Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

+1

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

+1, sajnos teljesen igazad van. :(

(#3) Zsom! válasza szombatitomi (#2) üzenetére


Zsom!
tag

Elszomorító.:(
Sajnos igaz.:(
SP-ről, JB-ről nem is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#4) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Pont ezt tapasztaltam múlthét hétvégén siófokon.:(

(#5) szablya


szablya
tag

Kérem szépen, a világ el van kúrva kurvulva. Böszmeség!

Amúgy ja, nagyon elszomorító :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) 14adam válasza SzlobiG (#4) üzenetére


14adam
addikt

Itt fokon pont,hogy nem az a divat,hogy minél nagyobb bicepsze legyen valakinek hanem az,hogy úgy nézzél ki mint egy fogpiszkáló és mellé egy pvc csöves gatya ami mondjuk rózsaszín és rózsás póló és tanulj meg szejpíteni... akkor minden csajt megfogsz... :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Csemike válasza 14adam (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Eléggé elítélhető módon ilyenekre szoktam mondani, hogy lenyalt b*zi és brrrr. :DDD Még az én korosztályomban is előfordulnak. Nemtom ez miért férfias. Vasalt haj... Mondjuk, zsák a foltját, meg guba a gubához és suba a subához. Nekik ott vannak az anus mouthusban szenvedő, májkrémszínűre szolizott lánykák. Mindenkinek van valahol párja. :D

(#8) SzlobiG válasza 14adam (#6) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ööö a pénzes részére értettem, mondjuk a lánykák pestiek voltak, de tény ha ott élsz jobban tudod mi a szitu e téren.:) Viszont ezt a rózsaszín style valami förtelem. :W

(#9) Eastman


Eastman
őstag

Ki fogtok röhögni, de könyvtárban kell csajozni. ...persze, ha rendes lányt szeretnél. Az, hogy a könyvtárban ül, nem zárja ki, hogy nyitott a lazaságra, nyitott a jó zenékre, és nyitott mindenre amire a férfiember vágyik, nyitott Rád.

Üdv: Eastman (30+, senior kategória)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) szablya válasza Csemike (#7) üzenetére


szablya
tag

"Eléggé elítélhető" akarod mondani, el nem ítélhető módon :D

"Mindenkinek van valahol párja." ja, párosával kell őket lelőni :((( :D (vicc)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) 14adam válasza Csemike (#7) üzenetére


14adam
addikt

A vasalt haj kimaradt... És még arra felhúzzák a kínai sültös sapit... :U

"májkrémszínűre szolizott lánykák" -> ez tetszik :))

"lenyalt b*zi " nem b*zi,csak melegszendvics evők :)

(#8) SzlobiG a legjobb,hogy szinte az egész suli ilyen :O ilyenekkel vagyok körbe véve.

[ Szerkesztve ]

(#12) westcoastog


westcoastog
veterán

Felénk sem jobb a helyzet, normális lányt nem is találni, aki "normálisan" öltözködik, mint pl én, arra rá sem néznek. :) Persze hogy akivel járni akartam legutóbb, inkább egy komor utállat emos gyerekkel éli az életét. :U

[ Szerkesztve ]

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ha te lennél Sp nem szúrogatnád az ilyen tini suncikat?? :) Ó hagyjuk már... Ne legyünk álszentek.
Meg amúgy is, mit érdekel? Akik ilyen srácokra buknak, azok ált. a b*száson kívűl nem is jók sok mindenre, alkalmatlanok kapcsolatra. Nem kell ebben a világban megakadni mindenen, hanem ismerni kell, minek hol a helye.

when the sun shines, we'll shine together

(#14) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem meg nem így van. Én azt veszem észre, hogy ez egy sokkal kisebb réteg mint be van állítva, bár tény, hogy ők sokszor feltűnőbbek. Na meg ugye arra előbb felkapja az ember a fejét ha egy ilyennel találkozik, mint amikor normális lányokkal.

(#15) Zsom! válasza mexicanraven (#13) üzenetére


Zsom!
tag

SP meleg. :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) :-I válasza Alexios (#14) üzenetére


:-I
tag

Ez így van.

Amúgy meg véleményem szerint ignorálni kell az ilyeneket, nem pedig foglakozni velük.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#17) CséZé


CséZé
őstag

az a baj h az ilyen tini csajoknak a média diktálja h ki tetsszen nekik, és amilyen butácskák be is veszik.
lásd: SP, JB, AFC, TH és hasonló förmedvények hallgatása, bálvánnyá szimbolizálása...

(#18) .bableWes


.bableWes
őstag

"és milyen kocsit vezetsz"
ez sajnos igaz. amiota nem a nagy dög amcsit hajtom, hanem a kis rönot azota kevesebb az e fajta kuncsaft.
mégis engem barátnöm nem azért szeret mert ilyen kocsim volt mikor megismerkedtünk - igaz megjegyezte, hogy jol áll nekem a kocsi:D -
sok alfahim :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) moha21 válasza CséZé (#17) üzenetére


moha21
addikt

SP-t ,még én is tudom kicsoda, de a többi mi jelent?:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) :-I válasza moha21 (#19) üzenetére


:-I
tag

Álá google: Justin Bieber, Anti Fitness Club, Tokio Hotel

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#21) Zsom! válasza CséZé (#17) üzenetére


Zsom!
tag

Nem csak a zenében. :(

"A divat súlyos marketing, elátkozza mi régi, a TV hipnotizál, és a hugicád csak nézi."

