Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Elsötétítés?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) csepelball válasza GreatL (#1) üzenetére


csepelball
tag

Javítottam, köszi! Elsőre lejátszotta és szerkesztést követően lett ismét szuperhibakódos :)

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#3) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

burger téren nem egyszerű már a lecke.
a legfontosabb a hús minősége, a buci minősége, a szósz.....
Sajnos sokat nem mutattál a burgerből.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#4) #33253120


#33253120
törölt tag

És tényleg beengedtek a pultba, hogy levideózd őket ahogy krumplit sütnek?

Jó lett volna azt is látni, ahogy mondjuk eszed, és közben véleményt alkotsz, dicséret a mirelit hasábot, meg ilyesmi....

Nekem ez a videö így erősen reklámcélúnak tűnik.

(#5) Fecogame válasza #33253120 (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Valószínűleg reklám is, nem csak annak tűnik.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) dugo_


dugo_
veterán

(X)

(#7) #33253120 válasza Fecogame (#5) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tisztában vagyok vele.
A debreceni gyorséttermek topicban már túlestünk ilyesmin párszor. :)

(#8) Somatom


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi ez a nagy hype a hamburger körül. Akkor már inkább egy Döner, vagy Dürüm. De, ha Csepelen járok, akkor tuti nem egy Hamburgeresnél fogom kiélni kulináris vágyaimat. Sztem Budapest legjobb kifőzdéje a Csepel Művekben levő Haspók (már, ha vki a kaját szereti, nem a flancot).

Haspók Kifőzde
Budapest, Varrógépgyár u. 3, 1211
Google Térkép

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) #33253120 válasza Somatom (#8) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmi baj a burgerrel, ha jól van összerakva.
Csak éppen divat lett a dizájnerburger, ami a hordozható kézbekaját lealacsonyítja asztal mellé.
A streetfood ma itthon értelmezhetetlen fogalom. Mindenki csinál valamit, és rámondja, hogy ez az.

(#10) Somatom válasza #33253120 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

"hordozható kézbekaja"

Ez relatív. A 90 -es években volt egy Hamburgeres Csepelen. Ha jól emlékszem, akkor a neve is Piedone volt, de az biztos, hogy volt egy Piedone nevű hamburgerük. Amikor újonc jött a társaságba, akkor fogadtunk, hogy nem bír megenni egy hamburgert. Ha megeszi, akkor fizetjük. A Piedone burger úgy készült, hogy a fél kilós pufi zsemlét nem kétfelé, hanem háromfelé vágták. Szintenként kapott három húspogit + az extrák. Szóval, fél kilós zsömiben hat szelet hús, sajt, bacon, sali, szósz. Még átfogni is feladat volt, nem hogy megenni. Tök mindegy volt, hogy a delikvens megette-e, vagy sem. A látvány mindent megért. Küzdött, nyögött, egyensúlyozott, lihegett, miközben tokától, bokáig mustár, ketchup, majonéz volt az alany. Mi persze dőltünk a röhögéstől. Ennyit a hordozható kézbekajáról.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) #33253120 válasza Somatom (#10) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmi baj nincs az extremitásokkal, csak éppen nem annak kellene lennie a megszokottnak.

(#12) csepelball


csepelball
tag

Sziasztok!

Nem reklám, mint ahogy a korábbi Burger Szigetes videó sem az. (2017-ből).
Nekem ízlett a burger és tetszik a hely, így a saját véleményem elmondva kreáltam a videót.

Megj: A haspókban valóban lehet jókat enni!
Megj2: Köszi, hogy ránéztetek a videóra és köszönöm a hozzászólásokat is!

[ Szerkesztve ]

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#13) Somatom válasza #33253120 (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam az a megszokott, hogy bemegyek egy kifőzdébe, kínai, vagy török kajáldába. Sztem egy hamburgernél csak egy aljább kaja van. A Hotdog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) CaNNa3IS válasza Somatom (#13) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

na de akkor mi van a vajaskenyérrel

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#15) Somatom válasza CaNNa3IS (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Mi az? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) #33253120 válasza Somatom (#13) üzenetére


#33253120
törölt tag

Te is kevered a szezont. :) a nemzeti kifőzde, a gyorsétterem, és a streetfood az 3 külön kategória. Ok, vannak átfedések, de akkor sem ugyanaz.

