Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#182) Parci válasza .LnB (#159) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legközelebb előbb kérdezel, tájékozódsz, aztán fogalmazol meg a másikra nézve totál dehonesztáló állításokat. érted, ha most én bedobnék ide rólad egy hasonló szintű valamit, "mélységesen fel lennél háborodva", hogy brutál módon személyeskedek és alázok. és igazad lenne.

nem kell rögtön megfejteni, rögtön a rosszindulatot, hanyagságot feltételezni, majd rögtön tényként tálalni, aztán utána ráadásul nekiállni szétcincálni és csakazértis jelleggel alázni, és ami a legrosszabb, legundorítóbb: sunyi módon sejtetni. politikusok csinálnak ilyet. :((( alicewake hardcore gamer, bakker, hidd csak el, hogy játszott eleget a játékkal.

igazából az ilyenért simán tiltanék szívem szerint, mert nem kritikát fogalmaztál meg, hanem közölted, hogy az oldal/tesztek/tesztíró egy hanyag szar. :((( :((( :(((

(félreértések elkerülése végett: nem témát vetettem most fel, hogy ezen aztán csámcsogjunk, te elmondtad sok kommentben, amit elmondtál, én visszautasítottam a vádakat a cég nevében hivatalosan, téma lezárva. nem beszélgetni akarok erről, hanem pontot tenni rá, úgy, hogy azért mi is megszólhatunk a védelmünkben. ha mégsem, ban lesz.)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.