Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gusztáv válasza loop80 (#192) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem is jól jársz az Ativ S-el. Én eddig próbáltam: 820,920, Ativ S és most egy 925-öst nyúzok. Az Ativ S bőven hozza a 920 szintjét, szerintem (kamerában, akkuban is, és sokkal könnyebb). Ja a microsd bővíthetőség hatalmas plusz, én most megőrülök a 925-nél, hogy a fele zenémet rámásoltam a kártyáról és már csak 6 giga szabad hely van rajta :( .

Laci

(#202) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szépek.... A tablet is. De tényleg nem értem, miért kell az RT. Vagyis mégis, az MS nem ismeri a bukást rögtön... Volt már ilyen, pl a Zune. Bár amit most művelnek a Win 8.1 kapcsán, az sem semmi.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#203) margithid válasza batai15 (#200) üzenetére


margithid
veterán

Engem nem vonzanak ezek a tepsik. Haver xperia z-je volt a kezemben, nem éreztem azt, hogy azon mennyivel jobb lenne bármi mint a 4"-os saját készülékemen.
Nekem még a 3.5" is jó lenne, főleg ha normális akuidővel párosulna.

(#204) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát így az összefoglaló alapján pofás kis tájékoztató volt.

A 1520 szerintem túl nagy lett, 5,2" elég lett volna. 750 dollárért nem vészes, fog az még lemenni, a 3200-as akksi pozitívum. A fényképező és a hardver is rendben van.

A 1320 szerintem egy nagy bukás lesz, kivéve ha egy lumia 520-620-hoz hasonlóan jól árazzák. de félek hogy nem megy 300 dollár alá, pedig ezt androidba 200 dollárért is megkapod és nem feltétlenül ,,dzsunkáéknál' :DDD
Ha mondjuk 275 dollár körül lesz az ára akkor lehet alternatívája az iPad mininek.
Amúgy az hogy van, hogy a 3 készülék közül csak ezen van GG 3, a többin csak glass 2? Vagy elírás?

A legjobb viszont szerintem a 2520, de az sem tökéletes. Adott egy fasza akksi, korrekt hardver (bár a RAM lehetne 3gb, igaz ez nem Android). Egy árazásra én is kíváncsi lennék.
Negatívum, hogy ha jól látom nincs rajta vaku, ami elég gáz, egy tableten kéne lennie. HDMI vajon lesz rajta? A dokkoló a billentyűzettel szintén édeskeserű, nagyon jó hogy van, nagyon rossz hogy ennyiért.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#205) villamos


villamos
őstag

Elnézést kell kérnem. Őszintén, mélyen sajnálom. Majd legközelebb.

Nem érzek birtoklási vágyat.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#206) Ádám16


Ádám16
addikt

[link] A piros 1520 az egyetlen, ami csillog, és nem matt. Ekkora méretben nagyon nyomasztóan hat szerintem.

(#207) Sztif válasza Ádám16 (#206) üzenetére


Sztif
aktív tag

Láttátok hogy az új dzsenerésönön Here Drive+ alpha van? Ez miben lehet újabb?
Illetve láttok a képen Nokia Beamer appot, a piktogram szerint ez már videót is kezel? Gondolom ez a Photobeamer továbbfejlesztett változata.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#208) Ádám16 válasza Sztif (#207) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem ezekről még nem volt szó.

(#209) tjb007 válasza Ádám16 (#206) üzenetére


tjb007
nagyúr

A fehér is csillog, csak a sárga és a fekete matt.
Először sárgát próbáltam, utána a fehéret, de ha az egyik ujjamba kerülne, akkor sem választanám utóbbit. Tapintásra nekem százszor jobban bejött a sárga, és pont ezért elmehet a fenébe a Nokia. Ciánkék nincs (bezzeg a 2520-nál van), a piros meg csillogós.

(#210) Воланд válasza Sztif (#207) üzenetére


Воланд
titán

Nokia Beamer allows you to share your Lumia display with another device. And it’s the craziest thing we’ve ever seen

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#211) adamadd1 válasza NGA (#124) üzenetére


adamadd1
tag

Köszönöm ezt a listát , épp most akarok venni majd egy surface 2-őt :D

Apple Iphone 6 , Microsoft Surface 2

(#212) Alexios válasza Воланд (#210) üzenetére


Alexios
veterán

még jó hogy nem kapta meg a 920 a 6 oszlopos elrendezést, nagyon zsúfolt azon a kijelzőn

(#213) janos1988


janos1988
addikt

Talán még egyet tud rúgni a Nokia még mielőtt végleg kimúlik. De lehet már ez az uitolsó.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#214) MCGaiwer válasza janos1988 (#213) üzenetére


