Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nagyon szép munka.
Hosszú idő óta a legjobb szakmai cikk, nagyon élveztem, végig.

Én is tervezek eszkábálni hasonlót, LFS-hez, és mivel volánnál melózok, kis utánaszaladgálással szerezhetek sofőrülést. :D
Még fűtés is van némelyikben, télen jó lehetne. :D
Amit még ráhegesztenék, az egy ventilátor. :D

(#52) kavicssli


kavicssli
addikt

Naggyon baba! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#53) Bordoi


Bordoi
őstag

Gratulálok, nagyon szép munka.
A kitartásodért, külön irigyellek. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#54) Joshi válasza pointer4 (#5) üzenetére


Joshi
titán

Tanulságos az írásod de egy valamit hiányolok belőle, mégpedig egy mozgó videót ahogy játszol a cockpiteddel. :U

(#55) MM2 válasza sammiedavis (#1) üzenetére


MM2
tag

ez tényleg nem semmi! :R

(#56) MrTwister


MrTwister
őstag

Hihetetlen ember amit összehoztál!!! :C Én végig tátott szájjal olvastam! Nagyon ügyes ember vagy olyan igazi ezermester! Szedem is elő a kormányom a szekrényből (MOMO) aztán irány játszani :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#57) Joshi


Joshi
titán

A GTR-Master.hu fórumán vannak autószim fanok:
Domján Attila(Győr):

[ Szerkesztve ]

(#58) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

JÉZUSATYAÚRISTEN !!!!!!! :Y
először mikor megláttam hogy milyen hosszú nem akartam elolvasni, de mondom nekikezdek így éjjel 1 óra magasságába
valahol a cikk felénél veszítettem el a fonalat, mert akkorra már telesírtam a szobámat és nem láttam semmit. :O :O :O :D

bazz ilyen nekem is kell, esküszöm meghülyülök összevágom még a szekrényemet is csak legyen miből összefabrikálni egy ilyen motyóm.

elkezdtem agyalni hogy milyen lenne benne egy Richard Burns Rally, vagy esetleg egy GTR....te jóságos ég. :Y :O
bár mentem volna aludni, mostmár ezen fogok agyalni jópár napig :DDD

MAXIMÁLIS TISZTELET A KITARTÁSÉRT HOGY EZT MIND MEGCSINÁLTAD !!!!!

:Y :R :R ÉS GRAT A CIKKHEZ IS :R :R :Y

[ Szerkesztve ]

(#59) KoPy89


KoPy89
tag

Úristen!
Egyik képen:
AS - Counterstrike Source szerver.
Ez hány éveskép? 3?:D

Derég volt :(

(#60) yash


yash
senior tag

Nincs mit mondani... Námbör ván!!! :Y

(#61) nLali


nLali
senior tag

Gratulálok a munkádhoz !!
Nekem egy hajszálon múlott, hogy papíron, hivatalosan is kocka legyek, de neked biztos be is kereteztetné a Dr a szakvéleményét :R
Minden Twix-szeletem !

(#62) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez nem semmi. Grat! Remek írás! :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#63) edipqe


edipqe
senior tag

teljesen egészséges én a gumicokrot szeretem ennyire. :B

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#64) rudi válasza Viszlát (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Én is csatlakozom :R (első esetben használok ilyen szmájlit)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#65) Rossi


Rossi
addikt

Nem vagy semmi! Le a kalappal!!! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#66) Solten


Solten
addikt

Meg sem bírok szólalni úgyhogy csak: :R

Saor Alba

(#67) Gergello


Gergello
addikt

Nagyon komoly grat, én már az első "fix" verzióval is nagyon-nagyon beérném.

(#68) lúzer


lúzer
veterán

ŐRŰLT! :C :C :R :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#69) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Üdv:
Azt kell mondjam, hogy az ember legszívesebben csak ilyen jellegű leírást olvasna, mert eddig ez a legigényesebben összerakott tipp egy házilag barkácsolható eszközhöz, amivel találkoztam... Örömteli látni, hogy valaki ennyire veszi a fáradtságot, és ilyen komoly, műszakilag is nagyon korrekt leírást, és tippeket adjon. Minden tiszteletem...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#70) alibabo


alibabo
tag

B@us(hopsz, bocsi), nem találok szavakat. Egyszerűen állat, fenomenális, brutál, eszméletlen... :Y :C
Nem bírtam megállni, hogy ne írjak, annyira jó a cikk és amit műveltél. :DDD
Mit nem adnék egy ilyenért, még az első verzió is megtenné.
De sajna nem férne el. Még akad bennem barkácsolós affinitás, de már nem biztos hogy nekiállnék, főleg nem panelban/garzonban.
Hát el tudnék nyomúlni benne fél délutánokat. Kortól függetlenül, aki autófanatikus, szerintem mindnek "viszket a talpa".

