Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sztif válasza Gengi (#148) üzenetére


Sztif
aktív tag

Ha jól olvastam csak egy verzió lesz a tabletből, mindegyik LTE modemmel érkezik.
Vajon benne lesz a Drive+ és a többi HERE app???

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#152) azopi74 válasza Sztif (#151) üzenetére


azopi74
addikt

HERE Maps már most van rá, a többi is jön szerintem idővel.

(#153) Kasya


Kasya
nagyúr

Gyonyoru meretes darab lett az 1520. Mit nem adnek erte....

Vagyis, az 1020-at tuti nem adnam erte :P

(#154) Sztif válasza azopi74 (#152) üzenetére


Sztif
aktív tag

Akkor elég erős ajánlatnak mondható a 2520. Bár az RT-ről nem sokat tudok. Sok a difi a sima Win8hoz képest?

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#155) kekegsm válasza Kasya (#153) üzenetére


kekegsm
őstag

én az 520-at sem. Még ez is nagy egy picit nekem.,..

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#156) Legendd


Legendd
senior tag

Beraktam a 1520-ról szóló videót is a tesztbe:
YouTube

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#157) azopi74 válasza Sztif (#154) üzenetére


azopi74
addikt

Csak annyi, hogy az Office-on, Internet Exploreren, és a beépített Windows-os appokon (notepad, remote desktop, paint, file explorer) kívül nem futtat desktop alkalmazásokat. Jailbreak-elni lehet, itt: nyomon tudod követni, milyen alkalmazásokat portoltak RT-re.
De az RT-t nem PC-kre szánja a MS, arra ott a Win8.
Az RT tabletre való, és szerintem csak addig marad a desktop is, amíg nem készül el a metro-s Office.
Utána jön a WP-WinRT fúzió.

(#158) Blyan válasza Legendd (#156) üzenetére


Blyan
félisten

Pfej, de irigy vagyok... :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#159) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Az önmagában nem akkora probléma, hogy ekkora a kijelző, de a Nokianál a kijelző és a készülékház aránya nem túl impozáns. Otromba ez brutál nagy káva, a konkurens gyártók már sokkal előrébb állnak ebben, elég csak az LG G2-re gondolni...így még az 5.2" is kezelhető. De ahogy haladnak méretben, a 6"-t sem nehéz elképzelni, ha oldalt csak 2mm, alul felül fél centi pluszmérettel kell majd számolni...a Nokia sajna messze van ettől. :(
Ezért sajna számomra a 1320 és a 1520 is használhatatlan méret.

(#160) AxBattler válasza r3dsnake (#121) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Ekkora méretben már csomó tablet létezik sima Win8-cal (sőt, kisebb is - lásd Encore), nem pedig RT-vel, szóval nem igazán értem, hogy mit akar még a MS ezzel a spinoff OS-el. :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#161) Assdak


Assdak
őstag

Refocus app + RAW support coming.

[ Szerkesztve ]

(#162) Blyan válasza Assdak (#161) üzenetére


Blyan
félisten

Ez derék dolog ám, nagyon. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#163) dawid92


dawid92
tag

Az Ashák csak képen ilyen ocsmányak vagy élőben is?

(#164) margithid válasza dave_gahan (#159) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, nekem 4"-ben lenne ideális egy olyan kávájú telefon mint a G2 és alul felül fél centi túlnyúlás. Na az lenne számomra az igazi zsebbarát telefon. Vastagság meg lehetne tőlem 1 centi is a normális aku érdekében. De tudom jól, kisebbséget képviselek manapság az igényemmel, a mini TV a divat.

(#165) azopi74


azopi74
addikt

Jól értettem, hogy az 1320 tényleg csak 2014 Q1-ben jön 340 USD-ért? Ezzel viszont egy kicsit elkéstek, a némileg erősebb speckójú 6.3-as Galaxy Mega 400 USD körül van már most is. Karácsonyi szezon után ki tudja, hol lesz, sőt, addigra lassan kint lesz az utódja is...

(#166) Blyan válasza azopi74 (#165) üzenetére


Blyan
félisten

Volt már úgy mostanában, hogy a Nokia nem késett el egy-egy termékkel?

