Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) Hege1234 válasza Hege1234 (#6300) üzenetére


Hege1234
addikt

+ ez alapján
sikerült felujítanom a tekerést 4 teljes menet a két hosszabbikból egyik ment a gumiba a másik a testre

ehhez az aksihoz tökéletes lett
viszont ehhez icipicit mintha lenne egy kis égett íz

ezt hogy tudnám javítani ? (2,4 ohm)

(#6302) bigapu válasza bluyoo (#6294) üzenetére


bigapu
tag

szerintem ez arrakis-ra hasonlít [link]

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#6303) bluyoo válasza bigapu (#6302) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen köszi! Megint van :) Viszont most nézem , nekem 0-ás kellene úgyhogy várok amíg még van a hűtőben.

Bazinga!

(#6304) interstate76


interstate76
addikt

Eladóvá váltak az alábbi, Laca-féle (Helm) e-liquidek:

Tobacco in the Club 9 ml 3-as erősség normál íz egyensúly 700,- Ft
Tobacco Desert Sand 10 ml 0-s erősség normál íz egyensúly 800,- Ft
Real Coffee 30 ml 0-s erősség normál íz egyensúly 1.900,- Ft
Tobacco Sweet Home 100 ml 0-s erősség normál íz egyensúly 4.750,- Ft

Az árak kb. 10% kedvezményt tartalmaznak.

Az eladás oka: a T. in the Club nem ízlik, a 0-s lötyik pedig túl könnyűnek találtattak, így most már csak 3-ast és 6-ost gőzölök.

Egyben az összes 8e Ft-ért vihető!

Érdeklődni az interstate76.hu@gmail.com-on, vagy itt, privátban!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6305) BandiHUN válasza Hege1234 (#6300) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez a patron PONT nem igazán a felújítható kategória,az ellenálláshuzal ponthegesztve van azokhoz a drótokhoz,amik látszanak....Ha felújítható kütyü kell,felsőszálasból kénytelen leszel beérni a Helix-ekkel és a Halmizer Tubby-val,a valódi kerámiások,mit ez és pl.a Raven,a dróttal továbbvezetett ellenálláshuzal miatt házi eszközökkel nem felújíthatók.Bár a szálat jobb esetben forrasztani lehet...de sem a gyantát,sem az ólmos forrasztóónt nemigen látja szívesen senki a patronjában,ráadásul kiégetéskor a forrasztás leolvadhat,elmozdulhat,ami akár az akksi azonnali halálát is okozhatja.
El kell fogadni,hogy a BUD,a CE2-es kerámiák,Raven,Rav,Clearomizerek az egyszer használatos kategória,kiégetni ki lehet,ügyesek TALÁN még üvegszálat húzhatnak újat a fűtőszálba...de mire odáig jut a patron,hacsak nem valami kulimász megy rá még az első 2 hétben,jellemzően úgysem bírja már ezt ki...
Szóval aki ügyeskedni akar,vegyen vagy eleve cserélhető kazános patront(ezeknek a cserekazánja MIND pár perc alatt felújítható),vagy pl.Minimizert,amiről tudom még,hogy seperc alatt össze lehet hozniegy új tekerést,de ennyi.
Lényegében mostanára már ugye kazánoznak,akik megszokták régről,és nem gond újat venni,ragaszkodnak hozzá,vannak a Helix és az abból származtatható patronok,vannak a kerámiarajongók(Rav,Raven,CE2-3,Clearomizer,Bud) és vannak a vatelinesek,ennyi.
A kazánosok és kerámiások kénytelenek új cuccot venni,a Helixesek felújíthatnak mindent,a vatelinesek meg sz...nak bele az egészbe,az eldobós cucc,ennyi.
Vagy maradnak a különféle MOD kazánok,de azok általában drágák,ha hordható kivitelek,tartállyal,ínyenceknek,mókolósoknak jók,de annyit nem tesznek az élményhez,hogy megérje.
Szóval jelenleg logikusan ami megéri,az vagy vatelinest használni,és 2-3 hetente kidobni,vagy valamilyen Helix-et vagy vállfajt tekergetni,"gondozásmentes" vapelésre ezek a jók.
Egyébként a kerámiák nem is túl egészségesek,hiába a jó íz,mert a gőzük meleg.És ráadásul jórészt a Helix-félék tudnak is hasonló ízt,élményt adni...hűvösebb gőzzel,nahyobb tankkal,felújítással.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6306) Hege1234 válasza BandiHUN (#6305) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi a választ
de eszemben sem volt felujítani :)
egyszerűen a hányinger jött rám a meleg füst-töl
és szét is szedtem miután megvettem rá 3 napra csak áltatlában mindent megtartok mert valamire csak jó lesz
most hogy sikerült tekernem a régiből jó lenne ha tudnám hasznosítani is
és azt nem tudom hogy ez most egy drót vagy ellenálláshuzal
mert az biztos hogy vastagabb mint ami a helix-eken van

