Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ak76 válasza balgab84 (#150) üzenetére


ak76
senior tag

Nem elfogult vagy, tájékozatlan.

Íme

(#152) balgab84 válasza ak76 (#151) üzenetére


balgab84
aktív tag

Nem android frissitest kaptak😀butus.xiaomi felulete frissult csak, en rendszerfrissitesrol irtam.....(Miui 9-nek semmi köze az android verzióhoz. Függetlenek egymástól.
Most is van Miui 8 android 4.4-7.0-ig minden.)utolso zarojelben levo mondat nem tolem szarmazik....tajekozatlan😀

[ Szerkesztve ]

(#153) ak76 válasza balgab84 (#152) üzenetére


ak76
senior tag

Aha,szóval a szoftverfrissítés az egyenlő a rendszerfrissítéssel,(butus)?
A főverziótól a készülék új dimenziókat növeszt, kamerái szaporodásnak indulnak, a kijelzője is fényesebben ragyog, és az orrodat is tisztícssa'?
A MIUI támogatása 5 évvel ezelőtti készülékekre ÉRDEMI TÁMOGATÁS, amiről a samsung-sony-lg userek csak álmodozhatnak, utóbbi kettő piaci helyzete tükrözi is a hozzáállásukat.
Azért mert a főverziószám nem ugrik,( a 4 éves vas természetesen nem kap Pie-t) attól még törődnek a felhasználókkal, a szoftverfrissítés pedig NEM egyenlő a rendszerfrissítéssel, mondanivalóm lényege ez lett volna, de nem sikerült a projekció, sebaj.

[ Szerkesztve ]

(#154) balgab84 válasza ak76 (#153) üzenetére


balgab84
aktív tag

Sajnos nem ugyan az...tanulmanyozd kicsit a rendszert...hiaba van mondjuk egy telon 4.4 es droid, mar nem er semmit, pl egy szimpla hbo go appot se tudsz futtatni rajta....sebaj. Foverzio nagyon szamit....Sony meg nagyon rossz pelda erre, ok mindig minimum ket foverzioig frissitenek, nagyon tajekozatlan vagy, tenyleg...

[ Szerkesztve ]

(#155) weberzolee válasza hemaka (#125) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Hol olcsóbb egy iPhone X mint egy XR? Mert ha mutatsz ilyet akkor veszek egyet (természetesen újat)

(#156) #56627712 válasza balgab84 (#154) üzenetére


#56627712
törölt tag

Figyi, van a rendes frissítés meg a kínai frissítés. Teljesen felesleges a főverziót frissíteni (hülye Google, minek csinálja), fontosabb az új csengőhang meg háttérkép évente :D

(#157) balgab84 válasza weberzolee (#155) üzenetére


balgab84
aktív tag

http://b-tel.hu/apple/10221-apple-iphone-x-64gb-grey-apple-garancia.html vegyel😀😀😀😀

[ Szerkesztve ]

(#158) <Lacy85> válasza nozs23 (#149) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem én írtam, hogy az iPhone felhasználó azt sem tudja, mi az az oled. :D

(#159) balgab84 válasza #56627712 (#156) üzenetére


balgab84
aktív tag

Igen😀😀😀😀

(#160) weberzolee válasza balgab84 (#157) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Az XR 230. Ez 285. Szerintem drágább...Szürke importos árat hasonlítasz Magyar hivatalos árhoz...

(#161) balgab84 válasza weberzolee (#160) üzenetére


balgab84
aktív tag

Neked semmi se jo😀

(#162) nozs23 válasza <Lacy85> (#158) üzenetére


nozs23
addikt

Számomra a kijelző technológiai jártasság nem az intelligencia egyik mutatója.

(#163) weberzolee válasza balgab84 (#161) üzenetére


weberzolee
aktív tag

De, 230ért vennék új X-et 😀

(#164) FіkuszKukіsz válasza weberzolee (#163) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Hol 230 az XR? A hivatalos ára 300.

