Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) bambano válasza Csapoati (#35) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

lol...

"Mondjuk a kötelező torna szerintem sem jó ötlet": a kötelező tornával nekem az a bajom, hogy mi van kötelező tornaórán? amikor én általános iskolás voltam, akkor volt egy héten 2-3 tornaóra, ahol megpróbáltak magas szintű sportot tanítani, szekrényugrást, talajtornát, meg hasonló marhaságokat, amire akkor se volt már szükség. ezen kívül nem volt hivatalos kötelező tornaóra minden nap, hanem napköziben kivittek másfél órára az udvarra, ahol önállóan rohangáltunk, mint pók a falon.

tehát azt a fajta napi kötelező tornaórát én nem támogatom, ahol sporttudományt akarnak csinálni, azt viszont igen, hogy vigyék ki a gyereket, ahol saját választása szerint csinál valamit, mert a gyerek olyan, hogy úgyis mozogni fog. tipikusan legyen kirakva egy focilabda, oszt jónapot.

"aki önhibáján kívül túlsúlyos, az nem csak magával szúr ki, hanem az egészségügyre is plusz terhet rak": ez látszik az egész poszton, meg egyébként nagyon sok hozzászóláson (más topicokban is), hogy a magyar nyelv nagyon nem megy. hint: aki önhibáján KÍVÜL túlsúlyos, azt az egészségügynek kezelnie kell, erre találták ki a szolidáris alapon működő egészségügyet. felmerülhet a gondolat, hogy azt akartad írni, hogy önhibájából túlsúlyos.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.