Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ajjaj...
Esetleg egy nő?

Rip and tear

(#2) bolondember válasza Zolaash (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemcsak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Tudod, hol találsz :) És fel a fejjel :)

(#4) Bubu79


Bubu79
addikt

Próbáld megtalálni a probléma forrását - azt a dolgot, amit talán még Magadnak sem szívesen vallasz be.

Próbáld meg kívülről szemlélni, elvonatkoztatva Magadtól - mintha más szemszögéből vizsgálnád. Gondold végig, hogy vajon mit mondanál akkor, ha egy Barátod vázolná ugyanezt Neked - hogyan próbálnál meg segíteni, milyen mankót tudnál adni Neki...

És légy teljesen őszinte Önmagadhoz - ez a legnehezebb, mert ez tud a legjobban fájni...

Ne roskadj Magadba. Ne maradj padlón, mert csak rosszabb lesz.

Nézz szembe mindazzal, amit a dolog hátterében sejtesz és azzal is, amit ez okozhat.

És ne beszélj hülyeségeket, mert ha kell Belzebúb rotyogó üstjébe is utánad mennek mindazok, akiknek számítasz - és akaratod ellenére is visszacincálnak a Földre - miután jól farbarúgtak, hogy ez egyáltalán megfordult a fejedben :U ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5) Tim82


Tim82
nagyúr

Hmmm.

Tudod.

Akkor megírtam, amikor.

Amit Bubu mondott (az off-os részben): reszkess, utánad megyek! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) D@niel


D@niel
addikt

Lehet kicsit össze kellene szedned magad így nem tudom hány évesen. Szerintem ez baromira necces dolog, leülsz és inkább bepötyögöd ezt az egészet a gépbe, mint hogy szánnál egy kis időt és foglalkoznál magaddal...

Szerintem jobb lett volna, ha egy pszichológusnak mondod el ezt a nem is tudom mit (5e/óra).

Nem tudom mi történik manapság az emberi elmékben. Egy 14-16 éves lázadónak még el is tudnám nézni az ilyesmit, de azt hiszem te ettől idősebb vagy.

Szerintem az a pár perc amíg ezt megírtad...nos, fele annyi idő alatt magadban is tudtad volna rendezni a dolgaid.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) Undoroid válasza D@niel (#6) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" Lehet kicsit össze kellene szedned magad " Lehet,hogy Neked is!Láttad azt,hogy pontosan mikor íródott ez a bejegyzés?Szerinted azóta ebben az állapotban van? Písz!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8) D@niel válasza Undoroid (#7) üzenetére


D@niel
addikt

Simán el tudom képzelni...

másrészt: már le akartam írni, ha ennyire zavar :) Peace

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.