MCGaiwer
addikt

tudjuk, meg a pc is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#215) Fryskitt válasza Воланд (#210) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mint az Apple TV? :U

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#216) janos1988 válasza MCGaiwer (#214) üzenetére


janos1988
addikt

Bár így jobban belegondolva, lehet hogy ez az új Asha sorozat kihúzza őket a nyakig érő szarból... Nagyon fején találták vele a szöget, tudják mi kell a népnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#217) Воланд válasza janos1988 (#216) üzenetére


Воланд
titán

:F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#218) NGA válasza Воланд (#217) üzenetére


NGA
addikt

Egyre viccesebbeket olvasok itt :-)

(#219) Set-Comment™ válasza alfaromeo33 (#33) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

"Amúgy sorry 8am nincs, mert arról már kipróbálás előtt lebexéltek többen akik pedig számítógép guruk" - guruk, erted, guruk:D:D

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#220) elmepocok


elmepocok
tag

Az a helyzet, hogy az összes piszkosul jól néz ki, be is indult a nyálelválasztásom. 6"-et pedig én telefonnak nem tekintem, de tabletnek kéne.

(#221) Glenda válasza MCGaiwer (#214) üzenetére


Glenda
addikt

Nem a PC, csak a M$!

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#222) littlelion21


littlelion21
addikt

Tudom perverz állat vagyok, de az 1320 valamiért nagyon bejön, pedig nem rajongok a péklapátokért (persze nem pirosban).

szerk.: ezzel akkor mi lesz, mikor mutatják be?

[ Szerkesztve ]

(#223) AxBattler válasza littlelion21 (#222) üzenetére


AxBattler
félisten

Neeem, a perverz állat én vagyok - nekem 7"-os méretben kellett volna... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#224) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nagyon ütős a 3 Lumia, persze nekem a 6 colról megvan a nem túl jó véleményem , de a piac diktál. Ami viszont förtelmes, hogy megint hónapokat kell várni a megjelenésre. A többi gyártó miért tudja a bejelentés után hetek alatt globálisan "szétszórni" a mobiljait? Ezen (is) sürgősen változtatni kéne...

(#204) GeryFlash: A Lumia 1320 340 dollárért kerül piacra, ami igen kedvező ár, tekintve hogy a hasonló specifikációjú Samsung Galaxy Mega 6.3 jóval drágábban kapható. Persze a magyar kezdőár tutira lesz 100 ezer környékén, de az már más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#225) azopi74 válasza littlelion21 (#222) üzenetére


azopi74
addikt

"szerk.: ezzel akkor mi lesz, mikor mutatják be?"

Majd akkor, ha az 520 értékesítési adatai elkezdenek hanyatlani. De el kell szomorítsalak, ez nem mostanában lesz, szerintem legkorábban 14Q1.

(#226) azopi74 válasza =Mentor= (#224) üzenetére


azopi74
addikt

"tekintve hogy a hasonló specifikációjú Samsung Galaxy Mega 6.3 jóval drágábban kapható"

Nem jóval drágább, 340 USD helyett 400 USD már most (nem pedig egy egy negyedév múlva) , ami 18%-os "felárat" jelent, és a specifikáció is "némileg" magasabb, mint az 1320-é.

Az 1320 valahol a Mega 5.8 és 6.3 között van félúton speckókban, viszont a több, mint fél éves Mega 5.8 jelenlegi árában akarják 14Q1-ben kiadni. Ez ilyen áron bukta lenne, szerintem faragni fognak abból a 340 USD-ből, jócskán 300 USD alá.

Pedig vártam nagyon az 1320-at, csak egy kicsivel erősebb hw-ben, és kicsivel alacsonyabb árban bíztam. De sajnos a jelek szerint nem nagyon akar a Nokia véres árháborúba bocsátkozni a Samuval.

(#227) AMD Power válasza elmepocok (#220) üzenetére


AMD Power
titán

A 6" már tényleg sok. De pl egy 5" még lazán elviselhető méret.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#228) batai15 válasza littlelion21 (#222) üzenetére


batai15
félisten

Külsőre nekem is jobban bejön ez mint a 1520..

