Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) walko


walko
tag

(#252) azopi74 válasza walko (#251) üzenetére


azopi74
addikt

Ne fájdítsd már a szívem, :O Gyilkolni tudnék egy 1520-ért, de most sajnos nem fér be a budgetembe, ki kell húznom még egy darabig a lassan egy éves 920-al... :(

Egy 2520-ra viszont azt hiszem, benevezek, mert tablet csere már nagyon időszerű, és halaszthatatlan (lassan 2,5 éves droidos ASUS transformer vacak, csak porosodik a sarokban, mert nem szívesen idegesítem fel magam a használatával )

(#253) azopi74 válasza Воланд (#242) üzenetére


azopi74
addikt

Ez most szarkazmus lett volna? :)
Az átlagjúzernek nem sokat mond, hogy ki az OS gyártója (sőt, általában azt se tudja, mi az az OS), az átlagjúzer csak azt nézi, hogy ki a készülék gyártója. És hogy a gyártó nevének láttán tud-e asszociálni valami hatásos marketingüzenetre. Így van ez mifelénk is, és nincs ez máshogy az USA-ban sem.

Szerintem igenis részesedést tud majd növelni USA piacon a MS, ha saját brand alatt tolja a készülékeket, de attól tartok, hogy Európában viszont ezzel ellentétes lesz a hatás a Nokia brand elhagyásával.

(#254) Воланд válasza azopi74 (#253) üzenetére


Воланд
titán

:K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#255) Lall válasza Ádám16 (#206) üzenetére


Lall
veterán

Kb, mint egy Ferrari. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#256) enginev3.0


enginev3.0
félisten

2520 milyen áron kezd, vagy nem tudni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#257) Воланд válasza enginev3.0 (#256) üzenetére


Воланд
titán

netto 499$, amerikaban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#258) Lall válasza Воланд (#257) üzenetére


Lall
veterán

Tehát, itt 180.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#259) B1T3


B1T3
addikt

Nagyon szép az összes bemutatott készülök. Bár a 1520-nál kicsit fura, hogy az arányokat nézve olyan közel van egymáshoz az alsó három gomb, és ez is ráerősít arra az érzésemre, hogy ez már inkább egy mini tablet, nem pedig egy óriási telefon.

Már csak egy kicsit szabadabb szemlélet kéne, hogy alternatíva legyen számomra egy Windows Phone-os telefon, bármennyire is szimpatikus a rendszer; konkrétan nálam az kapásból egy kizáró ok, hogy nem elérhető a Swype (és nemhogy semmilyen hasonló elvű billentyűzet nincs [pedig nagy duzzogva akár átszoknék másra], de eleve semmilyen más klaviatúra nem érhető el). Majd hátha jövőre segít ezen a 8.1, bár kétlem. Azért remélem, majd apránként felzárkózik az elvárásaimhoz a WP, mert tényleg szimpatikus. Addig pedig a családban lévő Lumia 520-on követem a fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#260) walko


walko
tag

929 a verzionnál
5", 1080p, 20 mpx.

(#261) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Nincs vmi új infó a megjelenésről?
1320 érdekelne elsősorban... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#262) ettee


ettee
csendes tag

Sziasztok! A 2520-al vajon lehet képeket DVD-re kiírni? Lehet rá külső DVD írót csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

szója tejet iszok mert vegán vagyok a 'könyörületes táplálkozás' ZEITGEIST The Movie, ZEITGEIST Addendum

(#263) kpal


kpal
veterán

ha jó áron lenne eza méret alázna minden más gyártót :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.