Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) diablo1984 válasza doki75 (#1249) üzenetére


diablo1984
veterán

ha a driver megvan, akkor indítod a progit, bekapcs gomb+fel(asszem) hangerő gomb egyszerre és akkor az adatkábelen fel kell hogy ismerje, ezt a progi is írja! ott kiválasztod a rom-ot és tudod is felfelé tolni rá!

(#1252) doki75 válasza diablo1984 (#1251) üzenetére


doki75
újonc

rootolni nem kell?
meg meik programmal

(#1253) diablo1984 válasza doki75 (#1252) üzenetére


diablo1984
veterán

Mert nem volt rootolva?Nekem a minidealről eleve rootolt telefont küldtek így annak a menetét nem tudom, főleg nem olyan telefonnál, amit nem lehet bekapcsolni!

mod: Attól még nem indul el az android, így a google play-ből nem tudod rootolni!

itt egy leírás hogy hogyan kell telepíteni a romot a telóra, igaz ez működő telefon esetén, de gondolom a tied is működik annyira, hogy felismerje a rendszer!

[ Szerkesztve ]

(#1254) doki75 válasza diablo1984 (#1253) üzenetére


doki75
újonc

bekapcsol csak a lenovo logoig jut el

(#1255) Zahze


Zahze
csendes tag

Sziasztok.
Lassan két éve vagyok LenovoA806 tulaj, jóformán az első percektől fogva felraktam a baralajbi rom-ot és az is tökéletesen üzemelt, hiba nélkül.
Körülbelül 1 hónapja elkezdte a telfon hogy random újraindulgatott, aztán már odáig fajult a dolog hogy be se bír kapcsolni aksiról. Ezt úgy értem hogy amikor elindítom akkor eljut a Lenovo feliratig és újraindul.
Arra gondoltam hogy elszállt az aksi és nem bírja a feszt tartani a teló bekapcsolásakkor. Ugyanakkor ha rádugom töltőre akkor is eljátsza ezt az esetek 90%-ban, a maradék 10%-ban pedig beindul, használom rendesen majd egyszer (gondolom terheléstől függően) kikapcsol és kezdődik előről a dolog.
Ahogy látom az előttem levő hozzászólásokban már írtak ilyen hibát, ugyanakkor nem értem hogy töltő hogyhogy nem bírja kiszolgálni a telefon működéséhez kellő feszültséget? :F
Valakinek valami tipp? :R

Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

(#1256) diablo1984 válasza Zahze (#1255) üzenetére


diablo1984
veterán

Igen, akku baj, kollègámè is ilyen, akku csere után hibátlan! Valszeg töltőről azèrt nem bootol, mert akku nèlkül sem tud, kell egy alap indító neki, ha ez nincs, akkor a töltőről sem tudja pótolni.
De mint írtam tapasztalatból tudom, hogy így hal meg az akku, az aliról fillères tètel hozzá az új!

(#1257) Zahze válasza diablo1984 (#1256) üzenetére


Zahze
csendes tag

Nah ennek örülök, már azt hittem nagyobb gondja lett a telefonnak. Köszönöm a választ :)

Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

(#1258) diablo1984 válasza Zahze (#1257) üzenetére


diablo1984
veterán

Nincs mit, jó tudni minden tulajnak, hogy hajlamos zárlatot kapni az akkuja és akkor ezt produkálja. Feltölthető kikapcsolt állapotban, de magától is lemerül és be sem bootol vele a teló, de akku csere után hibátlan!

(#1259) hevizms


hevizms
addikt

Üdv mindenkinek.

Ha támogattam Baralajbit,akkor utána hogyan kapom meg a kitömöritéshez a jelszót tőle?

