Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) klezsola válasza klezsola (#1050) üzenetére


klezsola
újonc

Nem nyertem.
Most jött sms, lehet vámolni. Kár érte!
Így kb. annyira jön ki mint, ha a tini német szekciójából rendeltem volna.

(#1052) Hajgi


Hajgi
csendes tag

Sziasztok

Látom az utóbbi időben kicsit feléledt ez a fórum :-)
Pár apró infó: A telefon jó és gyors. Ebben az árban szinte vetélytársa sincs.
Mivel közép ázsiai piacra készült, senki ne lepődjön meg azon, hogy a gyári rom magyar fordítása nem teljes.
Szinte bárkitől is rendelsz biztos hogy egy gyári rom vagy annak egy kissé módosított verziója lesz rajta.
Ennek része, hogy feldobál reklámokat. Amúgy angolul így is el lehet használni a telefont. De sokat javít a készülék használhatóságán egy ROM csere. Erre megoldás a Baralajbi féle magyarosított és a szemetektől mentesített ROM. Ezzel a telefon szépen használható. Marad pár apróság amit meg kell szokni, de az már tényleg az elfogadható kategória. Olyan lesz mint a Magyarországon forgalmazott gyártói vagy szolgáltatói telefonokon megtalálható romok. Jók, de vannak hibái. Hiszen mindenki testre szabja a szoftvert a hardveren.
Amúgy meg senki ne csodálkozzon, hogy egy hardver 30e Ft ért nem tartalmaz olyan tökéletes szoftvert mint egy 100e Ft-os készülék. Ugyanis egy ilyen erős készüléket kb. annyiért kapsz meg a magyar piacon.
Rendelni a tinydeal-en a német raktárból érdemes. Ugyanis az EU-n belül van. És EU-n belüli vásárlás esetén nincs vámkezelés, se áfa vagy járulékos költség, ha 1-1 db-ot rendelsz. Valamint alig 4-7 munkanap alatt a kezedben is van a készülék.
Nekem is van egy, és már az egész család ilyet használ. Mindig megjött, gond és probléma nélkül.
Fel rá a baralajbi rom és használható.
Amúgy meg ha valaki nem biztos a ROM cserében az kérjen segítséget. Sokan vannak itt akik szerintem szívesen segítenek. Köztük én is. Ugyanis a romcsere legnagyobb veszélyforrása az USER HIBA. A leggyakrabban e miatt megy el az EMEI, vagy lesz féltégla a telefon.
Adnék egy kis támpontot: http://lenovo-k3note.blogspot.hu/ Igaz itt egy másik Lenovo telefonról beszélnek, de sok jó és hasznos dolgot meg lehet tudni. Figyeljetek, hogy a szoftverek nem minden esetben kompatibilosek a két telefon között. De Az A806-hoz is megvannak ugyan azon a néven a megfelelő programok. Csak keressetek vissza a Topic-ban. Én is innen szedtem mindent össze :-)
Sok sikert mindenkinek :-) És ha nem vagy biztos vagy kérdésed van keress bátran :-)

[ Szerkesztve ]

(#1053) VW


VW
aktív tag

Én is rendeltem egy A806-ot a Tinydeal német raktárból,a nyomkövetés szerint feb.12-én útnak indult,azóta semmi. A német DHL és a magyar posta a vámudvarral együtt csak a válát vonogatja. Nem tudják merre van a csomag :((( Hétfőig (feb.29.) várok ,aztán kénytelen leszek a paypal-hoz fordulni.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1054) Hajgi válasza VW (#1053) üzenetére


Hajgi
csendes tag

Szia

Ez nekem is fura
Én is és több barátom is rendelt már tőlük, és mindig megjött nagyon hamar.
Egy pénteki rendelés következő csütörtökre megjött.
Egy másik keddi rendelést pedig ezen héten hétfőn vettünk át.
Még sose csalódtam a tinydeal-ben.
Én még Hon-kong-ból is rendeltem tőlük több csomagot is, és még az is megjött 8-10 munkanap alatt.