ego+ hoz milyen tekerést ajánlanál ?

szerk: hogy jobb a tekerés (lötyi felszívás szempontból) ha csavarva van vagy ha szálanként ?

[ Szerkesztve ]

(#6307) BandiHUN válasza Hege1234 (#6306) üzenetére


BandiHUN
veterán

Stabilizált akksikhoz a 2 ohm körüli tekerés ami hozza a normál akksik max szintjét...én is ilyet hasnálok.Ez 0.2-es huzalból 6 menet(már ugye az elsőt is számolod,vagyis lényegében 5 menet+2 fél adódik a 2 végén),ebből lesz 2 ohm körüli,0.15-ös huzalból már lehet gond a kisebb ellenállás,mert kevés menet,kis átmérő,hamarabb koszolódik,itt én szavaznék az 5 menetre,de igazából 4-el adja jól ki magát...viszont ez már elég kicsi méretet eredményez,finom lesz a patron,lesz TH is kicsit,DE mivel kis területen van a szál,tisztításigényesebb lesz.Szóval az ilyen-olyan stabil akksikhoz én a 0.2-es huzalos 6 menetes tekerést ajánlom...DE it meg kell szokni,hogy a patron nehezebben izzik fel,és igényli a gomb elengedése után a "túlszívást",mert lassabban is hűl.
A Helix-ekben 0.16-os huzal van gyárilag mindben,4 menet az 1.8-as fej,5 menet a gyári 2.4-es.De lényegében a 0.15-0.16 annyira nem mérvadó,persze jobb a vastagabbat venni talán.Huzalgond nem különösebben volt még,bárhol vettem,annyit jó betartani,hogy érdemes "kiegyenesíteni" valami élén húzgálva párszor tekerés előtt,ÉS fontos,hogy a tekerés előtt húzgálja át az ember párszor egy papírzsebkendőn is!Mily' meglepő,nyomot fog hagyni...
De így a patron tuti azt adja,amit kell,nem lesz mellékíz.Persze tiszta kéz ajánlott,és az üvegszálat érdemes szintén lezárva,a kis tasakjában tartani,és annyit taperolni,amennyit muszály,nem mindentekeréskor kiszedni az egészet...hogy ne rakódjon rá semmi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6308) Hege1234 válasza BandiHUN (#6307) üzenetére


Hege1234
addikt

okkés köszi !

sztem holnap neki is állok
majd fényképezgetek az lesz a legegyszerűbb

(#6309) Hege1234


Hege1234
addikt

amit írtál még nem csináltam meg

viszont ma volt kint terepen
elég hideg volt és nagyon jól bírta
+ az lehet hogy kevésbe is eszi a lötyit így mint a gyári tekeréssel ?

viszont olykor olykor pattogo hangot hallok
az mi ? álló és fekvő helyzetben is (minden alkatrésze jól rávan csavarva)

[ Szerkesztve ]

(#6310) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

jé lehet itt hiírdetni?????!!!lol

(#6311) zho-lee


zho-lee
addikt

Sziasztok :(((
Utolért egy másik Helix V3 fícsör: a fém menetes rész, és a tartály találkozásánál ereszt. :O
Azaz szivárog.
(mire leírtam, egy szép apró kis csepp jelent meg az oldalán :W )

Javítható ez a szükséges rossz kazán vagy ívpályás módszer..?
Köszi :R Zoli

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6312) ithomas válasza zho-lee (#6311) üzenetére


ithomas
őstag

javithato...tenyerelj rá nagy erővel...nekem segített.:)

Real eyes realize real lies!

