Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) David75 válasza joey04 (#47) üzenetére


David75
őstag

Hát ennek a negyedével sem értek egyet, de majd a következő pár napban majd próbálok valami objektívebb videót keresni ha majd lesz youtube-on, de nem 720p-ben fogom megnézni ;] ;] ;] . Viszont ezek a melyik a gyorsabb dolgokat bemondás alapján nehezen hiszem el. A félmásodperces faceid meg az ujjlenyomat olvasó nekem elképesztő nagy előre lépés lesz így is a mindennél ócskább s8-as ujjlenyomatolvasónál :DD A kameráról meg ugye nem is beszéltél vagy arról hogy ehhez a dobozban ott a tok, a gyorstöltő, kapsz hozzá wireless charger-t meg órát ha előrendeled. Az egyetlen pozitívum a xr mellett számomra, hogy nagyon nagyon jól néz ki. Persze én is a mate 20 pro mellett döntöttem mert 50 font plusszért összehasonlíthatlanul jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#52) giroud199


giroud199
aktív tag

Ez a felbontas már 3eve is nevetséges lett volna nem, hogy 2018 év végén 300ezer Ft os nyitoarral... Aztán meg a mate 20 a drága XD

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#53) Wesder válasza David75 (#51) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk nem értem hogy a 720p kijelző miért elfogadott így 2018 végén?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) Stabi83 válasza nozs23 (#50) üzenetére


Stabi83
senior tag

Gyakorlatilag csupán a kontrasztarányt és a fényerőt nem ismerjük.
Kontrasztban az IPS már el is vérzett az OLED-hez képest.
Fényerőben nem hiszem hogy gond lenne már OLED oldalon se.
A kalibrációt pedig szépen megoldotta az OLED-el is az Apple, fogyasztásban meg megint csak az IPS kerül hátrányba.

Szóval csak az lehet a kérdés hogy mennyivel is jobb, nem pedig az hogy jobb e az OLED.

Egy 6.1"-os készölékbe ami a prémium ligában játszik egyszerűen nem védhető ez a kijelző, hiába próbálod magyarázni.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#57) Sinesol válasza Wesder (#53) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem látom hol van itt 720p, bár tökmindegy, mert a ppi számít, kivéve az Amoledet a pentile mátrix miatt.
Egyébként pár napja hasonlitgattam az Xs-t a 8-asomhoz és nincs túl nagy különbség kijelzőben, egyáltalán nem látszik a felbontásbeli különbség, na persze ha 1cm-ről nézegetném vagy nagyítóval, talán de az nem épp életszerű. De amúgy ott a sok 1080p pentile matrix amoled, ott szerintem sokkal neccesebb a helyzet, mégis jó rengeteg embernek, az is vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#58) Kokzor válasza Stabi83 (#54) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Itt nem védhető ez a kijelző, de a Vertunál a középkategória hardver rendben van. Vicces. :DDD

(#59) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Nem értem miért kell az árakon lovagolni. Mindig is az Apple termékek voltak a legdrágábbak a piacon. Most is így van ez. Drágábbak lettek mint ahogy az összes gyártó terméke is drágább lett. Akinek fontos az IOS és a márkahűség stb... az megveszi, használja és ennyi. Más termékkategóriákban is vannak sokkal drágábbak a konkurenseknél, mégsem szidja őket senki. Telefonoknál különösképpen szeretik szidni a gyártókat, nem is értem. Ha nem tetszik az ár és amit adnak érte tovább kell haladni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#60) Drp81


Drp81
aktív tag

Csak nekem szúrja a szemem a cikkben az, hogy “az XR”, meg “az XS”?
Kedves cikkíró, nem szeretnéd javítani?

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#61) nozs23 válasza Stabi83 (#54) üzenetére


nozs23
addikt

"Szóval csak az lehet a kérdés hogy mennyivel is jobb, nem pedig az hogy jobb e az OLED."