(#17) Somatom válasza #33253120 (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs itt keveredés és kategorizálás sincs. Olcsón, gyorsan, jó kaját enni. Ez van, ehhez kell minél jobban közelíteni. Nálam ebben a hamburger a lista végén kullog.
A gyertyafényes, romantikus vacsora kettesben az valóban más kategória, de annál nem is a kaja a lényeg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) Csapoati válasza Somatom (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy minőségi alapanyagokból elkészített hamburger (min. 1500-2000 Ft) agyonvágja az összes girosz(nak csúfolt valami)t, kínait meg kifőzdés főzeléket. Persze nem a retro csalamádés, félkilós, 700 Ft-os valamire gondolok hamburger alatt. Lehet, hogy neked alapból nem a kedvenced ez a kaja, de ilyen blődségeket azért ne már. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Somatom válasza Csapoati (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Csak az a bibi, hogy darálthúsnál nehéz utólag kontrollálni a minőséget. Vannak ételek, amiket csak megbízható helyen szabad enni (leginkább házi készítésben). Brassói, halászlé, hortobágyi palacsinta, stb.) Sztem ilyen a hamburger is, ergo a hamburgeresek 99% -a lutri. Ez még csak nem is feltétlenül az ő hibájuk. Követelményeknek kell megfelelniük (pl. az ANTSZ, (ha még ez a neve) felé). Ennek a legegyszerűbb módja az, ha a büféellátóból vásárolnak. Na, az meg olyan is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) YceBear válasza Somatom (#19) üzenetére


YceBear
tag

Nagykeraron kb 320ft ra jon ki normalis 12dkg -os Angus marhahus pogacsa, raadasul huson lehet erezni a minoseget is.

(#21) updog válasza Somatom (#19) üzenetére


updog
senior tag

"Ennek a legegyszerűbb módja az, ha a büféellátóból vásárolnak. Na, az meg olyan is." Ez kicsit olyan 1993-as hozzáállás :) Persze, régen így volt, én is toltam a csalamádés egyenfasírtos felfújt bucit a piacon 8 évesen.

Most már az önjelölt gurmék azonnal telekürtölik a netet, hogy ha valahol valami nem stimmel :) A normális helyeken alap a jó minőségű friss húspogácsa, a saját - de legalábbis szintén jó minőségű buci, és biztos van valami olyan extra csavar (feltét, öntet, fűszerezés) is a burgereikben, hogy még én, - akinek aztán mondhatják hogy milyen tanninokat, savakat, szénát-szalmát-esőköpenyt kéne éreznem a borban/sörben/ételekben, legyen finom oszt'kész - is megnyalom a 10 ujjamat utána. Gombamód szaporodnak az ilyen helyek, egymásra licitálva, itt ha nincs első osztályú minőség, és nem elégül ki az ételsznob közönség, akkor lehet bezárni.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#22) Csapoati válasza Somatom (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nébih az új ÁNTSZ. Amúgy büféellátó... Ez óriási, nagyon nevetek. :D Mondanám, hogy próbálj ki egy korrekt burgert valahol (Tuning, Chili Dog, Bamba Marha, de akár a Zing) és meglátod, hogy milyen a minőségi hamburger, de gyanítom úgyse fogod megtenni. :) Sok helyen már helyben sütik a bucit is (gluténmenteset is akár), vagy külön leszerződnek pékekkel spéci bucira.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) Fecogame válasza Csapoati (#22) üzenetére


Fecogame
veterán

Zing sem a top kategória :) Nyilván jobb, mint egy random burgeres, de nem a csúcs :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24) Csapoati válasza Fecogame (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ezért is írtam külön. :P A korrekt a jó jelző rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nem rossz a hely, kifejezetten szeretjük,nagyon finom minden, és végre nem csak a mekis burger van a környéken.