Viszont ettől függetlenül azt gondolom a 1320 egy elég erős ajánlat lehet, megélheti a maga 520-szerű sikerét.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#167) Pacee87 válasza margithid (#164) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én is ebbe a "kisebbségbe" tartozom, úgyhogy nem vagy egyedül.

(#168) MCGaiwer válasza azopi74 (#149) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem is kell kiadni, csak mutassák meg milyen lesz, mert éppen idegbajt kapok, hogy várjak-e rá, vagy vegyek egy 520at...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#169) Spancho válasza MCGaiwer (#168) üzenetére


Spancho
őstag

Vedd meg. :)
A 1520 meg beszarás milyen állat :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#170) Energie X válasza MCGaiwer (#168) üzenetére


Energie X
őstag

Mi is arra vártunk, hogy lesz 525, mikortól lehet kapni és kb mennyiért... De nem várunk már, mert a végén még az 520 is elfogyhat aztán nézünk mint rozi a moziban. 620 kifutó, mi van akkor ha 520 sem lesz? Nem lehet majd olcsó WP-t kapni csak 70e től felfelé... (mi a független nem sufniboltos árakat nézzük)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#171) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Igazából a 820-nak kéne már egy utódmodell, a 920 és a 620-ból már megvan a váltó típus, a 520-720 meg jóval később jött.

Laci

(#172) junior11 válasza Gusztáv (#171) üzenetére


junior11
veterán

Olyan augusztus tájékán volt róla szó a 825 személyében, 5,2" HD kijelzővel, de azóta semmi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#173) BiP válasza Gusztáv (#171) üzenetére


BiP
nagyúr

Arra félig-meddig ott a 1320, (belülről legalábbis). Igaz, 6", ami miatt mégsem utód.

(#174) Peathee


Peathee
aktív tag

Na csak sikerült a három közepes méretű csempét rárakni a 1280 x 720 -as felbontásra a 1320-ason. Remélem így utólagos frissítéssel a 925-ös is megkapja ezt a funkciót!! :-) Erre várok a vétellel.

(#175) Воланд válasza Peathee (#174) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#176) Johnny194 válasza BiP (#144) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Örülj, hogy van 8 gigád, én 4-gyel szenvedek a 8s-emen

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#177) Alexios válasza Воланд (#175) üzenetére


Alexios
veterán

de amúgy ez puszta logikával is kikövetkeztethető lenne, hogy nem a felbontás a gond

(#178) Blyan válasza Alexios (#177) üzenetére


Blyan
félisten

Bezony :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#179) Воланд válasza Alexios (#177) üzenetére


Воланд
titán

ativs-re is megoldottak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#180) BiP válasza Воланд (#175) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, akkor nem véletlenül tudtam én is rosszul :)

Bár én kicsit sajnálom. Nekem 4,3"/4,5"on sem jönne rosszul a 3 sor. Tudom, akkor sokkal kisebb területen kéne nyomogatni a legkisebb méretű csempét/ikont, de hadd legyen már választás kérdése.

(#176) Johnny194: Abból a 8-ból sem szabad 8. De jogos, a 4 még rosszabb lehet. Egy 1 gigás játék már fel sem telepíthető, mert alapból kell neki vagy 4GB szabad hely a telepítés alatt.
Most mondjuk amúgysincs, a macska leverte, és berepedt a kijelző, így egy 610-zel nyomom, de siralom a 820 után. Amúgyis egy szar, de így visszatérni még keservesebb.

[ Szerkesztve ]

(#181) Blyan válasza Воланд (#179) üzenetére


Blyan
félisten

Az Ativ S a legnagyobb jelenlegi 720p WP modell, nem?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#182) Воланд válasza Blyan (#181) üzenetére


Воланд
titán

:K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#183) Peathee válasza Воланд (#175) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ezt olvastam én is... De a remény hal meg utoljára. :)

(#184) AMD Power válasza Zoli133 (#87) üzenetére


AMD Power
titán

Én valahogyan nem hiányolom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#185) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A Note 3-nak és a Galaxy MEga-nak megvan az ellenfele, de a kisebb kijelzőjű mobilokkal adósak maradtak, pedig pont a Nokia olt aki nem szállt el a méretekkel eddig... Főleg egy 820 utóddal adósok.