(#1055) kobra2 válasza VW (#1053) üzenetére


kobra2
tag

A magyar posta oldalán a nyomonkövetés szuperül működik, és ráadásul érted is, ami oda van írva.
A címzést érdemes lenne ellenőrizni, mert lehet, hogy nem oda viszik a csomagot, ahova várod.
Ellenőrizd, mit ír a TinyDeal.
Pénteki rendelésem csütörtökre megérkezett (2x is!).

(#1056) VW


VW
aktív tag

Köszi az infót. Én is reménykedtem benne,hogy időben megjön,de nem.A címzés jó.A német DHL és a posta oldalán is az szerepel hogy a csomag útnak indítva a célországba,de Magyarországra nem érkezett meg.The tracking number is: 961436998459

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1057) kobra2 válasza VW (#1056) üzenetére


kobra2
tag

Tényleg fura. Én írnék a Tiny-nek, hogy most what the hell? :(((

(#1058) VW válasza kobra2 (#1057) üzenetére


VW
aktív tag

Írtam már kedden a Tinynek,de még nem válaszolt.A "Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás" topicban azt olvasom,többeknek is hasonló gondja van.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1059) kusza80


kusza80
tag

Sziasztok!
1 éves és pár hónapos telefon Lenovo a806-os kifogástalan állapotban baralajbi rommal mennyiért lehet eladni szerintetek?
Köszi

(#1060) klezsola válasza klezsola (#1051) üzenetére


klezsola
újonc

Megjött. Kifizettem a sarcot.

/Ilyenkor baromi bosszús tudok lenni. Megkérdi az eladó, mi legyen a címkén és milyen összeg. Megdumáljuk. Erre elküldi, mint ajándék és 0 dollár értékű, de azért törékeny... Nyilván semmi garancia arra, hogy nem kell fizetni, ha a megbeszélt 18-20 dolcsis hőmérőként, vagy egyéb cuccként jön. De így mi a francnak beszéltünk erről?!/

Bekapcsoltam. Tetszik! jók a színek, hangos (ami nálam nem hátrány).
Mókás, hogy helyenként magyar, angol nyelv vegyesen, s mellé becsúsznak a kínai betűk is.
Baralajbi féle ROM beszerzése után zaklatnék majd hozzáértő(ke)t. Igen, tudom, nem agysebészet, nem ördöngösség, de még sosem csináltam ilyet. Sem! S elsőre inkább nem kísérleteznék egyedül. Kihagynám a USER HIBA lehetőségét.

Elsőre akad pár tök felesleges trükk, viszont gyorsnak tűnik, így az eddigiek alapján jóban leszünk. :D

(#1061) mazsiii92 válasza klezsola (#1060) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szia!

Látom, hogy friss a készüléked, az érdekelne engem, hogy ha a nyelvet angolra állítod, akkor az mennyire pontos? Hány %-os? Előfordulnak akkor is kínai írásjelek? Mégis csak világnyelvről van szó, nekem nem lenne gond, ha angolul kellene használnom, és az sem lenne baj, ha nem kellene baralajbi romot feltennem, mert nem értek hozzá.

Köszi a választ! :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1062) klezsola válasza mazsiii92 (#1061) üzenetére


klezsola
újonc

Szia!

Szerintem az angol rendben van!
De úgy tűnik azért nem egy helyen maradtak a kínai varázsjelek.

Én is tök hülye vagyok a szakértők által leírtakhoz, én sem merek belevágni egyedül. Miután még soha nem csináltam, nem is láttam, így nem kísérletezem. De többen is felajánlották a segítségüket - így jövő héten élni fogok a lehetőséggel, s akkor letöltöm a baralajbi romot.