Romanes eunt domus

(#165) Wesder válasza balgab84 (#154) üzenetére


Wesder
félisten

Jó dolog a friss MIUI, csak az a baj hogy az Android verzióból attól még hiànyozni fog api, és ez eredményezheti azt hogy hiàba van ujjlenyomatolvasó a telóban, nem tudsz bejelentkezni alkalmazàsba, vagy fizetni vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#166) weberzolee válasza FіkuszKukіsz (#164) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Miért az X hivatalos ára 285? Nem. Az XR USA ára ennyi ottani áfával. Ha bejön hozzánk, akkor a fent linkelt sufnigsm max 250-ért fogja árulni. Az X akkor is drágább lesz. Ha hivatalos árakat (tényleges import kifizetett ÁFA, vám stb) hasonlítunk akkor az X 360 az XR meg 300. Szóval miért is vennének az emberek X-et XR helyett?

[ Szerkesztve ]

(#167) Sinesol válasza Juhaszatti (#145) üzenetére


Sinesol
veterán

Nekem főleg az tűnt fel, hogy a 8-asomhoz képest b@szotul irritálja a szemen az X kijelzője, szép meg minden, de valahogy nagyon fárasztó a szemnek. Eddig nem tudtam mire vélni, de gondolom a korábbi kommentekben emlegetett pwm miatt lehet, vagy a nagyon kontrasztos kijelző miatt is lehet, emlékszem említették valahol, hogy zavaró lehet a szemnek.

Egyszóval pár perces nyomogatás után én arra jutottam, ahogy szerintem többen mások is, hogy nem rossz, de az ips kijelzőssel sincs semmi gond.

Bár nekem gyanús, hogy a Samu valamit máshogy csinálhat, mert a Galaxy telók amoledje jóval kevésbé zavaró és sokkal szebb is mint akarmelyik egyéb gyártó telójában lévő. Media-ban nyomogattam pár csúcstelót és Amoledben egy osztállyal feljebb kategóriát képviselnek a Galaxy-k.

[ Szerkesztve ]

(#168) ollie válasza weberzolee (#166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig nettó árakat írnak az USA-ban. Ha dollárban látsz egy árat, az nettó ár.

***

(#169) DithenS


DithenS
senior tag

Azért 320.000Ft-ért ne a 720p-s videókat nézzem lassan 2019-ben. Azért ezt be kell vallani, hogy elcseszték... Ma már egy 40 ezres J3 is HD kijelzővevel jön. Aztán 50.000Ft-tól minden telefon FHD-s. Igen is zavaró lesz a HD kijelző ekkora méretben. Engem 5 colon is zavart w HD kijelző, pedig az amoled volt.

(#170) Millerchris


Millerchris
tag

Szerintem akkora bukás lesz mint az 5c.

A holnap mèg messze van!

(#171) Ádám16 válasza Millerchris (#170) üzenetére


Ádám16
addikt

Én azt tippelem, hogy többet vesznek majd belőle, mint az Xs-ből, és a legtöbb új készulék az Xs Max lesz.
X-ről nem hiszek, hogy sokan váltanának Xs-re.

(#172) .Szaki. válasza Millerchris (#170) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem hiszem, esélyes, hogy akár még a XS-nél is kelendőbb lesz. Az 5C ott volt elszúrva, hogy tulajdonképpen a minimálisan nagyobb akku kivételével szögre megegyezett az egy évvel korábban megjelent 5-tel, csak kapott egy - szerintem - gagyi műanyaghátlapot. Ugyanaz a kijelző, ugyanaz a chip, ráadásul a fapad nem 16GB-nál kezdődött, hanem 8-nál. Szóval szerintem az 5C buktatója maga az iPhone 5 volt.