(#6313) ati2 válasza zho-lee (#6311) üzenetére


ati2
őstag

Nekem is ott tört el az egyik palást, az alsó fémgyűrű tövénél, amikor leesett.
Lehet külön kapni pl: [link]
A töröttel meg mehet az ívpályás módszer :DDD

(#6314) zho-lee


zho-lee
addikt

:R mindkettőtöknek :R
(jajjj, ezt egybe írtam, remélem nem gondoltok másra!!!! :D :R )

Utána nézek akkor :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6315) BandiHUN válasza zho-lee (#6311) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha a fém vált el a palásttól,nem elrepedt,akkor egyszerű megoldani...széthúzod,elmosod a 2 felet,majd fogod magad,és a palást fém alá eső részébe olyan középtályon pl.körömreszelővel csinálsz körbe egy vájatot.Ha ez megvan,alkohollal takarítsd meg a fémrészt is és a műanyagot is...
Vegyél elő celluxot,ez segít,hogy ne legyen ragasztós,csak ott,ahol kell...és szépen tekerd körbe a fémsapkát is kívülről,figyelve,hogy addig legyen a cellux,ameddig a fém felső része.Utána fogd a tartályt is,és a fémbe eső rész feletti részt tekerd szintén körbe,vagyis lényegében ha összetolod a két felet,a celluxok pont összeérnek...
Utána fogd a MŰANYAGOT,és kend körbe a VÁJATO a pillanatragasztóval,nem a fémet!Nem kell agyonprecízkedni,ha jól celluxoztál,úgyse fog számítani,hogy kijön a felesleg..
Utána fogd a fémrészt,asztalra letesz,a műanyag pedig egy határozott mozdulattal így ragasztósan beletol,valami segédeszközzel lehet nyomni a műanyagrészt a fszipka felől....
Ragasztás előtt viszont ajánlatos ellenőrizni,hogy a körbereszelt műanyag TÉNYLEG a helyére fog-e menni teljesen!Ha így van,utána ragasztáskor sem lesz gond,annyi,hogy a ragasztós házzal nem érdemes sokat pöcsölni,nehogy úgy kössön meg a ragasztó,hogy még nincs teljesen a helyén.
Szóval összenyom...és száradni hagy.A kifolyó ragasztó nem okoz gondot,persze azért ne legyen túl sok,és érdemes letörölni...DE ha a patron megkötött,a celluxot levéve semmi fehéres kicsapódás,stb.nem lesz így,és többet mozogni se fog,mert a fémrész ugye elég "bordás,a műanyagot fogja a ragasztás a plusz reszelés miatt jól...többet semmi gond.Egészségtől sem kell félni,mert a háznál,ha folyna is be pici pillanatragasztó(érdemes megnézni,kitörölni!),akkoris az összerakott patronnál a szigetelő O-gyűrűk alá esik,így a lötyivel NEM érintkezhet.
Én amit így megcsináltam(MINDEN V3-amat kellett...),az azóta problémamentes,és szép is maradt a leragasztás miatt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6316) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ecigiforum.com -ot mi lelte?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6317) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Help. :D

Adottak a következőek:

Uvegszál 1mm-es fonat + Fűtőszál 0.12-es 0,098Ω/1mm legalabbis asszem ez all itt a kis dobozomban. Kerdes hogy hany menet kell az uvegszálra ha ujratekerem a helixet? :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6318) BandiHUN válasza wwenigma (#6317) üzenetére