Tényleg ez a kérdés, de akkor miért írod, hogy egy világ választja el a kettőt? Hiába beszélsz erről többet, mert nem tudod és nem is fogod tudni, addig amíg ki nem jönnek a tesztek.

(#53) wesder

720p: 1280 × 720 -> iphone XR: 828 x 1792

(#51) David75

De miért néznéd 720-on, ha 1080-ra állítod a videót akkor, még mindig több részletet látsz, nem Full HD-t nyilván, de még mindig közelebb áll ahhoz, mint a HD-hez.

[ Szerkesztve ]

(#62) Emericus Max


Emericus Max
tag

Már látom a magyar valóságot, a sok majom megkapja a fizut, egyből elveri egy új iPhone Xr-re...
Minden másra meg ott a Provident :K

Amit még kifelejtettek a kommentelők (bár teszt hiányában még nem biztos), hogy hiába kis felbontás, ez is csak 1 napot bír majd egy töltéssel, vagy annyit se...

Volt iPhone-om, de soha többet. A legmasszívabban túlárazott, túlrajongott szarság. Egyedül akkor van némi értelme, ha a tulaj minden egyéb eszköze is iOS platformon van, amúgy meg semmi.

(#63) tixem válasza Wesder (#53) üzenetére


tixem
addikt

Azért mert iphone, nekik szabad mert így is habzó szájjal fut a sok zombi az apple store-ba megvenni. Ha valami akármilyen más gyártó hozna ki egy ilyen telefont el lenne átkozva a lemenő felmenő rokonsága is. Az apple tisztában van a saját vásárlói bázisának lélektanával, ahogy azzal is biztosan tisztában van, hogy ezt így 2018-ban megengedhetik maguknak mert az átlagos egységsugarú apple fan-t ez vagy nem érdekli, vagy tök hülye az egész témához, a lényeg hogy rágott alma legyen a hátlapon.

Ne az itteni telefonbu*i fórumozókból induljunk ki. Tömegében ezeket lákátos armandók veszik majd providentre, kitartott plázacirkálók, tinédzserek akik még nem nőttek ki a márkafanatizmus gyermeki világából, illetve olyan tehetősebb emberek akik bemesélik maguknak, hogy az apple = prémium minden más meg nem mert méd in csájna, meg olyanok akik eddig valamilyen vacak dzsunkadroidot használtak amin lefagyott minden lépten- nyomon, így iphone-t vesz mert az gyors, a droid meg laggol.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#64) Stabi83 válasza Kokzor (#58) üzenetére


Stabi83
senior tag

Pontosan ;)
Egy Rolexnek sem pulzusmérő meg EKG funkció hogy más kategória legyen.
A Vertu inkább egy ékszer amivel telefonálni is lehet. Az a hardver ami benne van bőven elég a limuzin rendeléshez ;)

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#65) Wesder válasza Sinesol (#57) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor 900p
Értem én hogy nem fogsz különbséget làtni a PPI miatt, de 1080-as videót nem fogsz tudni natívan lejàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) Kokzor válasza Stabi83 (#64) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Akkor itt meg bőven elég ez a kijelző, hogy Facebook Sárika megossza a napi csücsörítős képét. :D

(#67) Stabi83 válasza Kokzor (#66) üzenetére


Stabi83
senior tag

Arra tényleg hibátlan lesz.
300 ért vajon mennyi kell "csücsörítenie" Facebbok Sárikának?!

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#68) Sinesol válasza Wesder (#65) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem nem akkora probléma a dolog, elég fejlettek már az algoritmusok és egyáltalában az 1080p ips-en kívül kb. semmi sem játtsza le nativan, pl egy 1080p Amoled pentile mátrix valós felbontása is csak 1564 x 880.

[ Szerkesztve ]

(#69) Kokzor válasza Stabi83 (#67) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Szól apucinak. Vagy éppen a srácnak, akitől aktuálisan "aranyat szipojoz".
(Túl sok ilyen van manapság.)