Két dolgot leszámítva:

Néha nagyon flegma kiszolgálás, szabályosan sértésnek veszi, ha valamit nem kérsz a szendvicsbe.

Nyitvatartás. Vasárnap egyáltalán nincs, hétköznap pedig elfelejthetem, mert mikor melóba megyek még nincs nyitva, mire hazafele arra kanyarodnék, már zárva, pedig ilyen témában tényleg ez az egyetlen értelmes hely a környéken.... :(

Az új helyüknél viszont hatalmas pluszpont, hogy tényleg le lehet ülni, és kényelmesen, nem gagyi kerti székeken kajálsz.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26) Somatom válasza Csapoati (#22) üzenetére


Somatom
veterán

"meglátod, hogy milyen a minőségi hamburger, de gyanítom úgyse fogod megtenni. "

Tévedsz. Én gasztrobűnöző vagyok, körbezabáltam már Európát. :)
De, akkor segíts légyszi! Holnap el kell mennem két hétre gályázni a gasztropokolba (Németország). De, ha újra itthon leszek, akkor mindenképpen kipróbálnám a hamburgert. Ha az ár nem szempont, akkor Budapesten hol lehet hozzájutni a szerinted legízletesebb, legminőségibb hamburgerhez?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) adlersson válasza Somatom (#26) üzenetére


adlersson
aktív tag

Burger Blogot ajánlom figyelmedbe.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#28) Somatom válasza adlersson (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Nem olvasni szeretném, hanem enni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kár hogy az evést nem rögzítetted, kiváncsi lettem volna mennyire maszatolsz össze mindent ilyen magas burgerrel. :D

(#30) Csapoati válasza Somatom (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:R Én a Tuningba (ide mindenképp foglalj asztalt), vagy a Bamba Marhába (ide nem kell pl a Deák téren) mennék a helyedben. A Chili dog is nagyon jó szerintem, de az eléggé kívül van (Pestlőrinc), és ahhoz képest elég öntudatos az árazásuk.

szerk.: Ja igen, a Magic Burger is elég jó Újbudán.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Most nézem csak... ez a Burger Sziget konkrétan a régi Badi Hami helyén van? :DDD Na ott aztán volt ám retró burger, de kimondottan csíptem a hatalmas adagokat. Amikor a közeli Mekiben dolgoztam diákként, meló után ide jöttünk burgerezni a kollégákkal (sokat elmond ez a Mekiről...). Mondjuk ma már egyértelműen kevés lenne ez a retró vonal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) twollah1976 válasza Somatom (#8) üzenetére


twollah1976
őstag

Anno 2014 majusaban ettem ott es nem voltam elajulva tole.
Atlagos kifozde.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) Somatom válasza Csapoati (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ki fogom próbálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) Somatom válasza twollah1976 (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Szerinted mekyik jobb? Ismerek jópárat a városban, de szívesen tapasztalok meg új helyeket. A következő az a budapesti Keszegsütő lesz. Az egriben voltam és tetszett.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#35) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A W35-ben ettem először és utoljára normális kézből ehető "gourmet" hamburgert, csak sajnos olyan áron, amiért már elvártam volna, hogy akkora legyen, hogy belém se fér. A "kézműves" skill annyira lvl100-on volt, hogy Black & Decker hőlégfúvóval melegítette rá a sajtot a zsömire a mester, hogy tökéletes állagú legyen. Cserébe csak a szervízdíjból kijött volna egy mekis sajtburesz.:D

(#36) Alg válasza Somatom (#33) üzenetére


Alg
veterán

Westendben is van egy elég jó ár/érték arányú hely, ha megvan még... a kajáldás rész leghátulján.

W35 a tulajdonosváltás/átépítés óta nekem már nem jön be...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37) Earl_Muttley válasza Csapoati (#31) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nemnem, a Bady a túloldalon volt, ez a Szt.Imre téri végállomás felé esik.

