Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egy a lényeg!
Mielőtt a kéregető meg tudna szólalni, kérj tőle egy szál cigit. Ha másodszor is próbálkozna, a telefonját is kérd el. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Luck Dragon válasza Hieronymus (#1) üzenetére

Fordított pszichológia? :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nincs egy cigid? Buszra kell.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) Hieronymus válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nincs ebben semmi pszichológia.

Nagyjából tudni lehet, hogy mit akar kéregetni. Bár nincs is jelentősége. Az a lényeg, hogy mielőtt meg tud szólalni kérj tőle valamit. Erre nincs felkészülve a kéregető.
Ha másodszor is rád talál, már megjegyezz annyira majd, hogy máskor elkerüljön.
Tíz éves koromban találtam rá erre a megoldásra.
További változata, ha valaki tud köszönni, mert figyelmetlen vagy, akkor viszontlátás a gyors válaszom.
Jó napot kívánok. Viszont látásra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Nova96 válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Nova96
őstag

B-A-Z megyei lakos úgy látom.:DDD

(#6) Speed® válasza Hieronymus (#4) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

-Ne haragudj,
-Nem haragszom.

(#7) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"Kérem a becses embereket, haladjunk a már korral.": e-cigit tarháljon?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Egon válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Az én stratégiám: ha cigit tarhálnak: "Nem dohányzom!" (ami igaz is). Ha pénzt kérnek: "Nincs apróm..." :))
Jah, szerencsés helyzetben vagyok, mert ritkán közlekedem BKV-val (vidékre pedig kb. mindig kocsival megyek), így nem igazán találnak meg a tarhálók.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) Bjørgersson válasza Nova96 (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hajdú-Bihar :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Silεncε válasza Egon (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

-Nincs apróm.
-Nem baj, tudok visszaadni :DD

(#11) csipszikutya válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Debrecenbe történt 2 éve. Nagyállo, esti csucs. Teso agy má cigit buszjegyre kell...

Egyébként én már csak röhögök, nem pszichologiázok, nem értik. Általában azt szoktam mondani, hogy "jo napot, elöször is köszönjünk mán he"

(#12) Bjørgersson válasza csipszikutya (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Messziről kerülöm azt a helyet, nem véletlen. Még ha nem lenne tele a sok testvérrel, hajléktalannal, kurvával, ezek tetszőleges kombinációjával, akkor is egy utolsó szutyok lenne.
Sajnos a helyközi buszpályaudvart már nem tudom elkerülni, pedig ott sem sokkal jobb a helyzet. Na de majd 2078-ban, mire kész lesz az új, egyesített állomás. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) SunyaMacs válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Az aluljáróba is szoktak kéregetni a báttyák..

(#14) #33253120 válasza Hieronymus (#1) üzenetére


#33253120
törölt tag

Van, de nem jut...

(#15) Bjørgersson válasza SunyaMacs (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lassan már mindenhol. :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) Stonerice


Stonerice
őstag

Menekíthet a helyzet morálán, hogy mondjuk elkíséred a Traffik-ig. Ott kérhetsz neki! :DDD

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szegények. Nem adtok nekik pénzt vonatjegyre, a következő 3-4 hónapban ugyanott fog kunyizni, mert nem tud hazautazni soha. :DDD

(#18) Petyyyyy válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

-> Nincs egy cigid? Buszjegyre kell.

Idézni csak pontosan és szépen, Youtube-ot 1080p-ben.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19) Mister_X válasza juliabrilke (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na az Aréna mellett mindig megtalál fél éve ugyan az, akinek sosincs pénze vonatjegyre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) kemotox válasza Petyyyyy (#18) üzenetére


kemotox
addikt

Ezer éves szöveg, ezer féle változattal.

(#21) Hieronymus válasza bambano (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Dobj má' meg egy ecigivel haver!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#22) total90 válasza Silεncε (#10) üzenetére


total90
veterán

Én már mondtam egyszer, hogy csak kártya van nálam. Nem gond, vegyek ki pénzt :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) juliabrilke válasza total90 (#22) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt kell neki mondani, hogy csak tízezredes van, tud visszaadni? :DDD

(#24) Hieronymus válasza juliabrilke (#23) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A tízezresed is jó nekem, legalább nem kell bajlódnod a felváltásával. Csökkentem a problémáid számát.
Nem baj ha ide adod mind a kettőt, amit pénztárcádban láttam. Nem haragszok meg érte.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#25) Egon válasza Silεncε (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Miközben válaszolok a kéregetőnek, nem állok meg egy pillanatra sem, szóval mire elmondom a mondókám, már kb. túlhaladtam az illetőn (vagy minimum mellé értem) . Eddig még minden alany meglepődött annyira a válaszomon, hogy eltelt 2-3 mp amire reagálni tudott - addigra már olyan messze jártam, hogy nem foglalkoztak tovább velem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) Killer01 válasza juliabrilke (#23) üzenetére


Killer01
őstag

Ezt inkább ne mondd, lehet van közöttük aki a feléért képes ölni...