A XR egészen más tészta. Kevesebbet tud, mint a XS, de legalább megkapta az idei chipet, ugyanúgy 64GB a kezdő tárhely, ...stb. Ráadásul ha minden igaz a X lekerült a palettáról, szóval aki olcsóbb új iPhone-t szeretne a XS-nél, akkor marad a XR. Ha pedig mégis hozzálehetne jutni a X-hez, akkor is másoknak szól, mint a XR. A X a mai világban egy kompakt 5,8"-es kijelzővel rendelkezik, a XR 6,1"-es. Ez már egy olyan különbség, ami miatt nem tudnak konkurensek lenni.

(#173) hombre[EU] válasza Sinesol (#167) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az X kijelzōjét az Apple ba... "optimalizálta" el. Ugyanaz a display van az s9 note-ban is csak a Samsung jobban ért hozzá. Egyébként a note kijelzōje gyönyörū,aki nem látja a különbséget (ips-hez képest) az szerintem forduljon szemorvoshoz

Life, Uh, Finds A Way

(#174) joey04 válasza Stabi83 (#124) üzenetére


joey04
titán

tévedsz. ezt nem kell megszokni. ez elég.

128: mit vársz? te leírod, hogy ez gáz 2018-ban. egyszer. oké. aztán válaszolnak rá, hogy de ez a ppi bőven elegendő átlagos nézési távolságból. majd kitérnek rá, hogy az amoledes telefonoknál a nagyobb felbontás többek között a pentile elrendezés miatt kell, stb, stb. Erre te azzal válaszolsz, hogy ja megkajáltad a marketinget, fan vagy. és ezt a bejelentés óta megteszed minden topikban. ezek után csodálkozol ha trollnak neveznek? hiszen az vagy...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#175) joey04 válasza DithenS (#169) üzenetére


joey04
titán

Engem 5 colon is zavart w HD kijelző, pedig az amoled volt.

hát pont azért zavar, mert amoled volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#176) Stabi83 válasza joey04 (#174) üzenetére


Stabi83
senior tag

Milyen fan is vagyok???

Arra céloztam, hogy a 300 as "prémium" kategóriában nem védhető az "az is elég" érvelés.
Akkor ezzel az erővel tehettek volna A9 vagy A10 SOC-t is bele mert "az is elég".
Nem én vagyok a fan hanem te vagy ebben a dologban elvakult.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#177) Wesder válasza Stabi83 (#176) üzenetére


Wesder
félisten

Azért kapott ilyen kijelzőt, mert egyébként semmi létjogosultsàga nem lenne ennek a telefonnak. Ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#178) aujjobba válasza Stabi83 (#176) üzenetére


aujjobba
addikt

Rengeteg embernek egyáltalán nem tényező a kijelző felbontása, köztük nekem sem.
Ránézek, tiszta és szép a képe, nem látok rajta pixeleket, pont.
Márpedig az 5s-en se látok pixeleket, ugyanaz a PPI érték, szóval egyszerűen csak nem látom be, mivel nyújtana többet a mindennapokban egy magasabb felbontású panel.
Más paraméterek fontosak számomra, ez egyáltalán nem.

(#179) FіkuszKukіsz válasza weberzolee (#166) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondtam én, hogy az emberek X-et vennének XR helyett? Csak szóltam, hogy össze-vissza kevered a sufni árakat a hivatalossal. Egyébként nem hiába vonta ki a X-et az Apple a forgalomból.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#180) Stabi83 válasza aujjobba (#178) üzenetére


Stabi83
senior tag

A kettős mércét nem értem még mindig. Az kis ppi értékű eszköz kihajtásához az A12 COS egyszerűen felesleges. Nem tudom elképzelni azt a felhasználási területet ahol indokolt lehet a marketingen kívül.
Ha az üzemidő a fontos akkor lehet nagyobb akut bele tenni vagy letekerni a SOC teljesítményét, ( ismételt marketing trükk csak el kell olvasni az apró betűs részt is és ez igaz minden gyártóra amikor a fogyasztást adják meg egy SOC-nál ).

