Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

:W

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

nem a tanárok a hibásak szerintem, hanem azok, akik az elmúlt 10 évben módszeresen szétbaszarintották az oktatást ebben az országban.

(#3) D1Rect válasza #51736960 (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

10
20 :K

(#4) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Neeeem. :W Ez tuti, hogy nem kamu?

Nem tugya megcsinálni a házi feladatot.

sárga: szín :C

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#5) Löncsi


Löncsi
őstag

Ezt te töltötted ki ? :DDD

De most látom a feladat lap is hibás, 13+1 helyett 11+1 kérdés van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Ausztria, Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia, Horvátország, Szlovénia.
Ez hét, nem hat.

Hatodik feladat végén miért kérdőjel van? :U

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#7) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

:W [mást nem tudok hozzáfűzni!]

Mentalita'

(#8) csƵ válasza Ocarina (#6) üzenetére


csƵ
őstag

Láttam én már egyetemen is hibás feladatlapot...

(#9) Löncsi válasza csƵ (#8) üzenetére


Löncsi
őstag

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#10) 7 válasza Ocarina (#4) üzenetére


7
addikt

Nekem is olyan érzésem van, hogy ezek direkt provokatívan hibás válaszok.

(#11) Wictor válasza 7 (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Tuti, ilyen a világon sincs...

Vagy egy 3 éves töltötte ki. Mármint 3 éves csimpánz.

Mondjuk a polgármesteriben is megfordulnak érdekes emberek... Megkérték a komát, hogy írja alá, mondta, hogy nem tud írni... Akkor rakjon oda 3 ikszet. A másodiknál felkiáltott, hogy "úristen, elrontottam"...

[ Szerkesztve ]

(#12) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

De, van ilyen sajnos. Sőőőt. Például elég bemenni egy géplakatos osztályba. Nem akarom lebecsülni őket, nem általánosítok. De akik az analóg óráról nem tuják az időt leolvasni... A legjobban azon akadtam ki, miikor az operációs rendszerhez beírták, hogy szike... No comment.. Azért tartunk itt. és nem ott, azért van ez és nem az... Bagi Nacsa után szabadon.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13) baluka26


baluka26
veterán

Milyen kifejezéssel illeti a köznyelv [VESSZŐ :W] Semmelweis Ignácot.

Szerintem kamu.

Vannak olyanok, amit egy ember nem tud, de hogy legnagyobb tó, ezt nem tudni. Valaki vicces kedvében volt.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) Lenry


Lenry
félisten

írjon évszámot - X
minden i.sz. 10-ben történt? :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez nem poén?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) bullseye


bullseye
addikt

számomra hihető ez a kitöltés (mi is miket írtunk pl. a "Mik a Köztársasági elnök felelősségei" kérdésre, a pofám leszakadt utólag), max. a kérdések furák. pl. Mága...

Szóval hihető, de nem mérvadó!
Ilyenek mindig vannak, akik az utcai riportban nem tudják ki volt Petőfi, vagy hány éve létezik Magyarország, stb. MInden országban, minden nyelven, minden közösségben... jó is, hogy van kinél okosabbnak lenni :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17) D1Rect válasza 7 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Van egy magyar/ének szakos tanár ismerősöm.
Sajnos tényleg van ilyen. :(

(#18) Raucher válasza baluka26 (#13) üzenetére


Raucher
tag

Milyen kifejezéssel illeti a köznyelv [VESSZŐ :W] Semmelweis Ignácot.

Szerintem kamu.

Nem! Szerintem tragikus.
(Bár mindenkinek jobb, ha nem fejtem ki az okot.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#19) koshmar


koshmar
őstag

Ő festünk.
Mi táncolsz.
Ti isznak.

Egy magyar ember ilyet tényleg csak viccből írhat.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#20) Egorov válasza koshmar (#19) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ti Vadar

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21) Vladi


Vladi
nagyúr

Vannak hülyék?

Igen - Nem - Mégsem - Súgó

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) 7 válasza Vladi (#21) üzenetére


7
addikt

Mitiszunkma?

Asört Avodkát Abort Cancel

(#23) Vladi válasza 7 (#22) üzenetére


Vladi
nagyúr

Csini a sapid. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24) Dany007 válasza koshmar (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem is kamu.

