Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) nickedez89 válasza kchris78 (#399) üzenetére


nickedez89
senior tag

Honnan rendelted? Kivagyok hogy nincs a Vodafone üzletekbe basszus!😢

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#402) Ron Swanson válasza nickedez89 (#401) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én végigjártam az összes iCentre + iStyle üzletet már 2-szer + Media Markt, Telekom. Sehol sincs piros színben 64 vagy 128GB-os. Szombaton lett volna lehetőségem venni egy Hardveraprós tagtól piros 64GB-osat, meg is beszéltük a találkozót, de fél órával előte le kellett mondanom, mert autóbaleset volt a családban. :/ Illetve az egyik fórumtársunk rendelt az iCenterbe 64GB pirosat és nincs rá szüksége, ezért megadta nekem a rendelésszámát. Kapott e-mailt, hogy át lehet venni az üzletben, de igazából nem, mert nem érkezett meg a készülék az üzletbe. :DD Azt mondták, hogy talán 2-3 hét múlva lesz... ok.

(#403) kchris78 válasza Ron Swanson (#400) üzenetére


kchris78
veterán

kék :). sokat vacilláltam rajta :) . feketet mar nem akartam...

(#404) kchris78 válasza kchris78 (#403) üzenetére


kchris78
veterán

erdekes hogy a vastagodas tizedmillimetereket jelent megis mennyire eszreveheto... ha csinalnanak egy brutal akksis (es emiatt vastag) telefont menne a nyivakolas biztosan hogy foghatatlan vastag es nehez teglat gyartottak...

(#405) kchris78 válasza nickedez89 (#401) üzenetére


kchris78
veterán

Telekom. Multhet penteken delelott adtam le a rendelest a flottas kapcsolattartonak (de mi "vipskent" ugyanugy a webshop keszletet kapjuk, elojegyezni nem lehet uzleti vonalon) akkor volt meg minden szinbol.. azota valoszinu nem nagyon kaphattak? ezt most szallitottak ki..

(#406) Ron Swanson válasza kchris78 (#403) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nekem is tetszik a kék, talán a piros után a kék jön be a legjobban. :) Hol vetted? Csak azért kérdezem, mert úgy látom a kékből is hiány van.

Szerk: semmi, most olvastam az előző hsz-ed

[ Szerkesztve ]

(#407) Noukoum válasza kchris78 (#404) üzenetére


Noukoum
veterán

Konkurencia meg tudja oldani hogy relatív vékony házban ott legyen a nagy akkumulátor. Az apple nem azért nem csinálja mert nem tudná, hanem mert ebből is csak pénzt keres.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#408) joey04 válasza Noukoum (#407) üzenetére


joey04
titán

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#409) Balage992 válasza kchris78 (#387) üzenetére


Balage992
csendes tag

Nem, nem ezt írtam. Fére ertelmezted a dolgot. Egy olyan ember aki kicsit is ert hozza es zavarja a kijelzo minosege az nem ilyet vesz. Mert igenis kezedbe veszed es erzed hogy az nem olyan. Enyi penzert plane. Nem kell androidot venni. De meg egy iphone x et is szivesebben vennék mint ezt. Nem csak a kijelzo a lenyeg de egy okostelefonnak nagyon is fontos resze.

(#410) Balage992 válasza Sinesol (#392) üzenetére


Balage992
csendes tag

Itt nem a note on van a lenyeg. Ott a G6 is az "osszehasonlitasomban" itt az a lenyeg hogy latni a kulombseget es a pixeleket is 326 ppi nel. Aki nem latja annak vagy a szemei gyengebbek vagy nem akarja latni.

(#411) aujjobba válasza Balage992 (#410) üzenetére


aujjobba
addikt

Valaki pont azt írta a főtopikban, hogy az X-en szőrősebbnek tűntek neki a betűk szélei mint az XR-en, hála a pentile elrendezésnek amoleden.

(#412) nickedez89 válasza Balage992 (#409) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem speciel nem tetszik az amoled!
Watchon kifejezetten jó a sok fekete használata miatt! De telefonon elég egymás mellé tenni az Xs -t meg az Xr-t egy fehér háttérrel...
Pixeleket meg én sehogy nem látok 326ppi-nél sem akárhogy nézem.
Persze nem is fogom két centiről nézni.