(#186) Воланд válasza =Mentor= (#185) üzenetére


Воланд
titán

miert adosok? nem lehet mar kapni a 820-at, vagy mi?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#187) joey04


joey04
titán

Lumia 3210 is jöhet lassan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#188) Kasya válasza joey04 (#187) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nokia TV-t is akarsz, vagy csak vissza az alapokhoz? :)

(#190) WinPho


WinPho
senior tag

A tabhoz nem ingyen járt volna a bill?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#191) gabor85


gabor85
őstag

A tableten futó RT miatt eddig senki nem panaszkodott???

(#192) loop80


loop80
csendes tag

Hihetetlen, hogy mégsem került leleplezésre a Lumia 525...

Elképesztően eredményes utolsó negyedévet hozhatott volna a Nokiának, látva az 520-as értékesítési adatait.

Ha az 525-ös is késik, akkor nyilván a dupla SIM-es 720-asra sem számíthatunk már idén (erről tud esetleg valaki új infóval szolgálni? woland???), pedig jó ideje arra a készülékre várok, és azért nem vettem eddig másik WP8-as telefont.

Komolyan mondom, annyira idegesít a Nokia töketlenkedése, hogy inkább veszek novemberben egy Samsung Ativ S-t, 200 font alatt (ha már úgyis bukó a duplakártyás WP8-as teló idén, legalább spórolok egy csomó pénzt).

Ja, még egy kérdés a végére: a WP8 jelenlegi verziója támogatja egyáltalán a kétkártyás készülékeket?

(#193) Воланд válasza gabor85 (#191) üzenetére


Воланд
titán

arra mar van kulon topic.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#194) Blyan válasza loop80 (#192) üzenetére


Blyan
félisten

Jó ideje, mégis mennyi ideje vársz arra?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#195) loop80 válasza Blyan (#194) üzenetére


loop80
csendes tag

Egy hónapja. Nem vagyok türelmes típus. ;)

Előtte meg nem tudtam dönteni a "sima" 720-as és a Samsung Ativ S között.

(#196) Ádám16


Ádám16
addikt

Lássuk:
1520- Nem vártam, hogy ennyire csúcs hardvert fog kapni, végre tényleg behozta a lemaradását a Nokia. Nagyon tetszik, hibát még nem találtam benne. Ráadásul IPS :P
1320- Jót, jó áron, az is nagyon tetszik, de ez a 620-ra hajazó formavilág már kevésbé, de az ára tényleg korrekt. Érdekel.
2520- KELL! RT-vel is, simán, úgysem használnám ki a W8 előnyeit.

Most van az, hogy mély a dilemma, hogy ugorjak-e fejest, és vegyek egy 920-at, amire régóta vágyok, vagy várjak az 1320-ra.. A SoC elég lenne 920 esetén, csak nyilván kevesebb ideig lesz támogatott, mint az 1320, és a WP-nél még 1-1 op.rendszer frissítés igen fontos újításokat hozhat, amikre szükségem lenne. (Ha Andoidról lenne szó, leszarnám, hogy 4.2, vagy 4.3, de itt azért sok minden van, ami kellhet.)

[ Szerkesztve ]

(#197) margithid válasza loop80 (#192) üzenetére


margithid
veterán

Ativ S-sel is nagyon jól jársz szerintem! 525 szeritnem még korai lenne

(#198) batai15


batai15
félisten

"eszköz 209 grammos tömeggel rendelkezik." Ebből már majd nagy vergődés mikor a 920 csak 190 gramm volt xD
a 1320 brutál aksija máris megnyert

(#199) margithid válasza batai15 (#198) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is tetszik, de nekem ez az a kategória ami semmire nem jó, telefonnak nagy, tabletnek kicsi. (nekem ez útóbbi 8" környékén az ideális)

(#200) batai15 válasza margithid (#199) üzenetére


batai15
félisten

Azért meg tudnék barátkozni vele.. nagy kérdés is lenne hogy 1020 vagy a 1520.. szerencse eggyikre sincs keret, na meg a 820 is perfekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.