De a fent kiemelt példád akkor lehetséges ha az illető nem képes értelmezni a feladatot. Tehát ha nem tudja felfogni mit is kell csinálni.
De amúgy a kérdések jórésze - vagy talán az összes - állt isk. tananyag. Erősen kétlem, hogy ilyet adnának bárhova is szintfelmérőnek, hacsak nem mondjuk szakközépiskolás felvételin. Esetleg.

(#25) zoo8800


zoo8800
veterán

Ez tuti kamu.

rip and tear, until it is done

(#26) koshmar válasza Dany007 (#24) üzenetére


koshmar
őstag

"Jelölje "x"-szel, hogy ki végzi a cselekvést."

Ha ezt nem képes értelmezni... :DDD

De komolyan, ez sima igeragozás, egy 6 éves is meg tudja csinálni.
És értelmezni is persze.
Még csak múlt idő sincs benne.

Én ezt esetleg külföldieknek tudnám elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27) bullseye válasza koshmar (#26) üzenetére


bullseye
addikt

Állítólag minden 4. ember funkcionális analfabéta. Meg terepszállás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Két lehetőség van:

a) Ha igaz: Felülök az első repülőgépre, és sűrgősen elhúzok innét.
b) Ha nem, akkor meg: Epic Fail.

Szerintem a b) a helyes. :K

[ Szerkesztve ]

(#29) darál0w válasza Vladi (#21) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Bali Laci

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30) csƵ


csƵ
őstag

Nem kamu, az osztotta meg, aki javítja és tanárok is kommentálték.

(#31) #51736960 válasza csƵ (#30) üzenetére


#51736960
törölt tag

biztos voltam benne, hogy nem kamu.
csak a közvetlen közelemben fél tucat ember él, akik még ennél is sötétebbek. (pl. szomszédom nem fogja fel, ha szekrényt rak a pincelejáró elé, a többiek nem fogják tudni kinyitni az ajtót, stb...)

(#32) danih


danih
addikt

Mi lehetett a 11. és 12. kérdés? Vezeték-/keresztneved?

(#34) keIdor


keIdor
titán

Szerintem ez kamu. A másik, Magyarországnak 7 szomszédja van.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) keIdor válasza #51736960 (#31) üzenetére


keIdor
titán

Az én környezetemben is van ilyen, de ez már túlzás. Azért olyannal még nem találkoztam, ami nem tudta mi Franciaország fővárosa, meg mi Magyarország legnagyobb tava. Azért ezeket egy 8 éves is tudja már szerintem, annyira alap.

De ha ez igazi szégyenlem, hogy ember vagyok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Huma


Huma
addikt

Nem értem mi a baj. Ezeknek a kérdéseknek a nagy részére én sem tudom a választ. Ha ilyen nehéz tesztsort állítanak össze akkor jó, hogy az emberek többsége nem tudja megoldani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) baluka26 válasza csƵ (#30) üzenetére


baluka26
veterán

És az honnan tudja, aki javítja, hogy aki kitölti, nem kamunak gondolja?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38) keIdor válasza Huma (#36) üzenetére


keIdor
titán

Remélem csak viccelsz. Ezeket álmodból felkelve éjjel 2-kor is tudnia kell mindenkinek, annyira alap.

13+1-et mondjuk én sem tudom, a zenében nem vagyok jártas. De a többi szimplán alapműveltség.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) csƵ válasza baluka26 (#37) üzenetére


csƵ
őstag

Felvételin igen komoly viccelődni...

(#40) baluka26 válasza keIdor (#38) üzenetére


baluka26
veterán

Hegedűművész.
csz: Egy ilyen hibáktól hemzsegő feladatlapot adnak? Hát, ők is szégyellhetik magukat.

Én a tatárjárás évszámát nem tudom csak századra pontosan.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#41) Avicularia


Avicularia
veterán

Itt svédben sem sokkal okosabbak az emberek.
Múltkor beszéltem egy ismerős ismerősével,aki kb 45 éves férfi,saját bevallása szerint már járt Magyarországon, áradozott is ,hogy milyen szép Budapest és akkor mondta hogy milyen szép ország Budapest.
Visszakérdeztem,mert azt hittem rosszul értem,de nem ,azt hitte,hogy Budapest az egy ország :Y :O

(#42) lesaux válasza Avicularia (#41) üzenetére


lesaux
veterán

Sokaknak Dubaj is egy ország. És nem csak azoknak, akik dubajozni járnak ki.