Nem beszélve arról hogy tartósan olvasni nem túl jó rajta a PWM miatt!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#413) joey04 válasza nickedez89 (#412) üzenetére


joey04
titán

nem "értesz" hozzá. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#414) nickedez89 válasza joey04 (#413) üzenetére


nickedez89
senior tag

Valóban nem, de nem is kell csak kinyitottam a szemem mikor megnéztem!😊

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#415) joey04 válasza nickedez89 (#414) üzenetére


joey04
titán

az a kolléga szerint sajnos kevés. :D

érteni kell hozzá, és akkor a kezedben tartva éreznéd a kijelző minőségét. így sajnos nem. :( ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#416) kchris78 válasza nickedez89 (#412) üzenetére


kchris78
veterán

tegnap olvastam amugy hogy az xs eseteben meg szarabb lett a pwm, mostmar csak 100% fenyeron nincs jelen. azert gaz. gondolom ramentek a fogyasztasra.. pwmmel ugyanis hatekonyabb a fogyasztas alacsonyabb fenyeron.. mikor fog nyilvanossagra kerulni valami olyan tanulmany ami miatt a pwm ugyanugy nem lesz tamogatott mint a kek feny este???

[ Szerkesztve ]

(#417) kchris78 válasza Balage992 (#410) üzenetére


kchris78
veterán

latni en is latom, foleg kozelrol, de kozelrol latni a szinesseget az amolednel a hatarvonalakon es a feheren a szinkomponenseket...
ha amoled akkor a pentile miatt kellene a samu felbontasa! ellenkezo esetben viszont nekem jobb teljes 326ppi mint a pentile. a szinek: az alma lcdje is hozza a p3 szinskalat ugyhogy ez szerintem nem nagyon lehet erv, inkabb a fenyero/kontraszt.

(#418) HarleyCustom válasza joey04 (#408) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#419) nickedez89 válasza kchris78 (#405) üzenetére


nickedez89
senior tag

Csatlakoztam én is egy Xr-el, fehér lett mert csak az volt a vodánál most, de úgyis tokban van szóval mindegy is a színe!😆

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#420) kchris78 válasza nickedez89 (#419) üzenetére


kchris78
veterán

grat, kivancsi vagyok mikor lesz itt teszt.. amin ujra beindul a porges a ppin es az ips kijelzon 😀.

(#421) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

1 hete jelent meg a teló és még mindig nem sikerült megvásárolnom, mindenhol csak fehér meg sárga van belőle. :(

(#422) whited válasza joey04 (#415) üzenetére


whited
addikt

Te áruló :U ;]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#423) Aaron14 válasza Ron Swanson (#421) üzenetére


Aaron14
őstag

Az már csak nekem fura, hogy hivatalos tok még mindig nincs hozzá? Addig nekem kb. tárgytalan is és nem is azért, mert sznob vagyok, hanem a 6S-hez se találtam a gyárinál jobbat. Igaz, baromi drága, de nem karcolja szanaszét és védi is rendesen.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#424) kalimist válasza Ron Swanson (#421) üzenetére


kalimist
aktív tag

Miért nem rendeled meg az apple.hu-ról. Minden szín/minden kombináció van és ha ma rendeled hétfőn meg is kapod.

(#425) nickedez89 válasza kchris78 (#420) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ó, én majd bekészítem a popcornt!😆
Szerintem kifejezetten szép ez a kijelző, ahogy az i7-esemét is annak tartottam!
Üzemidő meg nagyon baba nálam eddig! Tegnap este vettem le töltőről 22:30 körül és most vagyok 76%-on!
Csomót neteztem, volt pici videózás is benne, hallgattam zenét Bluetooth fülessel több órát és telefonálás is volt benne meg csomó üzenet küldés...