(#27) janeszgol válasza Hieronymus (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Harmadjára késelje meg ő? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) juliabrilke válasza Hieronymus (#24) üzenetére


juliabrilke
addikt

De mindegyik csak egy százast kért. :D

Felén egyként csak a "nem tudok hazautazni" és a "nem kell zokni/parfüm, eredeti" emberek vannak csak.
Érdekes, hogy főleg a fiatalok nem tudnak hazautazni és pénteken, bulinapon. ;]

(#29) kemotox


kemotox
addikt

Nálunk errefelé így tolta egy öreg:
"- Bocsi van egy százasod?
- Nincs
- És egy cigid?
- Az sincs
- Akkor egy százasod?"

(#30) Fred23


Fred23
nagyúr

Első szűrőnek szerintem elég jó, ha nem beszélek magyarul. :D

(#31) Hieronymus válasza janeszgol (#27) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom. A késelés olyan visszavonhatatlan. Inkább csak fenyegetnek vele.
Egyszer Debrecen megállított egy alkesz-nyugesz. Némi pénzt akart kérni és nyomatékul mondata, hogy kés van a hasában,
Megkérdeztem, hívjam a mentőket vagy önállóan el tud még battyogni a legközelebbi kórházba.
Erre tovább ballagott, inkább imbolygott.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#32) sh4d0w válasza Hieronymus (#31) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mar csak az osszefuggest nem ertem... Kes a hasban, ezert penz kell neki?

https://www.coreinfinity.tech

(#33) bambano válasza sh4d0w (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"csak semmi cicó, nálam van a slukker!" :P

fenyegetőzik, hogy fegyver van nála.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) sh4d0w válasza bambano (#33) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha azt mondja, hogy a zsebeben, akkor ertem.

https://www.coreinfinity.tech

(#35) oriic válasza juliabrilke (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Röhögni fogsz, de velem volt már ilyen. 50-es kért tőlem, én mondtam hogy bocsi nincs apró nálam, erre azt a választ kaptam hogy tud visszaadni. Nem mondom hogy nem fagytam le egy pillanatra. :DDD

Live-Die-Respawn

(#36) #33253120


#33253120
törölt tag

Bevásárlóközpont parkoló, ünnepek előtti parkolós kocsivadászat. Jön oda egy kedves hölgy, hogy ha végeztem átvenné a kocsit. Ok, ad két ötvenest, közben megérkezik a szépember, hogy jónapot kívánok, visszavinné a kocsit, ha lehetne. Mondom neki, hogy a hölgyé lett. Háde akkor a százast elkérné... Adnék én szivesen, de csak két ötvenest adott a hölgy, nincs százasom... Ettől simán le is fagyott, el tudtunk akadálytalanul haladni. A nő még a bejáratnál is nyerített... :D

(#37) carr válasza #33253120 (#36) üzenetére


carr
őstag

még én is. .. :D

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#38) juliabrilke válasza oriic (#35) üzenetére


juliabrilke
addikt

Következő: semmi gond, elfogadok, Visa/Mastercardot, Paypal-t.
Bár nem tudom, hogy egy kettő/ötezressel a kezében milyen gyorsan rohanna el onnan. ;]

(#39) t72killer válasza Fred23 (#30) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megtanulsz 2 mondatot Ukránul és szerzel pár guriga 5 kopekest, amit darabja ezresért szivesen becserélsz,"hisz 2ezret is megér":DD.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) Fred23 válasza t72killer (#39) üzenetére


Fred23
nagyúr

Működhet az is, de annak utána kell járni kicsit! Viszont én gimiben tanultam latint is, és volt pár kötelező vers, vagy akár az Íliász bevezetője... -eddig működött, bár nem használtam sokszor, és ami azt illeti, nálunk az angol is nagyjából megfelelne a célnak szerintem. :D

Egyébként nem kerülöm el mindig az adakozást, csak a tarhálós emberkéket. Pár napja is adtam egy 55 körüli -szerintem hajléktalan- nőnek, aki hangosan beszélt magának a világ dolgairól.

Meg van két arab sógorom, most ugrott be, ez lehet a legjobb: pár mondat arabul. :DD

(#41) dunc


dunc
nagyúr

Nálam,most az autómosóba volt, odajött, hogy hadd mossa le az autóm, mondtam neki oké, dobáljon pénzt a gépbe, azt mondta nincs neki, erre annyit mondtam akkor mosd le otthon a sajátod. Nyilván érzéketlen voltam, de nagyon unom, hogy az életerembe folyton beleállnak.... :U

(#42) csipszikutya válasza juliabrilke (#38) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Találkoztam olyam kurváral nyiregyházán aki nagyon szeretett volna velem "szexelni". Én is megértem a pénzem, mert nem kicsit voltam bebszva. Jön, hogy szép fiu egy huszasé bármit. Mondtam neki, hogy annyi pénzem nincs csak a hitelkártyámon arra meg számlára vásárolhatok csak. Nem baj, van terminálja, számlaképes is.
Na mi akkor fagytunk le és életembe akkor röhögtem a legjobban :D

(#43) mustang08 válasza csipszikutya (#42) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Na, és megérte az árát? ;]

(#44) nemlehet


nemlehet
őstag

Amíg egyetemista voltam élvezhettem napi szinten a blaha és környéke flóráját és faunáját, ott már minden elképzelhető dolgot kértek tőlem. Pénz-cigi az alap, kajára kell, jézusnak kell, kiscicáknak kell, pandáknak gyűjtök, fedél nélkül stb.

