Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) engusz válasza MmDorian (#1950) üzenetére


engusz
veterán

Fentre 140mm-es Scythe Kaze Maru-kat tettem. De jó oda Aerocool Streamliner, illetve Sharkoon is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1952) MmDorian válasza engusz (#1951) üzenetére


MmDorian
őstag

A fenti helyek akkor 120/140mm-esek ? És még egy, a lenti ventinek lenne valami értelme ? :DDD

(#1953) engusz válasza MmDorian (#1952) üzenetére


engusz
veterán

A legalsó ventilátornak nem sok van. Legalábbis ha nem forog 2500-3000 RPM-et. Túl messze van mindentől, de a porszűrő is lefog belőle.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1954) Gerisz válasza engusz (#1949) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem alul is 140-es is elfér :K
Mester kellene porszűrő 120-as. Melyiket rendeljem?

(#1955) engusz válasza Gerisz (#1954) üzenetére


engusz
veterán

Igen? Alul is 140-es hely lenne? Ez meglepő, akkor rosszul emlékeztem. Szűrőből? Az alu több levegőt és több port is enged át, míg a mosható jóval kevesebb levegőt és szinte semmi port. Könnyebb választani? :D

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1956) Gerisz válasza engusz (#1955) üzenetére


Gerisz
addikt

Hát akkor az alu mert a procihűtő elé kell (most hátulról előre szív :B ) meg oldalra is csak az alu a jobb meg a táp alá is gondolom

(#1957) engusz válasza Gerisz (#1956) üzenetére


engusz
veterán

Of course.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1958) Gerisz válasza engusz (#1957) üzenetére


Gerisz
addikt

:R
Ezt át lehetne nevezni ... és engusz-tól kérdezzetek totyikra

biza az! és köszönjük is :R

[ Szerkesztve ]

(#1959) engusz válasza Gerisz (#1958) üzenetére


engusz
veterán

Csak próbálok úgy és annyit segíteni, amennyire tudok. :) Nagy segítség, hogy én is egy 690-est nyúzok.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1960) MmDorian


MmDorian
őstag

engusz, Gerisz

Kösz a segítséget :R :C

Egy hét és én is :DDD Ne ebbe a noname(COLORsit), semmit szellőző, kis házba lakjanak a cuccok .

[ Szerkesztve ]

(#1961) Gerisz válasza engusz (#1959) üzenetére


Gerisz
addikt

Tényleg az az atom nagy ház amit mutattál, az jó drága lett (van nálad is láttam)

(#1962) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

penteken en is szert tettem egy ilyen hazikora.. vasarnap sikerult is belekoltozni..
viszont ami nem tetszik benne :
1, A bekapcsolo es reset gomb eleg sz@rul sikerult nekik
2, Gb P45-DS4 es lapom van es a 16x Pcie es slotba egy 8800gts rajta egy AC S1 es nem lehet az oldallapra ventit tenni mert nem fer el a huto a ventitol..
a masik oldalso venti hely (felso) meg pont a proci huto folott van (CM TX-2) tehat ha oda tennek ventit nem ernek vele semmit.. (asszem kivagom az oldalat es kap egy plexit..
3, hatul ahogy a taptol kihuzod a kabeleket ha nem a felso lyukon akarod behozni hanem pl oldalt akkor az a kihajtott lemez eleg passzos hajthattak volna kisebbre is..

egyelore ennyi a negativ tapasztalat

pozitiv tapasztalat
nagyon pozitiv az h a tap nem a hazbol huzza a levegot hanem kulon szellozteti magat meg hogy gumi bakokon fekszik es a csavarozasnal pedig szivacsba simul.. :C
pozitiv az elforgatott vinyo rack.. es a hozzatartozo kis Hdd keretek szinten gumibakolassal :C
nem elhanyagolhato a 3db 12es venti sem hisz manapsag mit kapunk "ajandekba"
legalabb ezer ft darabja de inkabb tobb (reg vettem ventit nem tudom az arakat)

az ember ha szepen elakarja rendezni a kabeleket es nem akarja h minden a lathato reszen fusson akkor ez a haz jo valasztas (felteve ha nem AC S1 es vga hutese van es nem akar az oldallapra ventit..

osszegezva a + es - dolgokat jo valasztasu haziko.. megerte az arat (13,5e Ft)
ha sikerul digigepet szerezni csinalok par kepet a szerkezetrol..
:R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1963) zsolt1129 válasza Devil Smile (#1962) üzenetére


zsolt1129
addikt

Várjuk a képeket. Mit mondjak? A bekapcs és a Reset gomb nekem sem nyerete el tetszésemet. Hüvelyk újj,full erővel :DD :DD

(#1964) Devil Smile válasza zsolt1129 (#1963) üzenetére


Devil Smile
őstag

szerencsere 24/7be megy igy ritkan kell megtaposni a gombot.. :)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1965) Korcsii válasza zsolt1129 (#1963) üzenetére


Korcsii
őstag

hmm, nálam mutató ujj gyengén...
vagy ennyire erős vagyok :D vagy csak megtaláltam a megfelelő technikát..
inkább balra kell nyomni, mint előre...