"Képernyőidő" funkció nálam ki van kapcsolva de ugyanilyen használat mellett az i7-em (igaz 16 hónapos akksival) úgy 45-50% körül volt! Ami még mindig nem rossz eredmény, de talán az Xr lesz nálam az első teló aki kibír két napot úgy, hogy használom is!👍

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#426) nickedez89 válasza Aaron14 (#423) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem is fura! Én is gondoltam rá hogy beszerzem a gyári bőr tokot mert nagyon bevált a másikon! Dehát nincs sehol, nem is értem!🤔

Most egy Spigen Hybrid NX került rá, de ez nagyon ormótlan és fasorba sincs a fogása a gyárihoz képest! Viszont védeni valószínűleg nagyon jól véd!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#427) HarleyCustom válasza nickedez89 (#425) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Ó, én majd bekészítem a popcornt!😆...”

Az első hsz.-ok,kb.1000,mind a trollok kötekedéséből fog állni.:N. Sok popcorn-t készíts majd be.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#428) joey04 válasza whited (#422) üzenetére


joey04
titán

hallod 2-3 napja nézem a postaládát, és volt benne egy pocophone tok :D
amikor beszéltünk róla, úgy voltam vele, hátha ez lesz a választott, mondom rendelek egy plusz tokot hozzá. Csak már elfelejtettem. :DDD Közben eszembe jutott, hogy várható lassan egy mi max 3 tok is, ugyanilyen okok miatt :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#429) whited válasza joey04 (#428) üzenetére


whited
addikt

Akkor most már lassan egy teljes Ázsai flagship flotta lesz a vége? :DDD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#430) joey04 válasza whited (#429) üzenetére


joey04
titán

igen, még egy mi 8 kéne melléjük. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#431) nickedez89 válasza HarleyCustom (#427) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, azt vettem észre az Xs meg a többi iphone teszt topicban is... Fú mire kihámozom az értelmes infókat!😑

Egyébként nagyon kíváncsi leszek a(z) MA iXr tesztjére, nekem nagyon bejön a teló!☺️

Azt nem tudjátok hogy a gsmarena-n miért az Xr az egyetlen teló aminek a tesztje nem kapott "Endurance" tesztet??

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#432) nickedez89 válasza nickedez89 (#431) üzenetére


nickedez89
senior tag

Pardon idő közben bele írták! :C

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#433) sethi


sethi
senior tag

Xr tulajok akik esimmel használják! Esimmel hogy megy az aktiválás kétlépcsős hitelesítéssel? Jövő héten vennék egyet és esimesitem a kártyám, de nem tiszta az aktiválás

(#434) Ron Swanson válasza kalimist (#424) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nem lesz itthon senki, aki át tudná venni.

Mai XR vadászatom:
- MOM-ban a csávó mellettem vett egy 128GB pirosat. Ha 5 perccel előbb megyek, akkor az enyém lett volna...
- Allee: kihozott a csaj a raktárból egy piros telót, már elővettem a bankkártyát meg minden: "ja bocsi ez egy iphone8"

Viszont találtam egy üzletet, ahol a weboldaluk szerint van raktáron, holnap nyitásra odamegyek. Remélem tényleg lesz...

(#435) HarleyCustom válasza nickedez89 (#431) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Várom én is a tesztet. A kamera képességei érdekelnek csak igazából.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#436) nickedez89 válasza Ron Swanson (#434) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szép kis kálvária! Hasonlót jártam én is majd egy hétig egyik Vodafone üzletből a másikba... 🙈
Hiába, a türelem nem erős oldalam!

#435 Herreløse: Elvileg ugyanaz a szenzor csak "zoom lencse" nélkül!
Én kamerában kibic vagyok, csak ha nagy gáz van azt veszem észre, a többi egyforma nekem. Pláne a csúcs kategóriában!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#437) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

