Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) LÁZ


LÁZ
addikt

Nekem jók a tapasztalataim az ebay-el kapcsolatban, az 50 bizniszemből 2 volt problémás eddig, az is az adott posta hibája volt, 1ik esetben mondjuk az eladó is idióta volt, de az ebay support megoldotta, és visszakaptam egyből a pénzem.

Úgyhogy ha bármire szükségem van, infos cucc-vga,akármi először ebay, és a japó cuccok is itt vannak max 10nap alatt, a 20-30nap szélsőséges esetnek minősül sztem, volt hogy angliából hamarabb itt volt a cucc, mint mo-n belül :D :((( .

Eladni még nem próbáltam, de érdemes lenne ránézni, mert az itthon eladhatatlan relikviákat,gyüjtői cuccokat biztos, hogy el birja adni az ember jó árban. Vásárláskor pedig az esetek nagyrészében rugalmas az eladó is, számtalanszor volt olyan, hogy irta, csak ámerikába szállit, simán rákérdeztem, és elküldte, vagy leütés után megnézte, hogy mennyi lenne, és kialkudtam egy számomra kedvező postaktsg-et.

Úgyhogy az ebay jó dolog, az is biztos, hogy addiktiv, én biztos, hogy nyugodtabban turkálok ott, mint a hasonló magyar oldalakon.

ps. a csomagra meg simán ráirják, hogy ajándék, jött már számtalan 50-70k-s vga-m probléma nélkül..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.