. Minket, akik olvasnak sok szakmai cikket érdekelnek a műszaki dolgok. Aki csak használja és amúgy nem érdekli a műszaki oldala, az nem hülye, csak nem érdeklik a dolgok.

Én így vagyok a mosógéppel, hűtővel stb. Minimálisan utána nézek vétel előtt mit érdemes venni, de nem érdekel az összes típus, összes adata. Kit érdekel milyen teljesítményű motor van például benne? Kit érdekel a szakmai rizsa fantázia nevű funkciók? Szolgáljon ki a tervzett X évig a többi nem érdekel.

Én például szeretem az órákat. Főleg az automata típusokat. Mást nem érdekel és vesz egy egyszerű kvarc szerkezetű órát és boldog vele. Nem lehet mindenki egyforma.

De hogy ne távolodjak el a témától. Magam részéről Androidot használok, abból is a gyári G félét. Ettől függetlenül nem nézek mást hülyének mert ő iPhone-t akar.

Fel kéne már nőni. Sokkal fontosabb dolgok vannak az életben. Érdekel az iparág, de gyerekes itt vitatkozni, hogy melyik a jobb. Nincs olyan. Mindenkinek más az igénye. Van akinek elég az iOS és van aki mindent szeret személyre szabni (én is) és vesz droidot. Attól még nem szar az iOS csak más.

[ Szerkesztve ]

(#249) ruarua


ruarua
tag

Nincs infótok hogy telekomnál lesz e nagyobb mint 64gb?

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#250) judas13 válasza Fall-N (#248) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.