Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Domxc:] PHápá!

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

okcső

Csak nem az előző bejegyzésed miatt?

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Domxc válasza EczkE (#1) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem.. régóta terveztem, mondhatni az volt az utolsó komolyabb bejegyzésem, ott már nem féltem nyíltan kimondani a véleményem. Egyébként az még egy kis adalék sem volt, nemhogy ok.
Azt a bejegyzést egyébként direkt meghagytam. :)

Huma: Nem volt teljesen világos, de nem ezen a regen leszek read only. Ez megy a temetőbe.

sztanozs: Bonyolult megjegyezni a nicked, csinálj egy újat. Egyébként meg köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) sztanozs válasza Domxc (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

(Még) egy trollal kevesebb :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) Huma válasza Domxc (#2) üzenetére


Huma
addikt

Nem sokáig maradtál read only. :D

[Domxc:] PHápá! ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Huma válasza Domxc (#2) üzenetére


Huma
addikt

És ennek mi értelme?
Olvasgatni ezzel is tudsz. Minek ehhez új nicket regelni?
Azt még megérteném ha tiszta lappal szeretnél indulni és ezért regelsz újra. De ha úgysem szólsz hozzá akkor nem mindegy?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) DeFranco válasza Domxc (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tehát akkor most elkezdesz ámokot futni, majd okosan újraregelsz egy második esélyes reget két hét múlva szégyenszemre.

Szerintem tartsd meg a méltóságodat, töröld ezt a bejegyzést, aztán felejtsük is el, hogy itt voltunk.

(#7) sztanozs válasza Domxc (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Miért bonyolult? A nevemből készült...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) Domxc válasza DeFranco (#6) üzenetére


Domxc
senior tag

Biztosan a való életben a kardomba fogok dőlni, hogy újraregeltem a PH!-n.
Essünk már le a földre. Már bocs, de Te sem vagy komplett, hogy a méltóságomra teszel megjegyzést, mert egy netes fórumon újraregelek.
Többekközött azért is váltok reget, meg eléggé függő lettem és szeretném azt, hogy leszokjak erről. Ezért inkább felégetem a múltat. Ilyen ember vagyok, máshogy nem nagyon fog menni.
Emellett néha fogok feljönni olvasgatni, meg ha kérdésem van stb. Csak nem találtam megfelelő szót erre, talán amivel valamennyire körül tudnám írni az a RO.

Feltehető a kérdés, hogy miért nem törlöm akkor ki magamat.. Azért mert csomószor volt és lesz is olyan, amikor tanácsra lesz szükségem. Inkább marad arra a fórum, mint a GYIK. Meg mert a kezdő fotós topikot nem hagyom itt.

De van aki ezt megértette tök normálisan, úgy, hogy nem kellett ennyire belemennem.

sztanozs Azé' me aszondtam, te meg nemééteeed???!!!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#9) Иван válasza EczkE (#1) üzenetére


Иван
őstag

Nagy zsivány vagy. Egyszer már hagyd meg másnak az okcsőzést.

Amúgy meg, pápá.

Topik zárható ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) gamek!ller válasza sztanozs (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A főtroll még mindig itt van.

(#11) horush


horush
addikt

Sosem értettem, hogy mi szükség ezekre a bejegyzésekre. Ha valaki le akar lépni, tegye meg, ez egy fórum b@ssz@m3g, senki sem fogja a csellengőket hívni, hogy jaj, "Domxc" (változó, az idézőjelek közé beleképzelhető az aktuális jelölt) már 3 napja nem írt semmit.

Olyan ez mint amikor egyesek önsajnáltatásból azzal fenyegetnek, hogy öngyilkosok lesznek, persze sosem teszik meg.

Ha nem akarsz többet írni, ne írj, ha olvasni sem akarsz, ne is olvass. Ha egy x idő múlva meg valami segítségre van szükséged, kérdezel. Attól, hogy a méltán híres "Domxc" nevet használod, hidd el, fognak segíteni. Pár emberen kívül, akikkel nap mint nap "találkozol" itt, senkinek sincs fogalma arról, hogy ki is vagy te, de az a néhány ember is, akinek van, csak nagyon felületesen ismer. Hiszen ez egy fórum, mint már írtam...

(#12) Huma válasza gamek!ller (#10) üzenetére


Huma
addikt

Az meg ki? Priviben is jöhet.
Én többet is ismerek, de nem tudok kiemelni közülük egy übertrollt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) DeFranco válasza Domxc (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tökéletesen megértelek, nem akartam vakon tippelgetni, de sejtettem, hogy a függőség az oka.

Elárulok valamit: én is függő vagyok, ezzel komoly problémám van, és igyekszem valamit tenni ellene, mert ez tarthatatlan. Már most problémákat okoz, és később még komolyabbakat fog.

Nem nagy para, sokan függők, csak kevesen vallják/vállalják be, akik meg felismerik, rendszerint elkezdenek ámokot futni ahogy te is tervezed. Nem megoldás. Önuralmat kell fejleszteni, dolgokat a fejben rendbe tenni, priorizálni és leszokni. Ennyi.