(#1966) Devil Smile válasza Korcsii (#1965) üzenetére


Devil Smile
őstag

Erre mar en is rajottem nah de akkor is szvsz jobban is kitalalhattak volna ezt.. :K :F

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1967) Dr.Én válasza Devil Smile (#1966) üzenetére


Dr.Én
veterán

Enyir ratyi az inditó gonbja :F
Pedig ilyen házet akarok énis venni mert a mostani CM elite 331 házamban rezonál a vinyom :(((

WOT: kissio

(#1968) Devil Smile válasza Dr.Én (#1967) üzenetére


Devil Smile
őstag

haat hogy is mondjam szokatlan.. :DDD
lehetne rosszabb is de annyira nem veszes ha csak e miatt nem akarsz venni akkor sztm vedd meg..
azt sajnalom h nem plexis az oldala szeretem latni h minden rendben megy odabent.. igy most vaghatom ki a fel oldalat.. ;]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1969) Dr.Én válasza Devil Smile (#1968) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jó ez mondjuk nem fog attol eltántoritani hogy ezen házat vegyem, másnem majd átrakom a mostani házam gonbjait a CM690-be :DDD
Plexisen jol fog kinézni :K :C

WOT: kissio

(#1970) Devil Smile válasza Dr.Én (#1969) üzenetére


Devil Smile
őstag

Az elozo hazam ebbol kerultek at a dolgok mig a regi kecoba szukosen voltak a CM690be mar szinte tavcsovel lesik 1mast a HWek :))

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1971) Dr.Én válasza Devil Smile (#1970) üzenetére


Dr.Én
veterán

a mostani házamban nekem is szükösen férnek el a dolgok.Azért majd a CM690 ben tényleg nagy hely lesz :K

WOT: kissio

(#1972) Igel


Igel
csendes tag

Sziasztok!
Most akarok én is átköltözni egy ilyen csodadobozba. Azt szeretném kérdezni azoktól, akik megtapasztalták már, hogy
1. Milyen hangos?
2. A ventik fordulatszámát lehet-e valahogy irányítani?
Nagyon köszi a segítséget, és bocs a béna kérdésekért :B

(#1973) japy válasza Igel (#1972) üzenetére


japy
őstag

A venti fordulat állítás lapfüggő! Ha a lapod tudja igen! Vagy marad az egyéni fordulat felezés! A hangosság relatív dolog kinek mi a hangos az igaz hogy a rengeteg szellőző miatt több zaj szűrődik ki a házból!

(#1974) zsolt1129 válasza Devil Smile (#1970) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is igy voltam vele. Még egy Gemin hűtő 2db 12cm-es ventivel is kényelmesen befér.

(#1975) Devil Smile válasza zsolt1129 (#1974) üzenetére


Devil Smile
őstag

sajnos nekem az Accelero S1 es elott nem fer el az oldallapi 12es venti ugyhogy lekellett szednem igy most az oldalan nincs 1 venti sem.. :(
de majd ha lesz egykis idom akkor kivagom az oldalat beplexizem es arra mar en alakitom a ventihelyet.. ;]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1976) G4ga


G4ga
őstag

Istételten felétek fordulok!
ojan problémával esetleg nem találkoztatok, hogy ma az összes venti hej bevan töltve, a ház teteje zörög?
iagzából a felsö rácsos lemez néha zörög mint az állat! picit ojankor megnyomom a tetejét, és abba marad! erre valami megoldás?
Váalszotok köszönöm!

(#1977) Devil Smile válasza G4ga (#1976) üzenetére


Devil Smile
őstag

probald meg vhogy rogziteni
amikor lepattintod a tetejet akkor tuti latni a racs rogziteset probalj meg ott jatszani vmivel
valamivel beszoritani ha vhol mozog v esetleg lerajasztani...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1978) zsolt1129 válasza Devil Smile (#1977) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ilyenkor egy kis papirdarab szokott segiteni,de mondjuk az elég monyák megoldás :D

(#1979) G4ga válasza zsolt1129 (#1978) üzenetére


G4ga
őstag

holnap délután lesz idöm, megint szétkapom, de remélem már utoljára... megnézem mit tudok tenni. van gumim, van papirom remélem megtudod szüntetni, mert néha nagyon idegesitö!

Köszönöm a tanácsokat uraim!

(#1980) Devil Smile válasza G4ga (#1979) üzenetére


Devil Smile
őstag

sok sikert.. :C
az eredmenyt azert majd oszd meg velunk.. :)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1981) G4ga válasza Devil Smile (#1980) üzenetére


G4ga
őstag

persze alap! :)

(#1982) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello!

