Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) The DJ


The DJ
addikt

Ami engem leginkább zavar az még csak nem is a bejegyzés címében említett jelenség, hanem az, amikor a tizenpár éves kiscsajok fogják a kamerás telefonjukat (meg a melleiket), odaállnak a tükör elé és fotózgatják magukat. Aztán a képek mennek fel az iwiwre, myvipre meg facebookra, hogy aztán mindenki csorgathassa a nyálát és jól megmondhassa nekik, hogy hű de jó nők. Értem én, hogy kell a pozitív megerősítés, meg a nők (jelen esetben lányok) szeretik érezni, hogy csinosak, de ettől a dologtól erőteljes hányingerem van már. Az meg csak tetézi, hogy nem csak a tizenéves korosztály sajátossága ez. :(
Ha van egy nő, aki a párom és akit szeretek, akkor ő csak az enyém, csak én láthatom ilyen helyzetben és környezetben. Elég érzékenyen érintene, ha visszaköszönne a félmeztelen képe a napisz*ron vagy egyéb helyeken és más férfiszerű lények írkálnának oda durvábbnál durvább dolgokat (amit eléggé szánalmasnak tartok). Lényeg a lényeg, aki a melleit vagy egyéb testrészeit (testréseit?) mutogatja a nagy közönségnek az nálam alapból kiesett. Persze aztán meg megy a sírás-rívás, hogy őket csak kihasználja minden pasi. Hát nem is csoda...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.