Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Az 1536 x 2048 milyen monitor? :F
Egy iPad Retinát kötöttél a laptopra?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) PuMbA


PuMbA
titán

Alapszabály a munkára való gépekhez: 1. bőven elég az integrált VGA -> 2. dupla VGA-s notebookot ne, mert csak a baj van vele :) Nálunk is csak a szívás van azzal a kevés 2 VGA-s géppel is.

[ Szerkesztve ]

(#3) #56573440 válasza Syl (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

egy ilyet dobtam rá, ami ebben a kategóriában még csak nem is sok, a köv lépcső 2048*2560, de van 4096*2560-as modell is :K

spec cucc tudom, de egy sima desktop kártya is kihajtja ezeket a felbontásokat, és az nv is ki kéne tolja, pusztán nem fixen kéne zsinórozni a hdmi-t az igp-re...

(#4) Syl válasza #56573440 (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Aztaaaa! Álló gray TFT! :Y

Otthon a laptop (i5) gond nélkül kihajt 1440x900 + Full HD külső monitort, az irodában pedig a desktop (i3) 1920x1200 + 1680x1050.
Szóval nem hiszem, hogy a felbontás sok lenne neki.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) #56573440 válasza Syl (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

most egy hdmi-dualos dvi átalakítón megy, de majd szerzek még egy hdmi-display port átalakítót is aztán meglátjuk. ettől függetlenül sajnos tény a tény, hogy ha tiltom az igp-t akkor nincs kimenetem, ami szerintem nagyon gáz, mert csak egy tervezési döntés maximum.

(#6) Blindmouse válasza PuMbA (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Látom soha nem terveztél még semmit. A workstation is csak egy legenda.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) PuMbA válasza Blindmouse (#6) üzenetére


PuMbA
titán

Nekik kell, de ők a kisebbség, ráadásul láttam már gyárilag letiltott integrált VGA-s cuccokat is, csak dVGA-val. Ezeken kívül millió laptop van cégeknél 2 VGA-val, ami teljesen felesleges a felhasználást tekintve :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Hieronymus válasza #56573440 (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"szerzek még egy hdmi-display port átalakítót"

Drága mulatság lesz. DP -> HDMI csak egy egyszerű kábel.
A HDMI -> DP átalakítás komoly elektronikát igényel. A HDMI jel nem elég precíz a DP-hoz képest.

Ezekben a notikban lévő "dedikált" kártyák önállóan egyetlen pixelt sem tudnak megjeleníteni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.