Üdv:
(szintén) Zsolt

(#1063) Odie111 válasza mazsiii92 (#1061) üzenetére


Odie111
újonc

Szerintem érdemes cserélni a ROMot. A gyári, vagyis nevezzük gyári ROM tele van szeméttel. Rengeteg baromságot dob fel. Nekem pld. azt csinálta hogy böngészőben amikor meg akartam nyitni egy oldalt, előtte megnyitott valami kinai oldalt ami kapásbol tőltött valamit. Azota már Baralajbi ROMja van, egész jó, a gyári után meg tiszta felüdülés. :D Ugyhogy szerintem előbb fog idegesiteni a sok reklám, meg kéretlen app, mint hogy hány %-ban angol, az angol nyelv. :)

(#1064) mazsiii92 válasza klezsola (#1062) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Köszi a választ! :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1065) Johnny1007


Johnny1007
csendes tag

Az én gyári ROM -omba semmi reklám nincs. Elég érdekes, mert mindenki ezt irta itt a fórumba.
Nem tudom én mit kaptam. :)

Multilang amúgy és:
VIBEUI_V2 1432 ST

De elvileg semmi szemét app-ot nem látok, nincsenek reklámok, és villámgyors.
A Contact-ba volt egyedül kínai írás, de az a Személy lokalizáció miatt, ezt kikapcsoltam és már sehol.

Ami appok rajta voltak alapból: Calendar, Lenovo Laucher, 360 Sercurity, DU Battery Saver, DU Speed Boost, Lemon FM, Theme Center, Recorder, Calculator.
Kb ennyi, más nem volt rajta.

Vagy lehet még nem jöttek elö a reklámok, nem tudom, de nekem most tökéletes igy, meg idöm se volt még ROM cserével foglalkozni.

(#1066) klezsola válasza klezsola (#1062) üzenetére


klezsola
újonc

Rendeztem a 2 dolcsit a baralajbi féle ROM-ért. Megkaptam a kódot.

Kérem, aki már végigcsinálta ezt a telepítéses stb. procedúrát, segítsen.
Igen, sok mindent elolvastam, de elsőre nem mernék belevágni egyedül. Kb. annyit tudok, hogy a gépet kössem össze, a nem bekapcsolt telefonnal. /Bár még ebben sem vagyok biztos.../

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv:
Zsolt

(#1067) kobra2 válasza Johnny1007 (#1065) üzenetére


kobra2
tag

Hol van az a fránya "Személy lokalizáció"?
A számhoz tartozó helyszínjelölés lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#1068) mazsiii92 válasza Johnny1007 (#1065) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Én ma kaptam vissza szervizből az A806-omat. Előtte baralajbi rom volt rajta, de a szervizben a kérésemre visszatették a gyári rendszert, ha jól emlékszem azt amit te is írtál. Nekem sem volt telepakolva nagyon szeméttel. Volt pár böngésző, meg felesleges app, de ezeket kapásból befagyasztottam a security appban.

Nagyrészt magyar, kis angollal fűszerezve, és kínai szöveget én is csak ott láttam, ahol te. Böngészés közben sem dobált fel reklámot, teljesen jól működik. Szóval ha ezt a rendszert kapom a következő rendelésnél, akkor nagy barátságban leszek vele :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1069) Johnny1007 válasza kobra2 (#1067) üzenetére


Johnny1007
csendes tag

Telefonkönyv > More features and settings > more display features > Locations

Én ezt kapcsoltam ki és akkor eltüntek a Kinai karakterek a Személyekről.

(#1070) Tomazzo


Tomazzo
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!
Került hozzám egy A806-os telefon, amit a kollégám egy ideje táblagépnek használ, mert nem lép fel a hálózatra. Olvasgattam a hozzászólásokat és úgy gondolom, rosszul flashelte, biztonsági mentést nem csinált, ezért elveszett az imei száma.
Nos én nem értek hozzá, de talán visszaállítható lenne.
Néhány szervízt már megjárt a teló, de senki nem tudott vele mit kezdeni.
Ha egy hozzáértő vállalná esetleg a javítást, akkor privátban keressen meg legyen szíves!
Üdv Tomazzo!

[ Szerkesztve ]

(#1071) diablo1984 válasza Tomazzo (#1070) üzenetére


diablo1984
veterán

anno az a800-amon én is töröltem az imei-t én sem tudtam visszahozni, de van egy totál egyszerű progi, amibe be lehet az imei-t írni(dobozról, a telefon akku alatti címkéjéről) és akkor már lesz imeie! nem emléxem már rá, hogy mi volt a program neve, de ingyenes volt, a play-ről töltöttem le és működött, azóta is anyám használja a telót, ráadásul az 2 kártyás is volt és úgy is minden okés!

valami imei changer, vagy valami hasonló beszédes neve volt a proginak, próbáld őket végig a play-en!