(#43) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem is van olyan ismerősöm akitől megkérdezték mennyi az IQ-d azt mondta az mi? Meg valami tesztnél a padtársa hülyült a csajjal hogy nehogy a férfit jelöld be erre bejelölte hogy ő férfi.

(#44) zoo8800 válasza csƵ (#30) üzenetére


zoo8800
veterán

Az még talán hihető, hogy nem tudja, ki zenésítette meg a Himnuszt, vagy ki írta a János vitézt. Na de hogy nem tudja, melyik a legnagyobb tó az országban???
Ezt TÉNYLEG még egy ovis is tudja. :)

Ha nem kamu, akkor valami gyenge poén.

rip and tear, until it is done

(#45) dabadab válasza baluka26 (#40) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk a Maga Zoltanos kerdest nem nagyon tudtam hova tenni. Egyreszt magat Magat sem (most komolyan, a honlapja olyan, mintha a Ketfarku Kutyaek irnak (ez a darab kulonosen utos)), meg nekem furcsa az a vilaghiru hegedumuvesz, akirol gyakorlatilag csak magyarul talalni barmit is (az elso nemmagyar hir, amit talaltam rola, arrol szolt, hogy TV-ket adomanyozott Kolontaron) meg akinek a repeortaja kizarolag nepszeru, szirupos darabokbol all.

Meg abban is igazad van, hogy rendkivul igenytelen maga a feladatlap is.

(#42) lesaux: "Sokaknak Dubaj is egy ország."

Amiben azert olyan nagyot nem is tevednek, vegulis allamnak allam, sajat kirallyal.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#46) baluka26 válasza dabadab (#45) üzenetére


baluka26
veterán

Nem gond, ha nem világhírű, az országban eléggé ismert, magyar embert kérdeztek...:)
Egyébként ez most tényleg gyanús, még csak angol wikije sincs neki :Y ;]

Szóval igen, szerintem komolyabb hiba, hogy egy vállalat ilyen feladatlapot ki mer adni a kezéből.

Dubai az annyira nem egyszerű kérdés, mint amilyennek tűnik. Szerintem lehet nyugodtan államnak és városnak is mondani.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#47) dabadab válasza baluka26 (#46) üzenetére


dabadab
titán

Dubaibol ketto is van: van egy Dubai nevu varos, meg egy Dubai nevu allam, ami viszont (ahogy lesaux mondta) nem orszag, hanem az EAE egyik tagallama.

DRM is theft

(#48) tildy


tildy
nagyúr

Utaltam az evszamokat, es bar a nagy resze menne, az Aranybullaval mindig bajban vagyok?! 1351 , vagy 1222? Vagy az az osiseg?
Na ennyit is er a sok lexikalis tudas....

Jahm, mintha osiseg lenne tenyleg az 1351..Probalom mar megjegyezni, ha mar az uramat is igy hivjak:D:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) baluka26 válasza tildy (#48) üzenetére


baluka26
veterán

12222222222222222222222222222222222222222 :)

Ősiség az Nagy Lajos, már nem Árpád-ház, de véglis a Bulla megújítása. Viszont az évszám stimmel.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#50) Crystalheart válasza Huma (#36) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ezeknek a kérdéseknek a nagy részére én sem tudom a választ." - Most ugye most csak viccelsz most? :DDD Ezek olyan kérdések, hogy ha gondolattal lehetne írni, kb. annyi idő volna megoldani, mint elolvasni a szöveget.