Öregem, minden tiszteletem a tiéd. :R Te egy állat pali vagy. ;) Ezer grat. a cikkhez. :C

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#71) ollie


ollie
MODERÁTOR

Áááá, azt hittem a címről, hogy valami politikai cikk lesz (a kormány vásárolt valamit...).

Lol! :DDD

***

(#72) Larry303


Larry303
addikt

te egy állat vagy kollega :R
A cikk olvasása után hatalmasat vesztett értékéből a kis asztalomra felerősített G25öm...
Annyit tudok ajánlani, hogy azonnal rohanj megvenni a gtr2 és garantáltan nem fogsz kiszállni a cockpitedből jó darabig...
még 1x grat!

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#73) Tomics


Tomics
addikt

Videót!!!! ;]

Természetesen maximális RESPECT :Y :R

PH! addikt since 2004

(#74) GuguGuru


GuguGuru
tag

szia,

hatalmas RESPECT :C :R Az írás nagyon jó, ahogy nézem a CAD alkalmazás is megy (ProE ? én CATIA-zom)...

De még egy dolgot megmutat a cikk. Mindig azt modják, minden fórum témában egy cikk után vannak akik fikáznak, vannak akik védik, stb. És lám, lehet olyat írni, és olyan alkotást bemutatni, amit senki sem fikáz hanem mindenki tisztel ! Itt a példakép tessék követni.

Más kérdés, hogy nekem ennyi kitartásom nem lenne ehhez, ugyhogy inkább összedolgoznám a pénzt egy FREX-re :DD Persze ha az embernek van szabadideje, akkor nagy élmény ám minden ami saját teremtmény.

Mégegyszer GRAT !

Gusztáv

Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

(#75) lala42


lala42
őstag

Basszus!!!!!!!! Ha nem látom el sem hiszem :Y De amit Te csináltál, az eddig látottak netovábbja :DDD . Ez volt eddig a legjobb barkács, amit láttam.
Csak a legnagyobb tiszteletem a türelmedhez és a szakértelmedhez :R Nem semmi. GRAT! :K :K :K Igy tovább ;)

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#76) kételkedem


kételkedem
addikt

Szerencse, h nem egy tengerjáró szimulátor progit vettél magadnak! ;]
Víz, ringatózás :U
UP!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#77) Zippair


Zippair
aktív tag

Fúúúúúúúúúúú! há minnyá becsinálok annyira teccik ez a cikk!!! Nagyon nagyon gratula hozzá! Engem érdekel ez a fejmozgatós körülnézős cuccos, kicsit utána olvasok, és ha nem haladok vele, kérnék egy kis segítséget tőled, ha nem gond! Majd remélem eccer csinálni tudok fotót az én nagyon olcsó beülős megoldásomról!:-)

UP UP UP!!!

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#78) winfier


winfier
senior tag

ANYÁM :Y :Y
Ez nem semmi :DD
Gratulálok :R :R

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#79) 4sal3


4sal3
tag

azta!! gratulálok, nagyon ottvan minden :D

(#80) ndavid


ndavid
tag

Le a kalappal! Ámulva olvastam végig, nem semmi. :R

Don't panic!

(#81) pointer4


pointer4
tag

Őőőő :D azthiszem már nem tudom kezelni a sok gratulációt, még1x köszönöm :)
Igazából nem régen lett kész a szim. , a sok meló mellett a cikkre több időm volt mint játszani :D
Még hetek tellnek el mire a progit megismerem rendesen, be kell konfigolni még váltásra, collosionra effekteket, illetve ez a [szelepmátrix] nagyobb fejtörés mint elsőre gondoltam.
Tehát egy kicsit kuszán reagál, néha túlzással, néha túl óvatosan :
[video]

[ Szerkesztve ]

(#82) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez nagyon készen van!! Hihetetlen mennyiségű munka lehet benne, de úgy látom nem hiába. Videót pedig mindenképpen tegyél fel ha lehet (most ha haveri körben lennék mondanám: hádét, hádét.. :D). Gratula, tényleg az eddigi legjobb barkács cucc a logout -on! :K (ha menne már az értékelési, címkézős rendszer akkor ez azt hiszem látszana is)

Mod: közben látom felkerült a videó is. Hát ezen én is besza-behu. :Y

[ Szerkesztve ]