[ Szerkesztve ]

(#1072) klezsola


klezsola
újonc

Megvan a kód a Baralajbi ROM-hoz a kód - kérem, hogy aki már végigcsinálta ennek (és ami még szükséges) a felrakását, segítsen.

Köszönöm!

Miért van az, hogy bár tökéletesen hallom a másik felet, engem egy idő után nem hallanak. Ha kihangosítom, majd vissza, akkor olykor rendeződik ez a probléma, de többnyire nem. Valamit a mikrofon beállításnál kéne be-, vagy kikapcsolni?

Köszi.

(#1073) géeles válasza Tomazzo (#1070) üzenetére


géeles
aktív tag

Előszőr nyomjon a gyári visszaállításra. Jó lesz.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#1074) kobra2 válasza Tomazzo (#1070) üzenetére


kobra2
tag

Én is így jártam, és ezen az oldalon megvan minden, ami kell:
IMEI
Én az imei.exe-s megoldást használtam, semmi más nem segített.

(#1075) Hajgi


Hajgi
csendes tag

Sziasztok

Az IMEI visszaállításának egyik módja:

http://logout.hu/bejegyzes/hungobungo/imei_javitasa_mediatek_65xx.html

Ne felejtsétek el a végén újraindítani a telót.
Nem túl bonyolult, de ha nem megy, akkor keressetek meg telefonon.
Valamint szívesen segítek ROM cserében is.
Tel: 06-70-367-0722

Hajgi

(#1076) tommybear válasza fireolto (#1036) üzenetére


tommybear
csendes tag

Nekem is volt ez a probléma, hogy folyton lejön a fenti menü. Végül rájöttem, hogy elég jó eséllyel a töltő csinálja a hisztit, valahogy "túltölti" a telót és ettől statikus elektromosság képződik a képernyőn. Amióta töltőt cseréltem semmi baja. Esetleg dörzsöld meg jó alaposan a képernyő bal felső sarkát, nekem az segített.

(#1077) klezsola


klezsola
újonc

Itt is szeretném megköszönni Hajgi segítségét!
A rugalmasságát, türelmét és azt, hogy most már olyan a telefon, amilyennek reméltem. ;)
/Ráadásul egyelőre úgy tűnik, hogy talán a mikrofon probléma is megoldódik./

KÖSZÖNÖM!

(#1078) klezsola válasza klezsola (#1077) üzenetére


klezsola
újonc

A telefon tök jó lett.
Ám a mikrofon még mindig problémás. /A másik fél egy idő után nem hall, miközben én töékeletesen értek minden szót./ Pedig már - tanácsra - a 4G szekciót is kikapcsoltuk.
A visszaküldés/javítás előtt még mit lehet megpróbálni?

Köszi a segítséget.

(#1079) fireolto válasza tommybear (#1076) üzenetére


fireolto
tag

Közben nézegettem miért is van ez a hiba.. Igazából nem jöttem rá, igaz lehet amit írtál. Ha megerintjuk és ott tartjuk az ujjunkat a jobb felső saroknal a akku, idő, WiFi jeleknel, akkor lecsuszik az a "rovid" menü. Aztán meg mindig ott tartva az ujjunkat jobbra balra tologatva a bal oldalon írja a további infókat. Így valószínű, hogy az érintő lehet a ludas valamilyen formában..

(#1080) colossal89


colossal89
tag

Sziasztok! Lassan 1 éve van meg ez a teló. Sokszor kellet töltenem volt hogy egy nap 2x is mert nagyon sokat használtam (munka miatt) És most kezdte el hogy 54% van pl az akku és 2 perc alatt 4% aztán meg kikapcsol de ezt már eljátszotta kb 6X mindig 40%50% ról zuhan le a töltöttségi szint 1-2 perc alatt. Két eshetőségre tudok gondolni vagy az akku rossz, amit azért nem értek mert annyi töltési ciklust nem kapott ami ezt okozná kb 300X volt töltve amire azt írják az eredeti teljesítményének kb 80% tudja ezután(ezért vagyok tanácstalan), vagy (ezt olvastam) hogy ami a telóban van és méri az akku szintet, chip az hülyül meg. Ötlet, vélemény, tapasztalat? :U