A kedvencem amúgy az volt amikor odajött egy kurvának látszó csaj a nyugatinál, hogy van-e kedvem szaxi 3 szexi 6.. Mondom bocs nem érdekel. Erre mondja, hogy ok, de gumi nincs nálam véletlen mert elkérné, mert kifogyott és ha el kell menjen venni az egy csomó idő. Nah erre varjatok gombot.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#45) csipszikutya válasza mustang08 (#43) üzenetére


csipszikutya
senior tag

természetesen :D

(#46) D4v3


D4v3
őstag

Két srác sétál előttem az aluljáróban, az egyiküknek elég idegesen magyaráz valamit a másiknak. Közben odaérünk egy csövi mellé, aki kezdi a mondókáját a srácoknak, mire az ideges srác ráüvölt 1 méterről: AKKOR MENJÉL EL DÓGOZNI!
Utána a ledermedt csövi nálam már be sem próbálkozott :D

(#47) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Én már több mint 4 éve ecigit szívok.Volt még így is pár érdekesség.Sokan csak azt látják,hogy ott a buszmegálló mellett füstölög az ember,jönnek nagy iramban a szokásos dumával.Tesó van egy cigid.Mondom van,egy. :DDD Akko agyá mán.Mondom nem adok mert ez az egy van,és mutatom a nagy csőmodomat :C Erre álltalában egy szomorú megjegyzéssel tovább állnak.Hjaj má ez is ecigis :DD Volt extra pofátlan is,aki elkezdi nem baj,adjam oda pár slukkra az ecigim. :Y Na ott elszokott fogyni a türelmem,és elmagyarázom a csávónak,hogy nem gondolja hogy a mocskos szájával megszivogatja az ecigim,és utána én azt még a számhoz teszem.Na húzzál innen de gyorsan mondattal be is fejeződik a kis bimbózó kapcsolatunk rögtön. :W Nekem könnyű amúgy mert álltalában elkerűlnek (férfiaknak amúgy is könnyebb mint egy csajnak),ha meg nem akkor rábasztak ha nekiállnak zaklatni,mert kb 5 mp türelmem van az ilyenekhez,utána hamar elkűldöm a picsába, vagyok 95-100 kiló,sportolok,magabiztos vagyok(így születtem :DDD )és tudok csúnyán nézni állítólag😂Persze amíg cigiztem,és normálissan odajött valaki,szívessen adtam akár több szálat is a szerencsétlenebb sorsú embernek.Volt egy szerencsétlen cigánygyerek,a munkahelyem előtt húzta mindig a kiskocsit,tele vassal.Anyira elmaradott volt, hogy még a beszédét is allig lehetett érteni,peddig magyarúl beszélt.De még is normálissan kért,nem erőszakoskodott,mindig adtam neki,volt hogy fél doboz cigit is akár.Ha összefutok vele a városban,a mai napig köszön,peddig 8 éve máshol dolgozok. :K Szóval van ilyen is...

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#48) juliabrilke válasza nemlehet (#44) üzenetére


juliabrilke
addikt

Látod, lehet támogatni a mikrovállalatokat is, hogy a szolgáltatás folyamatosságával ne legyen probléma.
Bár elég egyedi eset mondjuk gumit kunyerál valaki, a felhasználási terület azért korlátozott. :DDD

(#49) kmisi99 válasza Egon (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

"ha cigit tarhálnak: "Nem dohányzom!" (ami igaz is). Ha pénzt kérnek: "Nincs apróm..."
Telefonod csak van? :DDD

Egyébként hogy témába vágjon marha egyszerű stratégia. Első lépés szemkontaktus, amint megtörtént én leszek a kiválasztott és hozzám fog oda menni. Ezt el kell kerülni. Kövi eshetőség mikor látom hogy tőlem akar valamit egy gyenge fej csóválással megyek céltudatosan tovább.

Eddig ez nekem teljes mértékben bevált.

Egy vicces sztori ~2 hete a 4/6-oson megy végig a hajléktalan nő kéreget, egy középkorú nő adott neki némi aprót. Majd most jön a fordulat, a hajléktalan elérte a villamos végét, majd megfordult és jött újra és ismét oda ment az említett nőhöz és kérte a pénzt.
Velem is volt hasonló, "pályakezdő Budapestiként" adtam csávókának vagy 100ft ot 10 perc múlva megint jött tolta a szentbeszédet, aztán a "már adtam" felkiáltással hirtelen ismerős lettem neki, hogy ja tényleg.

(#50) Hieronymus válasza kmisi99 (#49) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"..Telefonod csak van? :DDD.."

Nincs. Ellopták.
Mielőtt az életemet akarod elkérni, előre szólok, nekem már az sincs. :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.