BandiHUN
veterán

4 menet:1.8 körül,5 menet 2.4 6 menet 2.8-3 ohm körül,attól függően,mennyi plusz szál marad alul,mennyire "feszíted be" a tekerést.Ezek a 0.15-ös adatok.Logikus lenne,ha mondanám,-1 menet,de pl.3 menettel nem érsz sokat...filléres dolog a rendes huzal,az üvegszál is marha kiadós,vegyél szépen szerintem...azok jól beváltak,2mm-esnél kisebb szál nagyon nem kell semmibe,mindenbe passzol magában.0.2-es huzal főleg a stabil akkusoknak elengedhetetlen...mert ugye a "jó" 2 ohm körüli tekerésre a 4 menet már elég kevés,hamar koszol,kevesebb a gőz.VV-esek elvannak vékonyabbal is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6319) kisgyerek85 válasza BandiHUN (#6316) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Nem tölt be az oldal?

DNS probléma volt a hiba. Eki már jelezte a szolgáltató felé és Loloke írta, hogy ilyen hiba 4-48óra alatt oldanak meg.

(#6320) wwenigma válasza BandiHUN (#6318) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi, ez még régebbi - egyszermajdjóljönvalamire vásárlás volt aztán most jóljönne. :)

Megtekertem közben, 3üvegszálra, 5 menetről indultam de a vegen 3 lett belole igy mutat a műszerem 2,4Ω környékén. Spint vissza kellett tekernem 3.2-re 4-ről igy most jó illetve inkabb azt mondanam hogy addig jo lesz amig nem szerzek be dolgokat.... eleg gyorsan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6321) zho-lee válasza BandiHUN (#6315) üzenetére


zho-lee
addikt

Szia!
Az mitől van, hogy az újratekert helix kazán kaparós/köhögtetős füstöt ad, és meleg a fém menetes rész, azaz az alja.
Ugyanúgy csináltam, dupla másfeles szál, 0,2-es huzal, 5 teljes, és két fél menet az elején/végén.
Az első felújítás után olyan volt, mint az álom. Most meg mint egy zsinórban analógozó köhögök, és az íze sem valami fényes..
(az akkum meg két db 900-as szabályozatlan Ego)

Kukára érett az egész?

Vettem vész esetére egy helix v2-est. Eddig tartogattam, de egyre érik bennem az elhatározás, hogy feltöltöm liquiddel most már :K

Mellesleg a BUD kazánt is újítottam, az is "dream" kategória lett. De hamar elmúlt :DDD
Viszont olvastam egy nagyon régi hsz.-t tőled, és rájöttem, miért. Azzal nem is foglalkozom..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6322) ati2 válasza zho-lee (#6321) üzenetére


ati2
őstag

Tekerd újra, valószínű egymásra tekertél pár menetet, akkor szokta csinálni a gyors égetést + meleget.
Ilyenkor az összeérő szálak izzanak (nézd meg ha szétszedted, izzítsad meg egy kicsit, úgyis kuka az a szál+tekerés).

(#6323) Remus389


Remus389
veterán

ego k 650-esem van

ma kiakartam próbálni egy új lotyit, szívom de nem jön semmi csak levegő

közbe párszor sikerült leejteni(szonyegre semmi komoly)

nem tudom a lotyi aem, nös vagy hogy leejtette+nem emlékszem mert közbe szamitogepeztem

kérdés, akkor kell vennem új patront. melyiket ajanljatok,u legyen lényeg nagy teljesítmény

esetleg az akksi mehetett tönkre? ugyan világít, de nem melegit

Én arra t ha van ilyen.

ippelek hogy eltört a futoszal az uj patron... es legyen és kompatibilis az ego k akksijaval

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6324) zho-lee válasza ati2 (#6322) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszönöm , erre nem gondoltam, valószinű lehet.
Bár igyekeztem elkerülni de bármi lehet.

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6325) ati2 válasza Remus389 (#6323) üzenetére


ati2
őstag

Vagy benyomtad az aksi középérintkezőjét, vagy leszakadt róla belül a forrasztás.
A fűtőszál nem tud eltörni, esetleg elcsúszik és zárlatot okoz, de akkor meg villog a gomb.