[ Szerkesztve ]

(#70) lolal


lolal
senior tag

Nem értem miért van az, hogy a sok hittérítő "szarazájfon túlárazottfos, stb" kommentelő bárminemű apple hír alá beröfög, beböfög mindent. Akik iPhone- Mac stb felhasználók, miért nem mennek oda másik topic, esetleg hír alá ontani a szart magukból ?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#71) Stabi83 válasza lolal (#70) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nézz be egy hiawei topikba hogy hány almás jár oda osztani az észt.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#72) Wesder válasza lolal (#70) üzenetére


Wesder
félisten

Roppant egyszerű, van aki csak annyit làt hogy nem 1080p nem IPS és 6".
El kell engedni ezeket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#73) bepe79 válasza Drp81 (#60) üzenetére


bepe79
addikt

Ez nem személynév, ami elé nem teszünk "a" meg "az"-t.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#74) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szegény ember szifonja....😀

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#75) HarleyCustom válasza Stabi83 (#71) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megszámoltad? Több,mint ahány androidos az iPhone topikokban?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#76) Drp81 válasza bepe79 (#73) üzenetére


Drp81
aktív tag

Látom nem érted... :)
TízR és TízS, nem ikszR és ikszS, így helyesen “a XR” és “a XS”.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#77) mrThomi


mrThomi
addikt

hajrá, sok sikert...

Nothing Phone (2a)

(#78) bepe79 válasza Drp81 (#76) üzenetére


bepe79
addikt

Ja, most már vágom, ezen esetben sorry. :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#79) nkmedve válasza Sinesol (#57) üzenetére


nkmedve
őstag

Én az 5S-emet hasonlítottam X-el és ott sem volt semmi egetverő különbség, nagyon közelről nézve látszott a PPI különbség de semmi olyan ami a mindennapi használatban észrevehető lenne.

Amúgy az XR még mindíg a 8 utódja, amihez képest hozott előrelépést, nem is keveset. Ha valaki azt várta, hogy a 8 utódját féláron fogja dobálni az Apple, akkor ott nem az Apple-el van a baj :) Az pedig, hogy XY Androidos telefont olcsóbb az teljesen irreleváns, más rendszer, más szintű támogatás, stb..

[ Szerkesztve ]

(#80) joey04 válasza David75 (#51) üzenetére


joey04
titán

Viszont ezek a melyik a gyorsabb dolgokat bemondás alapján nehezen hiszem el.
Milyen bemondás? Mire gondolsz? Fent vannak a tesztek xs vs note 9 témában. Vagy azt hiszed a mate 20 pro bucira veri mindkettőt? Amúgy továbbra is: nem iOS fut rajta. Pont.

A félmásodperces faceid meg az ujjlenyomat olvasó nekem elképesztő nagy előre lépés lesz így is a mindennél ócskább s8-as ujjlenyomatolvasónál

jó hát az te vagy. :)

A kameráról meg ugye nem is beszéltél
de. írtam, hogy abban jobb lesz a mate.

a dobozban ott a tok

ez viccnek is rossz.

a gyorstöltő

ez jogos.

kapsz hozzá wireless charger-t meg órát ha előrendeled.

ez meg akció ezt ne nézzük, ha objektívek akarunk lenni. :R Amúgy csak az órát hallottam.