Úgy gondolom, hogy nem megoldás Domxc-t "megölni", ettől nem lesz kisebb a problémád. A probléma gyökerét, magadat kell helyre tenned, és ebben az, hogy Domxc marad, hosszú távon segíteni fog.

Pontosan ezért írtam, amit írtam, mert egy újrareggel (mert lesz újrareg) ugyan itt kötsz ki, ami kudarcélmény, és a bűntudat és a kudarc csak megnehezíti a dolgodat.

Ezért nem tiltatom ki magam én sem, pedig már gondolkodtam rajta párszor.

[ Szerkesztve ]

(#14) Иван válasza DeFranco (#13) üzenetére


Иван
őstag

Függőség, az jó. Nekem meg mindig az a problémám, hogy "jaj ne, most menjek fel logoutra megnézni mi van?". Tudod, kedvem lenne, csak lusta vagyok sokszor. Főleg új topikokat keresgélni. Amikhez már hozzászóltam visszamegyek, de ezek csak amik szemem előtt vannak (logouton a most ír bejegyzések oszlopa főleg).

Huma: pedig keményen dolgozok, hogy én legyek a gigamegaübertroll ;]

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) DeFranco válasza Иван (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olyan ez, mit a facebookfüggőség. Itt is pici, könnyen emészthető falatokat kapsz (hsz-ek, reakciók) pici, könnyen emészthető taskok vannak (egy jól sikerült hsz) és pici, sűrű, könnyen emészthető sikereid vannak (egy reakció, egy +1, egy ellenvélemény).

Ez az első csapda.

A második az, hogy 2 perc mindig van a fórumra. Aztán a két percekből lesznek a fél órák, egy órák, fél napok, egy napok, és a végén azt veszed észre, hogy minden üres idődben itt lógsz, és ha nincs üres időd, csinálsz.

Ez a második csapda.

Ami pedig még jobban elmélyíti az egészet, az az, hogy a PH! már a zsebedben is ott van. Már nem kell nélkülözni a metrón sem, a buszmegállóban sem, mert ott az okostelefon, a mobilnet, "lássuk Huma mit reagált az aktuális oltásomra".

Ez a harmadik csapda.

És mennyi van még.

[ Szerkesztve ]

(#16) 8th válasza Huma (#5) üzenetére


8th
addikt

Itt nincs olyan, hogy tiszta lappal indulni. :N

(#17) DeFranco válasza 8th (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem is kell, hogy legyen. A régi lap is hozzá tartozik. Fel kell vállalni.

(#18) Иван válasza DeFranco (#15) üzenetére


Иван
őstag

Nem sanszos nálam a harmadik csapda, mert a mobilom legnagyobb fícsöre a számológép :DDD

Amúgy meg igaz amit mondasz, de ugyanakkor mindenkinek van valami ilyenje. Amit először szabadidőben csinálsz, aztán már hozzáigazítod a napod. Valakinek ez a fórum, valakinek a játék. valakinek a film vagy a dohányzás.

Édesapám mondta, hogy anno a katonaság volt a legnagyobb cigi-függő gyár. Sokszor voltak az emberek őrségben, nem volt dolguk órákig: elszív egy cigit. Aztán egyre többször kezdik elütni az üldögélést cigivel. Mire kijön a barakkból, ott az erős dohányos ember. Igaz, a polgári életben nincs annyi ideje, de a cigit meg kívánja, kötődik hozzá -> kell lenni rá mindig 4 percnek.

Ilyen szempontból szerintem a nyáriszünet is a diákok egyik legnagyobb függőség generátora: nincs mit csinálnia, teszem azt elkezd wowozni. Először napi fél órát, de egyre többször üti el vele az időt. Aztán elkezdődik a suli, délután megy megint a wow, mert hát karija van, guildje meg anyámtyúkja, kell rá az idő. Csak egy óra, aztán tanul. Dehogy tanul :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#19) DeFranco válasza Иван (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze, sok ilyen van, nem szégyellni való dolog. De foglalkozni kell vele, mert komoly, nagyon komoly gondokat okozhat. Nem kell túlmisztifikálni, de létező probléma.

Az öregek egyik nagyon nagy bölcsessége az, hogy "mértékkel él az ember".
Annyi mindenre igaz.

szerk: ja, amúgy az új HSZ jelző ilyen szempontból piszok húzás :(( Egyből látod, ha új hsz van, és már mehetsz is kattintani.