(Adatlapomon van a gépem)

(#1081) tb83 válasza colossal89 (#1080) üzenetére


tb83
tag

Nem valószínű, hogy ez a gond, de hátha mégis csak ennyi a baj: Van egy app, amivel újra lehet kalibráltatni az akksit, Battery Calibration a neve. 100%-ra töltsd fel a telót és kalibráltasd vele, aztán kiderül. Ha van lehetőséged, akkor esetleg próbáld ki másik akkumulátorral. Más tippem nincs, de talán másnak lesz.

(#1082) cappa72 válasza tb83 (#1081) üzenetére


cappa72
nagyúr

Teljesen felesleges a "kalibrálás". Csak 1 darab fájlt töröl a rendszerből.
[link], keresd a 2.10-es bekezdést:

"Helyi" legenda csupán. Android alatt nem lehet akkumulátort kalibrálni. A rendszer nem gyűjt adatokat róla. A batterystats.bin fájl csak egy egyszerű kis napló, ami az utolsó töltés óta az alkalmazások és szolgáltatások által felhasznált energiát rögzíti.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1083) tb83 válasza cappa72 (#1082) üzenetére


tb83
tag

Köszi a helyesbítést. Elnézést a téves infóért.

[ Szerkesztve ]

(#1084) colossal89 válasza cappa72 (#1082) üzenetére


colossal89
tag

Elolvastam a cikket, kipróbálom a havi egyszeri teljes lemerítést, hogy resetelje az összes cellát ahogy írják, így nem ad majd fals infót hogy 50% közben meg 5% az. Kiderül így jó lesz e, vagy tényleg az akku adta meg magát. Köszönöm az infót. :)

(Adatlapomon van a gépem)

(#1085) kobra2


kobra2
tag

Van valaki, aki tud oroszul, és a 4dpa.ru oldalron körbenézne?
Hátha van egy új ROM, ami lehet, hogy nem jobb, de újabb, mint a 4.4, és működik is.

(#1086) diablo1984 válasza kobra2 (#1085) üzenetére


diablo1984
veterán

Cgromban az oldal fordítása opcio?

A valakivel fordíttatod rèsz sem egyszerűbb!

[ Szerkesztve ]

(#1087) kobra2 válasza diablo1984 (#1086) üzenetére


kobra2
tag

Oké, bogozd ki...

(#1088) colossal89


colossal89
tag

Sziasztok!
Nem vált be a három hozzászólásommal korábban írt akku módszer. Az akku tényleg elhalálozott úgy néz ki, pedig még egy éves sincsen és 300X sem volt töltve a teló. Valamelyik nap is 73% volt és 1 perc alatt kikapcsolt a teló. Néztem ebay en akkukat hozzá találtam eredetinek látszó 2900Ft ért és 3500Ft ért ingyen postával. Ti hol vennétek akkut vagy ezek jók lesznek? Ötletet tanácsot kérek tőletek. Aki vett már hozzá akkut hol vette? Üdv :)

[ Szerkesztve ]

(Adatlapomon van a gépem)

(#1089) cappa72 válasza colossal89 (#1088) üzenetére


cappa72
nagyúr

Érdemes lenne megnézned, hogy mitől merül az akku.Előfordulhat, hogy egy beragadt alkalmazás okozza.
A wakelock detector programmal kérd le az infókat. Root kell a használatához.
Persze ha akkor sem sikeról kideríteni semmit, akkor igen, akku hiba lesz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1090) colossal89 válasza cappa72 (#1089) üzenetére


colossal89
tag

Battery doctort használok erre a célra és nem ír olyan szoftvert ami nagyon fogyasztana csak az OS megy és néhány android rendszer közeli szoftver, pláne hogy kivan rootolva és minden programot tiltottam csak manuálisan indulhatnak és ki is van belőle kukázva minden egy Custom OS így nagyon sokáig bírta a sok fölösleges alkalmazások nélkül, de ez már a múlté. Ahogy megvettem egyből átalakítottam a fent leírt rendszer környezetre, szoftver téren pedig nem történt új telepítés lassan 9 hónapja. Hol ajánlanál megbízható forrásból eredeti akkut? Az általam linkeltek vajon tényleg eredetik?

