Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Szóval ez egy modernizált Robinson Crusoe történet? :)

[ Szerkesztve ]

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi az ajánlást. :R Már be is szereztem és fent van a gyűjteményemben arra várva, hogy elolvassam.

Most éppen ezt az ekönyvet falom:
Arthur C. Clarke - Randevú a Rámával

Tudok még ajánlani egy olyan történetet, amely sok kérdést vet fel az emberi természetről és az életről annak ellenére, hogy végig egy helyszínen játszódik:
Abe Kóbó - A homok asszonya

"nincs rá lezsóidő"

(#3) mrfree75


mrfree75
csendes tag

Szerintem egy zseniális könyv, a megvásárlás után kb. 2 nap alatt elolvastam. Tiszta ráfizetés lett volna, ha azóta nem olvasnám el nagyjából havonta. :D Egyébként Ridley Scott filmet készít belőle :C

[ Szerkesztve ]

(#4) Tnil válasza joysefke (#1) üzenetére


Tnil
tag

#1 : Igen, tekinthetjük annak is, de űrkannibálok természetesen nem szerepelnek benne. :DDD

#2 : Nyugodtan vedd csak előre a sorban, megéri. :)

#3 : Nekem 3 napba tellett mire a végére értem, az érettségik bezavartak. :D A filmre én is kíváncsi leszek, állítólag egy részét Magyarországon forgatták (úgy tűnik itt tudják legjobban ábrázolni a sivár marsi tájat :D), Matt Damonre, mint Mark Watney kíváncsi leszek,bár az Interstellarbeli teljesítménye engem meggyőzött.

[ Szerkesztve ]

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Van egy gyűjtő fórumunk itt: ScifiHUN, szabadon csatlakozhat bárki! Ide belinkeltem a cikkedet ha nem gond! :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Tnil válasza Flashback (#5) üzenetére


Tnil
tag

#5: Persze, hogy nem gond, sőt kimondottan örülök, köszönöm! :)

(#7) The DJ


The DJ
addikt

Hű de örülök, hogy belefutottam ebbe a bejegyzésbe. Imádom a scifit és nagyon régen olvastam már olyat, ami igazán lekötött volna, viszont úgy érzem ez pont nekem való könyv lesz. Fel is kutatom és neki is esek. :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

Nekem is bejött a könyv. :)

(#9) Tnil válasza The DJ (#7) üzenetére


Tnil
tag

#7 : Örülök, hogy meghoztam a kedved! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.