Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domonkos


Domonkos
Ármester

Szoval levagtak a Hudra egyik fejet? Kivancsi vagyok, hogy ezzel mire fognak menni. :))

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#2) Castell


Castell
aktív tag

"A fejlesztők is reagáltak az esetre és megnyugtatták a felhasználóikat, hogy az aktuális verzió továbbra is letölthető a saját oldalukról, a PyPi csomagkezelőn keresztül és a különböző Linux disztribúciók saját csomagtárolóiból is. A GitHub eltávolítás csak a fejlesztők életét nehezítette meg, mert most kénytelenek alternatív forráskód kezelő megoldást keresni."

(#3) updog


updog
senior tag

"A tettes ismét a zeneipar a "védelem" érdekében." Mondjuk ezt a cinizmust nem értem. Úgyis lesz más, vagy megoldják máshogy, ettől még 100%-ban jogos lépés volt.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#4) BoB válasza Castell (#2) üzenetére


BoB
veterán

Kérdés hogy meddig.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5) Domonkos válasza BoB (#4) üzenetére


Domonkos
Ármester

Public domain, decentralizaltan fejlesztett, nepszeru szoftverprojektet a budos eletbe nem fognak tudni kiirtani. Se jogi uton, se mashogy. :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#6) BoB válasza Domonkos (#5) üzenetére


BoB
veterán

Ez ok de annak nem fogok örülni hogy ha majd mindig nekem kell majd vadászgatnom mert majd kikerül a disztrók csomagkínálatából.

Az meg hogy nem kell friss nem fog menni mert kell a weblapok folyamatos változtatásai miatt.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

https://github.com/github/dmca/tree/416da574ec0df3388f652e44f7fe71b1e3a4701f

A DMCA felszólításokat tartalmazó GitHub repóban elérhető a teljes forráskód :DDD

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.