71: kb 0

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#81) kchris78


kchris78
veterán

egyszerűen nem hiszem el hogy ennyire mindenki be van állva erre hogy csak az OLED és kész...

pedig fehér háttérrel erős fényerővel (és ha az ember olvasgat akkor sok ilyen van) TÖBBET fogyaszt mint a leszarozott IPS. Ja és a DCI-P3-at már az iphone8 is tudta. Az hogy fekete a fekete... látja az ember esetleg koromsötétben olvasgatva.. Plusz az OLED sajnos 240Hz-en vibrál. Valaki leszarja valakit zavar.
Az oled ha az ember sokat Waze-zik nyáron ahol fel van tekerve a fényerő OTT IS problémás lehet a beégés miatt! (igaz már közel nem annyira mint a régebbi típusok)
A pentile RGB miatt az OLED fizikai felbontásának lehet venni a 60-70%-át... Nekem volt Samsung Note1-em és ott nagyon szépen lehetett látni milyen ronda (és zavarja a szemet olvasáskor) a pentile matrix ha nincs 500-ra feltekerve a ppi-je... Emiatt látom nem szép homogén fehérnek az X-em fehérjét egy IPS-el ellentétben hanem szivárnyszínű kis pontok halmazának fehér háttérrel..

Mindenkinek vannak preferenciái, lehet sokaknak jobb az OLED de vannak akik mást tartanak fontosabbnak és az IPS mellett teszi le a garast.

(#82) Alibaba5


Alibaba5
tag

Nekem tetszik, jó hogy LCD, én úgysem a telefonról nézek filmet, főleg olvasok rajta valamit a neten, fehér alapon

(#83) lolal


lolal
senior tag

Mostanában az OLED a "divat" ezért ha nem azt paszírozzák bele valamelyik készülékbe akkor minden baj van.De, hogy hozzak egy példát a HTC U12+-ban is IPs panel, méghozzá Super LCD6 - van és nem AMOLED-OLED. Megkell hagyni ott valóban nagyobb a felbontás. Most akkor jön a költői kérdésem, a HTC topicba miért nem jár senki fikázni, meg köpködni hogy húúú-haaa mekkora "dzsunka" ez a telefon még OLED-re sem futotta. De nyugodtan bekopogtathattok az LG-hez, ott is találtok IPS-t. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#84) Stabi83 válasza lolal (#83) üzenetére


Stabi83
senior tag

Talán mert más az ár és jóval nagyobb a felbontás illetve ppi?

Amúgy meg a HTC tradícionálisan a saját LCD megoldását alkalnazza az LG meg még elég küszködősre tudja venni az OLED témát.

Az pedig egész más téma hogy pont azt a két gyártót hoztad fel példaként akik folyamatosan tökönrúgják magukat és csak keresik a régi dicsőséget...

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#85) Wesder válasza lolal (#83) üzenetére


Wesder
félisten

Örülhetnek ha Top10-be bekerülnek.
Màr sehol sincsenek.
Úgy làtom téged valamiért nagyon zavar, ha valaki negatív kritikàt fogalmaz meg egy iPhone-nal szemben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86) kchris78 válasza Stabi83 (#84) üzenetére


kchris78
veterán

de hát az összes IPS-es nem pluszos iphone-nak 326-os ppije van.. ezt lehetett tudni hogy ennyi lesz, mert az alma kitalálta hogy ennyi elég kell legyen mert a szem többet nem érzékel.. mégis most jön ide köpködni mindenki. Az X XS XsMax OLED ppije is csak a pentile miatt van feljebb emelve 458-ra ami amúgy kinézetre kb ezen a kb. 350-es szinten van, azt mégsem köpködi emiatt senki... Lehet azért mert az se tudják mi az a pentile csak a számot látják? :U

(#87) lolal


lolal
senior tag

XR-nek valós alternatívája esetleg a 8Plus lehetne. Tavalyi model, kamera -soc picit gyengébb, de ugyanígy 3GB RAM , kijelző huszárok maitt megjegyezm, hogy itt egy FHD 401ppi-s IPS panel van. Itt csak a dizájnbeli eltérés illetve a touch id, face id variánsai miatt dönthetnek a leendő tulajok egyik vagy másik javára.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#88) Stabi83 válasza kchris78 (#86) üzenetére


Stabi83
senior tag

A pentile mátrix használata sajnos valóban nem olyan optimális mint az RGB. Azt viszont figyelembe kell venni hogy nem teljesen ok nélkül mozdult ez az egész ipar az OLED irányába ami hozta magával a pentile mátrixot is.

