Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

nekem mindig hazafele az aldi/lidl páros van közel, én oda szoktam járni, totális megelégedéssel. van ami az egyikben jó, van a ami a másikban, de alapvetően ha mindkettőbe bemegyek akkor se töltök el annyi időt mint egy tescoban...

a lakás mellett van nem messze egy cba, na az egy akkora lepra hely, vagy kéthavonta ha nagyon kell valami lemegyek és ott veszem meg, és bár békés természetű vagyok hívtam már rájuk a fogyvédelmet, persze minek mint kiderült... a legmocskosabb rabló banda a környékünkön. a termékek alatti árak a) nem azonosak a pénztárgépben lévővel, ilyenkor normális helyen sűrű elnézés és ha a gépben magasabb akkor én elviszem a polcon lévő szerint, itt neeeem. panaszkönyv, fogyvéd fenyegetés semmi hatás. fizesd ki amennyit mutat a gép, vagy hagyd ott... b) nem az a termék van az ár fölött ami a papíron van... c) nem az a kiszerelés van a papíron mint ami a polcon fölötte van, d) a fagyasztópultban egy a4-es lap van bevágva, és vagy rajta van az ár vagy általában nincs, a péksüteményeknél meg dettó. e) fóliázott, csomagolt péksütemények, semmi megjelöléssel hogy az éppen milyen táska, fánk, etc, semmi gyártó megjelölés, semmi összetétel, pedig a csomagolt élelmiszereknél ez kötelező...csak a bolt tulajának a pékségéből van seftelve aztán minek...
a fogyvédnek írtam, ők elküldték a panaszomat a cba főhadiszállásra, ők cc-ztek a levelezésbe és leküldték a helyi boltnak, ők rendet raktak amíg jött az ellenőrzés, azóta is ezt csinálják... még egyszer oda be nem teszem a lábam, jah és a poén vége, hogy irdatlan drágán irdatlan lepra cuccokat adnak. 400 huf körül 320g-s tejföl még nem is danon vagy valami, 15%-os és ízetlen, főzni nem lehet vele? ugyanmár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.