Ezt a kettősséget nem tudta senki nekem megmagyarázni eddig. Egyszerűen nem látom az egyensúlyt és az átgondolt tervezést a készülékben.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#181) kovbandi82 válasza balgab84 (#154) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Elővettem a dobozból a Redmi Note 2-t, mivel a fiam leejtette az 5s-t.
Nos a telo Miui9-el még mindig 5.0.2-n van. Főverzió frissítést nem kapott. Amit meg tudni kell, hogy nem feltétlen kap meg minden új Miui funkciót attól, hogy verziót frissít.
Más:
Eme RN2 kijelzője HD, 5.5 colon, de semmi pixelesedést nem látok. Lényegében teljesen megfelel.
Persze ettől függetlenül én magam is sokallom az XR árát, inkább akkor várjon a koma 1-2 hónapot, vegyen egy XS-t.

(#182) aujjobba válasza Stabi83 (#180) üzenetére


aujjobba
addikt

Nincs ilyen erős összefüggés a PPI és a CPU-s erőszükléglet között, az alapfelvetésed miszerint kisebb PPI-hez gyengébb proci is elég szerintem nem helyes. Nem csak a grafika meghajtásán dolgozik az SoC, sőt.
Én gyors SoC-t akarok, jó kamerát, stb, miközben a kijelzőfelbontás pont nem érdekel, mert jónak találom.

Átgondolt tervezés: ha ez is ugyanolyan felbontású AMOLED panellel jött volna mint a többi, akkor szerinted mi értelme lett volna egyáltalán kihozni ezt a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#183) joey04 válasza Stabi83 (#176) üzenetére


joey04
titán

nem fan vagy hanem te mondod a másikra, hogy fan, ahogy az most be is bizonyosodott. olvasd el újra amit írtam. de legalább arra is választ kaptam, hogy felületesen olvasol. mert emlékszel a másik a topikban kérdeztem, hogy elkezdesz egy beszélgetést, akkor miért nem válaszolsz, amire szintén nem válaszoltál. :D utána viszont már megint. :D de így már mindent értek. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#184) Stabi83 válasza aujjobba (#182) üzenetére


Stabi83
senior tag

Pont arról beszélek hogy a SOC-ra is lehetett volna mondani azt hogy "elég az is". Amúgy meg nem tudom elképzelni hogy mi az a feladat ami igényli ezeket a brutál SOC-okat. Ja de mégis a játékok! Kamerában pedig ez a készülék sajnos ismét kompromisszumos szóval akiknek tényleg fontos a minőség és a sokrétű használat hiányolni fogják a zoom lencsét.

Szóval akkor mi is az a háttérfolyamat ami kihasználja és indokolja ennél a készüléknél az A12-t?

Nem véletlen hogy az Apple az X-et ki is vezette villámgyorsan hisz az kinyírta volna az eladásokat.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#185) aujjobba válasza Stabi83 (#184) üzenetére


aujjobba
addikt

Lehetett volna mondani, de én biztosan nem venném meg 300ért régebbi SoC-vel, mert a rendszersebesség nekem számít, és egyébként sem szeretnék új telefont 1-2-3 évvel ezelőtti hardverrel venni.

Mi igényli a brutál SoC-ket: jelenleg semmi nem igényli, de évek múltán fontos lehet. Egyébiránt a fejlődést mozgatja, ne akarjunk már leragadni régi technikán, ha jobbat is ki tudunk fejleszteni. Ja és igen, tudod mi igényli még, az élmény. Ahogyan egy 90 lovas autó is elvisz bárhová, semmi nem igényli a nagyobb teljesítményt, mégis teljesen más élmény.

Kamera: ugyanaz van benne mint az Xs-ben, tele nélkül, úgy tudom az meg a bokeh és a portré mód kelléke, bár lehet tévedek.