Sajnos unokahúgomat is csapdába ejtette a a twilight őrület: tolltartó, újságok, mindenféle szir-szar. Egyszer, úgy kíváncsiságból megkérdeztem, hogy ugyan miről is szól a kedvenc filmje? Csak makogott, nem tudta elmondani. Ezután megkérdeztem, miért is nézi akkor?
Hát mert az osztályból is nézik, meg láttam a tévében is. :(:(:(

Nem azt mondom, hogy ne nézze a twilight-ot, de akkor tudja, hogy miről szól, és ne csak azért nézze mert azt mondják, hogy nézze.

[ Szerkesztve ]

(#22) The DJ


The DJ
addikt

Ami engem leginkább zavar az még csak nem is a bejegyzés címében említett jelenség, hanem az, amikor a tizenpár éves kiscsajok fogják a kamerás telefonjukat (meg a melleiket), odaállnak a tükör elé és fotózgatják magukat. Aztán a képek mennek fel az iwiwre, myvipre meg facebookra, hogy aztán mindenki csorgathassa a nyálát és jól megmondhassa nekik, hogy hű de jó nők. Értem én, hogy kell a pozitív megerősítés, meg a nők (jelen esetben lányok) szeretik érezni, hogy csinosak, de ettől a dologtól erőteljes hányingerem van már. Az meg csak tetézi, hogy nem csak a tizenéves korosztály sajátossága ez. :(
Ha van egy nő, aki a párom és akit szeretek, akkor ő csak az enyém, csak én láthatom ilyen helyzetben és környezetben. Elég érzékenyen érintene, ha visszaköszönne a félmeztelen képe a napisz*ron vagy egyéb helyeken és más férfiszerű lények írkálnának oda durvábbnál durvább dolgokat (amit eléggé szánalmasnak tartok). Lényeg a lényeg, aki a melleit vagy egyéb testrészeit (testréseit?) mutogatja a nagy közönségnek az nálam alapból kiesett. Persze aztán meg megy a sírás-rívás, hogy őket csak kihasználja minden pasi. Hát nem is csoda...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#23) moha21 válasza Zsom! (#21) üzenetére


moha21
addikt

Ja pedig full gagyi szerintem. Gyenge vámpíros film utánzat.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#24) Zsom! válasza The DJ (#22) üzenetére


Zsom!
tag

Ha unokahúgomról látnék ilyen képeket, az biztos, hogy elbeszélgetnék vele, és a szüleivel is. (bár nem valószínű, hogy ilyeneket csinálna, de a "remek" osztálytársai ki tudja mibe vinnék bele :((( )

(#26) nem_tom


nem_tom
őstag

Ilyen körökben nem mozgok. Megválogatjuk, hogy kiket fogadunk be a társaságba.

(#27) Eastman válasza The DJ (#22) üzenetére


Eastman
őstag

Tökéletesen egyetértek.

...kiegészítve azzal, hogy sajnos az apjuk, anyjuk (akik sanszos, hogy ugyan úgy megláthatják a neten) lényegében semmit nem tudnak tenni a világméretű jelenség ellen.

...és kiegészítve azzal, hogy elképesztő mennyiségű nem kitisztítható női hormon van a csapvizekben.
(fogamzásgátlók -> vizelet -> víztisztítók -> ivóvíz)
A fiúk langyulnak, a lányok egyre nőiesebbek, de valami miatt egyre inkább férfiasan viselkednek. Gyenge férfit akarnak maguk mellé.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) Ptech válasza The DJ (#22) üzenetére


Ptech
őstag

Az még semmi, itt fent Pesten a ZP-ben rendszeresen azon versenyeznek a 13-15 éves forma ribinövendékek, hogy ki hány faszit tud lesz*pni egy este alatt :U

Értelmes emberrel én még ott nem nagyon találkoztam, csak amikor barátokkal mentünk régebben pl Tátrai és Szűcs koncertre. Most már 300 Ft a beugró, ami még mindig nem vág haza senkit, a pia viszont jó drága.

A vállon felül ennyire egyedekre már ráun az ember egy idő után mondjuk, és már rövid távon sen tartja őket szórakoztatónak.

(#29) Szten Márs válasza Ptech (#28) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

400 Ft a beugró, de 10 után be lehet váltani egy korsó sörre, előtte meg egy sörért kettőt kapsz, ha beváltod. Néha járok oda, kizárólag a koncertekre, a többi nem érdekel :)

(#30) Ptech válasza Szten Márs (#29) üzenetére


Ptech
őstag

Na akkor megint emelték mióta voltam ott. Én sem járok oda gyakran, legutóbb kb. egy éve voltam koncerten, másért tényleg nincs értelme oda menni.