(#83) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

ennyi időd van a meló melett? :DDD
azt hittem h egy Panasonic boltban nagyobb hajtás van :DDD
nagyon klafa lett gratula :C

u.i. : milyen a vinyó? :DDD ;)

(#84) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit beteg, kicsit megszállott, de még a határon belül van, és ezért baromira jó :D Őszinte elismerésem ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#85) Inv1sus válasza pointer4 (#81) üzenetére


Inv1sus
addikt

Sok sikert a megfejtéshez. Nekem már első ránézésre is rohadt bonyolultnak tűnik :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#86) kételkedem válasza pointer4 (#81) üzenetére


kételkedem
addikt

Most néztem a videót, így "élőben" még megdöbbentőbb az egész! :R

szerk:
Ha felborulsz a játékban a kocsival kivág az ülésből? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#87) miccur válasza B@bL3ve5 (#83) üzenetére


miccur
aktív tag

Dolgoztam is helyette eleget :)) De szerintem megérte :R Bár láttam minden tervezési fázist és a gratuláciom nem mérvadó ;) De ku..............@ nagy grat , remélem az instabil vezérlési probléma is megoldódik.U.I nem mehetsz szabira ;] :DDD :DD mellékesen napi 12-óra mellett készült el a mű! Szóval-! ezért igazán nagy respekt !!

Ja -!! És lassan godolkodhatnál egy újságirói tanfolyamon is-! Ki tudja-? még lehet belöled valaki :DDD :))

[ Szerkesztve ]

no comment.....

(#88) arty


arty
veterán

:R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#89) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ez nagyon szép munka, gratula! Egy videót is feltehetnél róla működés közben :)

(#90) Minstrel válasza Minstrel (#89) üzenetére


Minstrel
senior tag

ja van videó, nem szóltam :DDD

(#91) Csákk


Csákk
senior tag

Építs még egy párat és nyithatsz egy játékszalont :)

Jó a cikk :R

^^

(#92) Noi88


Noi88
tag

Az munka! Grat! :K

(#93) Enton válasza pointer4 (#81) üzenetére


Enton
addikt

Ihlet, elszántság, időráfordítás, esetleg egy kis kuporgatás és lám míly találékony az emberi elme mely ilyet is tud csinálni, és ráadásul Mo-n ami nem kis szó!
Irígylésre méltó, és felháborítóan klasz lehet ilyenben játszani, gondoljunk csak bele mi lenne ha egy ilyen kis ügyes mozgó ülés segítségével egy Ladába tennénk F1-es vezetési "élményt", mert azért valjuk be ugyanazt nem tudná visszaadni de sokkalta feldobá a Lada vezetési élményét!
Már szinte felesleges mondani, hogy mennyire elszánt lehettél és mély tiszetletet szereztél ezáltal itt a LogOUT-on!
De azért csak ne hiányozzon:
:R :R :R :R :R Atya-Gatya Jesszupepi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérdés:

A progi ami a szelepeket vezérli és linkeltél belőle egy képet mint szelepmátrix, azt lehet tudni hogy konkrétan honnan veszi az adatot?
Mármint hogy a kontrollerről? Vagy rögtön a játékból "lopja"?

Mert hiába törtem a fejem rajta nem fért meg bennem, hogy akkor most ez ugy lesz beállítva hogy ahogy nyomod a gázt/féket mozog előre hátra, ahogy tekered a kormányt jobbra/balra ugy dől jobbra/balra, mindezt időérzékeléssel vagy hasonló módon hogy mégis nem csak pár fajta mozgást tudjon?!?!

Avagy ha a játék(ok)ból kapja az infót akkor meg ott egyértelműen tudja, hogy mit mennyire nyomtál tekertél és tudja hogy adott sebességnél mennyire is kéne és milyen erősen mozognia, természetesen ezeket is csak azután tudja gondolom miután frankón belőtted a szelepmátrix-ot?!?!

Minden játéknál más szelepmátrixbeállítás kell, vagy egy profil teljesen jó mindegyik játékhoz amit használsz?