Az X-et kivezették: nyilván, mivel az Xs és az X között nincs olyan mértékű különbség, ami bárkit is meggyőzne az Xs mellett az X-zel szemben. Különben az sem véletlen, hogy az Xr rajtját halasztották, kannibalizálta volna az Xs eladásokat, gondolom nem kell neked bizonygatni, hogy ezt óriási mennyiségben fogják eladni.
Hidd el csak az a pár ember utasítja el ezt a terméket, akik ilyen és hasonló fórumokon a PPI-t számolgatják.

(#186) lolal válasza Stabi83 (#184) üzenetére


lolal
senior tag

Figyelj, nem tudom miért itt vívod életed harcát. Lesz aki megveszi az XR-t köztük én is szemezek vele. 300.000 ért valóban sok így van. De pl az én csomagomban telekomtól már 240-230 Ft-ért eltudom hozni, azért pedig nem egy rossz deal. De ha nem hiszed el ezeket a dolgokat, ajánlom fáradj be egy apple storeba vess egy pillantást bármelyik telefonra vagy akár a papíron "szar" kijelzős MacBook Air -re (nekem is ilyen van egy 2017 es model) és lás csodát szépnek fogod találni. :K .

Nil novi sub sole!

(#187) Stabi83 válasza lolal (#186) üzenetére


Stabi83
senior tag

Köszi a tanácsot de nem kell bemennem mert van itthon iPhone és a Mac Airt pedig kb 2 hete adtam el 2016-os modellt használtam hurcibálós gépnek.
Nem úgy alkotok véleményt hogy csak a netet bújom hanem saját tapasztalatokból indulok ki.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#188) lolal válasza Stabi83 (#187) üzenetére


lolal
senior tag

Rendben saját vélemény, de te fogtad kézben az XR-t ? Láttad, hogy húh ez szar. Pl a 8Plushoz képest, mert ahhoz lehetne házon belül reálisan hasonlítani. OLED hez felesleges, más technika.

Nil novi sub sole!

(#189) Stabi83 válasza aujjobba (#185) üzenetére


Stabi83
senior tag

Kijelzőben rendben van az 1-2-3 évvel ezelőtti technológia? Bár ez ha jól számolom még annál is régebbi ( ha jól emlékszem 8 éves már az iPhone 4 ami ezzel jött ki ).

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#190) <Lacy85> válasza lolal (#186) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A MacBook Air valóban jó példa, mert annak még a Xr-nél is rosszabb ár/érték aránya van.
3 éves, 2 magos i5, 1440*900-as kijelző, 128GB háttértár ~350 ezerért...

Ennél olcsóbban kapni már manapság 8. generációs i7-es laptopot FHD kijelzővel, 256-os SSD-vel.

(#191) aujjobba válasza Stabi83 (#189) üzenetére


aujjobba
addikt

A PPI érték semmit nem mond a technológiáról, kb. semmi köze nincs hozzá.
Ilyen alapon a FullHD-s TFT kijelzőnek pont olyannak kéne lennie, mint egy szintén FHD amolednek.
Más is fejlődött időközben technológia címszó alatt, nem csak a PPI határozza meg egy kijelző minőségét.

[ Szerkesztve ]

(#192) Stabi83 válasza lolal (#188) üzenetére


Stabi83
senior tag

Hol láttad hogy azt írtam hogy "szar"???
Azt írtam hogy ez nem ebbe a kategóriába való!
Volt i7 Plus-om és annak valóban szép volt a képe, nem is volt egy rossz szavam se rá még ha nem is volt szetintem olyan mint más gyártó OLED panelje.

Egy 5,5"-os 1080P panelt meg nem lenne fer összehasonlítani az XR paneljával. Kb azonos technológia, nagyobb felbontáson, sokkal magasabb ppi értéket felvonultatva...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#193) lolal válasza <Lacy85> (#190) üzenetére


lolal
senior tag

Én 270 ér vettem az enyémet, és ilyen kicsi jól használható ultrabooko-t nem tudok macOS alapon olcsóbban. Windows nem érdekelt, a gamer PC-m az. Telefonom meg egy i6 - így könyebb a munka. De ha tudsz olcsóbban macOS alapú új gépet, ne tartsd magadba. :K

Nil novi sub sole!