(#31) Csuty94


Csuty94
csendes tag

és az ami még elég ratyi hogy 15 éves oszt társam aki ráadásul atomhájas ronda félcigány "lány" gyakorlatilag listát vezethetne arról hogy ki mikor és hova tette be neki..és nem azért mert szép okos hanem mert "magas körökben mozog" (a fajtája közt természetesen)

egyébként nálunk is az a divat hogy JJJÚÚÚJJJJ lefésült emós haj 12345831 pirszing a fejébe és meg akarok dögleni veeeeeeeeeááállllll és erre buknak...én ugyan többnek felajánlottam h segítek a problémáján de nem fogadták el ;]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#32) Csemike


Csemike
csendes tag

Hálát adok Istennek, hogy nem most vagyok tinédzser. :U

(#33) #97544192


#97544192
törölt tag

+1
MELLesleg az a menő, hogyha 12-17 éves korig terjedő lányoknak 22-27 éves barátjuk van... ;)

(#34) Zsom! válasza Csemike (#32) üzenetére


Zsom!
tag

Miért?
Nem kötelező őket utánozni. ;)

(#35) Ptech válasza Csemike (#32) üzenetére


Ptech
őstag

Nem azon múlik szerintem hogy ki mikor született, hanem hogy van-e annyira idióta, hogy majmolja a többit és azt eszi és csinálja amit mutatnak neki hogy ez a jó, vagy képes önállóan gondolkodni.
Konzumidiótának könnű lenni, csak be kell álni a sorba és hagyni működni az agysorvasztást ami a TVből árad. Kíváncsi leszek azokból akik most a már leírt módon tolják tizenévesen, hány fog ráébredni, hogy valami itt nem fasza mielőtt végleg el lesznek hülyítve.

(#36) Csemike válasza Zsom! (#34) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor úgy mondom, hogy hálát adok Istennek, hogy nem most vagyok tinédzser, valamint azért, mert teljes családban nőhettem fel, és a szüleimnek fontos volt, hogy értékeket adjanak át, valamint törődtek velem, figyeltek rám, neveltek, miközben nem fojtottak meg majomszeretettel sem. :R Tényleg nem tudok elég hálás lenni nekik, csodálatos gyerekkorom volt...

(#37) Csuty94 válasza Ptech (#35) üzenetére


Csuty94
csendes tag

ezek nem ébrednek rá semmire :(

és a legszarabb az hogy lenézik azt aki nem a 25 hanem csak a 16 ezer forintos cipőbe rohangál meg azt aki nem azt csinálja mint ők és nem veszik észre hogy ők tolják el a dolgot...

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#38) ABE válasza Csemike (#32) üzenetére


ABE
őstag

Félek, hogy tíz év múlva ugyanezt fogják mondani a mostani tinik...

(#39) Ice!?


Ice!?
őstag

köszönjük emese. távozhat.

(#40) Zsom! válasza Csemike (#36) üzenetére


Zsom!
tag

:)

(#41) N€T0X|N válasza Eastman (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"Ki fogtok röhögni, de könyvtárban kell csajozni. ..."

Amióta könyvtárban dolgozok, én biztosan nem röhöglek ki emiatt. ;]

Sent from my keyBoard

(#42) Eastman válasza N€T0X|N (#41) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor már Te is a TUDÁS birtokában vagy. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#43) zH.


zH.
senior tag

a logout mindig le van maradva. már kezdi megutálni mindenki.. van 1-2 későnérő meg 10éves azt ennyi.

just be

(#44) Csuty94 válasza N€T0X|N (#41) üzenetére


Csuty94
csendes tag

és amugy milyen csajok fordulnak meg könyvtárban?:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#45) k.


k.
őstag

Multkor néztem a Derrick című sorozat egyik részét, ami a 70es években játszódott. Na már akkor ment a sírás, hogy a mai fiatalok hogy öltöznek és blabla. Ez van, a plázakurvák mindig is léteztek, max akkor nem a plázába, hanem a szomszéd faluba jártak...

(#46) Eastman válasza Csuty94 (#44) üzenetére


Eastman
őstag

Szemüveges lányokra buksz?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#47) Csemike válasza Ptech (#35) üzenetére


Csemike
csendes tag

A legnagyobb baj, hogy az ilyen lányoknak senki nem fogja a kezét. Nőnek, mint a dudva, a szüleiknek más a fontos, a sok pénz, a nyaralás, a kocsi, a Barátok közt este ("hogy vagy kislányom? aha, pssztt, most szakít Magdi anyus Vili bácsival, majd később megbeszéljük".) Vagy éppenséggel ezt a mintát látja otthon is. Anyuci "MILF" képekkel iwiw-en, esetleg a 12 éves kislánnyal közösen. Hip-hip hurrá.
Inkább a szülők "idióták".

(#48) Ptech válasza Csuty94 (#44) üzenetére


Ptech
őstag

(#50) dízelracer válasza The DJ (#22) üzenetére


dízelracer
senior tag

Aki annyira hülye, hogy még az időzítőt sem találja egy qrva fényképezőgépen attól mit vársz? :D

A mai kiscsajoknak sok pénz kell meg nagy péló. Minden más mellékes (tisztelet a kivételnek).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.