[ Szerkesztve ]

(#20) Bluerainbow válasza Иван (#18) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Abszolút igazad van . Bár még csak kb fél éve vagyok aktiv tagja a PH-nak , most hogy olvasom a hozzászólásaitokat döbbenek rá , hogy basszus , én is pont ezen megyek keresztül. Napjába kb 50x (nem tulzok) jövök fel,hogy történt-e valami. :W
Ami pedig a szabadidőt illeti , oda jutottam hogy nem tudom hogy egyeztessem néhanapján a BlueGift-es sorsolásokat a magánéletemmel. Gyakorlatilag 6 hónap alatt olyannyira beleette magát az életembe hogy a délutáni programom köré lett épitve. Egyenlőre még tolerálja a család de nem tudom meddig. :(

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#21) DeFranco válasza Bluerainbow (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha hanyagolod a Bluegiftet s*ggberúglak :DDD

(Mértékkel! Mértékkel kell ezt is csinálni)

#22: na ez már tényleg durva. Nyomás családi életet élni. :((

[ Szerkesztve ]

(#22) Bluerainbow válasza DeFranco (#21) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Hanyagolom ??? Ma van a 10-edik házassági évfordulónk , erre én mit csinálok ? itt vagyok a PH-n :W
Jövő hétvégén lenne idei egyetlen kirándulásunk (Nyiregyháza) , de pont egy napra esik a BlueGift jubileumi 500-adik sorsolásával. :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#23) po1son válasza Bluerainbow (#20) üzenetére


po1son
addikt

Bluegiftes bizotságban vannak vagy 10en... Miért nem adsz nekik egy kis munkát? :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#24) Bluerainbow válasza po1son (#23) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ahhoz hogy valaki ügyködni tudjon helyettem , vagy kölcsön kellene adjam az acc-om , ami tiltott , vagy megfelelő jogkörrel kell rendelkezzen (pl Moderátor). Ott van Föccer akinek megvan a megfelelő joga és segit is ahol tud. Nem panaszképpen irtam , csak példaként hogy mennyire függővé tud válni az ember egy kedvelt oldalnak

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25) lapa válasza DeFranco (#13) üzenetére


lapa
veterán

én úgy kezelem a függőséget, hogy az ilyen 0 pontosokba nem is írkálok.

(#26) Иван válasza Bluerainbow (#20) üzenetére


Иван
őstag

Be kell osztani a dolgot. Hetente lenne egy sorsolás hétfőn meg pénteken és kész. Rendszeres, mindenki belátja, neked is kompromisszum.

Annyit nem ér meg, hogy a feleséged hagyjon egy levelet, melyben az áll, hogy "Azonnali hatállyal felmondatik házassági kapcsolat, mert connexioit ellátni képes nem volt. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#27) DeFranco válasza lapa (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De ;]

(#28) po1son válasza Bluerainbow (#24) üzenetére


po1son
addikt

Ne érts félre én ezt nem panaszként kezeltem, amit írtál. Hazudnék, ha azt mondám, hogy tisztában vagyok vele, hogy mennyi munkád van a bluegiftel, mert nem tudom, mivel én még nem csináltam ilyet, de úgy vélem, hogy néha átadhatnád vkinek a stafétabotot.
Akár DeFranconak is, mert sokszor unatkozik... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29) lapa válasza DeFranco (#27) üzenetére


lapa
veterán

jó, de a humorosnak szánt posztjaimra értetlenül válaszolóknak már tényleg nem válaszolok. meghúzom a saját határaimat, érted. ma iccaka kész a hús, 50 oldal.

(#30) Bluerainbow válasza po1son (#28) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Francó most akar elvonókúrára menni , hagyom hogy gyógyuljon

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31) mttssz


mttssz
senior tag

Szia!

(#32) Иван válasza Bluerainbow (#30) üzenetére


Иван
őstag

Inkább legyen alkoholista. Az jobban elfogadott társadalmilag ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#33) DeFranco válasza lapa (#29) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én szerintem időszeletes osztással fogom magam korlátozni. Óránként egy órára offline. Röhej, most 5 percet nem bírok ki. (ha gépnél vagyok OFC)

@po1son: visszamennyé ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#34) lapa válasza DeFranco (#33) üzenetére


lapa
veterán

csendkirály?

(#35) Иван válasza lapa (#34) üzenetére


Иван
őstag

Aki először megszólal, azé lesz a katlan sz@r. :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#36) DeFranco válasza lapa (#34) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olyasmi.

Kell az offline mód, mert az online, netes lét koncentrációs zavarokat is okoz. Nem tudok tartósan odafigyelni valamire, beragadtam a time-share multitaskba. Egy bekezdés ebből, egy cikk onnan, egy hsz amonnan, 2 perc más cucc, 1 perc ide, pakk-pakk-pakk-pakk-pakk Persze ez valahol marha jó, de másik oldalról egy képesség elvesztése, és persze a hülyeség a fontos dolgok rovására megy.

Újra kell tanulnom hosszan koncentrálni egy dologra. Fél órás szeletekkel kezdem.

[ Szerkesztve ]

(#37) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ciao!

Mentalita'

(#38) Huma válasza DeFranco (#36) üzenetére


Huma
addikt

Én is próbálok leszokni a PH-ról és valami más, értelmes dolgot csinálni. Eddig kevés sikerrel.
ui: Mondták már, hogy lassú az anyagcseréd? :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39) EczkE válasza gamek!ller (#10) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Domxc:] PHápá!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.