Éjszakairól leszállva hányszor mentett meg a dögburgerük a csúnya másnaptól.... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38) CaNNa3IS válasza Somatom (#34) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

blackcab
halkakas

ezt a 2-t ajánlom bármikor
ha ki akarsz próbálni olyat ami hús nélkül van és kibaszott jó akkor még a veganlove a bartókon

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#39) Somatom válasza CaNNa3IS (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a tippeket!
A hús nélküli ételt desszertnek hívják. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) #33253120 válasza Somatom (#34) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha ez az a keszegsütő amire gondolok, akkor vagy simán haltepertő házi kulimásszal, vagy egy fullos halburger.
Jó lesz.

(#41) #33253120 válasza Somatom (#39) üzenetére


#33253120
törölt tag

.... Pfffff..... Köret.

(#42) Somatom válasza #33253120 (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Majd meglássuk. Az egriben ettem párszor. Szeretem a halat. Sokszor ettem már a Paksi halászcsárdában, Szegeden, az Öreg Kőrössy -ben és Baján, a nemtommianeve, a Petőfi sziget elején. Persze, egy tengeri herkentyűs spanyol Paella, vagy egy horvát, rákos Busara is király, de azokért messzebbre kell menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#43) Csapoati válasza CaNNa3IS (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hús nélküli burger? Köszönöm, nem, köszönöm. :D Az nem burger.

anevemearl: Akkor csak majdnem találtam el. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) twollah1976 válasza Somatom (#34) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem tudom, allitolag eleg finnyas vagyok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) Somatom válasza twollah1976 (#44) üzenetére


Somatom
veterán

Értem. Tehát, te nem is tudsz jót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#46) CaNNa3IS válasza Csapoati (#43) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

de hát az a neve :-)
burger az csak nem neked akkor

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#47) twollah1976 válasza Somatom (#45) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem merek ajanlani.

Amiota kicsereltek a tomest a fogamban teljesen elcsuszott az izerzesem.
Vagy mindennek nagyon sosnak vagy nagyon edesnek kell lennie.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#48) Csapoati válasza CaNNa3IS (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hamburger egy húspogácsát tartalmazó szendvics, tehát ha nincs benne hús, akkor az nem hamburger nálam. :D Kb olyan, mint a Bécsi szelet szójából. Semmi bajom amúgy ezekkel a vega kajákkal, csak attól ez még más étel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) dabadab válasza Csapoati (#48) üzenetére


dabadab
titán

"Kb olyan, mint a Bécsi szelet szójából"

Vagy a bécsi szelet disznóhúsból.

DRM is theft

(#50) Csapoati válasza dabadab (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, azt nevezzük csak szimplán rántott húsnak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51) adlersson válasza Somatom (#28) üzenetére


adlersson
aktív tag

Mer' nem mindegy, hogy itt olvasol random ajánlásokat vagy ott? :U

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#52) Szpilu__25 válasza Somatom (#8) üzenetére


Szpilu__25
tag

6 évig jártunk a Haspókba :D had ne mondjam :D mekkora adagokkal nyomták.

(#53) #33253120 válasza Csapoati (#48) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1 Hatalmas világfájdalmam, amikor egy random kajáldánál attól olyan kurva jó szerintünk a francia salátájuk, mert van benne kukorica is, és almát meg minek.....
És szemrebbenés nélkül ugyanúgy hívnak egy másik ételt.

