Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MineFox54


MineFox54
őstag

Várjuk :C

(#2) gery2123


gery2123
őstag

Jó az írás, én is az elmúlt napokban raktam össze a htpc, nas, rendszerem, igaz nekem "csak egy j1900 " megy, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Alap rendszer linux, és rá ment a Kodi.
Az biztos, hogy kell idő amíg a sajt ízlés szerint a rendszert beállítja, de ha az kész akkor öröm használni. Én távirányítónak telefont használok, de a win8 tabletre is nagyon jó kis remot cucc van.

-- PSN_ID: GerY2123

(#3) devil-k válasza gery2123 (#2) üzenetére


devil-k
nagyúr

Távirányítóból is annyiféle van, hogy lassan már a bőség zavarával küzd az ember!

(#1) MineFox54

Köszönöm! :)

- mozi bolondéria -

(#4) MineFox54 válasza devil-k (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Nagy segítség, én is valami hasonlót szeretnék, de ahhoz TV is kéne (mmint rendes).Az integrált VGA mennyire elég pl egy minecraft alatt (vagy bármi más kicsit erőgorrásigényesebb játék)? (Igen, tudom hogy ez filmezésre van összerakva, csak kíváncsi lennék, lehet hogy lecserélném az egész gépemet egy hasonlóra valami alap i5-el.) Nem akarok warezt, ez csak a teszt miatt mondom a kollégának: Ha nincs meg a minecraft, leszeded a shiginima launchert , és onnantól egyszerű :R Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5) devil-k válasza MineFox54 (#4) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jó kérdés! Ilyen téren nem nagyon mozgok, mivel konzolon (PS4) játszom. Bár egy Minecrafttal simán elboldogul.

- mozi bolondéria -

(#6) MineFox54 válasza devil-k (#5) üzenetére


MineFox54
őstag

Azt gondoltam, de azért mégis kíváncsi lennék, hogy full grafikán vsync nélkül hány fps van, mert ebből tudnék következtetni :) :R Köszönöm!

(#7) StLui


StLui
veterán

Kodi 15.0-át próbálta már valaki?
:R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8) devil-k válasza StLui (#7) üzenetére


devil-k
nagyúr

Csak a bátrabbak! :D Regger kolléga biztos. :)

- mozi bolondéria -

(#9) Wasquez


Wasquez
senior tag

Teljesen kezdek megint elbizonytalanodni, hogy médialejátszót vegyek, vagy kezdjek bele egy htpc építésébe?
Melyik processzort, és alaplapot érdemes használni hozzá?
Alaplapokból Asus párti vagyok, de ha van jobb választás, akkor nem ragaszkodom hozzá!

PC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.