Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Sok szerencsét!

Asszem mindenféleképpen!

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

hát ne csodálkozz hogy amit adnak hozzá distro fapad. pont ez a célja. eleve azért született a koncepció, hogy a hobbibarkács, hobbiprogramozást népszerűsítse, az elejétől erről szól az egész... persze hamar jöttek hozzá okosabb megoldások ;)

(#3) sztanozs


sztanozs
veterán

Gyorsan ki kell próbálni, mert manapság még el lehet adni - De ha már mindenki megtudja, hogy nem fut rajta a Krájszisz, akkor már nem fog érni egy vasat se...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) Dr. Oid válasza #56573440 (#2) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

blackrulz: Nincs ezzel semmi gond, en nem vagyok annyira linuxhoz erto, hogy ilyesmiket egy ora alatt megoldjak, ahhoz kicsit utana kell olvasnom :)

sztanozs: ez gondolom poen, aki ezen valami aknakeresonel bonyolultabbal jatszani akar, az valamit felreertett.

[ Szerkesztve ]

(#5) sztanozs válasza Dr. Oid (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

Sokan vették netezős / multimédia gépnek.
Netezésre "nem annyira" jó - nincs flash támogatás, kevés a memória...
Multimédiára sem annyira jó - 1080 döcögős, nincs (még) DTS támogatás, custom beállítással tömörített x264-et nem viszi (csak a szabvány cuccokat). Elég sokan szívnak vele, elég csak benézni a fórumba.
Én mondjuk meg az analóg bemenetet hiányolom róla :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) #56573440 válasza sztanozs (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát hogy médialejátszónak nem ideális azt már az elején lehetett sejteni, de arra meg vannak kész célgépek hasonló alapokon, nem sokkal drágábban, tehát szerintem arra pont értelmetlen beruházni ilyenre

(#7) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

azert ez alapbol nem htpc-nek keszult, mas kerdes, hogy kis kompromisszummal azt is tud. en letolteni akarok, meg mini hazi szervernek, ennyi penzert nincs alternativaja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.