Abban valóban igazad van hogy az emberek többsége csak a számokat látja és abban is hogy az emberek nem veszik észre a számok mögötti tartalmat. Azzal is csupán nagyon kevesen vannak tisztába hogy pl egy 12MP-es kamera sem 12MP-nyi zöld, kék és piros pontot tartalmaz hanem ezeknek csupán a töredékét.

Inkább az gondolkodtat el hogy vajon miért nem használta ki az Apple a technológia által kínált kereteket.
6,1"-on a 1080P RGB mátrixos IPS abszolút rendbe lenne és szerintem senkinek sem lenne rá egy rossz szava sem ( már az iPhone 6 Plus is ilyet használt 5,5"-on ).
Egyszerűen ez a spórolás nem indokolt szerintem ( és még nagyon sok ember szerint sem ) ebben az ársávban.

Az egy kamera miatt pl nem megy a hiszti mert az valóban egy olyan hely ahol van értelme spórolni.

Az OLED vs IPS csata pedig még eltart egy ideig de ahogy halad az idő egyre jobban elhúz az OLED.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#89) David75 válasza joey04 (#80) üzenetére


David75
őstag

Pont ezt mondom, hogy gyorsaságra irányuló teszteket nem néztem még ezért nyilván nem tudok téged cáfolni vagy igazat adni mivel nekem a kijelző és az ár a problémám vele. Sebesség meg os az nem volt kérdés, hogy rendben van, csak az kétséges egyenlőre a számomra, hogy a mate 20-hoz képest milyen gyors. Bár mindegy is mert való életben kb az észrevehetetlen kategória az xr/xs/note9/m20pro közti különbség.

Mate 20 pro-ról viszont nem teljesen valós info amit mondtam, mert a wireless charger az a uk-ben jár ugyan úgy az előrendelőknek az óra mellé. Azt hittem ha adják az órát otthon is akkor nyilván a wireless charger-t is, de sajnos nem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#90) p3l9uph válasza Wesder (#85) üzenetére


p3l9uph
tag

Neked amúgy iPhone-od van?

(#91) #40359168 válasza tixem (#63) üzenetére


#40359168
törölt tag

Általánosításból csillagos ötös. Tudod, kik veszik? Tökátlagos emberek, akik leszarják a telefonjuk rendszerét és logóját, ha egyszer működik.

(#92) Ádám16


Ádám16
addikt

Egy dolgot nem bírok megérteni.
A tavaly kiadott iPhone 8 326ppi-vel jött ki. Az iPhone 7 tavalyelőtt szintúgy, és így visszamehetnénk a 4-ig. Gáz? Gáz!
De miért most megy emiatt a rinya, meg a “vicc kategória” szövegek? Tavaly kinyomta az Apple az i8 családot úgy, hogy 4 éve nem válztoztattak a dizájnon. So what? Az SE-m 6 éves dizájnnal van felvértezve. So what? 326 ppi? So what? Ne vedd meg, ha zavar a kevés ppi és kész.
Én látom a különbséget az 500 ppi és a 326 ppi között, de nem megyek a Dunának a különbségtől, az iOS előnyei, stabilitása sokkal fontosabb.
Baromi unalmas, hogy tele vannak sírva az Apple topikok ugyanazokkal a rímekkel.

(#93) kchris78 válasza Stabi83 (#88) üzenetére


kchris78
veterán

igen ebben igazad van, akkora ppi lehetett volna mint a plus-ok esetében. mar ugyis annyi fele felbontas van, egy ilyen vagy olyan mar nem szamit.

(#94) Stabi83 válasza kchris78 (#93) üzenetére


Stabi83
senior tag

Androidon a fejlesztőket kiborítja a sokféle hardver, Apple fronton meg a sokféle felbontás amire lehet optimalizálni.
Javítsatok ki ha tévedek de csak a Plus készülékek 1080P felbontása volt szabványos, azon kívül mindegyik iPhone felbontás valami saját kreálmány volt.