(#6326) Remus389 válasza ati2 (#6325) üzenetére


Remus389
veterán

szóval ilyenem van [link]

akkor ezek szerint a leejtés hatására az akksi adta meg magát?

a patron nem valószínű?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6327) ati2 válasza Remus389 (#6326) üzenetére


ati2
őstag

Azt a sima Helix partont nem tudtam szétszedni, abban nem tudom hogy van rögzítve az ellenállás huzal vége.
Bármi lehet, kontakt hiba van nálad. De szerintem csak benyomódott a középérintkező az aksin, az a leggyakoribb hiba. Kicsit piszkáld kintebb csavarhúzóval. Meg egy normális Helix V3 sem ártana neked.

[ Szerkesztve ]

(#6328) Remus389 válasza ati2 (#6327) üzenetére


Remus389
veterán

megvan a ludas,levittem a boltba, és kiderült a patron ment tönkre, az akksi jó

http://www.ecigionline.com/p/419/helix-v3-es-alkatreszei

szóval ezt ajanljatok(akkor ezek szerint ez a legjobb ), akkor veszek egy ilyet, plusz veszek 1-2 futobetetet

hany ohm-os legyen, azt nem tudom az ego k 650 akksija hány volt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6329) ati2 válasza Remus389 (#6328) üzenetére


ati2
őstag

Az jó lesz, a gyári helix 2,4 Ohm-os. Az aksid meg 3,7 V

Én a felújítást is 2,4 Ohm-ra tekerem az olyan kiegyensúlyozott íz/torokhatás szempontjából 3,7 V-on.
Kisebb ellenállással nő a torokhatás, de könnyebben éget.
Nagyobb ellenállással csökken a torokhatás, kevesebb gőz, kicsit jobb ízek.

(#6330) Remus389 válasza ati2 (#6329) üzenetére


Remus389
veterán

na megrendeltem a Helix V3-at+ egy 2.4 Ohm-os fűtőbetétet :C

hááát sajnos nem hinném hogy ideér holnap

és ha legközelebb az akksi adja meg magát abból is veszek majd profibbat :)

köszi a tippet, az EGO K patronja hát, elmenős, de láttam jobbat

mindegy kezdésnek jó volt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6331) interstate76 válasza Remus389 (#6330) üzenetére


interstate76
addikt

Pontosan a te példád miatt nem értem azokat a nálam sokkal régebbi motorosokat, akik nem varivoltos cuccot ajánlanak a kezdőknek! 10 ropi alatt kapható többféle, jó minőségű cucc is, mégis szinte mki a stabil feszültségű kezdőkészleteket ajánlgatja, ha valaki kérdést tesz fel a fórumban. WHY??? 9 ropi volt az Innokin iTaste vv2-m, 500 komoly slukkot bír az akksim, a sztg-ről és a kocsi szivargyújtójáról is tudom tölteni (használat közben is, ha épp merül), és ha iszogatok, akkor 3-5 tized volttal feljebb tolom a feszültséget a nagyobb TH kedvéért, ha meg "élvezkedni" akarok, akkor 3,6-3,8 V-on pöfékelem a Laca-féle mogyorót vagy a Maximum Smoke-os Bubble Gum-ot. Eközben akinek nincs varivoltja, az tekergetheti magának a különböző ellenállású patronokat, hogy nagyobb TH-t kapjon. Ez kinek jó, amikor 3 gombnyomással is megoldható a dolog?

Egyszerűen pénzkidobásnak tartom, ha valaki nem varivoltos cuccot vesz már elsőre is. Sokkal jobb, és ráadásul alig-alig kerül többe. De ha azt nézem, hogy nekem a pt-funkció miatt nem kell tartalék akksi, akkor még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6332) MmDorian


MmDorian
őstag

kiégettem a novámat, mert iszonyatmód benne maradt az 5 napja töltött kávé. az imperial cherry most nagyon jó ízeket ad. holnap jön egy mogyoró és egy ry4 próba.

más: iskolában az e-cigi tiltása vajon milyen érvekre alapszik ? le lettem ugatva egyszer-kétszer, pedig hogy korrekt legyek még ki is megyek az udvarra.