(#1260) diablo1984 válasza hevizms (#1259) üzenetére


diablo1984
veterán

e-mailben elküldi

(#1261) hevizms válasza diablo1984 (#1260) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm az infót.
Aztán közben lehet nem is rom probléma van a teloval hanem az akku,ahogy olvasom az utóbbi hozzászólásokat

(#1262) hevizms


hevizms
addikt

Nos felflasheltem a Baralajbi romot hibátlanul,de a teló továbbra is csak azt produkálja hogy bekapcs gombot nyomva zizzen egyet,bejön a LENOVO felirat,majd elsötétül,aztán újra zizzen,majd a LENOVO felirat,majd elsötétül,aztán újra zizzen,majd a LENOVO felirat és igy tovább.
Akkut multiméterrel mérve 3,9V-ot mutat.
Ettől lehet még rossz az akku vajon?
Siófok környékéről nincs valaki akinek ilyen telója van? :R

(#1263) diablo1984 válasza hevizms (#1262) üzenetére


diablo1984
veterán

akkubaj, ami nálam volt, az is épp ilyen, én is romtelepítéssel kezdtem és akkor is ezt csinálta, átraktam a sajátom akkuját, hibátlanul ment, bootolt, beállítgatta a dolgait(mint rom telepítés után szokta) és bejött a rendszer! Hidd el, az akku lesz a hibás, csak azt nem értem, hogy hirtelen hogy hal meg ennyi mindenkinél szinte egyszerre az akku
#összeesküvéstérzek

(#1264) Gezakekazeg


Gezakekazeg
csendes tag

sziasztok.

Tudtok elfogadható áron, elfogadható minőségű akksit a telefonhoz ?
Sajna 8 óra alatt lemerül és nem nagyon van nyomogatva.

Köszi előre is a segítséget (és a linkeket :) )

(#1265) dody07 válasza Gezakekazeg (#1264) üzenetére


dody07
tag

Én innen vettem
[link]

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#1266) Gezakekazeg válasza dody07 (#1265) üzenetére


Gezakekazeg
csendes tag

köszi. és hogy bírja vele a telefon ?

(#1267) dody07 válasza Gezakekazeg (#1266) üzenetére


dody07
tag

Az asszony használja.
Nem panaszkodik. "az jó"

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#1268) enginerus


enginerus
kezdő

Sziasztok!

csak az SP flash tools-al lehet frissiteni?
Amiket letöltöttem a needromról azokban .img kiterjesztésü file van a progi meg .bin-t kér.

(#1269) Gezakekazeg válasza dody07 (#1267) üzenetére


Gezakekazeg
csendes tag

Köszönöm szépen. Azóta meg is érkezett. Majdnem 2 napig bírja.

(#1270) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,

Lenovo A806,
android:4.4.2
(Baralajbi rom)

Segítséget kérnék az alábbi problémával kapcsolatosan.
Amennyiben a fenti készülékre érkezik hívás akkor 2 kicsöngés után a hívás megszakad és a hívást indító fél kap egy sms-t - "Éppen vezetek. Később kapcsolatba lépek Önnel." tartalaommal.

Ami furcsa, hogy nincs beállítva semmilyen híváselutasító funkció valamint a "Gyors válaszok" opcióban sem szerepel a fenti szövegtartalmú lehetőség.

(#1271) Graphics válasza Frenk (#1270) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Töröld a vezetésAPP-ot, az csinál ilyet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1272) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv 2 napja keresgélem a drivereket a romcseréhet de nem jutottam dűlőre.Valaki linkelné hol találom és milyen sorrendben kell telepíteni?Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1273) yaesu


yaesu
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni? Azt írja ki az ESET nor 32, hogy feltört a telefonom! Kinéo lehetne frissíteni? Kínából rendelt volt anno.

yaesu

(#1274) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok!

Tud valaki olcsón A806-hoz aksit?

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1275) fireolto


fireolto
tag

Jár még erre valaki? :)

Találtam a fiókomban A806-hoz érintő "kijelzőt". Tehát csak az érintő. LCD nélkül.
Mindkét oldala fóliázott. Ja, és fehér. Kell-e valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.