A táp kábeleit akarom még jobban elrendezgetni, most csak egy-kettő van elvezetve az alaplaptartó tálca mögött. Szeretném a kábelek nagyját itt elvezetni (ha lehetséges). Az a gondom, h az alaptartó lemez vissza van hajlítva és nem tom pl. a 20+4-est hol elvezetni.
Akinek van szépen elrendezett háza, megdobhatna egy pár képpel az alaplaptartó lemez hátuljáról.

Köszi!

(#1983) japy válasza SOAD19 (#1982) üzenetére


japy
őstag

Itt csemegézhetsz! :K

(#1984) SOAD19 válasza japy (#1983) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, holnap nekilátok kiírtani a maradék kis kábeldzsungelt is! :R

(#1985) engusz válasza japy (#1983) üzenetére


engusz
veterán

Van a végén egy fehér, ami tök jól néz ki. Kár, hogy az oldallap már nem annyira.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1986) G4ga válasza japy (#1983) üzenetére


G4ga
őstag

nah... látván a képeket nekiestem én is a kicsimnek, és kicsit átkebeleztem a szerkezetett! mennyire igazuk volt azokbak akik kivették a kábel vezetöt. simán a házlap mögöt végighuztam minden kábelt és parádés! ha visszakapom a telómat lövök majd képeket is!

a zörgésre nem találtam gyógyirt elképzelésem se lehet mi zöröghet benne! majd megnézem még!

köszi mindenkinek! :)

(#1987) G4ga válasza G4ga (#1986) üzenetére


G4ga
őstag

még egy dolog... esetleg ojanról tudtok, hogy 8 pines dugaj hosszabitását megtudom vhogy oldani? sehogy se tudtam megoldani, hogy elérjen hátulról a P5E-hez... :( kicsit bután nézz ki, hogy a videókártya elött van elvezetve a kábel!

(#1988) Devil Smile válasza G4ga (#1987) üzenetére


Devil Smile
őstag

A kulon tap nekem is rovid Asus 450es tapom van egy P45DS4 hez es nekem is a VGA elott kell elvezetnem mert pont nem er el kb 3cm kellene...
mar megtepkedtem a tapbolis az utolso mm eket is de nem eleg.. :((( :(
holnap szerzek fenykepezogepet lovok en is par kepet mostmar..
meg atrendezem a ventiket is meg kitesztelem hogy lesz a legjobb a szellozese ...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1989) G4ga válasza Devil Smile (#1988) üzenetére


G4ga
őstag

sok képet láttam ahol nem látszott a kábel... ugyan azokon a hosszu lábú kábel felet volt a csati, de a P5E-be a hátsó ventihez kell kötni a dugót! Lehet a táp hibája... kajak rakhattak volna hosszabb kábelt rá ennyi pénzééé! a képekre kiváncsi vagyok, hátha tanulok belöle. sok ikhletet kaptam a linktöl :)

(#1990) japy válasza G4ga (#1989) üzenetére


japy
őstag

Az enyém valahogy így néz ki! kép

(#1991) zsolt1129 válasza G4ga (#1989) üzenetére


zsolt1129
addikt

Akkor nem vagyok egyedül :D . Nekem is a Vga elött kell elvezetnem,mert az FSP 12v-os kábelje is rövinek bizonyult. [link]

(#1992) nike_


nike_
addikt

Nekem a tápom - Chieftec GPS-450AA 101A - SATA kábelei rövidek eléggé, szóval a winyót maximum csak felülről a 2.; a DVD-t pedig csak a legalsó fiókba tudom helyezni. :(

(#1993) japy válasza nike_ (#1992) üzenetére


japy
őstag

Hát nemtudom te miröl beszélsz mert ugyanaz a tápom nekem is a lapom is majdnem és ha megnézed ezt akkor nemtudom te mit csináltál! :O :Y Jaaa közbe rájöttem! Neked kellene venned molex-sata tápkábel átalakítót és kész! :C

[ Szerkesztve ]

(#1994) nike_ válasza japy (#1993) üzenetére


nike_
addikt

De Te elöl vezeted el ugye?

De nekem szerintem így se ér el... Nem hosszabbítóztál?

(#1995) japy válasza nike_ (#1994) üzenetére


japy
őstag

Nem! Csak nekem külön van 1 molex-sata tápkábel amire a vincsi van kötve!

[ Szerkesztve ]

(#1996) nike_ válasza japy (#1995) üzenetére


nike_
addikt

Ez itt a kulcs :C

(#1997) japy válasza nike_ (#1996) üzenetére


japy
őstag

Akkor megvan a megoldás! :K :C

(#1998) G4ga válasza japy (#1997) üzenetére


G4ga
őstag

miröl maradtam le? mijen sata kábel? megoldodhat a kábel csunyaság problémája?

(#1999) japy válasza G4ga (#1998) üzenetére


japy
őstag

Erröl Ha a képet megnézed lehet hogy rájössz!

(#2000) G4ga válasza japy (#1999) üzenetére


G4ga
őstag

ijet hol lehet beszerezni? 8 pines dugó esetén is kitudom én ezt vitelezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.