Tudom, lehet, hogy ezek olyan kérdések amikre jelenleg még nem tudsz válaszolni de ha mégis akkor megköszönném! :R :R :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#94) pointer4 válasza Viszlát (#6) üzenetére


pointer4
tag

:R

(#95) pointer4 válasza Enton (#93) üzenetére


pointer4
tag

2 hete még nem tudtam volna válaszolni :D
[link]-re rákattintava találsz egy gyűjteményt, játékonkénti beállítással.
3 módon oldahtó meg a vezérlés, és ezek kombinációjával.
Amit ismerek:
1. kiválasztva az USB vezérlőeszközt, minden gomhoz vagy "axis"-hoz hozzárendelhetsz valamilyen féle mozgást, azt még variálva visszaeséssel, időzítve.
2. a játékhoz létező plugin küld adatokat, (LFS nél pl csak bekell írni a cfg.fileba hogy küldje) szinte csak ilyenkor lehet érezhető pl egy karamból. Mert, ha a gázhoz gyorsulást rendelek, akkor üresbe vagy hátramenetbe gázadásnál nicsnen gyorsulás...
3. na ezt még nem értem igazán, itt a FFB-visszajelzséséből van variálva valami, az oldal írja is hogy csak akkor kell ha nincs plugin a játékhoz

Még 1 dolog: ha nem erős Dualcore vagy quad procink van, akkor 2. számítógép kell a szimulátor mozgásának számításához. Ami hálózaton át küldi a jeleket.

(#96) Voca


Voca
csendes tag

Woooow! :C :R
Asszem én is csatlanozok Nolfhoz és Viszláthoz! :R
Fanatikus de nagyon ott van! :C

(#97) Enton válasza pointer4 (#95) üzenetére


Enton
addikt

Köszi a válaszokat! :R
De sajnos a német az a nyelv ami engem kiűz a világból, de köszönöm a linket!
És meg lehet kérdezni, hogy eddig milyen játékokkal próbáltad eddig és mivel áll szándékodban?
Egy kis Grid-et kipróbálnék benne egy jó kis driftet! :K :C

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#98) marcee


marcee
addikt

Baromi jó cucc! Nekem is nagyon elkellene egy sima cockpit, g25-tel, de én képtelen lennék megcsinálni, hiába lennék mérnök.
Ha elviszem a lottót hétvégén, akkor remélem csinálsz nekem egyet Pointer! :U

\m/

(#99) bence_vmg válasza marcee (#98) üzenetére


bence_vmg
csendes tag

Én is csatlakozok marcee-hoz nekem is kéne egy ilyen:D:D
Am meg RESPECT :C :C
(Nekem is keeeeeeeeeeeeell ;] )
Jah és :Y :Y :Y

Dr. Benyó Genyó Pszihomuki (mellékállásban infómániás :D)

(#100) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez rohadtnagy :Y :C Bár ennyi cucból már kijött volna egy jó sportkocsi is asszem :DDD

(#101) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sajnos (még) nem olvastam végig, csak bele-bele olvastm, de

JESSZU ÚR ISTEN! Gratula, hogy összahoztad. Bár ez a kormányos vezetősdi nem hoz lázba, de tuti elolvasom a cikket! Hattttalmas :R !

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#102) Gondar


Gondar
tag

Te jó égggg ........ ez hatalamas :R :R :R :R :R :R :R :R
Komolyan menyiért lehet elmenni hozád játszani egy órát ?? :DD :DD :DD
De tényleg grat nagyon jó lett.

(#103) Eastman


Eastman
őstag

"Ha valamit csinálsz, csináld komolyan..." Ennyi. :)

Gratula! Ügyes vagy! Szép munka!
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#104) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Példaértékű az az energia és szorgalom, amivel sikerült ezt a szerkezetet létrehoznod. Mindamellett hogy "olcsón" sikerült megépítened, szerintem sokkal jobban szereted így, mintha esetleg egy cég ugyanezt ugyanennyiért eladtad volna.

Én is a közeljövőben tervezek egy cockpitet építeni, szóval nekem külön hasznos most az írásod :)

A pneumatikus rendszer viszont a videó alapján nem túl jó. Nagy késésekkel reagál a dolgokra, egyenesben semmi alap mozgása nincs, bár gondolom ezért elsősorban a gyenge szoftver okolható.

Szerintem még beszélünk, ha elkezdtem én is építkezni ;)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#105) blokad


blokad
senior tag

:C
:R
Minden elismerésem a tiéd. Ennyi energiát belefccölni nem kis függőség a szimulátoroknál. Napersze semmi rosszra nem kell gondolni.
:C
:R

