Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

"ugyanis egyhuzamban tíz percnél többet sosem használtam"

na menj Te a **** :) lusta dög... a búgás mennyire zavaró?

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az utolsó képen kicsit dzsangamintázat-érzésem van ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

éhes disznó makkal álmodik? :)

egyébként "játékszernek" kicsit drága :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Móci


Móci
addikt

Kemény egy készülék. :DDD
Szerintem is kicsit drága, bár egy szobai tűzijáték sem ártana hozzá.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Füstgépet neki, akkor szebb lenne, ezeket nem falravetiteshez csinaljak. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) BITBOYS válasza wwenigma (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Utána meg rád hívják a tűzoltókat (is) :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) mephi666 válasza BITBOYS (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is ez ugrott be... nagymamiék ezzel vetítenek majd a plafonra alvás előtt, hogy könnyebben elaludjanak... aztán papi rágyújt a pipára, mami pedig egy dzsangát gyújt be, hogy jobban lássák a lézert és 10percen belül elalszanak :) aztán annak rendje-módja szerint porig égetik a házat is...

ui: erről egyik ismerősöm ugrott be, aki egy darabig nem kapott kimenőt a katonaságban, mert történt egyszer, hogy amerre járkált üzemanyagért, sok idős lakott és velük pálinkát bizniszelt elég gyakran saját részre... :) hideg is volt már az idő és elmondása szerint az üzemanyagtároló helyiségben "megágyazott" magának a gázolajos hordókon, benyakalt a páleszből, rágyújtott és elaludt... aztán a felettesei ébresztették :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) BITBOYS válasza mephi666 (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Füstben tényleg jól néz ki az ilyen móka, de szimplán a falra vetíteni a házibuli ideje alatt drága mulatság. Akkor inkább egy vén projektor és mehet a home képgaléria a falra :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Kephamos


Kephamos
addikt

Két szó: gagyi szar. :DDD

(#10) kételkedem válasza Móci (#4) üzenetére


kételkedem
addikt

egy szobai tűzijáték sem ártana hozzá : egyáltalán nem lehetetlen, hogy a kütyü tartalmaz tűzijátékot is. :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) Bling95


Bling95
őstag

nagyon gyenge, akkor már inkább a házibuli idéjére bérlejen vmi cuccot. ténylég hnap be is kell mennem fénytechnikás boltba mert okt 9-én megint bulit rendezünk a suliba.

(#12) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

ez de király cucc :DDD :C

when the sun shines, we'll shine together

(#13) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Itt van ugyan ez felaron (gondolom ok is innen rendeltek):

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22650

(#14) aram01


aram01
nagyúr

szerintem qrva sz.khm jó :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nem egy nagy vaszizdasz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Tiszta Planeárium felling :)

(#17) Thunderzolee

Fantasztikus... :U

Aki esetleg tudja mi az a SIB.. Nos, ott volt némelyik stand tele ilyen távol keleti izékkel.. Ha valaki akar látni hasonlókat, a hétvégén lesz a Hangfoglalás, biztosan lesz pár fénytechnikás cég is aki kiállít ezt-azt.

Elnézést, nem ingyenreklámnak szántam.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Móci válasza kételkedem (#10) üzenetére


Móci
addikt

Kínai munkást is adnak hozzá, ha esetleg elromlana. Bár akkor van egy füstgépünk. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) JanR válasza Móci (#18) üzenetére


JanR
addikt

Inkabb Japan csajokat adjanak, onnantol nem erdekel, hogy milyen ez a LEEEEEZER ( es ide gondoljatok egy nyomorek hulye fejet :DDD ) keszulek ;]

(#20) Móci válasza JanR (#19) üzenetére


Móci
addikt

Ebben az árban az nincs benne azért... bár jobb lenne, az biztos! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) ottkar


ottkar
addikt

Ez az amire jó szívvel rá lehet mondani teljesen felesleges, ablakon kidobott pénz.

(#22) ottkar válasza DJ.Gróf (#16) üzenetére


ottkar
addikt

Az ell-t nyugodtan kihagyhatod. :D

(#23) Rubicon


Rubicon
csendes tag

Füstgép is kéne, úgy sokkal látványosabb mint ez a falra vetítés...

Azt nem árulnak hozzá? :DDD

(#24) Sanyix


Sanyix
őstag

PLANEÁRIUM

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#25) daninet


daninet
veterán

annó Router kollégával berheltünk valami hasonló kategóriát, ott egy laser pointer és két állítható sebességen forgó tükör volt az eszköz. Füsttel még a legegyszerűbb is állati jól néz ki.. szóval ez a sötétkés video felvétel nem mérvadó... biztos dögös a cucc

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26) eclipse006


eclipse006
őstag

üdv mindenkinek!

a videóban szereplő zenének mi a címe ha szabad kérdeznem?

köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#27) Memphysto válasza eclipse006 (#26) üzenetére


Memphysto
tag

(#28) eclipse006 válasza Memphysto (#27) üzenetére


eclipse006
őstag

nagyon szépen köszönöm!!!! :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#29) Napfénysüti

Mennyi hülyeséget tudnak alkotni az emberek. :D Ez így elég gyenge, nem csoda hogy csak otthonra ajánlják. Bár oda meg ki a rák venné meg? :F

Més que un club!

(#30) Tolkarius


Tolkarius
tag

Király :D Nekem is van hasonló, majd egy diszkó gömböt akarok még :DDD

(#31) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Szerintem marha jó az ilyen cucc, nem tudom, minek kell egyből lehúzni.
Emlékszem, egy sima kézi zöld lézer is mekkora komolyság volt. Ez meg mintát rak és megy egyfolytában. Füsttel elég komoly lehet.
Bár tényleg húzos kicsit az ára, a DX-es 13 ezer is..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.