No. Lehet, hogy páromnak Note 9 helyett Xr lesz.
Valami frankó piros telót szeretne, és ezen kívül más nem nagyon van jelenleg.
Viszont az akksi tesztje nem nyugtatott meg. Kicsit sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#438) HarleyCustom válasza <Lacy85> (#437) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ne aggódj. Jó az üzemidő. Nekem egy napot simán hozott mindig mindegyik iphone.
Mobilnet,wifi,BT,szinkronizálás,háttérben frissítés,stb.mindig bekapcsolva. 8órán át Spotify Bluetooth-on hangfalon. Így este 50%-kal raktam töltőre. A plus verziók kb.65%-kon este és töltő.
Szerintem ez nem rossz. Ezek a tesztek meg “hagyjuk” kategória. Hiszem,vagy nem. Én nem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#439) <Lacy85> válasza HarleyCustom (#438) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem is furcsa volt egy kicsit. Már csak azért is, mert gsmarena szerint kb. annyit bír, mint a Xs Max.
Ők meg azért egész jól mérik.
Azért megnézi majd élőben is, mert S7 Edge után kicsit sokallja az oldalsó kávát, de legjobban inkább az oled hiánya zavarja.
Utóbbi mondjuk nem hiszem, hogy gond lesz, mert azért nem egy Sony minőségű LCD van benne. :N

[ Szerkesztve ]

(#440) joey04 válasza HarleyCustom (#438) üzenetére


joey04
titán

ne reagálj rá, trollkodni jár minden Apple topikba, nem igazi érdeklődés. kiválasztotta azt, ahol extrém szar a xr, ráadásul pont egy olyat, ahol 0 km-es teleppel tesztelik, vagyis nem állt be az aksi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#441) <Lacy85> válasza joey04 (#440) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Így van. Te már csak tudod, hogy páromnak melyik teló tetszik. Hosszú hétvége van. Relaxálj. Ráérsz égni a fárasztó hétköznapokon. :K

[ Szerkesztve ]

(#442) joey04 válasza HarleyCustom (#438) üzenetére


joey04
titán

pm. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#443) <Lacy85> válasza joey04 (#442) üzenetére


<Lacy85>
addikt

De legalább már értem, miért írják neked sokan, hogy a saját "táborodnak" is kínos vagy. :DDD

(#444) joey04


joey04
titán

Egyébként most néztem a Xr üzemidőteszteket, ahol persze sokszor feltűnt a X, Xs, Xs Max, meg persze több androidos modell is, de igazából az volt érdekes, hogy az Apple szerint csak minimálisan jobb a Xs a X-nél üzemidőben, de a tesztek szerint viszont elég nagy különbség van a Xs javára... Érdekes, ennyit számít a 7nm. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#445) Noukoum válasza <Lacy85> (#443) üzenetére


Noukoum
veterán

Aki kritikát mond = troll
Ez manapság így megy az almás topikokban :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#446) <Lacy85> válasza Noukoum (#445) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nála mindenki troll, aki nem bálványozza a márkát.
Tesztekből is csak azt fogadja el, ahol jobb az iPhone (mellesleg nem is találtam több Xr videót, de ugye én választottam ilyet :U ).
Ettől meg szerintem egyenesen pánikrohamot kapna, és bojkottálná a csatornát is. :DDD

Na mindegy. Szerencsére értelmes emberek is olvassák a fórumot, szóval kaptam normális választ.
Ha élőben nem lesz sokkal rosszabb a kijelzője, mint az olednek (szerintem nem, de párom majd eldönti, hogy tetszik-e neki), akkor veszek neki egy pirosat. Majd ha lehet kapni valahol. :D

(#447) Noukoum válasza <Lacy85> (#446) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig szerintem gyakorlatban is hasonlót tapasztalnánk mint a linkelt videóban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#448) <Lacy85> válasza Noukoum (#447) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem tudom, de igazából nem is nagyon érdekel. Ahogy Herreløse is írta, egy teljes napot simán kibírnak.
Innentől kezdve meg szerintem teljesen mindegy lesz neki, hogy 10%-on rakja este töltőre, vagy 30-on. :K

(#449) HarleyCustom válasza joey04 (#444) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hogyne számítana...
Egyébként meg nekem linkelgethetnek mindenféle videót,hogy szar az iPhone üzemidő,meg ilyesmi. Pont leszarom! Nekem már bizonyított,azért használom inkább ezt a platformot. Sok éves tapasztalat,sok 100 telefon. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#450) joey04 válasza HarleyCustom (#449) üzenetére


joey04
titán

itt elég ütős

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.