(#6333) ithomas válasza interstate76 (#6331) üzenetére


ithomas
őstag

maximalisan egyetertek Veled.En is twisttel kezdtem fel eve..es a mai napig azt hasznalom..Baratnomnek sima szabalyozatlan van, de kb fel ora utan nem kepes meghajtani rendesen a 2.4-es kazant.Ha 1.8-ast rakok bele, akkor meg az elejen eget, kesobb meg jo...Hat a VV-vel ez 'picit' kulturaltabb, es akarmelyik fejjel hasznalhatom...

Real eyes realize real lies!

(#6334) Remus389 válasza interstate76 (#6331) üzenetére


Remus389
veterán

hát igen, az e cigimet hirtelen felindulásból vettem, meg a boltos rábeszélt

végülis annyira nem rossz ez az ego k 650(vannak sokkal rosszabbak)

de mai fejjel tudom ennyi pénzért(9K), kijött volna egy profibb szabályozható, nagyobb kapaitású akksi+Helix V3 patron+egy töltő+ jó mondjuk egy lötyi is kell kezdésnek

na mindegy lassan lecserélődnek a dolgok, szerintem az új patronnal most jobb lesz

aztán majd új akksival még jobb :) legalább kiélvezem a lépcsőfokokat

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6335) interstate76 válasza Remus389 (#6334) üzenetére


interstate76
addikt

Nem a te választásodat nem értem, hanem azok tanácsait, akik pl. nálam 200-szor régebb óta e-cigiznek, és ajánlgatják itt a stabil feszkós készleteket. Árelőnyük nincs (esetleg elenyésző), minőségbeli hátrányuk komoly. Ráadásul szinte minden régi motoros varivoltosra tért át egy kis idő után, én pl. épp a tőlük, a hazai és nközi fórumokon olvasottak alapján vettem már elsőre ilyen készüléket. Mégis sztenderd tanács a kezdőknek, hogy "vegyél kezdőkészletet". Sosem fogom megérteni, pénzkidobás.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6336) MmDorian válasza Remus389 (#6334) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem is ugyanez volt. megvettem egy 1100es dupla ego szetet. a szerencsem az volt, hogy araban eltudtam adni. most egy spinnerrel hajtom a novat. nekem a boltos srac azt mondta (lava tube- ot akartam) hogy inkabb ez, aztan a kovetkezo lepcso a zmax. hittem neki, most neg teljesen jo a spinner, lehet hogy ev elejen beruhazok egy zmaxra.

probaltam a ovet. a kulonbseg eg es fold egy sspinner es egy zmax kozott, ugy ahogy egy fix eego es egy vision spinner kozott.

bottom line, csavo szerint (nekem hozzaertonek tunik) 3 lepcso van. fix fessesek, olcsobb varivolt, es a zmax nagyvonalkban.

szerk.: arban egy ezressel dragabb ez a vv,mint egy ego 1100. nekem egy napig kibirja az aksi pedig egyfolytaba szivom. legyeg: aki kezdo vegyen egy vision spinnert vagy hasonlo olcsobb varivoltot, kesobb ha jobban benne van a temaban es mar nem felel meg, egy komolyabbat.

[ Szerkesztve ]

(#6337) interstate76 válasza MmDorian (#6336) üzenetére


interstate76
addikt

Ezért írtam már akkor is, amikor te keresgéltél itt, hogy varivoltost vegyél. Az olcsóbb vv-k alatti kategória szerintem pénzkidobás: ha hosszú távon is e-cigis maradsz, akkor úgyis feljebb váltasz.