Mondjuk Mága Zoltánt szerintem sem kellett volna odaírni, ez nagyon mai, már a kiterjesztett általános műveltséghez tartozik. Ennek ellenére pl. a filmművészeti egyetem felvételijében is szerepelt egy kétszavas kérdés erejéig.

tildy: Ezt a néhány irányadó évszámot azért érdemes tudni, mert a köztük eltelt időből, és a világtörténelem idővonalán elfoglalt pozíciójukból sok következtetést lehet levonni. Akár olyat is, ami a mai napig, vagy a közelmúltig meghatározó, vagy egyáltalán csak igen érdekes. Például egyes Árpád-házi és Anjou uralkodók haladó reformjai, ami itthon viszonylagos jólétet biztosított, míg az elvileg fejlettebbnek számító nyugaton dúlt a nyomor a viszályok miatt. Vagy hogy egyes törvények, mint az ősiség törvénye, mennyi idő alatt váltak elavulttá. Vagy külön érdekes pl. az első tatárjárás (1242-43) és a második (1285) közt eltelt rövid idő, hogy ennyi idő alatt IV. Béla a teljes amortizációból képes volt felépíteni egy olyan országot, ami aztán IV. László alatt visszaverte és teljesen megsemmisítette a mongol hadakat. Ami azt illeti, ez manapság is példa lehetne, milyen szellemmel kell az országot felemelni - persze ma már a haderő nem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#51) Dany007 válasza koshmar (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Nem tartom elképzelhetetlennek.
Illetve ha mégis, akkor azt sokkal hihetetlenebbnek tartom, hogy valaki ne tudna annyira magyarul beszélni, hogy tudná ŐK isznak és nem TI isznak... Ehhez semmilyen lexikális tudás nem szükséges. Egyszerűen a magyarul tudó ember érzi, hogy melyik a jó.

Tehát inkább el tudom képzelni, hogy valaki legyen annyira sérült, hogy ne fogja fel a kérdést, mintsem ennyire se tudjon magyarul.

Amúgy meg mindkét kérdőív mérhetetlenül gagyi és primitív. A kérdésekről nem is beszélve.
Azt pl alapból nem értem, miért kéne tudni, hogy ki van az ezer forintos bankjegyen? Iskolai szintfelmérőn ez nemtudom miért kérdés? Esetleg egy kvízműsorban eltudom képzelni.

Ráadásul emberünk kézírása borzalmas. Nehéz elhinni, hogy a közelmúltban járt egyáltalán iskolába. Nem hinném, hogy ez ott megengedett. Legalábbis az én kézírásom akkor csúnyult el ennyire, mikor már x éve befejeztem a sulit és nem volt szükségem a kézírásos folyóírásra.

Szóval nehéz elhinni, hogy nem kamu. :) De ha nem is az, akkor végtelenül gagyi, mint a kitöltő, mint a kérdéseket összeállító. A 6 szomszédos ország meg aztán epic...

(#52) #72042496


#72042496
törölt tag

Elemezze mondattanilag a következő összetett mondatot!
Péter délután az iskolában felejtette a matematika füzetét.

Ez nem összetett mondat b+... :(

[ Szerkesztve ]

(#53) tildy válasza Crystalheart (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem a legnagyobb hulyeseg a pontos evszamokat magoltatni, es arra kihegyezni a dolgozatokat vagy barmit, sokkal fontosabb, hogy miert tortent, mi volt elotte , utana, es mit lehet tanulni belole.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) Ptech


Ptech
őstag

Öööö, nem mintha nem lenne jó röhögni az ilyenen, de szerintem ez kamu.
Nem csak azért, mert már a kérdésekben is van nem egy hiba, meg a válaszok igencsak trollszagúak, hanem mert el vannak túlozva.

Évszámok nem mennek, ok.
Mondatelemzés sem megy, ok.
Álmos van az ezresen, ok.
Franciaország fővárosa Pozsony, ok.
Két szomszédunk Anglia és Németország, ok.

De hogy a Tisza tó hogy jutott eszébe, az nem ok.

(#55) Mr X válasza Ptech (#54) üzenetére


Mr X
veterán

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56) Crystalheart válasza tildy (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hülyeség pusztán az évszámokra alapozni a dolgozatot, ez egyértelmű. Évszámok és ok-okozati összefüggés mind kell, ha teljes képet akarunk. :) A történelem okulásra való, nem hogy pár oldallal nagyobb adat legyen a fejünkben. De hogy mit hogyan tanítanak, az abszolút tanárfüggő. Nekem középiskola alatt három töri tanárom volt, és mind teljesen máshogyan nyomta.