Ha pl videót akarsz nézni a telódon 1080P-ben ( ami szabvány ) akkor ha nem Plus-os mobilod van akkor már annyi is a natív megjelenítésnek, és az viszont tény hogy a forrás natív felbontásától való eltérés minőségromlást okoz.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#95) Drp81 válasza Ádám16 (#92) üzenetére


Drp81
aktív tag

+1, ennyi erővel a tv-k esetében is: 2004-ben már lehetett kapni pl. 55-ös Full HD tv-ket. Én 2 éve vettem egy 55” Full HD Samsung tv-t, mekkora szar vagyok, de a Samsung pláne, mert ilyen ócska felbontással még árul tv-t, a mai napig. Meg úgy az összes gyártó le van tojva, menjenek a p...ba! :D

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#96) danilla válasza lolal (#87) üzenetére


danilla
őstag

+ a dual sim (esim)
En pl ezert tettem le a voksom az xr mellett.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#97) Stabi83 válasza Ádám16 (#92) üzenetére


Stabi83
senior tag

Lehet hogy te máshol voltál de volt is hiszti ezek miatt...
A másik meg hogy 6 és 8 között ott voltak a Plus-os modellek amik megkapták a 1080P panelt. Apple politika ami sajnos piaci vallás lett... Ha jobbat aksrsz akkor vedd a nagyobbat, drágábbat.
Az XR és XS viszonyában viszont fordított a helyzet. A kisebb kapta a jobb panelt vagy ha ez nem tetszik akkor vedd a Max-ot.
Az XR-t szerintem a legtöbben az SE utódjának várták de okkal csalódtak. Az hogy 6 éves forma az SE még semmit sem jelent, épp az elmúlt napokban gondolkodtam rajta hogy másodlagos telónak milyen jó is lenne főleg a mérete miatt. A péklapátot nem kellene elővennem állandóan ( amúgy meg azt az iPhont egyszerűen imádtam )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#98) Ádám16 válasza Stabi83 (#97) üzenetére


Ádám16
addikt

Itt vagyok pár éve. ;) A károgókat “megszoktam”, és sok dolgot el is fogadok, viszont a XR oltása kb mindenki részéről lényegében arra lett építve, hogy 300k 2018 es rohadt kevés ppi. Ezzel nem értek egyet. Szerintem pl a méretével van probléma, kb sehova se tartozik, semminek sem utódja, stb. De nem küzdök itt a a világ ellen, miért tenném?

Miért nem jön a fika mellé, hgy Xs hardver a RAMtól eltekintve, remek kamera, brutál üzemidő, ...?

Btw ha van ember, aki várt egy SE2-t, az én vagyok. Ettől még a XR-t nem húznám le a budiban. 326ppi-vel is vígan használnám. Elfajult egy user vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#99) kchris78 válasza Stabi83 (#94) üzenetére


kchris78
veterán

a) mostmar olyan gpuk (jo algoritmusokkal) vannak es olyan picik a pixelek hogy egy 2ds film atmeretezest foleg lefele nem vesz eszre az ember.
b) fejlesztek iosre reg ota. akkor volt jo mikor 4s/5 idoszak volt, akkor lehetett pixelre pozicionalni a programokban a grafikai objektumokat, most mar ezek logikai szabalyok alapjan kerulnek kiszamitasra jo reg ota, most mar mindegy igazbol iosnel is a meret...

[ Szerkesztve ]

(#100) <Lacy85> válasza Ádám16 (#98) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem igazából csak azért furcsa ez a telefon, mert simán visszalépés a "majdnem előd"-höz képest. Méretet, kijelző technológiát nézve az i8 Plus áll hozzá a legközelebb.
Tavaly meg simán belefért 300-ba a FHD felbontás, valamint a dupla kamera rendszer is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.