(#229) Ádám16 válasza tjb007 (#209) üzenetére


Ádám16
addikt

(#230) azopi74 válasza batai15 (#228) üzenetére


azopi74
addikt

A külső nálam az egyik utolsó szempont... Különben meg miért jön be jobban?
A gagyi Galaxy-s lekerekített sarkú téglalap formavilág miatt? A rikító színek és a csempék nélkül meg se mondaná az ember, hogy ez egy Lumia :D

(#231) azopi74 válasza AMD Power (#227) üzenetére


azopi74
addikt

A 6" az optimális. A 6,3" és 6,4" az, ami tényleg sok. :D

(#232) batai15 válasza azopi74 (#230) üzenetére


batai15
félisten

Köze nincs a galaxy telefonokhoz,,, azokat kivételesen amugy is utálom az összes samsungot:D

(#233) #31733248


#31733248
törölt tag

A legjobban a 1520 videójának záró képsorai tetszettek: A videó Samsung NX300 Smart Camera segítségével készült. :D

(#234) tjb007 válasza Ádám16 (#229) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor ez valami special edtion volt, mert csillogott és csúszósabb is volt a sárgánál.

(#235) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Hát nekem egyik újdonság sem tetszik. Ha már WP, akkor kizárólag a 1020.

valami

(#236) BiP


BiP
nagyúr

Látom frissült a cikk személyes tapasztalattal. Ahogy nézem, ez pont a Nokia irodában volt a 7-en:)
Akkor ezért volt tegnap reggel ott az a sok ember :)

(#237) Glenda válasza #31733248 (#233) üzenetére


Glenda
addikt

Jó, én meg Samsung monitoron olvasom, mert szerintem abban jók. Nincs ebben semmi.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#238) Quasi_modo válasza Glenda (#237) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én is olyanon olvasom. Abban tényleg jók. (másban is)

valami

(#239) Glenda válasza Quasi_modo (#238) üzenetére


Glenda
addikt

Aminél a kijelző a fontos, abból Samsungot szoktam venni. Lehet a Sony jobb, de sokkal drágább. Az ultrabookjaik is tetszenek, de az Asus-szal meg vagyok elégedve, nem akarom lecserélni.

Ja meg a porszívóik jók. De azt hiszem ennyi. Tankert ritkán szoktam venni ;]

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#240) Kilobeat válasza alfaromeo33 (#42) üzenetére


Kilobeat
tag

Mondjatok a Windowsnál jobb os-t!
Lenovo? Ne vicceljünk már, az IBM sosem gyártott legalja hulladékot!

Ettől függetlenül, bizonyon a Nokia név sokaknál a megbízhatósággal egyenlő és ma is ezt a nevet keresik.
Nincs az a médikampány ami ezeket az embereket meggyőzi arról, hogy a Microsoft ugyanaz mint a Nokia.
Ráadásul egyre kevesebben néznek TV-t vagy olvasnak bármilyen reklámot.
Aki Nokiát keres az egész másképp gondolkodik, mint aki ájfont.
A Nokia 148 éves brand!

Mióta Mac-em volt imádom a Windows-t :p

(#241) NGA válasza Kilobeat (#240) üzenetére


NGA
addikt

USA-ban a Nokia semmit nem jelent. Viszont az MS meg igen.

(#242) Воланд válasza NGA (#241) üzenetére


Воланд
titán

es ez gyonyoruen latszik a wp ottani reszesedesen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#243) halkow


halkow
őstag

míért baj az hogy wp 8.1 rt-és? ;|

Alcatel onetouch idol2s the king

(#244) NGA válasza halkow (#243) üzenetére


NGA
addikt

Mit csinál a micsoda?

(#245) halkow válasza NGA (#244) üzenetére


halkow
őstag

Nokia 2520 ra valaki írta hogy rt és az miért baj?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#246) Ádám16 válasza halkow (#245) üzenetére


Ádám16
addikt

Asztali programokat nem tudsz feltelepíteni rá, csak az áruházból letöltött játékokat/alkalmazásokat.
Egyébként egyáltalán nem baj szerinte, az Áruházban vannak remek alkalmazások, szerintem nem sok mindenki használná ki a Win8 adottságait.

(#247) NGA válasza halkow (#245) üzenetére


NGA
addikt

WP az nem RT

Nekem RT tabletem van, minden nekem szükséges app megvan, vagy van helyette más

(#248) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sajnálom, hogy az Asha és a WP Nokiák mellett egy szó sem esett a hagyományos S40-es telefonokról. Vagy az más és nem is kéne itt erről szónak esnie?

Bár ahogy látom mindegy is, az 515-el megmutatták, hogy nem is igazán szeretnék már ezt az ágat folytatni, pedig szerintem sokkal nagyobbat kaszálhatnának vele, mint egy okostelefonnal. Én ezeken a Nokiákon egyáltalán nem érzem a "must have" érzést. :(

(#249) Quasi_modo válasza .Szaki. (#248) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem az S40-et is ki fogják vezetni. Meg mindent ami Nokia.

valami

(#250) tjb007


tjb007
nagyúr

1320 - 8930AB (jól tippeltek azok aki erre fogadtak)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.