(#57) Syl válasza Dany007 (#51) üzenetére


Syl
nagyúr

azt sokkal hihetetlenebbnek tartom, hogy valaki ne tudna annyira magyarul beszélni, hogy tudná ŐK isznak és nem TI isznak...

Pedig bizony aki nem született magyar, az könnyen eltéveszti, hidd el.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#58) Ptech válasza Mr X (#55) üzenetére


Ptech
őstag

Az kemény. És milyen OKJ képzésre jelentkezik az illető? Talicskázáshoz is kell már OKJ?

(#59) Mr X válasza Ptech (#58) üzenetére


Mr X
veterán

Diplomás emberektől is láttam olyat, hogy egyszerűen nem tudott magyarul írni.

De egyébként elvileg álláskereső, szóval lehet, hogy a 8 általánosa sincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#60) koshmar válasza Syl (#57) üzenetére


koshmar
őstag

Nyilván egy külföldi ember, amíg meg nem tanulja rendesen a magyart, könnyen eltéveszti. Ez teljesen érthető is.

De azt, hogy egy született magyar ezt ne tudja, nem tudom elhinni.

Szóval itt vagy arról van szó, amit Dany007 írt, tehát a kérdést sem fogta fel, vagy...nem tudom.

Egy német ember sem mond olyat, hogy Ich sprichst...Egyszerűen tudja, hogy kell ragozni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61) Syl válasza koshmar (#60) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez is igaz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#62) Huma válasza Ptech (#58) üzenetére


Huma
addikt

Lassan már ahhoz is kell. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#63) Ptech válasza Mr X (#59) üzenetére


Ptech
őstag

Én is ismerek olyat, aki egy mondatot nem tud leírni két hiba nélkül. Azt nem értem, hogy engedték át érettségin.

(#64) Armahun


Armahun
addikt

Ez vicc, és vicc jut róla az eszembe:

Könnyű nekik ott Pesten kottából, bezzeg nekünk itt vidéken ész nélkül.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#65) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nem mondom, én se oldottam volna meg 100%-ra (pl. pontos évszámok), de azért van 1-2 nagyon nagy baromság, ami az egyébként közepesnél nem jobb korai tanulmányaim ismeretében is kiugró. Meg ilyet, hogy mi a legnagyobb tó... hol él az illető?
Az is elég gáz, hogy némelyik kérdés szimplán rossz. Már csak ez utóbbi miatt is erősen kételkedem, de ha tényleg igazi, akkor csak fokozódik, amit az előbb írtam...

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#66) 010203


010203
tag

Az a baj, hogy olyan egyén töltötte ki a kérdőívet, aki végigjárta a 8 általánost, és nem Kovács Dzsokinak vagy Lakatos Dzsenifernek hívnak.

Másrészt pedig elárulja az iskola színvonalát, hogy ilyen kérdőívet adnak ki a kezeik közül, már ha jelenleg kellene a sok gyerek miatt...

(#67) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez a cikk és a topic is hatalmas felüdülés így akasztóvizsga előtt két nappal, köszönet érte, és szpesöl thenksz yetikének a #22 miatt, az megfektetett :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#68) Löncsi válasza hoffman_ (#67) üzenetére


Löncsi
őstag

Mit akarsz, van egy csomó időd még. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#69) hoffman_ válasza Löncsi (#68) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, főleg, hogy 6 napja tanulom, keléstől fekvésig, ki se mozdultam a lakásból - és nem megy túl fényesen :/

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#70) Löncsi válasza hoffman_ (#69) üzenetére


Löncsi
őstag

Én mióta kódelméletből 2 nap tanulással levizsgáztam, azóta azt mondom 2 nap mindenre elég. :DDD

Kapsz egy pónit:
[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#71) hoffman_ válasza Löncsi (#70) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez kell nekem, köszönöm :DDD :R

Erre sajna nem elég két nap. 3. féléve osztom neki, ha most nem megyek át, akkor baj van. Lehet, hogy merész húzás volt totál humán érzékkel villanykarra menni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#72) Eastman válasza dabadab (#45) üzenetére


Eastman
őstag

-dr.Safárik Gabriella-

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.