Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Huma válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Huma
addikt

Én ismertem hímnemű egyedet aki ugyanilyen volt mint ezek a nők. Folyamatosan szidta a főnököt a háta mögött, amikor meg ott állt mellette akkor nyalt neki.
Ha viszont én mondtam valami rosszat a főnökről (jogosan, mert egy idióta volt) akkor másnap már a boss-tól hallottam vissza a saját szavaimat.
Kb 2-3 ilyen eset után már inkább nem is mondtam semmit róla.
Viszont mivel a sz@rkeverőgép nem volt egy észlény jó párszor megszívattam. Elég beképzelt volt és mindig hencegett valamivel aminek természetesen minimum a 90%-a nem volt igaz. No mindegy.
A lényeg az, hogy ha valami kellemetlenebb munkarészt kaptam amihez nem fűlött a fogam, akkor elkezdtem mondani, hogy ezt baromi nehéz csinálni és biztos ő sem tudja megcsinálni. Mindig bekapta a csalit és nekiállt bebizonyítani, hogy márpedig ő képes megcsinálni. És szépen meg is csinálta egy darabig helyettem.
Ekkor jött általában a második kör:
-"De fogadok, hogy nem megy gyorsabban"
-"Még, hogy nem megy? Ezt figyeld!"
Két hónapig dolgoztam vele. El sem hiszem, hogy a századik beetetés után sem esett le neki, hogy hülyére vettem.

Két hónap után azért hagytam ott őt és a főnökét (akivel megérdemelték egymást) mert elegem lett mindkettőből. Nem túl kellemes úgy dolgozni, hogy az egyetlen munkatársad egy 90-es IQ-val rendelkező, hazudós, sz@rkeverő, vetítőgép. A főnök pedig az a tipikus sz**rágó vállalkozó akiből szerintem mindenki ismer legalább egyet. Mindenen spórolni akart. De legfőképp rajtam.

A cikkhez hozzászólva pedig: Részvétem.
Én nem bírtam volna ki ilyen sokáig. Az áskálódást a legundorítóbb emberi szokások közé sorolom. Valamit biztos kieszeltem volna a helyedben, hogy keresztbe tegyek nekik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.