(Adatlapomon van a gépem)

(#1091) reina83


reina83
újonc

Sziasztok! Baralajbi féle Rom van a telómon, és felkínál "Firmware-frissítést" a rendszer a legújabb verzióra frissíthet szöveggel! Az a kérdés,hogy frissíthetek-e!? Nem szeretnék sem kínai,sem angol nyelvű készüléket.Jelenlegi rommal elégedett vagyok,de érdekel hogy mi történne ha........

(#1092) cappa72 válasza reina83 (#1091) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nincs minimum cwm mentésed, akkor ne frissits. Ha van, akkor talán. Én nem tenném.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1093) diablo1984 válasza reina83 (#1091) üzenetére


diablo1984
veterán

Assze angol-kínaira áll be, valaki leírta már hogy ez törtènt. Ne frissíts!

(#1094) jozsi86


jozsi86
tag

Sziasztok.

Karácsonyra vettem magamnak egy másik kínai telefont (UMI Rome). Eddig a 3 hónap alatt 2x esett le kb. fél m magasságból és mind a 2x össze is tört a kijelző (tok+üvegfólia volt rajta), egyszer még kicseréltem a kijelzőt de most már betelt a pohár. Az A806-t néztem ki utódjának, érdeklődnék, hogy ez mennyire bírja a fizikai behatásokat, eséseket? Valakinek tört már össze?
Eddig még csak 5.1 androidom volt, ez a 4.4 milyen lemondásokkal jár?
Aksi hogy bírja?
Kamera valós 13 mp vagy feljavított?
Köszi

(#1095) cappa72 válasza jozsi86 (#1094) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha dobálod, akkor törik. Mint minden nem-"rugged" (gumírozott) telefon. CAT B25 lenne jó neked, de az nem okostelefon. Fociztunk vele a strandon, meg homokban is, aztán lemostuk és használtuk tovább.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1096) jozsi86 válasza cappa72 (#1095) üzenetére


jozsi86
tag

Nem olyan dobálózásra gondoltam mint te, múltkor ültem a széken és a lábamról lecsúszott a parkettára és összetört, erre szólt a kérdés hogy ezt bírja-e.
Mert ilyen áron van a másik kiszemelt készülék is csak gyengébb a hardvere de tud ilyet :) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#1097) cappa72 válasza jozsi86 (#1096) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ilyenre senki nem tud válaszolni tényleg érdemben. Minden eset attól függ, hogy éppen hogyan ér talajt.
Max annyit lehet mondani, hogy "az enyém leesett, és nem történt baja". De lehet, hogy másoké meg azonnal rotty... Ez kiszámíthatatlan.
Temperált üveg persze segít valamit, de a legjobb, ha vigyázol a telefonra. Szilikon tok+tempered glass.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1098) kjutka01


kjutka01
újonc

Sziasztok!

nekem olyan problémám lenne, hogy már mikor a Lenovo A806-ot megvettem, nagyon gyorsan merült, ha be volt kapcsolva az internet, de még akkor is, ha nem használtam, ha használtam, akkor meg még gyorsabban. Szóval óránként kb 10%, ha nem több, visszaküldtem, újratelepítették, azzal az indokkal, hogy biztos fut a háttérben valami alkalmazás... nem lett jobb. Az akkunak lenne problémája? Nektek mennyit bír?
mert szerintem azért egy ekkora akkunak többet kéne bírnia...
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1099) Odie111 válasza kjutka01 (#1098) üzenetére


Odie111
újonc

Hali!

Novemberben vett telefon, szinte egész nap be van kapcsolva az internet, kijelző, plusz gps-t is használom. Esténként pedig a Hearthstone-al játszok. Másfél nap.

(#1100) diablo1984 válasza kjutka01 (#1098) üzenetére


diablo1984
veterán

minden kikapcsolva bunkóphone-ként használva naponta 10-20 percet beszélve kb 4-5 nap(nem néztem mostanában, de újkorában bírta)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.