(#194) joey04 válasza lolal (#188) üzenetére


joey04
titán

hagyd. csak a felbontás érdekli, semmi más. amúgy sokan ebbe a hibába esnek. nem csak ennél a típusnál és márkánál. egy sima hd kijelző is lehet sokkal fejlettebb és jobb, mint mondjuk egy sok éves 4k akár. emlékszem az első fhd kijelzőre valamelyik sonyban, és egy rakás szar volt. ez nagyon sok tényezős dolog. régebbi, vagy újabb technológia, minőség kérdése (betekintési szög, színek, stb, stb) és aztán még van a felbontás IS. De felbontás alapján ítélkezni egy panelről, főleg úgy, hogy az iPhone 7-8-ban volt a valaha készült legjobb IPS, azért elég meredek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#195) Stabi83 válasza aujjobba (#191) üzenetére


Stabi83
senior tag

Írtam azt a technológiát illetően hogy pontosan ugyan az mint az iP4 esetében ( még ha az alap ugyan az is ), én a ppi-vel kapcsolatban hoztam csak fel, és azzal hogy itt bizony már sok idő telt el.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#196) <Lacy85> válasza lolal (#193) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ár/érték arányról beszéltem (azon belül is a hivatalos árakról, ami 359.900Ft), nem MacOS-ről.
Ha Neked mindenképp ez kell, akkor nyilván kénytelen vagy jó drágán megvenni a régi hardvert, de attól még nem lesz best buy termék. Főleg ha megnézem, mit ad ennyiért a konkurencia.

(#197) aujjobba válasza Stabi83 (#195) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen ugyanannyi a PPI, csak közben pár fontosabb dolog fejlődött.
A kijelző minőségi mutatói között a PPI az utolsók között kullogó szempont egy bizonyos szint felett, tehát amikor már nem pixeles a kép.

Odatennéd egy FHD-s 5"-os 441ppi-s Xperia Z mellé, borítékolom hogy nem a Sony-t választanád.

[ Szerkesztve ]

(#198) lolal válasza Stabi83 (#195) üzenetére


lolal
senior tag

Komolyan mondom már követni sem tudlak, annyira össze vissza beszélsz. Inkább menj ebédelni, ígyál valamit azt feküdj le aludni, ne szennyezd itt ezt a hírt. Beszélsz itt i4 ről, nem olyan technológia, neked volt iphone-d mindenről. Komolyan aludjál inkább, vagy nézz át az asszonyhoz azt kapd el.

Nil novi sub sole!

(#199) Stabi83 válasza joey04 (#194) üzenetére


Stabi83
senior tag

Látom te megint csak egy részét olvasod annak amit írok. Nagyon jó politikus lenne belőled.

Szerinted olyan drasztikus előrelépés történt az Apple-nél IPS fronton?
Ha olvastad volna és értelmezted volna akkor nem az OLED-es modellekkel hoztam, hanem az elődmodellek IPS megoldásaival.

Az IPS technológia adott. Lehet finomítani de csodákra ne számítsunk. Azonos keret paraméterek mellett biztos történt előrelépés!
Azt viszont kíváncsian várom hogy lenyomja e pl az i8 Plus kijelzőjét... ( erre viszont a teszteken kapunk csak választ illetve ha valahol össze tudjuk hasonlítani közvetlenül ).

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#200) Stabi83 válasza lolal (#198) üzenetére


Stabi83
senior tag

Imádom amikor elfogynak az érveid és csak a sértődöttség jön már belőled.
Mit is nem értesz? Szívesen elmagyarázom ha valami homályos, vagy egyszerűen csak olvasd vissza az előzményeket is és össze fog állni a kép.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.