(#106) Allien


Allien
veterán

Csattlakozom a többi gratulálóhoz. :DDD
Aránylag magamra ismertem (a fanatizmus), csak én nem álltam neki barkácsolni. :B Nem is vettem, csak egy kormányt, de az se hozta a várt dolgokat (több, mint 10 éve). Igaz, playstationhoz vettem még, anno. A haverok már PC-n nyomták, nekem meg maradt a PS. Fikázták is,mert már akkor tudtam, hogy ők a hülyék (mindig a látvánnyal jöttek). :DDD Bizonyíték Te vagy rá. Anno, nem értettem, mi a fenét szeretnek a pc-ben. Semmi élvezet a látványon kívül (már anno, az első pentium elött). Hiszen, a billentyűzet+egér messze nem ergonómikus, semmi realizmus egy autoszimhez (ezen kár vitatkozni, el tudom fogadni, ha valakinek egy bill. maximálissan megfelel egy autos játékhoz, nem autoszimulátorhoz). Késöbb rájöttem a probléma egyik forrására, akkor a Need for Speed ment PC-re (is), volt PS-re is. De, minden PS tulaj a Gran Tourismo-val nyomta (meg Colin-al), mert AZ az NFS-hez képest sokkal több volt (az egy arkade játék sorozat inkább, mint szimulátor). Már akkor lehetett kapni hasonló szerkezeteket, amilyet Te készítettél. :K
Lépj tovább! Próbálj ki egy repszimet! ;) Aztán, jöhet a következő terv. :DDD :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#107) ttower


ttower
aktív tag

ez sem lehet rossz. [link]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#108) JetiRulez válasza ttower (#107) üzenetére


JetiRulez
őstag

Biztos nem rossz annak, kinek van pénze fizetni a villanyszámlát. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#109) cashback


cashback
őstag

Már nem mostani a cikk, de már több hét gondolkodás és tervezgetés után döntöttem úgy hogy lesz ami lesz bepróbálkozok én is egy hasonlóval.
Össze lopdosom "kedvenc" munkahelyemről az alkatrészeket. ;)

A vas alapanyagot, kompreszort és a vezérlő interfészt kell csak beszerezni. A többi az jön magától :D

Az interfész amit a Conrad-nál lehet megvenni az stimmel. 10-15e-ből meg is ússza az ember. :-/
A kompresszor is stimmel. Találtam egy egész jó árú Airbrush kompreszort. 3les tankkal, amit akár a későbbiekben egy nagyobbra is cserélhetek.
A léghengerekből kisebbet nagyobbat is be tudok szerezni, ez leginkább majd a kompresszortól függ mit tud majd produkálni.

Kicsit részletesebb vázleírást nem készítettél amit meg is osztanál velünk?
A képek alapján és egy kis képzelőerővel meg lehet alkotni a saját vágyaimat, de ahhoz kicsi a szoba :DDD

Nekem autó híján a vas anyag szállítása kicsit gondot okoz. Viszont ha méretre vagdostatom akkor 4-5fordulóval haza hordom kézbe :D
Azért gondoltam a te vázlat és méret rajzaidra mert az már egy elkészített, kivitelezett, működő dolgot már kiraktak. Tehát nem lehet rossz. :)

Válaszod előre is köszönöm.

cashback

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#110) cashback


cashback
őstag

Hát elhamarkodott döntés volt mikor kijelentettem hogy értem... :)

Kollégákkal többször tüzetesen átvizsgálva, kivesézve a dolgokat... rájöttünk hogy nem értünk a pneumatikához. :(

Kérdéseim lennének még. :)

A henger milyen típusú?
Illetve hogyan képes megállni félúton és tartani a közép állást?

Mi úgy vettük ki a képeid alapján hogy egy sima kétállású hengert használtál, de akkor az interfész és a szelepek vezérlésével el lehet érni hogy tartson egy pozíciót?

Az 5/2 middle closed típusú szelepet milyen leírás alapján választottad?

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#111) pointer4 válasza cashback (#110) üzenetére


pointer4
tag

Szia, beszéltünk azóta más forumn ? Mert ide sajna elfelejtettem benézni. Írj privibe, ha nem válaszolok ilyen távlatokban. Viszont az a pneumatika szelep 5/3 működésű, ha nem kap jelet sehonnan, akkor mind az 5 pontját zárja.

(#112) Asustech válasza pointer4 (#111) üzenetére


Asustech
csendes tag

Hát uram nem semmi az tény csak gratulálni tudk:D :R :R :R :R :R

!!!Asus G 72 Eladó 2,53/6GB/500 HDD/260M GTX 1GB DDR3/11300 3dmark06!!!

(#113) picur220


picur220
veterán

Aztarohadt... nagy riszpekt az írónak...:R

(#114) R.Woodoo


R.Woodoo
tag

Minden elismerésem, én is ilyen írányba haladok, biztosan keresni foglak majd kérdésekkel. Nagyon komoly munka, le a kalappal! :) :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.