(#54) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Lehet ha megint arra járok, akkor kipróbálom a haverokkal. :)

Egyébként a igen, nagy divatja van mostanában megint a hamburgerezőknek, főleg a "kézművesnek", de az az igazság, hogy ha az ember egy igazán hamisíthatatlan remek hambit akar enni, akkor a megfelelő alapanyagok megvásárlása után percek alatt lehet csinálni ezerszer jobbat, mint amit ezekben az éttermekben kapsz. :)

A csepeli hamburgerezőhöz egy kis szösszenet: nekünk anno kamasz hülyegyerekeknek később bulis barmoknak életmentő volt a buszmegállóban található Bady Hami. :D

(#55) dabadab


dabadab
titán

Az egyébként feltűnt másnak is, hogy ebben a beszámolóban egyetlen dologról nem esik egyetlen szó sem: magáról a hamburgerről :)

DRM is theft

(#56) dabadab válasza .Szaki. (#54) üzenetére


dabadab
titán

"ha az ember egy igazán hamisíthatatlan remek hambit akar enni, akkor a megfelelő alapanyagok megvásárlása után percek alatt lehet csinálni ezerszer jobbat, mint amit ezekben az éttermekben kapsz."

Mit értünk "megfelelő alapanyag" alatt és hogyan lesz kész egy hamburger "percek" (hány perc?) alatt? Mert szerintem csak az, amíg ledarálod a húst, összedolgozod a faggyúval meg elmosod a húsdarálót, az már önmagában bőven kilóg abból az időtartamból, amit én "percek" névvel illetnék.

Azt meg nem teljesen értem, hogy mitől lenne ez "ezerszer" jobb, mert azért egy normális hamburgeresnél nem nagyon szoktak olyan hibákat csinálni, ami egyáltalán helyet hagyna az ilyesminek.

DRM is theft

(#57) Somatom válasza .Szaki. (#54) üzenetére


Somatom
veterán

"a megfelelő alapanyagok megvásárlása után"

Jó vicc. Városi gyerek vagyok. Nem tudok megfelelő rétet prezentálni, hogy természetes táplálékot tudjak biztosítani a borjúnak ahhoz, hogy megfelelő minőségű legyen a húsa. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#58) 8th válasza Somatom (#8) üzenetére


8th
addikt

Szeretem azt a helyet. Jól főznek csak sajnos ritkán visz arra az utam. :)

(#59) Somatom válasza 8th (#58) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen. Sajnos, nekem is kiesik Csepel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#60) Csapoati válasza dabadab (#56) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek. Még úgy is, hogy magamnak is szoktam hamburgert csinálni kontakt grillen, minőségi húsból, sajtból, zöldségekből és baconből. Csak a legnehezebb a megfelelő buci/zsemle beszerzése. Viszont a burgerező helyek némelyikén az egyedi szósz sokkal jobb, mint amit én szoktam rátenni (Hellman's burger szósz, azért ez se rossz).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61) hokuszla válasza Somatom (#13) üzenetére


hokuszla
aktív tag

sültkrumpli?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#62) Somatom válasza hokuszla (#61) üzenetére


Somatom
veterán

Az teljesen más. Nagyapám mesélte, hogy a háborúban nem volt más ennivalójuk, ezért krumplit ettek, krumplival. De, szerencsére most nincs háború, nem kell a krumplit magában enni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#63) bud.spencer4 válasza Csapoati (#24) üzenetére


bud.spencer4
csendes tag

Sziasztok!

Igaz nem hamburgerező de ha nem voltatok akkor mindenképpen érdemes kipróbálni a Töltő nevű helyet a Wesselényi utcában.... Szerintem nagyon finom... Maga a hely pici de nagyon hangulatos no meg a kaja sem olcsó. De nekem nagyon bejött :R

(#64) Somatom válasza bud.spencer4 (#63) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a tippet! A Nickedből ítélve kompetens vagy jó kaja témában. :) A Wesselényiben hol?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#65) Csapoati válasza bud.spencer4 (#63) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megnéztem, ez olyan, mint a Kolbice. Ha arra járok, kipróbálom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66) Fr3eWar válasza Somatom (#39) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hozzá tennék én is egyet, Kandalló, kb 7-8 alkalommal ettem náluk, egyik sem volt csalódás, számomra eddig ő a dobogós, ha az ár nem számít.

BlackCab száraz a hús,
Zing átlagos,
Bamba marha kicsi adag
Magic-rettenet
W35 elején jó volt, de már rég bezárt.
Bodega - ár érték arányban a legjobb szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.