Kiegészítés: érdemes már elsőre olyat venni, ahol 0,1 vagy max. 0,2 V-onként állítgathatod a feszkót, így lehet igazán ráérezni. Ja, és az is fontos, hogy olyan készüléket vegyél, ami 20%-os töltöttség mellett is legalább 4,0V-ot ad le, ha 4,2-re tekered. Ez a Spinnerre pl. tudtommal nem igaz (de ez nem biztos).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6338) MmDorian


MmDorian
őstag

elfeleejtettem, valaki toljon nekem egy pu-t errol a 'laca-fele likvidrol'. megkoszonnem. :R

#6337 mertuk a csavoval, ugyan nem tudom mekkora toltottseg mellett, de max 1 tizedet tevedett az aksi.

[ Szerkesztve ]

(#6339) interstate76 válasza MmDorian (#6338) üzenetére


interstate76
addikt

Az teljesen korrekt, én anno egy tesztben sokkal rosszabb értékeket láttam a spinnertől (ha jól emlékszem, de nem tuti).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6340) kisgyerek85 válasza interstate76 (#6339) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Először volt a spin és azután jött be a spinner. Lehet kevered a kettőt. Spin-t Trafikos árulta először, a spinnert meg Brenyoék hozták be.

(#6341) interstate76 válasza kisgyerek85 (#6340) üzenetére


interstate76
addikt

Lehet, hogy igazad van! A másik opció, hogy külföldi oldalon találtam róla olyan tesztet, ahol merülőfélben lévő akksival is bemérték, és az lett rosszabb, már nem emlékszem pontosan, nagyon sok eszközről néztem videókat. Ha azt mondjátok, hogy jó a spinner, akkor én elhiszem!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6342) pirosvilamos válasza MmDorian (#6338) üzenetére


pirosvilamos
tag

Ha Zmax tudást akarsz fele zmax árért, akkor nézd meg a vape42-n az Etna-t.
Vagy a Loco-t.

Most agyalok, melyikre cseréljem az öreg Lava-t :))

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#6343) szabkary válasza pirosvilamos (#6342) üzenetére


szabkary
csendes tag

Nézegettem teszteket,videót szert tettem egy Etnára javaslom, Zmax hibáiról olvastam fórumon.
Örülök hogy Etnám van(ennyiért meg főleg).Nézd meg hondapapi81 tesztjét etna vs zmax .

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#6344) bigapu válasza szabkary (#6343) üzenetére


bigapu
tag

csak erre,létezik csak test is(22 ropi).privibe kell kérni
[link]
ezt használom

[ Szerkesztve ]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#6345) szabkary válasza bigapu (#6344) üzenetére


szabkary
csendes tag

Jó a cucc nem vitás,test 22.+aku+töltő és hadd szóljon.

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#6346) ati2


ati2
őstag

Egy Etna és egy Lava Facelift között mekkora a különbség?
A VV és a VW érdekelne. A 2,5 vagy 5 A korlát az nem izgat, úgysem használnám ki a 2,5 felettit.

(#6347) turho válasza ati2 (#6346) üzenetére


turho
őstag

Sosem tudhatod.
A lavakban nem játszik vw.
Én Etnat vennék ha van rá keet, kicsit masszívabbnak is mondják. Van vape42-n fémgombos. Illetve egy még újabb vw jószág is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#6348) TazLeacher válasza bigapu (#6344) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem vagyok képben...mi az, hogy nem Smoktech... :F Tényleg nem ismerem, de ebből több féle van?

Szerk.: a kijelzőn kívül az Etna jobban bejön. A forma, a modularitás, a 3 gombos megoldás (fém gombbal)...egyedül a kiejelző, ami irígyrésle méltő a zmax-ból.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6349) Remus389 válasza Remus389 (#6330) üzenetére


Remus389
veterán

na megjött!

úgy füstöl mint egy gyárkémény

király! :C

köszi a tanácsot

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6350) kew


kew
senior tag

Árulnak valahol itthon 30ml-es hangsen lötyiket? Vagy tudtok ajánlani külföldi webshopokat, ahonnan postával együtt is megéri rendelni ilyen liquidet?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.